NBA

33 feliratkozó

több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 968
Megnéztem a Philly meccset, remélem nem spoiler, de szerintem azért nyert a Philly mert Simmons beütött rengeteg hibát. Terített betli volt a srác. Nem is értem hogy lett all defensive team tag.
sapka
Mondjuk lehet kritizálni bőven Simmons-t, sőt kell is, de a védekezése itt is elit, az egyedüli, aki tudja lassítani Youngot.
Jughead
maxey is nagyon jól dolgozott rajta, szóval nem, nem kell
Negritis
Ezt melyik meccsen láttad? Ma is agyon szívatta Maxey-t, konkrétan az egész Philly média ezen hiperventillált, hogy Doc ne hagyja már rajta Maxey-t.
Jughead
a 4. negyedben elég durván hero dobások kellettek Maxey-n és Curryvel faszán be is csapdázták ...
valamint a sixers támadása is teljesen máshogy nézett ki mikor a srác a pályán volt

attól hogy bedobja a kezdőkörből young attól még nem dolgozik rajta szarul
Negritis
Ja volt pár jobb védekezése, jó sok rossz mellett. Ma egyszer Trae Embiid kezéből kivette a labdát, nem is értem miért nem ő fogja egész meccsen.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 566 — The Mathematician
Megnéztem a Philly meccset, remélem nem spoiler, de szerintem azért nyert a Philly mert Simmons beütött rengeteg hibát. Terített betli volt a srác. Nem is értem hogy lett all defensive team tag.
sapka
Mondjuk lehet kritizálni bőven Simmons-t, sőt kell is, de a védekezése itt is elit, az egyedüli, aki tudja lassítani Youngot.
Jughead
maxey is nagyon jól dolgozott rajta, szóval nem, nem kell
Negritis
Ezt melyik meccsen láttad? Ma is agyon szívatta Maxey-t, konkrétan az egész Philly média ezen hiperventillált, hogy Doc ne hagyja már rajta Maxey-t.
Jughead
a 4. negyedben elég durván hero dobások kellettek Maxey-n és Curryvel faszán be is csapdázták ...
valamint a sixers támadása is teljesen máshogy nézett ki mikor a srác a pályán volt

attól hogy bedobja a kezdőkörből young attól még nem dolgozik rajta szarul

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 968
Megnéztem a Philly meccset, remélem nem spoiler, de szerintem azért nyert a Philly mert Simmons beütött rengeteg hibát. Terített betli volt a srác. Nem is értem hogy lett all defensive team tag.
sapka
Mondjuk lehet kritizálni bőven Simmons-t, sőt kell is, de a védekezése itt is elit, az egyedüli, aki tudja lassítani Youngot.
Jughead
maxey is nagyon jól dolgozott rajta, szóval nem, nem kell
Negritis
Ezt melyik meccsen láttad? Ma is agyon szívatta Maxey-t, konkrétan az egész Philly média ezen hiperventillált, hogy Doc ne hagyja már rajta Maxey-t.

Szerkesztette: Jughead
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 566 — The Mathematician
Megnéztem a Philly meccset, remélem nem spoiler, de szerintem azért nyert a Philly mert Simmons beütött rengeteg hibát. Terített betli volt a srác. Nem is értem hogy lett all defensive team tag.
sapka
Mondjuk lehet kritizálni bőven Simmons-t, sőt kell is, de a védekezése itt is elit, az egyedüli, aki tudja lassítani Youngot.
Jughead
maxey is nagyon jól dolgozott rajta, szóval nem, nem kell

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 968
Megnéztem a Philly meccset, remélem nem spoiler, de szerintem azért nyert a Philly mert Simmons beütött rengeteg hibát. Terített betli volt a srác. Nem is értem hogy lett all defensive team tag.
sapka
Mondjuk lehet kritizálni bőven Simmons-t, sőt kell is, de a védekezése itt is elit, az egyedüli, aki tudja lassítani Youngot.
több mint 3 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Megnéztem a Philly meccset, remélem nem spoiler, de szerintem azért nyert a Philly mert Simmons beütött rengeteg hibát. Terített betli volt a srác. Nem is értem hogy lett all defensive team tag.

Simmons hatás, amikor fent volt, lőttem egy képet, de béna vagyok beilleszteni; szóval Huerter az FT vonalról fogta a permitéren álló Simmonst, aki elpasszolta. Ez nem egyszeri eset volt, hanem a 3. negyed végén amikor ő irányitott végig ez ment. Vissza is jött a meccsbe a Hawks.

Maxey+Thybulle nagyon jók voltak, hozzátettek egy-két extrát Embiid mellé, ami pontosan elég lenne nekik. Sajnos ennél nem jobb a Hawks... működik a Young 3-as Young Capela lob; Bogdanovic inkább alapszakasz menő, Collins?? nem tudom Collins játékát nem értem, mit csinál.. A többiek pedig még nagyon fiatalok.

Legalább nyugaton jók a meccsek. 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 566 — The Mathematician
Hogy van az, h Gobert DPOY, a csapat top3 védekezésben az alapszakaszban. Arról ismerszenek meg, h extrák védekezésben, amihez fel tudják húzni a támadást. Majd az utóbbi meccsken ilyen 1,3-as pts/pos. statot hoznak ellenük. Mindezek közül a mai valami vállalhatatlan. Leonard nélkül kapsz 130+-t?! Második félidőben 80-at? Tavalyi kiesésüket még lehet magyarázni, h bubble extrán jó körülmények a távoli dobásoknak sokkal jobb spacing, nehezebb védekezés. Nade most? Nem tudom. Ez nálam choke job.
dawyd728
nem láttam a meccset, de 20 tripla 50% az nem hiszem hogy Gobert sara lenne
meg a terrence mann-reggie jackson agyeldobást se tudom hogy az nyakába varrnám-e
Negritis
Nem Gobert hibája, de gyakorlatilag ot kivettek és ezzel az edzői gárda nem tudott mit kezdeni.
Offense oldalon meg csak Mitchell ért valamit
Toca
persze, de itt akkor Snydert érdemes elővenni sztem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Hogy van az, h Gobert DPOY, a csapat top3 védekezésben az alapszakaszban. Arról ismerszenek meg, h extrák védekezésben, amihez fel tudják húzni a támadást. Majd az utóbbi meccsken ilyen 1,3-as pts/pos. statot hoznak ellenük. Mindezek közül a mai valami vállalhatatlan. Leonard nélkül kapsz 130+-t?! Második félidőben 80-at? Tavalyi kiesésüket még lehet magyarázni, h bubble extrán jó körülmények a távoli dobásoknak sokkal jobb spacing, nehezebb védekezés. Nade most? Nem tudom. Ez nálam choke job.
dawyd728
nem láttam a meccset, de 20 tripla 50% az nem hiszem hogy Gobert sara lenne
meg a terrence mann-reggie jackson agyeldobást se tudom hogy az nyakába varrnám-e
Negritis
Nem Gobert hibája, de gyakorlatilag ot kivettek és ezzel az edzői gárda nem tudott mit kezdeni.
Offense oldalon meg csak Mitchell ért valamit
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 566 — The Mathematician
Hogy van az, h Gobert DPOY, a csapat top3 védekezésben az alapszakaszban. Arról ismerszenek meg, h extrák védekezésben, amihez fel tudják húzni a támadást. Majd az utóbbi meccsken ilyen 1,3-as pts/pos. statot hoznak ellenük. Mindezek közül a mai valami vállalhatatlan. Leonard nélkül kapsz 130+-t?! Második félidőben 80-at? Tavalyi kiesésüket még lehet magyarázni, h bubble extrán jó körülmények a távoli dobásoknak sokkal jobb spacing, nehezebb védekezés. Nade most? Nem tudom. Ez nálam choke job.
dawyd728
nem láttam a meccset, de 20 tripla 50% az nem hiszem hogy Gobert sara lenne
meg a terrence mann-reggie jackson agyeldobást se tudom hogy az nyakába varrnám-e

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 076 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mann az igen. A semmiből 🙂

Bírom a Jazzt de nincs ott győztes kultúra annál a csapatnál. Úgy pedig nem tudod atlepni a saját arnyekod.

Ha lesz Leonard szerintem god modeban tolja és lenyomjak a Sunst, nélküle simán a ☀ döntőzik majd

több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Hogy van az, h Gobert DPOY, a csapat top3 védekezésben az alapszakaszban. Arról ismerszenek meg, h extrák védekezésben, amihez fel tudják húzni a támadást. Majd az utóbbi meccsken ilyen 1,3-as pts/pos. statot hoznak ellenük. Mindezek közül a mai valami vállalhatatlan. Leonard nélkül kapsz 130+-t?! Második félidőben 80-at? Tavalyi kiesésüket még lehet magyarázni, h bubble extrán jó körülmények a távoli dobásoknak sokkal jobb spacing, nehezebb védekezés. Nade most? Nem tudom. Ez nálam choke job.
dawyd728
Ez nem choke.
Jazz ellen kell egy jól irányított csapat jó taktikával és jó dobó emberekkel és semmit nem er Gobbert.
Ma ezt főleg a második felidoben rohadt jól játszotta a Clippers.
Illetve utolsó 10 percet láttam csak de minden sült a Clippersnél.
Igazából a Utah edzői gárdáját kérdezném erre, hogy nem készültek fel mikor az alapszakaszban is látszott ez. Főleg a Suns ellen.
több mint 3 éve
dawyd728 3 838
Hogy van az, h Gobert DPOY, a csapat top3 védekezésben az alapszakaszban. Arról ismerszenek meg, h extrák védekezésben, amihez fel tudják húzni a támadást. Majd az utóbbi meccsken ilyen 1,3-as pts/pos. statot hoznak ellenük. Mindezek közül a mai valami vállalhatatlan. Leonard nélkül kapsz 130+-t?! Második félidőben 80-at? Tavalyi kiesésüket még lehet magyarázni, h bubble extrán jó körülmények a távoli dobásoknak sokkal jobb spacing, nehezebb védekezés. Nade most? Nem tudom. Ez nálam choke job.
több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 968
Vélhetően Kemba egészsége nem éppen alkalmas már közel se arra a szintre, mint korábban volt, így a Celtics inkább használható játékosokat akart és spórolni.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 076 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Vicc ez a csere, Walker ha épp egészséges bőven top játékos.

Presti egy zseni, lassan csak ők meg a mindig kutyaütők draftolnak csak az első körben a következő években 🙂

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 28 002
Úristen, ez a trade...
Nem tudom, hogy ez még Ainge utolsó agymenése vagy már Stevensé, de igazából mindegy is.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 054 — WHO DAT!!!!

Beki
Egy 35 éves Horfordért ennyit? Az kemény...


több mint 3 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka

Beki
A thunderen kívül fog bki még draftolni az első körben? 😊
csebi
4/16/18
lehet odaadnak mindent egy Cadeért

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott

Beki
A thunderen kívül fog bki még draftolni az első körben? 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Report: Zion, family members unhappy with Pelicans
 www.thescore.com/nba/news/2132239

Komolyan elzavarnám az ilyeneket egy kicsit vmelyik nyomornenyedbe (bár épp tudhatja mi az) és utána reklamáljanak..... ha 4-5 éve húzná az igát és produkálna extrát érteném de így.... 😕 lehet nincs igazam, de unalmasak ezek a fiatal hgyerek picsogások.
dande
Csavo a palya kozelebe alig ment az elso idenyebe, tehat van egy korrekt idenye. De mintha mar o lenne a kiskiraly. Komolytalan. El kell adni Detroitba, aztan majd rajon, hogy meg mindig jol jart a Pelicansszel. Egjen csak ki 25 eves korara, aztan ha meg jonnek a serulesek is (nala fognak ezzel a testtel), o lesz a kovetkezo Cousins.
Stez
Kurva nehezen de beférne a csapatba.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 566 — The Mathematician
Inkább arról kellene beszélni, hogy miért nem költöztetik már el New Orleansból ezt a szerencsétlen franchise-t, ki az az őrült, aki erre a csapatra még egy percet/dollárt képes áldozni?
r.baggio
Erősek a pletykák arról, hogy 2024 után költöznek.
Jughead
Ideje lenne már, mert legyen inkább újra Seattle SuperSonics vagy London bármi, de ennek a korcs torzszüleménynek nincs létjogosultsága
r.baggio
amúgy 2 új csapat is bőven beleférne (van is róla szó ugye seattle miatt) és akkor 32 lenne és normálisan 16-16os főcsoportok miegymás
és nemtom a tulajjal mi a helyzet, de sztem a wolves hamarabb megy el minnesotából mint a pelicans new orleansből

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
Inkább arról kellene beszélni, hogy miért nem költöztetik már el New Orleansból ezt a szerencsétlen franchise-t, ki az az őrült, aki erre a csapatra még egy percet/dollárt képes áldozni?
r.baggio
Erősek a pletykák arról, hogy 2024 után költöznek.
Jughead
Ideje lenne már, mert legyen inkább újra Seattle SuperSonics vagy London bármi, de ennek a korcs torzszüleménynek nincs létjogosultsága


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Na ezt nem tudtam, sorry!

Minden évre kap konkrét pénzt a játékos? Nincs előre felvett összeg, mint NFL/MLB-nél?
Willie Parker
nincs aláírási pénz

 basketballnoise.com/how-do-nba-players-get-paid/
havonta kapják meg az adott hónapra eső részt, hogy előre vagy utólag azt most nem tudom

amúgy mekkora balhé lenne belőle hogy ha a nem sérülés miatt kiült meccsek után nem kapna a játékos pénzt és arányosan kevesebbet kapna?
főleg a mostani közhangulatban

harden vagy irving vajon ugyanazt tolta volna ha kevesebbet kap érte?
Negritis
Irving nem kapott fizut azokra a meccsekre, amelyeket azért hagyott ki, mert úgy volt kedve, sőt még meg is büntette a Nets ezért, további pénzt elvéve tőle.

Harden nem hagyott ki meccset a Houstonban, csak panaszkodott, a Nets-ben meg sérülés miatt játszott keveset.
Jughead
Ez olyan, mint a holdout az NFL-ben. Vannak olyan kitetelek a szerzodesben, amit ha a jatekos nem teljesit, buntetheti erte a csapat. Es teljesen jogosan.

Mas kerdes, hogy sok esetben a csapat nem szokta kostolgatni a jatekost, tenyleg mar az olyan baromsagok utan reagalnak csak ilyennel, mint Irvingnel volt az eltunes, hogy meg a csapatanak is tojta felvenni a telefont, nem tudtak, mi van vele. Ezeket mashogy nem tudjak kezelni, hogy erezzen barmi nyomast a jatekos, de alapvetoen szerintem a csapatok is kerulik altalaban, hogy buntessek a jatekosokat.

több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 968
Na ezt nem tudtam, sorry!

Minden évre kap konkrét pénzt a játékos? Nincs előre felvett összeg, mint NFL/MLB-nél?
Willie Parker
nincs aláírási pénz

 basketballnoise.com/how-do-nba-players-get-paid/
havonta kapják meg az adott hónapra eső részt, hogy előre vagy utólag azt most nem tudom

amúgy mekkora balhé lenne belőle hogy ha a nem sérülés miatt kiült meccsek után nem kapna a játékos pénzt és arányosan kevesebbet kapna?
főleg a mostani közhangulatban

harden vagy irving vajon ugyanazt tolta volna ha kevesebbet kap érte?
Negritis
Irving nem kapott fizut azokra a meccsekre, amelyeket azért hagyott ki, mert úgy volt kedve, sőt még meg is büntette a Nets ezért, további pénzt elvéve tőle.

Harden nem hagyott ki meccset a Houstonban, csak panaszkodott, a Nets-ben meg sérülés miatt játszott keveset.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 076 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Pont az NBA lenne az amivel legkönnyebb lenne meglépni a külföldi terjeszkedést is akár.