Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 705 — Vikings fan
A söprés az ilyen. Ha jön a cunami, az visz mindent.
Engem jobban meglep, hogy 11 oevk-t egyáltalán el tudott vinni a Fidesz.
És tovabbra se hagy nyugodni az a kérdés, hogy ugyan mi a retkes faszért engedte ezt a választást így Orbán?!
Miért nem nyúlt bele legalább a választási rendszerbe, hogy arányosabb legyen, még jól is nézett volna ki tavaly, mintha konszolidálni akarna? Vagy bárhogy máshogy, ami meg belefér ebbe az illiberális "választási autokráciába".
Mert ezzel nem simán "elvesztett egy választást", hanem a teljes legendáját, legacyjét fullra lenullázta.
Őszentsége Sobri Jóska
Torz valóság érzékelés. Elhitte, hogy ő szarja a passzát szelet, neki csak akarnia kell és fordíthat.
peterk2005 udvari bolond
Szerintem nem hitte el. De ekkora tömeggel, úgy hogy a renvédelmi szervekben is 80-20 vagy 70-30-ban a masik oldalon állnak az emberek nem volt választása.
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 559 — Chiefs GM
Tök szimpatikus, hogy tegnap/ma/holnap a Tisza egyéni jelöltek megint kimennek pultozni, megköszönni, találkozni a szavazókkal, ilyesmi.

Ellenben kevés gyomorforgatóbb dolog van, mint ezek a Király Nóra féle senkik, akik persze végigtolták a kampányt a fejbelövős AI videótól kezdve, Budapest bombázásán keresztül az összes baromsággal, de most persze már nagyon mondják, hogy ők nem is így akarták… Gajdics legalább önazonos féreg 😊

2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 559 — Chiefs GM
“Az nem korrupció, ha magyar vállalkozó nyer.”
- Bayer Zsolt
resistance is futile
Ezt én úgy hallgatom mindig történetmesélésekkor, hogy amit nem visznek ki az országból, az nem lopás.
Mikey
“A gyár a mienk, úgyhogy vigyük is haza!”

2 hónapja
Nomac New England Patriots 4 532 — balazs.t85@gmail.com
Szerintetek be fog ülni OV a parlementbe? Azt érzem hogy nem fog. Az összes régi öregnek is hasonló lesz a sorsa.
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 939 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát, ez alapján ő sem fog sokáig orvoslást gyakorolni, vagy ilyen miatt nem veheti el az orvosi kamara tőle?

 444.hu/2026/04/17/egy-maganklinika-a-honlapjan-jelzi-hogy-a-vezeto-orvosa-mostantol-nem-lat-el-tiszas-pacienseket

AI szerint könnyen mehet a levesbe:

Eltiltás/Felfüggesztés: Ha az orvos tevékenysége során kirekesztő módon jár el, az betegjogi panaszhoz, etikai eljáráshoz, végső soron pedig a működési engedély felfüggesztéséhez vagy visszavonásához vezethet, amelyet az illetékes hatóság (OKFŐ - Országos Kórházi Főigazgatóság) végez [5.5, 5.6].
bogjosi
Úgy tűnik, hogy meghackelhették az oldalt. Ekkora hülyeséget én nem is feltételezek a dokitól.

Ha már szóba jött, én inkább a fordítottját tartom valószínűbbnek. Hogy majd a betegek fognak magánklinikákat ignorálni azért, mert szerintük benyaltak a fidesznek. Sajnos, mert ez mindkét irányban szomorú (és ismételten jelzi, hogy mennyire rohadtul megérett a helyzet már a váltásra).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 939 — The only discipline that lasts, is self discipline
A söprés az ilyen. Ha jön a cunami, az visz mindent.
Engem jobban meglep, hogy 11 oevk-t egyáltalán el tudott vinni a Fidesz.
És tovabbra se hagy nyugodni az a kérdés, hogy ugyan mi a retkes faszért engedte ezt a választást így Orbán?!
Miért nem nyúlt bele legalább a választási rendszerbe, hogy arányosabb legyen, még jól is nézett volna ki tavaly, mintha konszolidálni akarna? Vagy bárhogy máshogy, ami meg belefér ebbe az illiberális "választási autokráciába".
Mert ezzel nem simán "elvesztett egy választást", hanem a teljes legendáját, legacyjét fullra lenullázta.
Őszentsége Sobri Jóska
Torz valóság érzékelés. Elhitte, hogy ő szarja a passzát szelet, neki csak akarnia kell és fordíthat.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 939 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem ez az 55 Fideszes meg a hangoztatott 2,5 millió magyar is sok.
Értem én, hogy kétharmad, csak ugye a szavazótömeg az kb. nekik az alapjuk, így gondolhatják azt, hogy nincs itt akkora gáz a jövőre nézve, mert ez most egy protest szavazat volt, a bázis megvan, lehet tovább menni, megújulni, mint amit OV is mondott.

Persze, anyagi erőforrások hiányában ez nem lesz olyan egyszerű, de ne vessük még el ezt az opciót, mert itt elkezdhetik ők is a konszolidációt, hacsak addig nem dől ki a csontvázhadsereg a szekrényből.
Lúdas Solymi
Szerintem - 2010-el ellentétben, amikor a választásokra a maszop egy leeresztett labda volt már - most nem csak a Tisza, de a Fidesz is szavazatot maxolt. Más okból, de "normál" esetben én nem látom, hogy bármelyik is képes lenne megtartani ennyi szavazót 4 év múlva. De nyilván ezek csak üveggömbözések, rengeteg múlik azon, hogy milyen lesz a Tisza/MP kormány. Ha botrány botrány hátán, egymás haját tépik, az nyilván más helyzetet teremt majd. De "normál" négy évet - csak elfogadható, semmi extra, de nem is balhékkal terhelt - feltételezve, én most nem látom, hogy megfordulhatna a helyzet. A Fidesz óriási krízisben van, és nem látom, hogy Orbán fogságában ebből hogyan tudnának kimászni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 900 — The Mathematician
szép kis "tankcsapda"
 www.portfolio.hu/gazdasag/20260417/breking-a-tisza-kormany-donthet-a-kamatstop-es-az-arresstop-sorsarol-831376
mondjuk a felvezetés adja a propaganda szintjét

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
NB2 New England Patriots 29 009 — nabege2@yahoo.com
Aki hiányolt még Bukás videót:

 www.facebook.com/reel/867008646407539
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 625
meg is van a 141

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 900 — The Mathematician
Seggnyalogato gyűlés a prosti srácok szervezésében
 youtu.be/kAAJd3aMnYg?is=ru_lgp-vYJNkpj0-

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 939 — The only discipline that lasts, is self discipline
nézed és nem hiszed el, hogy ekkora orbitális bukta után TALÁN szembenéznek magukkal és belátják, hogy TALÁN ők hibáztak...akor jön ez. midenki más a hibás, de ők nem. meg az a fene nagy egyenetlen terep az. pusztuljanak ki.


petey
Amúgy népszerűtlen leszek de azzal h az EUs forrásokat megvonták azzal az EU igenis markánsan beleszólt a magyar gazdasag helyzetébe. Nyilván tettek ezért Orbánék de ez a része amit Balázs mond az valid. Viszont azt nem mertek fel hogy rossz lóra tettek amikor azt hittek h majd azokat a forrásokat kipotoljak keleti tőkéből.
csebi
Ez nem igaz. A beleszólás akkor lett volna igaz, ha a CÉLJA lett volna az, hogy beleszóljanak az itteni folyamatokba. Ha AZÉRT vonták volna meg őket, hogy Orbánnak keresztbe tegyenek. Csakhogy erről szó nincs. Az EU sok-sok évig teljesen jól elvolt Orbánnal, néha nevetve arcon paskolták, hogy hello dictator és ennyi. A pénzeket azért kezdték megvonni, mert botrányos módon és mértékben ellkezdték elcsatornázni a céloktól. Csak annyit kellett volna csinálni, hogy az elcsatornázást eltűrhető mértéken tartják, és simán jöhetett volna továbbra is. De a NER olyan éhes lett már, hogy erre se voltak hajlandók. Úgyhogy nem, nem az EU szólt bele a mi ügyeinkbe, hanem a NER saját maga okozta magának.
peterk2005 udvari bolond
Naiv vagy sztem ebben.
Azért vontak meg h nyomást gyakoroljanak Orbánra. Mivel ez nem sikerült ezért tovább is vittek hogy ne maradjon Orbán.
csebi
Persze, hogy azért. De a nyomás és a beavatkozás két külön dolog, és ha ez összekeveredik, az ugyanaz a fogalmi angolnázás, mint amit a Deák Dani csinált a minap, amikor egyik mondatban azt mondja, hogy védi az informátorait mert újságírói kötelessége, majd a következő mondatban meg azt mondja, hogy ő nem újságíró.

Orbán lopta a közösségének szánt "szociális tüzifát" és iskolatejet. Emellett egyre gyakrabban lyukasztgatta ki a közösségi kombájn vagy éppen a polgárvédelmis kocsi kerekét. Ő kezdte, nem a közösség, és megjött rá a reakció. Nyomás gyakorlás formájában természetesen. De ne angolnázzuk ezt ki beavatkozásnak minőstíve, úgy téve, mintha a tüzifa lopás és a többi meg se történt volna.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló


Nekem a Magyar Péter nevű független tűnt most fel. Tuti trollkodásból indult 😀
shagi0206
Vér fideszes a faszi. Kicsit több volt ez, mint trollkodás. Viszont bejött nekik, az tény.

2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 719
Évente kb 100+ ezer 65+ ember elveszik és kb 20.000+ új 18+ szavazó jön helyettük.
A levél szavazás megszűnik ilyen formában, és a kint élők is könnyebben fognak szavazni, megszűnik az egyirányú propaganda is.
Nem automatikus hogy ez mindig a Tisza előnye lesz, de a Fideszé biztos hogy nem.☝🏻
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 819
Strompovának nem sikerült, maradt 258 szavazat előnye Ágh Péternek.
gabokocka
akkor a kamu Magyar Péternek köszönhetően nyert a fideszes. apjuk faszát.
deyell
telhetetlenek ne legyünk, így is tönkreverés történt
shagi0206
Mintha nem lenne teljesen mindegy, hogy 139, 140, vagy 141...
Mikey
Nekem nem mindegy.
Szerettem volna látni egy kőkemény alázást, hogy helyre legyenek téve.

De amúgy ez a jelenlegi rendszer is, ha mélységében nézzük, nagyon jól rávilágít arra, hogy mennyire értékes egy-egy szavazat, amit az emberek nem vesznek komolyan.

Az én eredeti szavazókörömben (vidéki városban) 483 ember szavazhat, megjelent 356 fő, 127 meg nem.
A Tiszás jelöltre leszavazott 190, a Fideszesre 129 fő, MH+DK+Jobbik elvitt 35 szavazatot.
Az átjelentkezőket azt nem tudom hogyan tartják itt nyilván.

Persze kicsiben ez is jól leképezi az országos eredményeket, de pont ezt kellene az emberek fejébe sulykolni, hogy igenis van jelentősége a szavazatának.
Lúdas Solymi
A szavazás fontosságában egyet értek, minden egyes szavazat számít.
De a kétharmad biztosságát figyelembe véve, teljesen mindegy, hogy 139, 140, vagy 141 mandátuma van a Tiszának, az biztos 139-cel is, és 141-gyel is. Amit akarnak, végig tudják vinni akkor is ha 139 lesz nekik végül, és akkor is ha 141. Ilyen szempontból teljesen mindegy.

A kőkemény alázás és a helyre tétel megvan így is, úgy is.

Bár meg lett mondva, hogy a Fidesznél nem csináltak semmit rosszul, csak megunták őket. 😀
Mikey
Nekem ez az 55 Fideszes meg a hangoztatott 2,5 millió magyar is sok.
Értem én, hogy kétharmad, csak ugye a szavazótömeg az kb. nekik az alapjuk, így gondolhatják azt, hogy nincs itt akkora gáz a jövőre nézve, mert ez most egy protest szavazat volt, a bázis megvan, lehet tovább menni, megújulni, mint amit OV is mondott.

Persze, anyagi erőforrások hiányában ez nem lesz olyan egyszerű, de ne vessük még el ezt az opciót, mert itt elkezdhetik ők is a konszolidációt, hacsak addig nem dől ki a csontvázhadsereg a szekrényből.
Lúdas Solymi
Nagyon korai szerintem még erről beszélni. Főleg az általad is említett csontvázak miatt, amiből nagyon sok fog kidőlni a szekrényekből. Ezek miatt azért nagyon sok eddig hithű fideszesnek is le fog esni hogy át lett verve. Szóval azért az a 2,5 millió szavazó sem mind olyan húdebiztos.

Legalábbis remélem.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Nandito Tennessee Titans 3 342 — Titans fan
Strompovának nem sikerült, maradt 258 szavazat előnye Ágh Péternek.
gabokocka
akkor a kamu Magyar Péternek köszönhetően nyert a fideszes. apjuk faszát.
deyell
Nyomoznak ellene, plusz a Deák ellen is, az ajanlóíven hamis aláírások miatt. Pár napja volt is róla szó itt, hogy Ágh Péter haverja, Gagyi Levente is érintett, be is vitték a rendőrök. Ki tudja, hát lesz új szavazás így, hogy más szelek fújnak.

Music City Miracle
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 482
Strompovának nem sikerült, maradt 258 szavazat előnye Ágh Péternek.
gabokocka
akkor a kamu Magyar Péternek köszönhetően nyert a fideszes. apjuk faszát.
deyell
telhetetlenek ne legyünk, így is tönkreverés történt
shagi0206
Mintha nem lenne teljesen mindegy, hogy 139, 140, vagy 141...
Mikey
Nekem nem mindegy.
Szerettem volna látni egy kőkemény alázást, hogy helyre legyenek téve.

De amúgy ez a jelenlegi rendszer is, ha mélységében nézzük, nagyon jól rávilágít arra, hogy mennyire értékes egy-egy szavazat, amit az emberek nem vesznek komolyan.

Az én eredeti szavazókörömben (vidéki városban) 483 ember szavazhat, megjelent 356 fő, 127 meg nem.
A Tiszás jelöltre leszavazott 190, a Fideszesre 129 fő, MH+DK+Jobbik elvitt 35 szavazatot.
Az átjelentkezőket azt nem tudom hogyan tartják itt nyilván.

Persze kicsiben ez is jól leképezi az országos eredményeket, de pont ezt kellene az emberek fejébe sulykolni, hogy igenis van jelentősége a szavazatának.
Lúdas Solymi
A szavazás fontosságában egyet értek, minden egyes szavazat számít.
De a kétharmad biztosságát figyelembe véve, teljesen mindegy, hogy 139, 140, vagy 141 mandátuma van a Tiszának, az biztos 139-cel is, és 141-gyel is. Amit akarnak, végig tudják vinni akkor is ha 139 lesz nekik végül, és akkor is ha 141. Ilyen szempontból teljesen mindegy.

A kőkemény alázás és a helyre tétel megvan így is, úgy is.

Bár meg lett mondva, hogy a Fidesznél nem csináltak semmit rosszul, csak megunták őket. 😀
Mikey
Nekem ez az 55 Fideszes meg a hangoztatott 2,5 millió magyar is sok.
Értem én, hogy kétharmad, csak ugye a szavazótömeg az kb. nekik az alapjuk, így gondolhatják azt, hogy nincs itt akkora gáz a jövőre nézve, mert ez most egy protest szavazat volt, a bázis megvan, lehet tovább menni, megújulni, mint amit OV is mondott.

Persze, anyagi erőforrások hiányában ez nem lesz olyan egyszerű, de ne vessük még el ezt az opciót, mert itt elkezdhetik ők is a konszolidációt, hacsak addig nem dől ki a csontvázhadsereg a szekrényből.
2 hónapja
Nandito Tennessee Titans 3 342 — Titans fan


Nekem a Magyar Péter nevű független tűnt most fel. Tuti trollkodásból indult 😀
shagi0206
Ismerem, játékvezető kollégám volt. 😀 Búcsúi, tehát a szombathelyi körzetben lakik, Ágh Péter körzetéhez semmi köze

Music City Miracle
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 819
Strompovának nem sikerült, maradt 258 szavazat előnye Ágh Péternek.
gabokocka
akkor a kamu Magyar Péternek köszönhetően nyert a fideszes. apjuk faszát.
deyell
telhetetlenek ne legyünk, így is tönkreverés történt
shagi0206
Mintha nem lenne teljesen mindegy, hogy 139, 140, vagy 141...
Mikey
Nekem nem mindegy.
Szerettem volna látni egy kőkemény alázást, hogy helyre legyenek téve.

De amúgy ez a jelenlegi rendszer is, ha mélységében nézzük, nagyon jól rávilágít arra, hogy mennyire értékes egy-egy szavazat, amit az emberek nem vesznek komolyan.

Az én eredeti szavazókörömben (vidéki városban) 483 ember szavazhat, megjelent 356 fő, 127 meg nem.
A Tiszás jelöltre leszavazott 190, a Fideszesre 129 fő, MH+DK+Jobbik elvitt 35 szavazatot.
Az átjelentkezőket azt nem tudom hogyan tartják itt nyilván.

Persze kicsiben ez is jól leképezi az országos eredményeket, de pont ezt kellene az emberek fejébe sulykolni, hogy igenis van jelentősége a szavazatának.
Lúdas Solymi
A szavazás fontosságában egyet értek, minden egyes szavazat számít.
De a kétharmad biztosságát figyelembe véve, teljesen mindegy, hogy 139, 140, vagy 141 mandátuma van a Tiszának, az biztos 139-cel is, és 141-gyel is. Amit akarnak, végig tudják vinni akkor is ha 139 lesz nekik végül, és akkor is ha 141. Ilyen szempontból teljesen mindegy.

A kőkemény alázás és a helyre tétel megvan így is, úgy is.

Bár meg lett mondva, hogy a Fidesznél nem csináltak semmit rosszul, csak megunták őket. 😀

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 482
Strompovának nem sikerült, maradt 258 szavazat előnye Ágh Péternek.
gabokocka
akkor a kamu Magyar Péternek köszönhetően nyert a fideszes. apjuk faszát.
deyell
telhetetlenek ne legyünk, így is tönkreverés történt
shagi0206
Mintha nem lenne teljesen mindegy, hogy 139, 140, vagy 141...
Mikey
Nekem nem mindegy.
Szerettem volna látni egy kőkemény alázást, hogy helyre legyenek téve.

De amúgy ez a jelenlegi rendszer is, ha mélységében nézzük, nagyon jól rávilágít arra, hogy mennyire értékes egy-egy szavazat, amit az emberek nem vesznek komolyan.

Az én eredeti szavazókörömben (vidéki városban) 483 ember szavazhat, megjelent 356 fő, 127 meg nem.
A Tiszás jelöltre leszavazott 190, a Fideszesre 129 fő, MH+DK+Jobbik elvitt 35 szavazatot.
Az átjelentkezőket azt nem tudom hogyan tartják itt nyilván.

Persze kicsiben ez is jól leképezi az országos eredményeket, de pont ezt kellene az emberek fejébe sulykolni, hogy igenis van jelentősége a szavazatának.
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 819
“Az nem korrupció, ha magyar vállalkozó nyer.”
- Bayer Zsolt
resistance is futile
Ezt én úgy hallgatom mindig történetmesélésekkor, hogy amit nem visznek ki az országból, az nem lopás.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 719
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/673888829_2003534443530019_5588952213717893916_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=jI_sQxeLc8gQ7kNvwFoFdYy&_nc_oc=AdrBdqDNzE7ISlp1GZZvspPY_nYOhE-EhuQESPU2IyIGVtdMamtR8fwisaWkTHo3sdc&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=HcDmebhtHw7lopsK3cxcCQ&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af80bI1XfoHLgnDZmVhJUG5fpotZ2Wg404KmB9RSYLqoXg&oe=6A35AF71
1,2 Mio. Aufrufe · 9.931 Reaktionen | Magyar Péter és Gulyás Gergely nagy találkozása a Parlamentben. Ma az Országházból tudósítottam, ahol megkezdődtek a tárgyalások a Tisza Párt, a Fidesz-KDNP, valamint a Mi Hazánk Mozgalom között. A videómon az látható, ahogy többek között Gulyás Gergely, Toroczkai László, valamint Magyar Péter megérkeznek az ülésterembe. A korábban szoros barátságot ápoló Gulyás Gergely és Magyar Péter hosszú idő után találkoztak újra személyesen. Röviden az egyeztetésekről: 1. Valamennyi fél arról számolt be, hogy konstruktív és korrekt volt a hangnem. 2. Május 9-én, vagy 10-én, hétvégén lehet az alakuló ülés, amelyen Magyar Pétert rögtön megválaszthatják miniszterelnöknek. Ezzel párhuzamosan a Kossuth Lajos térre nagy, nyilvános rendezvényt szervez a Tisza Párt. 3. A Fidesz, a KDNP és a Mi Hazánk Mozgalom is adhat az Országgyűlésnek alelnököt. A főszerep a kétharmados többség miatt értelemszerűen a Tisza Párté lesz, viszont a házelnök személyére még nincs javaslat. A további részleteket kommentben, a cikkemben találod. videó: Németh Márton | Németh Márton
Magyar Péter és Gulyás Gergely nagy találkozása a Parlamentben. Ma az Országházból tudósítottam, ahol megkezdődtek a tárgyalások a Tisza Párt, a Fidesz-KDNP, valamint a Mi Hazánk Mozgalom között. A...
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 460
Nógrád 2 sem fordult meg. 211 lett a különbség. Kicsi rá az esély hogy ezek alapján akkor a többi is forduljon. 80% plusz kellene a levél és átjelentkezőből.
Nomac
A nyírbátori körzet viszont igen, egy régi őstulok döbrögi állt a földbe.
2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 816
“Az nem korrupció, ha magyar vállalkozó nyer.”
- Bayer Zsolt
2 hónapja
Nomac New England Patriots 4 532 — balazs.t85@gmail.com
Nógrád 2 sem fordult meg. 211 lett a különbség. Kicsi rá az esély hogy ezek alapján akkor a többi is forduljon. 80% plusz kellene a levél és átjelentkezőből.