Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 482
 hang.hu/belfold/mintegy-44-milliard-forintot-vontak-ki-egy-kisebb-meszaros-cegbol-az-oligarcha-magantokealapjaba-187667

Elkövetkezendő időszakban ebből még lesz egy pár.
Lúdas Solymi
Ja, csak ez meg olyan, hogy ha és amennyiben mondjuk a pénz eltűnik, akkor még pénzügyi bűncselekményekkel is majd őket terhelni, mert azért viszonylag nehéz ezeket megmagyarázni. Most én értem, hogy ez majd egy 2027. eleji probléma lesz, de azért én annyira nem lennék biztos benne, hogy az MNB felügyeleti szerv része ehhez asszisztálni fog hosszútávon, főleg hogy ennek a leválasztás az MNB-ről egyébként csak a parlamenten múlik, hiszen a PSZF nem eredendően a MNB része...

Szóval, ahogy ügyfeleknek is szoktam mondani, én elmondom, leírom a valóságot, a döntést nekik kell meghozni.
Gyurma Pappa
Az oké (na jó, nem annyira), hogy a vagyont átcsatornázzák magántőkealapokba és mondjuk ott megvan, hogy ki vagy kik a tulajdonosok, de hogyan lesz a pénz visszaszerezve?

És hogyan lesz Récsöltől meg TIborcztól visszaszedve?
Vagy ők most ne legyen annyira nyugodtak Ámerikában, hogy apu már nem barátja a narancsfejnek?

Szerkesztette: Lúdas Solymi
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 558 — Chiefs GM
A székely himnusz és az agyhalott nacionalisták között azért van különbség.
somoskovig
Mi a különbség?
Egy tipikus giccses, nacionalista műdal az 1920-as évekből.
Őszentsége Sobri Jóska
Annak, aki ott él, mégis sokat jelent.

2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 309 — #NoStress
A székely himnusz és az agyhalott nacionalisták között azért van különbség.
somoskovig
Mi a különbség?
Egy tipikus giccses, nacionalista műdal az 1920-as évekből.

2 hónapja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 681 — Patriot
 telex.hu/belfold/2026/04/17/magyar-peter-orszaghaz-parlamenti-partok-egyeztetes

"Magyar Péter azt is elmondta, hogy a Mi Hazánk kérésére az új kormány a Szent Korona előtt tesz majd esküt, és a magyar himnusz mellett a székely himnusz is elhangzik majd."
Tudom-tudom, ez csak a választási kampány, győzelem után majd más... várjunk csak, úgy érzem, valami nem stimmel 😀
(Egyébként sok minden más is van itt, érdemes elolvasni, szvsz.)
ender1112
Értem, hogy jobb lenne, ha az Internacionálét enekelnek el, de MP még mindig jobboldali populista.
somoskovig
Vagy maradhatnának csak a magyar himnusznál, de az agyhalott nacionalistáknak az már kevés, és a Tisza ezeknek játszik.
Mondjuk ehhez a parlamenthez ez egy tökéletes bemutatkozás 😊
ender1112
A székely himnusz és az agyhalott nacionalisták között azért van különbség.

Pl. én aztán elég messze vagyok a nagymagyar nemzettudattól, pláne bármilyen vallásosságtól, de életem egyik meghatározó élménye volt, amikor 16 évesen Erdélyben osztálykirándultunk, és valahogy úgy alakult, hogy több kis faluban is pont mise idején tévedtünk be a templomba. Emlékeim szerint a misék többsége a magyar himnusszal kezdődött és a székellyel végződött. Nem lettem tőle irredenta, de megértettem, hogy nekik miért tartozik össze baromira a két dolog, és mennyire fontos a magyarságuk megőrzésében.
somoskovig
Én sokáig azt hittem, ez valami ősi dal, aztán megtudtam, hogy a 20-as években irták.
Ha Polymarketen lehetne fogadni, akkor megtenném, hogy a következő (2030-as) miniszterelnöki eskütételen már a Nélküled is el lesz énekelve.

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 558 — Chiefs GM
 telex.hu/belfold/2026/04/17/magyar-peter-orszaghaz-parlamenti-partok-egyeztetes

"Magyar Péter azt is elmondta, hogy a Mi Hazánk kérésére az új kormány a Szent Korona előtt tesz majd esküt, és a magyar himnusz mellett a székely himnusz is elhangzik majd."
Tudom-tudom, ez csak a választási kampány, győzelem után majd más... várjunk csak, úgy érzem, valami nem stimmel 😀
(Egyébként sok minden más is van itt, érdemes elolvasni, szvsz.)
ender1112
Értem, hogy jobb lenne, ha az Internacionálét enekelnek el, de MP még mindig jobboldali populista.
somoskovig
Vagy maradhatnának csak a magyar himnusznál, de az agyhalott nacionalistáknak az már kevés, és a Tisza ezeknek játszik.
Mondjuk ehhez a parlamenthez ez egy tökéletes bemutatkozás 😊
ender1112
A székely himnusz és az agyhalott nacionalisták között azért van különbség.

Pl. én aztán elég messze vagyok a nagymagyar nemzettudattól, pláne bármilyen vallásosságtól, de életem egyik meghatározó élménye volt, amikor 16 évesen Erdélyben osztálykirándultunk, és valahogy úgy alakult, hogy több kis faluban is pont mise idején tévedtünk be a templomba. Emlékeim szerint a misék többsége a magyar himnusszal kezdődött és a székellyel végződött. Nem lettem tőle irredenta, de megértettem, hogy nekik miért tartozik össze baromira a két dolog, és mennyire fontos a magyarságuk megőrzésében.
somoskovig
de akkor írjunk egy dalt a felvidékieknek és a vajdaságiaknak is
meg akkor menjen az angol himnusz is a londonba kényszerültek számára ...
Negritis, a vajda
Azért addig ne jussunk el, hogy a Nélküledet is eléneklik. 😀

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
 telex.hu/belfold/2026/04/17/magyar-peter-orszaghaz-parlamenti-partok-egyeztetes

"Magyar Péter azt is elmondta, hogy a Mi Hazánk kérésére az új kormány a Szent Korona előtt tesz majd esküt, és a magyar himnusz mellett a székely himnusz is elhangzik majd."
Tudom-tudom, ez csak a választási kampány, győzelem után majd más... várjunk csak, úgy érzem, valami nem stimmel 😀
(Egyébként sok minden más is van itt, érdemes elolvasni, szvsz.)
ender1112
Értem, hogy jobb lenne, ha az Internacionálét enekelnek el, de MP még mindig jobboldali populista.
somoskovig
Vagy maradhatnának csak a magyar himnusznál, de az agyhalott nacionalistáknak az már kevés, és a Tisza ezeknek játszik.
Mondjuk ehhez a parlamenthez ez egy tökéletes bemutatkozás 😊
ender1112
A székely himnusz és az agyhalott nacionalisták között azért van különbség.

Pl. én aztán elég messze vagyok a nagymagyar nemzettudattól, pláne bármilyen vallásosságtól, de életem egyik meghatározó élménye volt, amikor 16 évesen Erdélyben osztálykirándultunk, és valahogy úgy alakult, hogy több kis faluban is pont mise idején tévedtünk be a templomba. Emlékeim szerint a misék többsége a magyar himnusszal kezdődött és a székellyel végződött. Nem lettem tőle irredenta, de megértettem, hogy nekik miért tartozik össze baromira a két dolog, és mennyire fontos a magyarságuk megőrzésében.
somoskovig
de akkor írjunk egy dalt a felvidékieknek és a vajdaságiaknak is
meg akkor menjen az angol himnusz is a londonba kényszerültek számára ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 309 — #NoStress
 telex.hu/belfold/2026/04/17/magyar-peter-orszaghaz-parlamenti-partok-egyeztetes

"Magyar Péter azt is elmondta, hogy a Mi Hazánk kérésére az új kormány a Szent Korona előtt tesz majd esküt, és a magyar himnusz mellett a székely himnusz is elhangzik majd."
Tudom-tudom, ez csak a választási kampány, győzelem után majd más... várjunk csak, úgy érzem, valami nem stimmel 😀
(Egyébként sok minden más is van itt, érdemes elolvasni, szvsz.)
ender1112
Vegülis most, hogy mindenki leszavazott MP-re, ezzel az igazi siker megvalósult, Orbán off, már nyugodtan lehet fanyalogni, fikázni, kritizálni, a nem tetsző dolgait górcső alá venni, hiszen nem egy szekta vagyunk, ő meg nem egy tökeletes ember.
De őszintén kérdezem tőled, hogy mi ennek most az értelme?
A 2010-es években is ezt kérdeztem az Orbánra fröcsögőktől, hogy minek teszik, majd legközelebb ellene szavaznak, ennyi a mi dolgunk ezzel, de ott az lett a számomra akceptálható válasz, hogy a frusztrációt így ventillálják ki.
De MP még csak egy hete nyert egy választást, amivel leváltott egy monolitnak tűnő állampartot, ráadasul úgy, hogy nulla más alternatíva volt, aminek ez sikerülhetett volna, a legtöbb ember meg ennek örül, te meg egy hét alatt befrusztrálódtál?
Számomra is nevetséges ez az avétos szentkoronázas meg székelyhimnuszozás (bár politikailag logikus), de ez a "valami nem stimmel" attitűdöd olyan, mintha 56 decemberében egy sikeres forradalom után azzal jönnél, hogy "gyanús nekem ez a Nagy Imre, nem volt ez komcsi véletlenül?!"

2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 558 — Chiefs GM
 telex.hu/belfold/2026/04/17/magyar-peter-orszaghaz-parlamenti-partok-egyeztetes

"Magyar Péter azt is elmondta, hogy a Mi Hazánk kérésére az új kormány a Szent Korona előtt tesz majd esküt, és a magyar himnusz mellett a székely himnusz is elhangzik majd."
Tudom-tudom, ez csak a választási kampány, győzelem után majd más... várjunk csak, úgy érzem, valami nem stimmel 😀
(Egyébként sok minden más is van itt, érdemes elolvasni, szvsz.)
ender1112
Értem, hogy jobb lenne, ha az Internacionálét enekelnek el, de MP még mindig jobboldali populista.
somoskovig
Vagy maradhatnának csak a magyar himnusznál, de az agyhalott nacionalistáknak az már kevés, és a Tisza ezeknek játszik.
Mondjuk ehhez a parlamenthez ez egy tökéletes bemutatkozás 😊
ender1112
A székely himnusz és az agyhalott nacionalisták között azért van különbség.

Pl. én aztán elég messze vagyok a nagymagyar nemzettudattól, pláne bármilyen vallásosságtól, de életem egyik meghatározó élménye volt, amikor 16 évesen Erdélyben osztálykirándultunk, és valahogy úgy alakult, hogy több kis faluban is pont mise idején tévedtünk be a templomba. Emlékeim szerint a misék többsége a magyar himnusszal kezdődött és a székellyel végződött. Nem lettem tőle irredenta, de megértettem, hogy nekik miért tartozik össze baromira a két dolog, és mennyire fontos a magyarságuk megőrzésében.

2 hónapja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 842 — Víí veeer dö cseempjönsz.
 telex.hu/belfold/2026/04/17/magyar-peter-orszaghaz-parlamenti-partok-egyeztetes

"Magyar Péter azt is elmondta, hogy a Mi Hazánk kérésére az új kormány a Szent Korona előtt tesz majd esküt, és a magyar himnusz mellett a székely himnusz is elhangzik majd."
Tudom-tudom, ez csak a választási kampány, győzelem után majd más... várjunk csak, úgy érzem, valami nem stimmel 😀
(Egyébként sok minden más is van itt, érdemes elolvasni, szvsz.)
ender1112
Értem, hogy jobb lenne, ha az Internacionálét enekelnek el, de MP még mindig jobboldali populista.
somoskovig
Vagy maradhatnának csak a magyar himnusznál, de az agyhalott nacionalistáknak az már kevés, és a Tisza ezeknek játszik.
Mondjuk ehhez a parlamenthez ez egy tökéletes bemutatkozás 😊
2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 963 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 telex.hu/belfold/2026/04/17/magyar-peter-orszaghaz-parlamenti-partok-egyeztetes

"Magyar Péter azt is elmondta, hogy a Mi Hazánk kérésére az új kormány a Szent Korona előtt tesz majd esküt, és a magyar himnusz mellett a székely himnusz is elhangzik majd."
Tudom-tudom, ez csak a választási kampány, győzelem után majd más... várjunk csak, úgy érzem, valami nem stimmel 😀
(Egyébként sok minden más is van itt, érdemes elolvasni, szvsz.)
ender1112
Utána pedig megnèzik a Hòfeherke ès a majdnem 7 Mi Hazànkos Törpèt!
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 558 — Chiefs GM
 telex.hu/belfold/2026/04/17/magyar-peter-orszaghaz-parlamenti-partok-egyeztetes

"Magyar Péter azt is elmondta, hogy a Mi Hazánk kérésére az új kormány a Szent Korona előtt tesz majd esküt, és a magyar himnusz mellett a székely himnusz is elhangzik majd."
Tudom-tudom, ez csak a választási kampány, győzelem után majd más... várjunk csak, úgy érzem, valami nem stimmel 😀
(Egyébként sok minden más is van itt, érdemes elolvasni, szvsz.)
ender1112
Értem, hogy jobb lenne, ha az Internacionálét enekelnek el, de MP még mindig jobboldali populista.

2 hónapja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 842 — Víí veeer dö cseempjönsz.
 telex.hu/belfold/2026/04/17/magyar-peter-orszaghaz-parlamenti-partok-egyeztetes

"Magyar Péter azt is elmondta, hogy a Mi Hazánk kérésére az új kormány a Szent Korona előtt tesz majd esküt, és a magyar himnusz mellett a székely himnusz is elhangzik majd."
Tudom-tudom, ez csak a választási kampány, győzelem után majd más... várjunk csak, úgy érzem, valami nem stimmel 😀
(Egyébként sok minden más is van itt, érdemes elolvasni, szvsz.)
2 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 018 — zászló zászló szív
 hang.hu/belfold/mintegy-44-milliard-forintot-vontak-ki-egy-kisebb-meszaros-cegbol-az-oligarcha-magantokealapjaba-187667

Elkövetkezendő időszakban ebből még lesz egy pár.
Lúdas Solymi
Ja, csak ez meg olyan, hogy ha és amennyiben mondjuk a pénz eltűnik, akkor még pénzügyi bűncselekményekkel is majd őket terhelni, mert azért viszonylag nehéz ezeket megmagyarázni. Most én értem, hogy ez majd egy 2027. eleji probléma lesz, de azért én annyira nem lennék biztos benne, hogy az MNB felügyeleti szerv része ehhez asszisztálni fog hosszútávon, főleg hogy ennek a leválasztás az MNB-ről egyébként csak a parlamenten múlik, hiszen a PSZF nem eredendően a MNB része...

Szóval, ahogy ügyfeleknek is szoktam mondani, én elmondom, leírom a valóságot, a döntést nekik kell meghozni.

2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 482
 hang.hu/belfold/mintegy-44-milliard-forintot-vontak-ki-egy-kisebb-meszaros-cegbol-az-oligarcha-magantokealapjaba-187667

Elkövetkezendő időszakban ebből még lesz egy pár.
2 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 241 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Nem sok kellett a 143-hoz.....
Hahn Endre bá tud valamit.....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
topin New England Patriots 2 384
Kaposváron az egyik agyhalott, Dér Tamás írja hogy megújulás kell és ezt a választást nem a tisza nyerte meg, hanem ők vesztették el. A luxizás és korrupció nem jó, ez baj volt szerinte. Ahogy az arrogáns viselkedés is.

DE!!!

Gelencsért nem említi, hogy takarodjon a búsba, aki mindegyiket kimerítette. Országosan sem mond neveket, kinek a luxizására és korrupciójára gondol. Ahogy abban sem kételkedem, ha nyertek volna ugyanennyi szavazattal, akkor nem a tisza veszti el, hanem fényes győzelmet aratott a fidesz.

60+ éves, szánalmas digitális tartalmakat gyártott, tanárként hazudott ezekben folyamatosan. És nem érti mit jelent a megtisztulás, újjáépítés. Kurvára nem akar egyik se hátralépni ezek közül, csak mantráznak valamit, ami közben tök üres szólam lesz.
topin
Azért a tanárok mentségére szóljon, hogy Dér öcsi csak tornatanár 😊 Kaposváron ez ilyen politikai elvárás, lásd meg Stickel Petyusz. 😊
somoskovig
Az öcsi edzőnek is hülye volt szegény. Peti legalább abban megütött egy szintet.
2 hónapja
StormST Denver Broncos 12 991 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintetek be fog ülni OV a parlementbe? Azt érzem hogy nem fog. Az összes régi öregnek is hasonló lesz a sorsa.
Nomac
Ha marad úgy a parlament, ahogy most van, akkor szerintem papíron beül simán. Ha esetleg változtatnak és mondjuk néha be is kell járni a fizetésért, akkor nem fog, nincs neki már ahhoz türelme, hogy végigülje a s(z)avazást...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 295 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok, életem legnagyszerűbb eredménykövetője volt ez. Köszi a hozzászólásokat, mémeket rég nevettem ennyit.
Tactful Cactus
S mèg a Boys GB sem esett ki a PO első körèben 😉😄
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 625
Srácok, életem legnagyszerűbb eredménykövetője volt ez. Köszi a hozzászólásokat, mémeket rég nevettem ennyit.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
Zala 2-ben érdemes volt újraszámoltatni. A végére több, mint 2000-rel nyert a tiszás képviselő.
shagi0206
szerintem mindig van értelme újraszámoltatni, mert csak erősíti a végeredményt és csökkenti a hiba lehetőségeket

persze nyilván kérdés hogy van-e értelme akkor amikor még nem fix a végeredmény, de ez egy másik témakör

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 074
Zala 2-ben érdemes volt újraszámoltatni. A végére több, mint 2000-rel nyert a tiszás képviselő.
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elég jó kis összegzés az elmúlt napok és évek történéseiről.
 youtu.be/1juGHmsDtK8?si=K4SI29r-AqHZhPiQ
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 625
 24.hu/belfold/2026/04/18/hadhazy-akos-hatvanpuszta-zebra-meszaros-lorinc-vadasztarasag/

Hol vannak a zebráááák
warr_b


Cserebírók, Fail Mary stb.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
VanillaSky 1 696
Jámbor András
Reggel óta gondolkodom, hogy megírjam ezt. Kétszer megírtam, kitöröltem, de most mégis megnyomom azt az "entert".
Olvasom Stumpf András cikkét a Válasz Onlineon, amiben lényegében a Partizánt és a Telexet kárhoztatja, hogy az áldozatok helyett a bűnözőket szerepeltetik. Nagyon sok részben egyetértek, hiszen két napja én írtam meg és mondtam el egy videóban ugyanezt. Csak én tettem különbségeket. Mert fontosak.
De az a pont, amiben az idegenügynöközés van mint a rendszer bűne felidézve Gulyás Mártonnal szemben, hogy ezt ő nem veszi komolyan, és nem csap le ezért, az abszurd. Főleg ott leírva.
Ugyanis én emlékszem, amikor még a Heti Válasz és talán Stumpf András is sorosügynöközött minket Gulyás Mártonnal. És nem tekinteném azokat a cikkeket ma sem ténycikknek. A következményeiről a sorosistának bélyegezett civileknél annak a gyülöletkampánynak beraktam egy linket kommentbe.
És félreértés ne essen, én ezt már rég megbocsátottam. Amikor bezáratták a Heti Választ, nekrológot írtam, amikor elindult a Válasz Online, mindenkit a támogatására buzdítottam, mert kell szabad sajtó. És az talán lényegtelen is, én mit gondolok, hiszen tény: az Orbán-rendszer sokszorosan megpróbálta Stumpf András és a Válasz szerkesztőségének életét tönkretenni. Ez tény. És igen, ők is a rendszer ellenzékei, aldozatai lettek.
Nincs és nem is lehet kifogásom a Válasz Online szerkesztőinek tisztessége kapcsán, és nem is áldozatversenybe szeretnék belemenni, hogy „bibibí, nekem már 2014 arról szóltak a napjaim, hogy rettegek”.
Mert emlékszem arra a pontra, amikor vártuk, milyen hazugságot hoz majd ki a Heti Válasz új száma.
Amikor vártuk, mikor jön ki a hatóság a Krétakörbe, amikor valaki annyira berezelt, hogy a teljes magyar sajtót értesítette, hogy most csaptak le ránk.
Pedig szerencsére csak hónapokkal később. Emlékszem az autókra, amik követték Marcit és Füzessi Kareszt a Netadós tüntetések szervezésekor.
Emlékszem, amikor egy újságíró ismerősöm jelezte nekem, hogy szolgálati megfigyelés alatt állunk, és amikor egy ügyvéd ismerősöm ugyanezt pár nappal később – úgy, hogy teljesen más forrásból tudták ezt meg.
Mert a szolgálatok szerint az alkotmányos rend megdöntésére készültünk. Vicc.
Mert igen, az a csapat ott nem adta fel a kormányzati propaganda és a hatóságok támadásai után, hanem megszervezte a magyar ellenzék 2010 és 2024 közötti legikonikusabb tüntetéseit.
És persze arra is emlékszem hogyan lett a Telex, hogyan folytogatták őket még Indexként evről-évre, honapról, hónapra, naprol napra, hogy a végén kihúzzák alóluk egy evtized nyomasztása után a lapjukat.
És hogyan állt fel egy szerkesztőség és mondta azt, hogy nem megyünk bele a kollaborációba a rendszerrel. Így lett a Telex.
De végső soron csak azt akarom írni, hogy van különbség Gulyás Márton Deák Dániel interjúja, és a Telex Ferencz Orsolya interjúja között. Az elsőben saját bűneivel szembesítve van Deák Dániel, a másodikban meg Ferencz Orsolya visszakérdezés nélkül relativizálhatja az Orbán-rendszer bűneit.
Vagy akkor az is hiba volt, hogy Navracsics Tibort meginterjúvolta Benyó Rita? Szerintem nem.
Igen, én is hiányolom az áldozatok sztorijait, én is túlzásnak tartom a bűnösök szó nélkül hagyását, de speciel Gulyás Márton és a Partizán nem csupán hőse az Orbán-rendszer elleni küzdelemnek, hanem áldozata is. Olyan hősei és aldozatai, akik leginkább teret adtak az elmúlt 8 évben arra, hogy az áldozatok legalább beszélhessenek valahol.
Ne öntsük ki az indulatunkkal a tiszta vizet is!
Ez egy megfelelő széljegyzet a Válasz - Zsuppán mellett - leggyengébb tagjának!

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
2 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 747
Ejnye Petikèm hát neked semmi nem elèg 😏

 telex.hu/belfold/2026/04/18/agh-peter-vas-varmegye-magyar-peter-strompova-viktoria
dande2
Nem vagyok benne biztos, de ha ezt behúzza a Tisza akkor listán buknak egyet, nem?