NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

NBA

33 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
CP3 with the fatality! NAGYDÖNTŐZIK A SUNS!!!!
iktriad
Kevés. Itt már nem szabad megállni.
Matthew99
Én is remélem.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 592 — Invisible man
CP3 with the fatality! NAGYDÖNTŐZIK A SUNS!!!!
iktriad
Kevés. Itt már nem szabad megállni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
CP3 with the fatality! NAGYDÖNTŐZIK A SUNS!!!!
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 365 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Komolytalan PO volt ez amúgy eddig is, de mostmár pláne.
Jughead
Lejcseszter is nyert bajnokságot, amikor az összes nagy betlizett.
availability is ability, fontos a formaidőzítés, azt kell megverni, aki szembe jön, és még sorolhatnám a közhelyeket.
slowmotion
persze csak mind1 hogy egy felülről jövő elbaszott döntés miatt van rottyon az egész liga és last man standing megy
vagy saját hibájukból szarok és fomrán kívüliek a csapatok

és tudom hogy csak iróniából dobtad be a közhelyeket


ettől függetlenül mind1 ki a bajnok ugyanúgy teljes értékű mint a 99es spurs a tavalyi lakers, a 94-95s rockets vagy bird, johnosn, ... bármelyik címe
Negritis
Minden bajnoki cím ugyanolyan jó 😉

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Értem én de nem tudom megszokni: Adetokunbo meg Jáng???
 m.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nba-adetokunbo-megserult-a-hawks-young-nelkul-egyenlitett-2835651
Matthew99
Hiaba puffog mindenki, a szabalyok szerint a gorogoket (is) at kell irni, igy Janniszt is. Meg ha undorito is.

több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 592 — Invisible man
Értem én de nem tudom megszokni: Adetokunbo meg Jáng???
 m.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nba-adetokunbo-megserult-a-hawks-young-nelkul-egyenlitett-2835651


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
A Suns az gyakorlatilag egészséges, azért is ugrott nagyot most az oddsuk.
Ettől függetlenül Clippers fanként én már most boldog vagyok, amiért Kawhi nélkül is helyt állt a csapat, plusz szerintem van még esély a 3-3, neadjisten továbbjutásra, mert PG nagyon az elemében van.
Giannist kurvára sajnálom, de még nélküle is ennek a Bucsnak kellene az esélyesnek lenni.
tenorx
Hát azért Booker törött orr óta közel se olyan jó. Paulnál is vannak bajok.
De tény talán még legjobban állnak.
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A Suns az gyakorlatilag egészséges, azért is ugrott nagyot most az oddsuk.
Ettől függetlenül Clippers fanként én már most boldog vagyok, amiért Kawhi nélkül is helyt állt a csapat, plusz szerintem van még esély a 3-3, neadjisten továbbjutásra, mert PG nagyon az elemében van.
Giannist kurvára sajnálom, de még nélküle is ennek a Bucsnak kellene az esélyesnek lenni.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 361 — Cowboys fan
Komolytalan PO volt ez amúgy eddig is, de mostmár pláne.
Jughead
Lejcseszter is nyert bajnokságot, amikor az összes nagy betlizett.
availability is ability, fontos a formaidőzítés, azt kell megverni, aki szembe jön, és még sorolhatnám a közhelyeket.
slowmotion
persze csak mind1 hogy egy felülről jövő elbaszott döntés miatt van rottyon az egész liga és last man standing megy
vagy saját hibájukból szarok és fomrán kívüliek a csapatok

és tudom hogy csak iróniából dobtad be a közhelyeket
Negritis
nem iróniából dobtam be a közhelyeket.

nézd, minden nyilván a tavaly legtovább eljutóknak szar volt, hogy ennyivel kevesebbet pihenhettek, ugyanakkor pl szerintem pont ezek azoka a csapatok, amiknek idén nem kellett volna minden meccsre a fullos kezdőt feltolni, mert nem volt ennyire kicsi az előnyük a többiekhez, de legalábbis a rájátszásból várhatóan lemaradó csapatokhoz képest.

a Lakers pl úgy jutott be négy győzelemmel a kilencedik felett (de az ötödik kiemelttel hármas holtversenyben), hogy a két kímélendő embere elég sokat nem játszott sérülés miatt - a meccsek negyedéről hiányoztak mindketten. no de mi értelme volt day 1-tól nyomatni velük, nem egész két hónap pihenés után? D-League-ből hozott pótlással nem tudták volna valahogy átvészelni, aztán amikor kell, akkor nyomni? főleg úgy, hogy volt ugyan eredménykényszer a Lakers-en, de nem akkora, mintha nem nyerték volna meg a tavalyi bajnokságot.

15-12-t nyomtak, ha a két unikornisból egy játszott, 19-8-at, amikor mindkettő, és 8-10 volt a csapat, amikor egyik sem volt. persze nyilván utólag mindenki okos (köztük én is), de ha a szezon első hónapját kiülik, akkor könnyen lehet, hogy ugyanez az eredmény megvan, de mindketten (relatíve) egészségesek maradnak a playoffra.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 566 — The Mathematician
Komolytalan PO volt ez amúgy eddig is, de mostmár pláne.
Jughead
Lejcseszter is nyert bajnokságot, amikor az összes nagy betlizett.
availability is ability, fontos a formaidőzítés, azt kell megverni, aki szembe jön, és még sorolhatnám a közhelyeket.
slowmotion
persze csak mind1 hogy egy felülről jövő elbaszott döntés miatt van rottyon az egész liga és last man standing megy
vagy saját hibájukból szarok és fomrán kívüliek a csapatok

és tudom hogy csak iróniából dobtad be a közhelyeket


ettől függetlenül mind1 ki a bajnok ugyanúgy teljes értékű mint a 99es spurs a tavalyi lakers, a 94-95s rockets vagy bird, johnosn, ... bármelyik címe

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 361 — Cowboys fan
Komolytalan PO volt ez amúgy eddig is, de mostmár pláne.
Jughead
Lejcseszter is nyert bajnokságot, amikor az összes nagy betlizett.
availability is ability, fontos a formaidőzítés, azt kell megverni, aki szembe jön, és még sorolhatnám a közhelyeket.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 968
Giannist nagyon sajnálom, mert ez ilyen most vagy soha lehetőség volt neki ezzel a Bucks-szal, hiszen aligha lesz még egy olyan szezon, hogy a legjobb csapatok sztárjai egyaránt lesérülnek.

Komolytalan PO volt ez amúgy eddig is, de mostmár pláne.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
Részeg ez a rájátszás.
Amikor Leonard kiesik az ember azt gondolná game over, aztán nem. Amikor Young esik ki aztán főleg azt gondolja az ember erre Giannis sérüléséig sima Hawks vezetés majd blowout W..
Mármint szórakoztató, csak érthetetlen.
dawyd728
Azert azt nem gondoltam volna, hogy Young a Hawksszal, vagy akar Ayton a Sunsszal hamarabb odajut a gyuru kozelebe, mint Doncic.
Stez
Idén el csíptem egy hawks wolves meccset (nem sok NBAt nézek). Feltűnő volt h milyen tudatos ez a hawks és nem csesztek ugyanazt a playt behívni a 4. Negyedben 10szer egymás után mert folyamatosan jöttek a tiszta dobó helyzetek. Elég jó csapat ez sztem az edzővel sincs gond ott.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Részeg ez a rájátszás.
Amikor Leonard kiesik az ember azt gondolná game over, aztán nem. Amikor Young esik ki aztán főleg azt gondolja az ember erre Giannis sérüléséig sima Hawks vezetés majd blowout W..
Mármint szórakoztató, csak érthetetlen.
dawyd728
Azert azt nem gondoltam volna, hogy Young a Hawksszal, vagy akar Ayton a Sunsszal hamarabb odajut a gyuru kozelebe, mint Doncic.

Szerkesztette: Stez

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 3 éve
dawyd728 3 838
Részeg ez a rájátszás.
Amikor Leonard kiesik az ember azt gondolná game over, aztán nem. Amikor Young esik ki aztán főleg azt gondolja az ember erre Giannis sérüléséig sima Hawks vezetés majd blowout W..
Mármint szórakoztató, csak érthetetlen.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Édes istenem ez mi meccs volt.
Utolsó negyed mint egy megye 3 amatőr csapatok meccse…
De nyert a Suns 😊
Toca
Az egész 4. negyedre mehetett volna a Benny Hill theme song, főleg Boogie Cousins palánkra dobásánál. De a lényeg a W.

Nem biztos, hogy az a Suns D, inkább az impotens Clippers O.


Szegény Balmer a meccs végén.
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Édes istenem ez mi meccs volt.
Utolsó negyed mint egy megye 3 amatőr csapatok meccse…
De nyert a Suns 😊
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Komolyan nem hiszem mar el Simmonst. A gyerek megfoghatatlan iranyitokent, olyan matchup, ami fo fegyvere kellene, hogy legyen, ez a gyoker gyerek meg nem mer, nem is akar betorni, nem mer, nem is akar dobni, amivel konkretan egy hibapontta dolgozta le magat, akinek nincs keresnivaloja a kezdoben iranyitokent.

Mekkora, de mekkora potencial lenne a csavoban, es ennyi. Ezt hozta ki magabol. Siralmas. Neki nem valo az NBA, tok mindegy, hogy nem tud vagy nem akar agressziven jatszani, egy komolytalan jatekossa valt.

Sajnalom,, de csak es kizarolag o tehet rola.
Stez
Egy pszichológus-hajcsárt kellene mellé tenni és akkor még lehetne belőle valami.
Megkapta a nagy pénzt, onnantól már szarik ő mindenre, persze majd még a szabija alatt is dolgozzon...
FLZOLI
A nagy penz elott sem tort be sokkal tobbszor, ugyanez a langyos jatekstilusa volt mar akkor is. Nem gondolnam, hogy a penz miatt fosik bele, szimplan egyaltalan nem az a jatekfelfogasa, hogy agressziv legyen, es tamadjon, betorjon, kihasznalja a testi elonyet.

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 076 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Komolyan nem hiszem mar el Simmonst. A gyerek megfoghatatlan iranyitokent, olyan matchup, ami fo fegyvere kellene, hogy legyen, ez a gyoker gyerek meg nem mer, nem is akar betorni, nem mer, nem is akar dobni, amivel konkretan egy hibapontta dolgozta le magat, akinek nincs keresnivaloja a kezdoben iranyitokent.

Mekkora, de mekkora potencial lenne a csavoban, es ennyi. Ezt hozta ki magabol. Siralmas. Neki nem valo az NBA, tok mindegy, hogy nem tud vagy nem akar agressziven jatszani, egy komolytalan jatekossa valt.

Sajnalom,, de csak es kizarolag o tehet rola.
Stez
Egy pszichológus-hajcsárt kellene mellé tenni és akkor még lehetne belőle valami.
Megkapta a nagy pénzt, onnantól már szarik ő mindenre, persze majd még a szabija alatt is dolgozzon...

több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Komolyan nem hiszem mar el Simmonst. A gyerek megfoghatatlan iranyitokent, olyan matchup, ami fo fegyvere kellene, hogy legyen, ez a gyoker gyerek meg nem mer, nem is akar betorni, nem mer, nem is akar dobni, amivel konkretan egy hibapontta dolgozta le magat, akinek nincs keresnivaloja a kezdoben iranyitokent.

Mekkora, de mekkora potencial lenne a csavoban, es ennyi. Ezt hozta ki magabol. Siralmas. Neki nem valo az NBA, tok mindegy, hogy nem tud vagy nem akar agressziven jatszani, egy komolytalan jatekossa valt.

Sajnalom,, de csak es kizarolag o tehet rola.
Stez
 www.foxsports.com/stories/nba/ben-simmons-postseason-struggles-philadelphia-76ers-joel-embiid
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Komolyan nem hiszem mar el Simmonst. A gyerek megfoghatatlan iranyitokent, olyan matchup, ami fo fegyvere kellene, hogy legyen, ez a gyoker gyerek meg nem mer, nem is akar betorni, nem mer, nem is akar dobni, amivel konkretan egy hibapontta dolgozta le magat, akinek nincs keresnivaloja a kezdoben iranyitokent.

Mekkora, de mekkora potencial lenne a csavoban, es ennyi. Ezt hozta ki magabol. Siralmas. Neki nem valo az NBA, tok mindegy, hogy nem tud vagy nem akar agressziven jatszani, egy komolytalan jatekossa valt.

Sajnalom,, de csak es kizarolag o tehet rola.

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
A 0-2 Clippers eddig verhetetlen 😀
tenorx
A legveszélyesebb eredmény!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 566 — The Mathematician
A 0-2 Clippers eddig verhetetlen 😀
tenorx
ha 0-2re megy az ellenfél akkor nem lesz 3-1 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A 0-2 Clippers eddig verhetetlen 😀