Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Caleb Martin lesz a kérdés szerintem.
Illetve Murrayre azért jó pár opciója van a Heatnek nem kell feltétlen Butler rá.
Toca
Butlert ha rárakod akkor fel is adtad a párharcot, őt max KCPre vagy Brownra tudod rakni hogy ne legyen teljesen nullára járatva
esetleg MPJ
és nemtom mennyire jó opciók vannak Murray-re
meglátjuk
ha Jokic és Murray hozza magát akkor iszonyat nehéz dolga lesz a Heatrnek
Negritis, a vajda
nemtom Jokic ugyis megnyeri a parharcat igy a Murray ellene parharcot mkeppen meg kell nyerni a Heatnek, es ezt en Butlerrel latom igazabol.
csebi
Murraynek nem kell Butlert megvernie
neki elég ha egyértelműen a 3. legjobb játékos a párharcban Joker és Butler után
Negritis, a vajda
Bold prediction:
Ha nyer a Nuggets Murray kapja majd az MVP díjat, csak barnább mint a colos...
FLZOLI
És az miért fontos?
Jughead
Kérdezd az NBA szavazóbizottságát

több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 767
Caleb Martin lesz a kérdés szerintem.
Illetve Murrayre azért jó pár opciója van a Heatnek nem kell feltétlen Butler rá.
Toca
Butlert ha rárakod akkor fel is adtad a párharcot, őt max KCPre vagy Brownra tudod rakni hogy ne legyen teljesen nullára járatva
esetleg MPJ
és nemtom mennyire jó opciók vannak Murray-re
meglátjuk
ha Jokic és Murray hozza magát akkor iszonyat nehéz dolga lesz a Heatrnek
Negritis, a vajda
nemtom Jokic ugyis megnyeri a parharcat igy a Murray ellene parharcot mkeppen meg kell nyerni a Heatnek, es ezt en Butlerrel latom igazabol.
csebi
Murraynek nem kell Butlert megvernie
neki elég ha egyértelműen a 3. legjobb játékos a párharcban Joker és Butler után
Negritis, a vajda
Bold prediction:
Ha nyer a Nuggets Murray kapja majd az MVP díjat, csak barnább mint a colos...
FLZOLI
És az miért fontos?
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Caleb Martin lesz a kérdés szerintem.
Illetve Murrayre azért jó pár opciója van a Heatnek nem kell feltétlen Butler rá.
Toca
Butlert ha rárakod akkor fel is adtad a párharcot, őt max KCPre vagy Brownra tudod rakni hogy ne legyen teljesen nullára járatva
esetleg MPJ
és nemtom mennyire jó opciók vannak Murray-re
meglátjuk
ha Jokic és Murray hozza magát akkor iszonyat nehéz dolga lesz a Heatrnek
Negritis, a vajda
nemtom Jokic ugyis megnyeri a parharcat igy a Murray ellene parharcot mkeppen meg kell nyerni a Heatnek, es ezt en Butlerrel latom igazabol.
csebi
Murraynek nem kell Butlert megvernie
neki elég ha egyértelműen a 3. legjobb játékos a párharcban Joker és Butler után
Negritis, a vajda
Bold prediction:
Ha nyer a Nuggets Murray kapja majd az MVP díjat, csak barnább mint a colos...

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 961 — The Mathematician
Caleb Martin lesz a kérdés szerintem.
Illetve Murrayre azért jó pár opciója van a Heatnek nem kell feltétlen Butler rá.
Toca
Butlert ha rárakod akkor fel is adtad a párharcot, őt max KCPre vagy Brownra tudod rakni hogy ne legyen teljesen nullára járatva
esetleg MPJ
és nemtom mennyire jó opciók vannak Murray-re
meglátjuk
ha Jokic és Murray hozza magát akkor iszonyat nehéz dolga lesz a Heatrnek
Negritis, a vajda
nemtom Jokic ugyis megnyeri a parharcat igy a Murray ellene parharcot mkeppen meg kell nyerni a Heatnek, es ezt en Butlerrel latom igazabol.
csebi
Murraynek nem kell Butlert megvernie
neki elég ha egyértelműen a 3. legjobb játékos a párharcban Joker és Butler után

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 944 — Lucas Scott
Caleb Martin lesz a kérdés szerintem.
Illetve Murrayre azért jó pár opciója van a Heatnek nem kell feltétlen Butler rá.
Toca
Butlert ha rárakod akkor fel is adtad a párharcot, őt max KCPre vagy Brownra tudod rakni hogy ne legyen teljesen nullára járatva
esetleg MPJ
és nemtom mennyire jó opciók vannak Murray-re
meglátjuk
ha Jokic és Murray hozza magát akkor iszonyat nehéz dolga lesz a Heatrnek
Negritis, a vajda
nemtom Jokic ugyis megnyeri a parharcat igy a Murray ellene parharcot mkeppen meg kell nyerni a Heatnek, es ezt en Butlerrel latom igazabol.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 961 — The Mathematician
Caleb Martin lesz a kérdés szerintem.
Illetve Murrayre azért jó pár opciója van a Heatnek nem kell feltétlen Butler rá.
Toca
Butlert ha rárakod akkor fel is adtad a párharcot, őt max KCPre vagy Brownra tudod rakni hogy ne legyen teljesen nullára járatva
esetleg MPJ
és nemtom mennyire jó opciók vannak Murray-re
meglátjuk
ha Jokic és Murray hozza magát akkor iszonyat nehéz dolga lesz a Heatrnek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
Caleb Martin lesz a kérdés szerintem.
Illetve Murrayre azért jó pár opciója van a Heatnek nem kell feltétlen Butler rá.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kezdődjön már a döntő. Gondolkozom a döntőről, matchupokról erősségekről, gyengeségekről, majd megnyugszom. Mire megnyugszom hirtelen nyugtalan leszek, mert hogy a viharba van az, h az előző 3 párharc előtt kevésbé tudtam megnyugodni, láttam a gyengeségeinket az ellenfél erősségeit. Persze volt bennem egy egészséges önbizalom a meccsek előtt, de az sosem ment át túlzott magabiztosságba. Most meg azt érzem bármilyen oldalról fogom meg a döntőt túlzottan magabiztos leszek, amitől hirtelenjében nyugtalan leszek, már csak a tudattól is. Ezek váltakoznak az elmúlt 1 napban. Grrr
dawyd728
Ha a Miami triplák sülnek akkor partyban lesznek néhány meccsen, de erővel Butler nem fogja bírni, hogy elől és hátul is extrát kell hozzon folyamatosan.
Én csak abban bízok, hogy a sztárok végigtolják egészségesen és ne legyen ott a végén egy mi lett volna ha.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 961 — The Mathematician
Kezdődjön már a döntő. Gondolkozom a döntőről, matchupokról erősségekről, gyengeségekről, majd megnyugszom. Mire megnyugszom hirtelen nyugtalan leszek, mert hogy a viharba van az, h az előző 3 párharc előtt kevésbé tudtam megnyugodni, láttam a gyengeségeinket az ellenfél erősségeit. Persze volt bennem egy egészséges önbizalom a meccsek előtt, de az sosem ment át túlzott magabiztosságba. Most meg azt érzem bármilyen oldalról fogom meg a döntőt túlzottan magabiztos leszek, amitől hirtelenjében nyugtalan leszek, már csak a tudattól is. Ezek váltakoznak az elmúlt 1 napban. Grrr
dawyd728
kiváncsi vagyok Malone mennyit fogja MPJ-t dobatni a zóna ellen, de Jokicnak is villognia kell ott

Spo >> Malone

Nuggets O# >Heat Zone
a Heat támadása nemtom mennyire fog működni a Denver ellen, mert a Butler betörések jók lehetnek, viszont Adebayonak nem lesz sokkal könnyebb dolga
a kinti dobásokra is van elég kisember hogy hasonló teljesítmény legyen max mint a Boston ellen

Jokic > Bam

Butler > Murray
PO Murray nem rosszabb támadásban, viszont Jimmy is Jimmy

MPJ-Gordon-KCP > Martin-Strus-Vincent
nehéz megítélni ezt a kisember triót Miamiból, de az idei Gordon iszonyat jó és a zóna ellen MPJ-nek villognia kell
Martinnak azért lehet gondja ha KCP vagy Gordon védekezik rajta

Lowry-Robinson-Love vs Brown, Braun, Green : ez érdekes kérdés mert Brown a legjobb a 6ból, viszont amúgy meg a heat jobb

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
dawyd728 4 267
Kezdődjön már a döntő. Gondolkozom a döntőről, matchupokról erősségekről, gyengeségekről, majd megnyugszom. Mire megnyugszom hirtelen nyugtalan leszek, mert hogy a viharba van az, h az előző 3 párharc előtt kevésbé tudtam megnyugodni, láttam a gyengeségeinket az ellenfél erősségeit. Persze volt bennem egy egészséges önbizalom a meccsek előtt, de az sosem ment át túlzott magabiztosságba. Most meg azt érzem bármilyen oldalról fogom meg a döntőt túlzottan magabiztos leszek, amitől hirtelenjében nyugtalan leszek, már csak a tudattól is. Ezek váltakoznak az elmúlt 1 napban. Grrr
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 961 — The Mathematician
najó ez csak nekem tűnt fel?

a Phillynél egy Doc-ot egy Nurse-re cseréltek!
sapka
Majd akkor lelkesedem, ha a lélektelen statpadder Embiid-et meg a már 5 éve reménytelen Hardent is cserélik.
somoskovig
Embiid onnan fog rokkant nyugdíjba menni. Hardent meg minden áron meg akarják tartani.
FLZOLI
Végülis nem kell mindenhol a gyűrűt kitűzni célként… 😊
somoskovig
Mondjuk embiid rokkant nyugdíja meg kb 2 szezon

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
najó ez csak nekem tűnt fel?

a Phillynél egy Doc-ot egy Nurse-re cseréltek!
sapka
Majd akkor lelkesedem, ha a lélektelen statpadder Embiid-et meg a már 5 éve reménytelen Hardent is cserélik.
somoskovig
Embiid onnan fog rokkant nyugdíjba menni. Hardent meg minden áron meg akarják tartani.
FLZOLI
Végülis nem kell mindenhol a gyűrűt kitűzni célként… 😊

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
najó ez csak nekem tűnt fel?

a Phillynél egy Doc-ot egy Nurse-re cseréltek!
sapka
Majd akkor lelkesedem, ha a lélektelen statpadder Embiid-et meg a már 5 éve reménytelen Hardent is cserélik.
somoskovig
Embiid onnan fog rokkant nyugdíjba menni. Hardent meg minden áron meg akarják tartani.

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Myers out
Negritis, a vajda
Várható volt, kimaxolta a sziszkói kalandot. Onnan már csak rothadás várható, pláne az új sapka szabályokkal

több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 039 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
"Pat Riley has reached the NBA Finals 19 times as a player, coach, or executive. That's 24.7% of all finals in NBA History. "

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 961 — The Mathematician
Myers out

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 863 — Patriots és Kaposvári KK fan
Szerencsére találtam nyitva helyet Sport1-gyel, nem volt egyszerű Pünkösdkor, hajnalban Jobb volt a Heat, gratulálok Heat fanoknak, elfogyott a tűzerő Celticsben, Brogdon nem volt egészséges, Tatum is húzta a lábát, rossz volt nézni a szenvedését. Kíváncsi leszek a folytatásra, milyen döntések lesznek.
Szimpatikus Joker és Jimmy Bucket, remélem szoros jó kis Döntő lesz, tippem Nuggets behúzza 6 meccsen.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
és nem, nem mutat minden a Nuggets felé, Spo miatt semmiképp
Negritis, a vajda
ahhoz képest csak negyedikre sikerült zárni a szériát, ráadásul ebből kétszer otthon kaptak ki
slowmotion
Ez igaz, de mondjuk meggyőződésem, hogy ha a két csapat edzőt cserélt volna, akkor Spo a Boston keretével 3 meccs alatt összeszedte volna a továbbjutáshoz kellő 4 győzelmet.
somoskovig
a 'király' bajnoki címei árazódnak lefelé
amúgy vastagon meg is érdemli mindkét döntős, jó meccsek lesznek
🤘 gaben 🤘
De csak csillagosan jó vagy valosan is?
több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 039 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
és nem, nem mutat minden a Nuggets felé, Spo miatt semmiképp
Negritis, a vajda
ahhoz képest csak negyedikre sikerült zárni a szériát, ráadásul ebből kétszer otthon kaptak ki
slowmotion
Ez igaz, de mondjuk meggyőződésem, hogy ha a két csapat edzőt cserélt volna, akkor Spo a Boston keretével 3 meccs alatt összeszedte volna a továbbjutáshoz kellő 4 győzelmet.
somoskovig
a 'király' bajnoki címei árazódnak lefelé
amúgy vastagon meg is érdemli mindkét döntős, jó meccsek lesznek

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
najó ez csak nekem tűnt fel?

a Phillynél egy Doc-ot egy Nurse-re cseréltek!
sapka
Majd akkor lelkesedem, ha a lélektelen statpadder Embiid-et meg a már 5 éve reménytelen Hardent is cserélik.

több mint 3 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
najó ez csak nekem tűnt fel?

a Phillynél egy Doc-ot egy Nurse-re cseréltek!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
és nem, nem mutat minden a Nuggets felé, Spo miatt semmiképp
Negritis, a vajda
ahhoz képest csak negyedikre sikerült zárni a szériát, ráadásul ebből kétszer otthon kaptak ki
slowmotion
Ennek a döntőre való relevanciája annyi, hogy a Nuggets pihenhetett.
több mint 3 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/350370435_973153507047608_4011407996415655376_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=ddzx66acw4gQ7kNvwGU2mXx&_nc_oc=AdpwlZvAlNxzAv190aFIAw3Ie8IBTDwIDbmupTL-JuA9aDbAy-iTS1sVCZLk4Odhy7w&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=hBTkDsqUZTblU1BB1pRAaA&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af_K2kdI6cuFPNVqxHZPfldYtRS9W5PtZygqM-Rt3Jzz0g&oe=6A3EA3E7
456.154 Aufrufe · 10.000 Reaktionen | Playoff Jimmy Butler and the Miami Heat gave the Boston Celtics a nightmarish ECF 😳 | NBA on ESPN
Playoff Jimmy Butler and the Miami Heat gave the Boston Celtics a nightmarish ECF 😳

Poloska vagyok.
több mint 3 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 725 — Amerikai sportok rajongója
Tyler Herro elvileg a döntő 3. meccsére bevethető lesz.
Sixo
Kell is majd valami új lendület a 0-2 után hazai pályára😛
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Tyler Herro elvileg a döntő 3. meccsére bevethető lesz.