Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
 magyarnarancs.hu/publicisztika/a-magyarsag-elszekelyesedeserol-84988Amadeus91
S akkor mit akarsz ezzel mondani? Mer érdekel, a nejem másodízig székely, a gyerekeim meg harmadízig, hogy most akkor mi lesz vaze?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 alfahir.hu/teljes_kartalanitast_kapnak_a_kirabolt_trafikosok

A tlafikmutxi
magyar szappanopera 299. részlaccoo74
Nem lesz csoki a trafikban? Mi a fasz van itt kérem, hogy fognak ezek megélni? Télen nem megy a fagyi, mit adnak el akkor a gyerekeknek?!!!!Kori
Esetleg télifagyit, cigirágót?Bár ezek nagyon retro dolgok, lehe, hogy már kapni sem lehet.
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Hopsz, lesz-e lavina?
 index.hu/belfold/2013/06/19/az_adossagok_miatt_nem_szallit_gyogyszert_a_korhazaknak_a_hungaropharma/


több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
 magyarnarancs.hu/publicisztika/a-magyarsag-elszekelyesedeserol-84988

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
 www.abaujlak.hu/

Az lenne az én kérdésem, hogy egy ilyen információdús honlap elkészítése, fenntartása mennyibe fáj?
És, vajon kinek a zsebét tömik meg vele?laccoo74
A legjobb, hogy blokkolja a vírusirtóm 😀Gyurma Pappa
Csak azért kérdezem, mert ezen az oldalon a világon semmi, de semmi infó nincs a településről.laccoo74
(Volt anno egy "minden településnek legyen honlapja" típusú pályázat (még Baja Feriék idejében). Arra 1 milla/honlapot adtak, de mivel a településnek ingyenbe volt, ezért születhettek ezek a honlapok, amivel aztán azóta sem foglalkozik senki. Aki megnyerte a kivitelezést, az nyalta fel a pénzt. A kivetelezőt 3, előzetesen a minisztérium által "bevizsgált", konzorciumból lehetett kiválasztani.
eMagyarország pontokra többször volt pályázat, jellemzően net-hozzáférés támogatására, vagy számítógépekre.
A Sándor Robi féle projekt az eMoP-ot hasznos szolgáltatással megtölteni igyekvő pályázatok valamelyike. Ez is úgy működött, hogy adtak mondjuk 2 gépet a Faluháznak, cserébe valakinek vállalni kellet egy informatikai oktatáson való részvételt.

Abaújlakon a választásra úgy tudom olyan ~30 embert jelentkeztettek be (92 lakos volt korábban, abból lett választásra 121). Egyik pmester aspiráns elkezdte a rokonait bejelentkeztetni, mire válaszul a másik is.
A választási bizottságok is vakargatták hosszasan a fejüket, aztán megállapították a szokásosat: "nincs itt semmi látnivaló, kérem oszoljanak!". Ám a lakcímnyilvántartásba nem valós adatot bejegyeztetni okirat hamisítás. Ezen rágódtak sokáig.)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Hátha másnak elég volt a 2 nap valamiféle magyarázat megleléséhez.
Amadeus91, benned van minden bizodalmam, te segíts nekem!
Mi a retkes fasz ez?!Sobri Jóska
szerintem belehülyült a saját hibájába.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
 alfahir.hu/teljes_kartalanitast_kapnak_a_kirabolt_trafikosok

A tlafikmutxi
magyar szappanopera 299. részlaccoo74
Nem lesz csoki a trafikban? Mi a fasz van itt kérem, hogy fognak ezek megélni? Télen nem megy a fagyi, mit adnak el akkor a gyerekeknek?!!!!


több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 alfahir.hu/teljes_kartalanitast_kapnak_a_kirabolt_trafikosok

A tlafikmutxi
magyar szappanopera 299. rész
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 398 — Ajmo Vatreni
Ezt egyébként miért játszotta le a Hír tv? A hívőknek viccként ok, de GYF nem komolyan vehető politikus jelenleg, szóval az ő gyalázása feleslegesnek tűnik nekem. Ráadásul a netre kikerülve még akár lehet is egy-két arc, akinek bejön ez a "stílus".
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 036 — #neverpunt
Hátha másnak elég volt a 2 nap valamiféle magyarázat megleléséhez.
Amadeus91, benned van minden bizodalmam, te segíts nekem!
Mi a retkes fasz ez?!Sobri Jóska
grazi elmegyógyintézetre gyanakodom 😉

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Hátha másnak elég volt a 2 nap valamiféle magyarázat megleléséhez.
Amadeus91, benned van minden bizodalmam, te segíts nekem!
Mi a retkes fasz ez?!Sobri Jóska
bekokszolt


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 hvg.hu/kkv/20130619_Auchanos_trafikszazmilliok_a_felcsuti_po

Most mondjam azt, hogy meglepődtem?
Lehet, hogy az akadémiának is leesik egy kis apró?Mezszponzor?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
Hátha másnak elég volt a 2 nap valamiféle magyarázat megleléséhez.
Amadeus91, benned van minden bizodalmam, te segíts nekem!
Mi a retkes fasz ez?!

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Én vagyok lemaradva, tudom, most jött csak szembe, de ez komoly? Mert viccnek durva:

Sobri Jóska
Immár két napja nem tudom értelmezni. Komolyan, szerintem tökre hallani, hogy a hívek is csak kínosan feszengenek.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
Én vagyok lemaradva, tudom, most jött csak szembe, de ez komoly? Mert viccnek durva:


több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
geci, de nekem tetszik.

Általában mindenféle adóamnesztia ellen vagyok, mert rontja a morált, de ha a realitások talaján maradunk ez nem egy rossz kezdeményezés. Főleg h nem csak tőlünk ellopott pénzt lehet majd itt pörgetni. nem tudom euék szólnak e hozza.gabtsi
Az adót úgy-ahogy tisztességesen fizetőknek eddig egyetlen oka lehetett erre, a félelem egy kiadós vagyonvizsgálattól. Illetve az volt az egyetlen terület, ahol legalább a nem eléggé ügyeseket még meg lehetett fogni valahogy. Na most már nem lesz ilyen se.
Persze semmi gond, legfeljebb ha kiesik némi adó emelik a tranzakciós illetéket (ami alól csak a pénzmosó számla lesz kivétel gondolom).


több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
geci, de nekem tetszik.

Általában mindenféle adóamnesztia ellen vagyok, mert rontja a morált, de ha a realitások talaján maradunk ez nem egy rossz kezdeményezés. Főleg h nem csak tőlünk ellopott pénzt lehet majd itt pörgetni. nem tudom euék szólnak e hozza.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Gondolkodtam a viccek topicon is, de azért inkább ide:
 privatbankar.hu/ongondoskodas/az-allam-bunteti-ha-felreteszunk-a-nyugdijra-258810
Ennél szebben a korrupciót nem lehetne legalizálni és még adókedvezmény is jár hozzá!

„a számlán elhelyezett összeg – függetlenül attól, hogy a jövedelem korábbi megszerzéséhez kapcsolódóan az adót megfizették-e – a befizetés időpontjában megszerzett jövedelemnek minősül valamennyi közterhet vagy közteherhez kapcsolódó egyéb kötelezettséget, jogkövetkezményt megállapító jogszabály szempontjából”

De jó lesz mindenki másnak is igazából, pakolod szépen az adózatlan, feketén szerzett jövedelmeidet egy számlára, vagy gyűjtögeted bárhol (már ha szép summa), aztán ha kopog a NAV, hogy lássuk honnan van, befizeted a Pénzmosó számlára és már kész is, tiszta lett a korábban szerzett lóvé.


több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.abaujlak.hu/

Az lenne az én kérdésem, hogy egy ilyen információdús honlap elkészítése, fenntartása mennyibe fáj?
És, vajon kinek a zsebét tömik meg vele?laccoo74
A legjobb, hogy blokkolja a vírusirtóm 😀Gyurma Pappa
Csak azért kérdezem, mert ezen az oldalon a világon semmi, de semmi infó nincs a településről.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 959 — Saturday Night Lights
Kocsishoz kapcsolódik, mit szóltok a józsefvárosi piac bezáratásához? 😊jjncaa
kíváncsi vagyok mi lesz belőle. PS túl sok pénzt szakít belőle, eddig sem véletlenül nem zárták be.
btw, amennyire tudom a meghatározó kínaiak már szemben a GANZ gyár régi épületeiben rendezték be az új kereskedelmi egységeket, úgyh őket biztosan nem fogja érinteni a MÁV terület bezárása, készültek már rá egy ideje. nagy változásra nem számítok.gabtsi
Egyszerűbb volt bezáratni a piacot, mint a kínaiaknak nemzeti dohányboltot adni. Így majd a GANZ-ban terítik a feketecigit.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Kocsishoz kapcsolódik, mit szóltok a józsefvárosi piac bezáratásához? 😊jjncaa
kíváncsi vagyok mi lesz belőle. PS túl sok pénzt szakít belőle, eddig sem véletlenül nem zárták be.
btw, amennyire tudom a meghatározó kínaiak már szemben a GANZ gyár régi épületeiben rendezték be az új kereskedelmi egységeket, úgyh őket biztosan nem fogja érinteni a MÁV terület bezárása, készültek már rá egy ideje. nagy változásra nem számítok.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
ilyen alapon fél Budapestet le lehetne zárni.

ez meg priceless

 mno.hu/magyar_nemzet_belfoldi_hirei/reding-biztos-celkeresztjeben-a-valasztas-1167455

"Viviane Reding igazságügyi biztos, az Európai Bizottság alelnöke június 6. és 9. között az angliai Herfordshire-ben, zárt ajtók mögött megrendezett Bilderberg-konferencián a Magyarországról szóló negyedórás megbeszélésen egyebek mellett arról biztosította az egybegyűlteket, hogy mindent megtesz a jövő évi országos választások eredménye legitimitásának gyengítése érdekében arra hivatkozva, hogy a szavazók a fülkékben sem merték kifejezni akaratukat."Amadeus91
Azért máshol legalább valami blokkot kapsz azért, mondjuk 5%-ért a Józsefvárosin számlát is korlátlan mennyiségben 😊

A cikk gondolom arról szól, hogy ha már úgyis csalunk majd (persze csak ha "muszáj"), legalább gyengítsük előre a kritikát.


több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 362 — Cowboys fan
Kocsishoz kapcsolódik, mit szóltok a józsefvárosi piac bezáratásához? 😊jjncaa
Az hogy mi folyt ott bűncselekmények formájában nagyjából közismert, valóban gócpont a hely. Nem véletlenül volt ott annyi minden occcó. Persze egy pillanatig sem gondolom, hogy ne valami biznisz állna a háttérben, általában csak akkor mozdul itt valami, ha bizonyos illetők kereshetnek rajta egy jót.Kori
ilyen alapon fél Budapestet le lehetne zárni.

ez meg priceless

 mno.hu/magyar_nemzet_belfoldi_hirei/reding-biztos-celkeresztjeben-a-valasztas-1167455

"Viviane Reding igazságügyi biztos, az Európai Bizottság alelnöke június 6. és 9. között az angliai Herfordshire-ben, zárt ajtók mögött megrendezett Bilderberg-konferencián a Magyarországról szóló negyedórás megbeszélésen egyebek mellett arról biztosította az egybegyűlteket, hogy mindent megtesz a jövő évi országos választások eredménye legitimitásának gyengítése érdekében arra hivatkozva, hogy a szavazók a fülkékben sem merték kifejezni akaratukat."Amadeus91
nabaszki, már a zEU-nak is van egy őszödi beszéde, most kell riasztani az ultrákat, hogy gyújtsák fel a brüsszeli központot.

a virágcsokrokat, a táviratokat és a Molotov-koktélokat a következő címre kérjük:
200 Wetstraat / Rue de la Loi
1000 Brussels
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Kocsishoz kapcsolódik, mit szóltok a józsefvárosi piac bezáratásához? 😊jjncaa
Az hogy mi folyt ott bűncselekmények formájában nagyjából közismert, valóban gócpont a hely. Nem véletlenül volt ott annyi minden occcó. Persze egy pillanatig sem gondolom, hogy ne valami biznisz állna a háttérben, általában csak akkor mozdul itt valami, ha bizonyos illetők kereshetnek rajta egy jót.Kori
ilyen alapon fél Budapestet le lehetne zárni.

ez meg priceless

 mno.hu/magyar_nemzet_belfoldi_hirei/reding-biztos-celkeresztjeben-a-valasztas-1167455

"Viviane Reding igazságügyi biztos, az Európai Bizottság alelnöke június 6. és 9. között az angliai Herfordshire-ben, zárt ajtók mögött megrendezett Bilderberg-konferencián a Magyarországról szóló negyedórás megbeszélésen egyebek mellett arról biztosította az egybegyűlteket, hogy mindent megtesz a jövő évi országos választások eredménye legitimitásának gyengítése érdekében arra hivatkozva, hogy a szavazók a fülkékben sem merték kifejezni akaratukat."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
tessék bele van írva:
"Sándor Robert a KIHOP-2008 program felelőse, aki 60 órás PL-1447 program-akkreditációs lajstromszámú Információs Társadalmi Tanácsadó képzésen köteles részt venni, majd ezt követően, az ott megszerzett ismereteket köteles tovább adni a településen lakó érdeklődők számára, szervezett tanfolyamok keretein belül. A tanfolyamok helyszíne az abaújlaki Faluház. További információkat a későbbiekben ezen a honlapon, illetve postai terjesztésű szórólapokon szerezhetnek.

A Miniszterelnöki Hivatal az eMagyarország program keretében KIHOP 2008 néven pályázatot hirdetett, melyre 2009.02.12-én benyújtott pályázati anyagunk pozitív elbírálásban részesült, így 1.000.000 Ft felhasználható forrás áll a rendelkezésünkre melyet eszközfejlesztésre, ismeretterjesztő tanfolyamok helyben történő lebonyolítására, valamint az ezzel kapcsolatos reklámköltségek finanszírozására fordíthatunk."
indulás
 www.csepeli.hu/beszedek/parlament/2005_12_19.html
de a feltörekvő ifhjúság::
 www.google.hu/url?sa=t&rct=j&q=cs%C3%A1ki-hatalovics%20gyula&source=web&cd=1&ved=0CCwQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.kre.hu%2Fajk%2Findex.php%2Foktatok-dokumentumai%2Fdoc_download%2F1322-dr-csaki-hatalovics-gyula-cv-es-publikacios-jegyzek&ei=nx_AUb3VHYWwPOKHgOgM&usg=AFQjCNEEbtnA_y_V0XX0dA7IvwxOG5iZjw&bvm=bv.47883778,d.Yms
s persze a közszolgálat után jólesik az összeguborgatott pénzből a pihenés 😀
 www.safariclub.hu/esemeny-kronika/beszamolo-2013-evi-galavacsorankrol


Aki nem hiszi, annak utánajárnak