NBA

33 feliratkozó

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 076 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ez nagyot Dur(r)ant.

iktriad
God modeban tolta.
A Bucks nem tudom mit akar, Irving kuka, Harden minimálon mégse tudják védeni az egyetlen sztárt.
Giannist nem értem miért nem lehet KD-re rakni konzisztensen ha már elit védő...

Óriási esélyt kaptak a sérülésekkel, mégis simán elbalfaszkodhatják. 6.meccsen KD és Harden limitaltan nyomja majd, a 7. meccsen meg csúcsra porgetve, lehet Irving is lesz...
FLZOLI
Hiába elképesztő atléták az NBA-játékosok, ha tartósan Giannis védené Durantet (ami egyébként tényleg korrekt matchup lenne KD limitálására), akkor az Giannisnál vagy a támadójáték vagy a játékidő rovására menne. 48 percen keresztül ember nincs, aki fizikálisan bírja h a legfontosabb ember legyen egy csapatban mind támadásban mind 1-1 elleni védekezésben.
empty taxi
Nem is kellene akkor a görögnek emberfelettit nyomni, ott van a drága pénzen tartott Jru, Middleton duó, hogy akkor oldják meg a többit.

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Ez nagyot Dur(r)ant.

iktriad
God modeban tolta.
A Bucks nem tudom mit akar, Irving kuka, Harden minimálon mégse tudják védeni az egyetlen sztárt.
Giannist nem értem miért nem lehet KD-re rakni konzisztensen ha már elit védő...

Óriási esélyt kaptak a sérülésekkel, mégis simán elbalfaszkodhatják. 6.meccsen KD és Harden limitaltan nyomja majd, a 7. meccsen meg csúcsra porgetve, lehet Irving is lesz...
FLZOLI
Hiába elképesztő atléták az NBA-játékosok, ha tartósan Giannis védené Durantet (ami egyébként tényleg korrekt matchup lenne KD limitálására), akkor az Giannisnál vagy a támadójáték vagy a játékidő rovására menne. 48 percen keresztül ember nincs, aki fizikálisan bírja h a legfontosabb ember legyen egy csapatban mind támadásban mind 1-1 elleni védekezésben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez nagyot Dur(r)ant.

iktriad
God modeban tolta.
A Bucks nem tudom mit akar, Irving kuka, Harden minimálon mégse tudják védeni az egyetlen sztárt.
Giannist nem értem miért nem lehet KD-re rakni konzisztensen ha már elit védő...

Óriási esélyt kaptak a sérülésekkel, mégis simán elbalfaszkodhatják. 6.meccsen KD és Harden limitaltan nyomja majd, a 7. meccsen meg csúcsra porgetve, lehet Irving is lesz...
FLZOLI
Mondjuk azert nem biztos, hogy a legokosabb dolog a sulyos serulesbol visszatero Durantet 48 percig nyomatni, legyen ez barmilyen meccs. Ertem en, hogy szukseg volt ra, de ha megint elpattan az Achilles-in, akkor elbucsuzhatnak tole alaphangon egy evre, de az azert mar velhetoen komolyabban kihatna a karrierjere is.

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 076 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ez nagyot Dur(r)ant.

iktriad
God modeban tolta.
A Bucks nem tudom mit akar, Irving kuka, Harden minimálon mégse tudják védeni az egyetlen sztárt.
Giannist nem értem miért nem lehet KD-re rakni konzisztensen ha már elit védő...

Óriási esélyt kaptak a sérülésekkel, mégis simán elbalfaszkodhatják. 6.meccsen KD és Harden limitaltan nyomja majd, a 7. meccsen meg csúcsra porgetve, lehet Irving is lesz...

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez nagyot Dur(r)ant.
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
A Suns és a másik 6 még versenyben lévő playoff csapat 1 gifen!

iktriad
Jó azért nem olyan erős a Suns, hogy 5-en ne tudják levinni 😛 😀
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Suns és a másik 6 még versenyben lévő playoff csapat 1 gifen!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
Fun fact : Jokic előtt utoljára Shaq volt az utolsó C aki MVP címet nyert még 2000-ben. durván változik a játék (#régenmindenjobbvót), és hogy mennyi idő kellett hogy MVP címig evolváljon ismét a pozíció
Heisman
A center poszt is mennyit változott azóta, Jokicnak játékstílusban nem sok köze van ahhoz, amit a Shaq-féle behemótok csináltak.
Vannak, akik már meg is kérdőjelezik, hogy van-e még értelme az 5 pozíciónak.
Kampman
És Jokic nem is a centerjátéka miatt lett MVP.
Ahogy nem is az a klasszik center.

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 28 002
Fun fact : Jokic előtt utoljára Shaq volt az utolsó C aki MVP címet nyert még 2000-ben. durván változik a játék (#régenmindenjobbvót), és hogy mennyi idő kellett hogy MVP címig evolváljon ismét a pozíció
Heisman
A center poszt is mennyit változott azóta, Jokicnak játékstílusban nem sok köze van ahhoz, amit a Shaq-féle behemótok csináltak.
Vannak, akik már meg is kérdőjelezik, hogy van-e még értelme az 5 pozíciónak.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 366 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fun fact : Jokic előtt utoljára Shaq volt az utolsó C aki MVP címet nyert még 2000-ben. durván változik a játék (#régenmindenjobbvót), és hogy mennyi idő kellett hogy MVP címig evolváljon ismét a pozíció

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 902
A Suns pazar, CP3 egy zseni...

A Bucks meg a sírból jön vissza, a 2. meccses katasztrófa után a fene se gondolta ezt
FLZOLI
Nem tudom mi lett volna ha Kyre nem esik ki, mindenkeppen kemeny meccs lett volna akkor is de igy mar csak lelektanilag is eselytelen volt. Ha csak nem ter vissza legalabb a kettobol egy sztar (es az legyen inkabb Harden) ez nem egy jogos sorozat.. De hat sajnos ez ilyen.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 076 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A Suns pazar, CP3 egy zseni...

A Bucks meg a sírból jön vissza, a 2. meccses katasztrófa után a fene se gondolta ezt

több mint 3 éve
dawyd728 3 838
Tökéletes kamu ítélettel végetért szezon. Szezonban kb a legtöbb be nem fújt fault Jokicra, de utolsó 2 percekben hivatalosan is(!) , amikor meg ő csap oda frusztráltságból, akkor egyből pápá.
Sunsnak sok sikert. Nincs bennem rosszérzés irányukba. Sajnos Murray nélkül nincs üres Jokic possession támadásban számára.. Védekezésben meg folyamatosan megy a fárasztása. Ő van támadva, ha éppen pont kell, akkor Porter. Szép volt, jó volt a szezon, de sérüléshullámból egy időre elég lesz.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ahogy mindenki várta a szezon előtt. Nincsenek szavak CP3-re (meg a csapatra)!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 363 — Cowboys fan
jailblazers idejében nem hiszem hogy van létjogosultsága azt a pistonst bad boys 2.0-nak hívni 😀
Negritis
De az a Blazers nem volt játékában annyira dirty mint Isiah Thomasék, nem?

Ők csak simán a sok problémás játékos miatt kapták ezt a becenevet nem?
Cowboykarcsi90
Mar most a kerdes melyik csapatra vonatkozik? Mert a Detroit utotte, vagta, csipte, harapta az ellenfeleket, a jo jatekosokat allandoan ugy torte meg mentalisan, hogy nem egyszer meg verekedesbe is belerangattak oket.

A Portland meg igazabol azert kapta, mert annak a bizonyos keretnek eleg sok balhes jazekosa volt, akiknek rendre birosagi ugyuk volt. De azok a jatekosok szerintem havonta meg egymast is vertek az edzesen, tobb balhe is remlik, hogy osszeverekedtek egymassal.

A ketto elegge mas csapat volt, a Detroitnal azert a kocsog jatekstilus ellenere ok egymasra csaladtagkent tekintettek, vedtek egymast, mindent megtettek a csapatert.

Az mondjuk, hogy Jordan lejaratta oket a The Last Dance-ben, nem lep meg, ruhelli Thomast, ugye jol letagadta, de nyilt titok, hogy Jordan furta meg Thomast, ami miatt nem lehetett ott a Dream Teammel a 92es olimpian.
Stez
az a Pistons mondjuk tényleg nem volt egyszerű, olyan volt, mint az Atletico Simeone alatt - ha nem tudtak megverni pontokban, akkor megvertek fizikálisan. szerintem meccsenként átlag egy flagrant 2-es benne volt a játékukban, playoffban ez felment kettőre.
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
jailblazers idejében nem hiszem hogy van létjogosultsága azt a pistonst bad boys 2.0-nak hívni 😀
Negritis
De az a Blazers nem volt játékában annyira dirty mint Isiah Thomasék, nem?

Ők csak simán a sok problémás játékos miatt kapták ezt a becenevet nem?
Cowboykarcsi90
Mar most a kerdes melyik csapatra vonatkozik? Mert a Detroit utotte, vagta, csipte, harapta az ellenfeleket, a jo jatekosokat allandoan ugy torte meg mentalisan, hogy nem egyszer meg verekedesbe is belerangattak oket.

A Portland meg igazabol azert kapta, mert annak a bizonyos keretnek eleg sok balhes jazekosa volt, akiknek rendre birosagi ugyuk volt. De azok a jatekosok szerintem havonta meg egymast is vertek az edzesen, tobb balhe is remlik, hogy osszeverekedtek egymassal.

A ketto elegge mas csapat volt, a Detroitnal azert a kocsog jatekstilus ellenere ok egymasra csaladtagkent tekintettek, vedtek egymast, mindent megtettek a csapatert.

Az mondjuk, hogy Jordan lejaratta oket a The Last Dance-ben, nem lep meg, ruhelli Thomast, ugye jol letagadta, de nyilt titok, hogy Jordan furta meg Thomast, ami miatt nem lehetett ott a Dream Teammel a 92es olimpian.

több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
jailblazers idejében nem hiszem hogy van létjogosultsága azt a pistonst bad boys 2.0-nak hívni 😀
Negritis
De az a Blazers nem volt játékában annyira dirty mint Isiah Thomasék, nem?

Ők csak simán a sok problémás játékos miatt kapták ezt a becenevet nem?
Cowboykarcsi90
De.
Ráadásul parasztok is voltak állítólag. MJ pl ezt mondta pont a Last Danceben.

Közben a Suns és Paul isteni.
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 174 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
jailblazers idejében nem hiszem hogy van létjogosultsága azt a pistonst bad boys 2.0-nak hívni 😀
Negritis
De az a Blazers nem volt játékában annyira dirty mint Isiah Thomasék, nem?

Ők csak simán a sok problémás játékos miatt kapták ezt a becenevet nem?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 566 — The Mathematician
jailblazers idejében nem hiszem hogy van létjogosultsága azt a pistonst bad boys 2.0-nak hívni 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 149 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az idei Jazz nagyon emlékeztet a Wallace-Billups féle Bad boys Pistonsra,

semmi extra, de megvan a scorerük(Mitchell-Hamilton), a DPOY-uk (Gobert-Wallace) a zongoracipelőjük (Ingles-Prince), a Conley Billups párhuzam nem áll annyira; de fogjuk rá

Egy jó Rasheeddal gyengébbek, de vannak érdekes kiegészítőik, mint Bogdanovic vagy Clarkson a padról

Nekem nagyon hasonló a vibeuk, a játékuk modernebb, de a csapat nagyon hasonlóan van összerakva
üde őket nézni; várom a Suns ellen mit tudnak hozni 😊
sapka
A Bad Boys még inkább a nyolcvanas évek Pistonsának a neve volt 😊
Kampman
Tudom, de ez a Pistons amire én gondolok hozta össze a Malice at the Palace-t
szerintem jogos a Bad Boys (2)
sapka
Ok de nem így írtad 😛 😉
több mint 3 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Az idei Jazz nagyon emlékeztet a Wallace-Billups féle Bad boys Pistonsra,

semmi extra, de megvan a scorerük(Mitchell-Hamilton), a DPOY-uk (Gobert-Wallace) a zongoracipelőjük (Ingles-Prince), a Conley Billups párhuzam nem áll annyira; de fogjuk rá

Egy jó Rasheeddal gyengébbek, de vannak érdekes kiegészítőik, mint Bogdanovic vagy Clarkson a padról

Nekem nagyon hasonló a vibeuk, a játékuk modernebb, de a csapat nagyon hasonlóan van összerakva
üde őket nézni; várom a Suns ellen mit tudnak hozni 😊
sapka
A Bad Boys még inkább a nyolcvanas évek Pistonsának a neve volt 😊
Kampman
Tudom, de ez a Pistons amire én gondolok hozta össze a Malice at the Palace-t
szerintem jogos a Bad Boys (2)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 149 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az idei Jazz nagyon emlékeztet a Wallace-Billups féle Bad boys Pistonsra,

semmi extra, de megvan a scorerük(Mitchell-Hamilton), a DPOY-uk (Gobert-Wallace) a zongoracipelőjük (Ingles-Prince), a Conley Billups párhuzam nem áll annyira; de fogjuk rá

Egy jó Rasheeddal gyengébbek, de vannak érdekes kiegészítőik, mint Bogdanovic vagy Clarkson a padról

Nekem nagyon hasonló a vibeuk, a játékuk modernebb, de a csapat nagyon hasonlóan van összerakva
üde őket nézni; várom a Suns ellen mit tudnak hozni 😊
sapka
A Bad Boys még inkább a nyolcvanas évek Pistonsának a neve volt 😊
Kampman
Akkor nem csak nekem volt furcsa, így van a kb 87-93s gárdát hívták így 😊

Pontosabban ez a csapat 😊

 www.basketball-reference.com/teams/DET/1990.html

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 28 002
Az idei Jazz nagyon emlékeztet a Wallace-Billups féle Bad boys Pistonsra,

semmi extra, de megvan a scorerük(Mitchell-Hamilton), a DPOY-uk (Gobert-Wallace) a zongoracipelőjük (Ingles-Prince), a Conley Billups párhuzam nem áll annyira; de fogjuk rá

Egy jó Rasheeddal gyengébbek, de vannak érdekes kiegészítőik, mint Bogdanovic vagy Clarkson a padról

Nekem nagyon hasonló a vibeuk, a játékuk modernebb, de a csapat nagyon hasonlóan van összerakva
üde őket nézni; várom a Suns ellen mit tudnak hozni 😊
sapka
A Bad Boys még inkább a nyolcvanas évek Pistonsának a neve volt 😊
több mint 3 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Az idei Jazz nagyon emlékeztet a Wallace-Billups féle Bad boys Pistonsra,

semmi extra, de megvan a scorerük(Mitchell-Hamilton), a DPOY-uk (Gobert-Wallace) a zongoracipelőjük (Ingles-Prince), a Conley Billups párhuzam nem áll annyira; de fogjuk rá

Egy jó Rasheeddal gyengébbek, de vannak érdekes kiegészítőik, mint Bogdanovic vagy Clarkson a padról

Nekem nagyon hasonló a vibeuk, a játékuk modernebb, de a csapat nagyon hasonlóan van összerakva
üde őket nézni; várom a Suns ellen mit tudnak hozni 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!