NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

NBA

33 feliratkozó

több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
10/40et dob Paul és Booker úgy nehéz nyerni.
Nem volt nagy extra a Clippers csak a Suns sült be mint állat.
több mint 3 éve
dancogo Minnesota Vikings San Jose State Spartans 2 060 — Big Penix Energy
Hihetetlen lesz ha Clippers a harmadik szériát is 0-2-ről megnyeri. Most ráadásul Leonard nélkül.
zavi27
reméljük Bookert nem zavarja majd nagyon a maszk, mert ma pocsék volt magához képest

több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 853 — Amerikai sportok rajongója
Hihetetlen lesz ha Clippers a harmadik szériát is 0-2-ről megnyeri. Most ráadásul Leonard nélkül.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 076 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A Pacers nagyot húzott, jó lesz ez
A Mavs Kidd házasság.... Hát ha működik Doncic Kidd kémia működhet.

Durva ez a LAC Leonard nélkül is, Lue bazi jól keveri a lapokat, hiába foghíjas a csapat

több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Pont erről próbáltam írni
Hype alapján tényleg teljesen fix, de játék és játéktudás alapján ez nagyon közel van..
sapka
sztem messze vannak egymástól de mind1
detroitban meg fogja kapni a labdát hogy alkosson és a fő kérdés úgyis a munkamorálja lesz
Negritis
jó veletek beszélgetni srácok 😊
írok másfél bekezdést majd kétszer fél mondatban megkapom, hogy az nem is úgy van punktum...

Caderől ez egy elég jó írás:  deanondraft.com/2021/06/18/is-cade-cunningham-clearly-the-best-prospect-in-2021/
sapka
Oké részekre reagaltunk, de nem igazán tudom mit vársz 😊.
Konszenzus nélküli 1/1 akiben messze leginkább benne van, hogy FR player legyen.
Detroitban en se vagyok biztos, hogy jelenlegi kerettel fit, de majd alakítanak rajta akkor.
Luka szintet nem várok tőle, mert az top3-5 NBA player jelenleg, de az NCAA szezonjabol is nehéz leszűrni dolgokat, mert hát kb. egyedül csinált mindent.
Nekem ilyen Paul George feelingem van, reméljük fejben erősebb.
több mint 3 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Pont erről próbáltam írni
Hype alapján tényleg teljesen fix, de játék és játéktudás alapján ez nagyon közel van..
sapka
sztem messze vannak egymástól de mind1
detroitban meg fogja kapni a labdát hogy alkosson és a fő kérdés úgyis a munkamorálja lesz
Negritis
jó veletek beszélgetni srácok 😊
írok másfél bekezdést majd kétszer fél mondatban megkapom, hogy az nem is úgy van punktum...

Caderől ez egy elég jó írás:  deanondraft.com/2021/06/18/is-cade-cunningham-clearly-the-best-prospect-in-2021/
sapka
én értem a kérdéseket vele kapcsolatban, de sztem akkor is őt kell húzniuk, van 2-3 jó játékos most a Pistonsba de nincs igazi vezérbika, ez lehet Cade
és a labdát is megkapja a kezébe

Wiggins-Parker eset teljesen más volt
Parkert hazavágták a sérülések és hogy Giannis "kitúrta" a posztjáról
Wiggins kezéből ugye Kyrie kivette a labdát, aztán egyből dobták is el a francba hogy jöjjön Love
ehhez add hozzá azt hogy a mentalitása is kuka és voilá

ha Cade feje alkalmas lesz az NBA-re és nem sérül meg nonstop nem látom hogy besülne
Negritis
Nekem nem egyértelmű a fit Detroitba, Hayes és Grant is szeretné a labdát. Szerintem ha odaviszik Cadet point forwardnak az azt is jelentheti, hogy Hayest elcserélik, vagy beváltják. Pont Detroitba sokkal jobb fit Mobley. Stewart kihúzza a palánk alól az emberét, Mobley lehet belül, és védekezés nagyon működne vele.

Abban is szketikus vagyok mennyire jó ötlet az ő kezébe adni a labdát, mármint mit várunk akkor tőle; Lebron meg Doncic szintet? Szerintem az nem ő. Chris Middletionról beszélünk vagy jobb esetben Tatumról, akik nem jó kreátorok, de vannak elemek amikben nagyon jók.

Btw Parkerrel már akkor is sok gond volt mielőtt sok sérülése lett, és nem Giannis miatt. Ezt a példát nem teljesen értem.
Wiggins és Embiid a példa.
Mindkettő generációs talent, csak az a kérdés miben azok és mennyire hasznosak egy csapatban... Mit lehet rájuk bízni. Pl. nem tévedtek a scoutok Wigginsszel kapcsolatban hogy atletikai zseni a srác, minden tud a kosárlabdában csak kicsi a basketball IQ. Abban viszont tévedtek mennyire kicsi 😊. És hogy mi a célja a kosárlabdával.
Embiiddel kapcsolatban is jók voltak a scoutok, hogy ő lehet egy modern Hakeem, csak a sérülések.
Itt ez volt a mérlegelési kérdés az 1/1-re. (az a Parker pick pedig egyértelmű zagyvaság volt); a döntési mátrix alapján Wigginst szedték ki elsőre (és a hype alapján is...); de mindenki tudta ha Embiid egészséges lesz jobb lehet, csak mennyivel.

Na most én nem állítom hogy Cade besül, hanem pont azt hogy mikor is lesz ő elég jó ahhoz, mint amiről a mostani hype szól. Hogy akkor ő egy szervező dobni tudó point forward. Csak mert most nagyon nem az; főleg a szervezés nem megy. Rosszul bontja a védelmet, folyamat emberezik; és védekezésben pihen. Dobás sem az igazi, de ott közel van egy korrekt NBA szinthez.

Ennyi erővel Suggs a következő Kidd, és Mobley a következő Bosh.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 566 — The Mathematician
Pont erről próbáltam írni
Hype alapján tényleg teljesen fix, de játék és játéktudás alapján ez nagyon közel van..
sapka
sztem messze vannak egymástól de mind1
detroitban meg fogja kapni a labdát hogy alkosson és a fő kérdés úgyis a munkamorálja lesz
Negritis
jó veletek beszélgetni srácok 😊
írok másfél bekezdést majd kétszer fél mondatban megkapom, hogy az nem is úgy van punktum...

Caderől ez egy elég jó írás:  deanondraft.com/2021/06/18/is-cade-cunningham-clearly-the-best-prospect-in-2021/
sapka
én értem a kérdéseket vele kapcsolatban, de sztem akkor is őt kell húzniuk, van 2-3 jó játékos most a Pistonsba de nincs igazi vezérbika, ez lehet Cade
és a labdát is megkapja a kezébe

Wiggins-Parker eset teljesen más volt
Parkert hazavágták a sérülések és hogy Giannis "kitúrta" a posztjáról
Wiggins kezéből ugye Kyrie kivette a labdát, aztán egyből dobták is el a francba hogy jöjjön Love
ehhez add hozzá azt hogy a mentalitása is kuka és voilá

ha Cade feje alkalmas lesz az NBA-re és nem sérül meg nonstop nem látom hogy besülne

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Pont erről próbáltam írni
Hype alapján tényleg teljesen fix, de játék és játéktudás alapján ez nagyon közel van..
sapka
sztem messze vannak egymástól de mind1
detroitban meg fogja kapni a labdát hogy alkosson és a fő kérdés úgyis a munkamorálja lesz
Negritis
jó veletek beszélgetni srácok 😊
írok másfél bekezdést majd kétszer fél mondatban megkapom, hogy az nem is úgy van punktum...

Caderől ez egy elég jó írás:  deanondraft.com/2021/06/18/is-cade-cunningham-clearly-the-best-prospect-in-2021/

Szerkesztette: sapka

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 566 — The Mathematician
Pont erről próbáltam írni
Hype alapján tényleg teljesen fix, de játék és játéktudás alapján ez nagyon közel van..
sapka
sztem messze vannak egymástól de mind1
detroitban meg fogja kapni a labdát hogy alkosson és a fő kérdés úgyis a munkamorálja lesz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nézegettem a draftclasst a lottery után
Nem biztos hogy lennék most a detroit helyében
Tény hogy bárkit választhatnak, de akkora a hyper cade körül, hogy nem biztos hogy mernek mást húzni

Ez kicsit ilyen Embiid Wiggins szitu, a sötét ló pedig scottie Barnes

Most nagyot megy a luka cade comparison, de ég és föld.. luka sokkal eredményesebb volt NBAben első évében mint cade ncaaben, jatekszervezesben scoringban defenseben is.
Vannak egészségesebb compok, mint Middleton... Szerintem ez reális. De most behuznad Middletont elsőre?

Mobley btw nagyon jó... De nincs dobása, nagyon vékony, inkább defenseben erős.. hatalmas a potenciál. Kellenek neki az évek és egy jó közepes program. Nehéz az ilyet eladni 1/1re, de reális lenne.

Beszélnek még Greenrol de nem volt annyira jó a tavalyi 10 meccsén a g ligában, nagyon nyers..
Suggs, mint mindenes SG, de ncaaben se volt annyira kiugró bármiben is, hogy azt mondd hogy na ő az én emberem, mert NBAben se lesz extra hatékony vagy hatalmas scorer vagy passgep. Csak érzi a játékot... 😊 Ez azt jelenti egyben hogy a többiek nem annyira 😊.
Btw Kuminga hány éves? Lehet olyan 21-22 is 18 helyett. Kongòbòl.

És akiről keveset beszélnek scottie.. pedig nagyon hasonlít Cadere picit jobb passzer. Ugyanolyan Middleton.

Érdekes lesz ez a draft, egyre jobban érdekel ki választ a Detroit. És ha nem Cade-et, akkor behuznad e 1/2re a Houston helyében... Vagy elviszem Suggsot vagy Barnest. Mert mindkettő teljesen vállalható lenne Cade helyett is.

Viszont akkora a hype...
sapka
Nem lennél a Pistons helyébe? Rég volt ennyire biztos 1/1 mint Cade.
Toca
Pont erről próbáltam írni
Hype alapján tényleg teljesen fix, de játék és játéktudás alapján ez nagyon közel van..

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Nézegettem a draftclasst a lottery után
Nem biztos hogy lennék most a detroit helyében
Tény hogy bárkit választhatnak, de akkora a hyper cade körül, hogy nem biztos hogy mernek mást húzni

Ez kicsit ilyen Embiid Wiggins szitu, a sötét ló pedig scottie Barnes

Most nagyot megy a luka cade comparison, de ég és föld.. luka sokkal eredményesebb volt NBAben első évében mint cade ncaaben, jatekszervezesben scoringban defenseben is.
Vannak egészségesebb compok, mint Middleton... Szerintem ez reális. De most behuznad Middletont elsőre?

Mobley btw nagyon jó... De nincs dobása, nagyon vékony, inkább defenseben erős.. hatalmas a potenciál. Kellenek neki az évek és egy jó közepes program. Nehéz az ilyet eladni 1/1re, de reális lenne.

Beszélnek még Greenrol de nem volt annyira jó a tavalyi 10 meccsén a g ligában, nagyon nyers..
Suggs, mint mindenes SG, de ncaaben se volt annyira kiugró bármiben is, hogy azt mondd hogy na ő az én emberem, mert NBAben se lesz extra hatékony vagy hatalmas scorer vagy passgep. Csak érzi a játékot... 😊 Ez azt jelenti egyben hogy a többiek nem annyira 😊.
Btw Kuminga hány éves? Lehet olyan 21-22 is 18 helyett. Kongòbòl.

És akiről keveset beszélnek scottie.. pedig nagyon hasonlít Cadere picit jobb passzer. Ugyanolyan Middleton.

Érdekes lesz ez a draft, egyre jobban érdekel ki választ a Detroit. És ha nem Cade-et, akkor behuznad e 1/2re a Houston helyében... Vagy elviszem Suggsot vagy Barnest. Mert mindkettő teljesen vállalható lenne Cade helyett is.

Viszont akkora a hype...
sapka
Nem lennél a Pistons helyébe? Rég volt ennyire biztos 1/1 mint Cade.
több mint 3 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nézegettem a draftclasst a lottery után
Nem biztos hogy lennék most a detroit helyében
Tény hogy bárkit választhatnak, de akkora a hyper cade körül, hogy nem biztos hogy mernek mást húzni

Ez kicsit ilyen Embiid Wiggins szitu, a sötét ló pedig scottie Barnes

Most nagyot megy a luka cade comparison, de ég és föld.. luka sokkal eredményesebb volt NBAben első évében mint cade ncaaben, jatekszervezesben scoringban defenseben is.
Vannak egészségesebb compok, mint Middleton... Szerintem ez reális. De most behuznad Middletont elsőre?

Mobley btw nagyon jó... De nincs dobása, nagyon vékony, inkább defenseben erős.. hatalmas a potenciál. Kellenek neki az évek és egy jó közepes program. Nehéz az ilyet eladni 1/1re, de reális lenne.

Beszélnek még Greenrol de nem volt annyira jó a tavalyi 10 meccsén a g ligában, nagyon nyers..
Suggs, mint mindenes SG, de ncaaben se volt annyira kiugró bármiben is, hogy azt mondd hogy na ő az én emberem, mert NBAben se lesz extra hatékony vagy hatalmas scorer vagy passgep. Csak érzi a játékot... 😊 Ez azt jelenti egyben hogy a többiek nem annyira 😊.
Btw Kuminga hány éves? Lehet olyan 21-22 is 18 helyett. Kongòbòl.

És akiről keveset beszélnek scottie.. pedig nagyon hasonlít Cadere picit jobb passzer. Ugyanolyan Middleton.

Érdekes lesz ez a draft, egyre jobban érdekel ki választ a Detroit. És ha nem Cade-et, akkor behuznad e 1/2re a Houston helyében... Vagy elviszem Suggsot vagy Barnest. Mert mindkettő teljesen vállalható lenne Cade helyett is.

Viszont akkora a hype...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
végül egy 1/7 ment a warriorsnak. itt is lesz még egy jó játékos, de talán annyira nem fájó, mint egy 1/4 lett volna mondjuk.
csebi
ez azért így elég szar tradenek néz ki, hogy D-Lo-ért ment egy Wiggins+1/7
sapka
Igen. De majd azért nézzük meg h ha jövőre a KAT+DLO+Edwards folyamatosan azt a szintet hozza amit év végén akkor azért ez meg változhat.
csebi
azért azt megkérdezem hogy ki fog védekezni?
meg DLo fog-e valaha hatékonyan támadni?
Negritis
Miután Russel visszatert 11-9 a mérleg. Rohadt hatékonyak voltunk vele támadásban, elkepesztoen meglepő volt.
Védekezés: vkit hozni kell ez egyértelmű. Bealdoznam Beasleyt. Főleg ha McDaniels tényleg SF lesz Finchnel.
Vanderbilt amúgy jó lehet védő oldalon.
A russel towns Vanderbilt Edwards Rubio ötös +27 pontot átlagol 100 birtoklasbol.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyre szebb ez a Hawks Cinderella story a playoffban idén.

Wow.


Közben úgy tűnik Chris Paul ott lesz a Clippers ellen a pályán honlap hajnalban.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kevin Love?!
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Most neztem meg a meccset.
Azért a Clippers és George igazi chokerseget mutatott be.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 566 — The Mathematician
végül egy 1/7 ment a warriorsnak. itt is lesz még egy jó játékos, de talán annyira nem fájó, mint egy 1/4 lett volna mondjuk.
csebi
ez azért így elég szar tradenek néz ki, hogy D-Lo-ért ment egy Wiggins+1/7
sapka
Igen. De majd azért nézzük meg h ha jövőre a KAT+DLO+Edwards folyamatosan azt a szintet hozza amit év végén akkor azért ez meg változhat.
csebi
azért azt megkérdezem hogy ki fog védekezni?
meg DLo fog-e valaha hatékonyan támadni?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
végül egy 1/7 ment a warriorsnak. itt is lesz még egy jó játékos, de talán annyira nem fájó, mint egy 1/4 lett volna mondjuk.
csebi
ez azért így elég szar tradenek néz ki, hogy D-Lo-ért ment egy Wiggins+1/7
sapka
Igen. De majd azért nézzük meg h ha jövőre a KAT+DLO+Edwards folyamatosan azt a szintet hozza amit év végén akkor azért ez meg változhat.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
végül egy 1/7 ment a warriorsnak. itt is lesz még egy jó játékos, de talán annyira nem fájó, mint egy 1/4 lett volna mondjuk.
csebi
ez azért így elég szar tradenek néz ki, hogy D-Lo-ért ment egy Wiggins+1/7

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 566 — The Mathematician
1/7 sorsa kiváncsi vagyok mi lesz 1/4 - 1/5-re lehetett volna azonnal impact játékost.
Így lehet trade lesz.
Toca
a 4-6 pick sztem tuti tradelve lett volna
itt már lehet role playertt húzni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
1/7 sorsa kiváncsi vagyok mi lesz 1/4 - 1/5-re lehetett volna azonnal impact játékost.
Így lehet trade lesz.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 566 — The Mathematician
Report: Celtics finalizing agreement to hire Nets' Udoka as head coach
 www.thescore.com/nba/news/2178170

Akkor megvan az új HC is. Mennyire lesz jó, illetve milyen irányba megy a csapat, meglátjuk....
dande
valami playmaker még nem ártana mert Tatum nem az (smart vagy brown se)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 149 — Így remélem megfelelek nektek.....
Report: Celtics finalizing agreement to hire Nets' Udoka as head coach
 www.thescore.com/nba/news/2178170

Akkor megvan az új HC is. Mennyire lesz jó, illetve milyen irányba megy a csapat, meglátjuk....
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
végül egy 1/7 ment a warriorsnak. itt is lesz még egy jó játékos, de talán annyira nem fájó, mint egy 1/4 lett volna mondjuk.
csebi
Top 5 protected volt a pick nem? Szóval legjobb esetben is 6. lett volna.
tenorx
Top 3 protected volt
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 361 — Cowboys fan
A detroité az 1/1
tenorx
picsába, egy pillanatra azt hittem, a hoki topicban vagyok, és kezdtem reménykedni 😮