Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 036 — #neverpunt
Az origo akkor ebben nem vesz részt, az is valami (bár őket kevesebbszer is nézem), viszont a NOL szintén szereti szűrni a pozitív gazdasági híreket, vagy az első mondat után odatenni, hogy "de", "azonban", stb. Ám a NOL az NOL, tőlük objektivitást várni olyan, mintha az MNO-val tennénk ugyanezt.

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
ha csak az indexet nézzük, akkor lehet, de amúgy nem teljesen igaz, én magam is belinkeltem a most hétfői hírt:
 www.origo.hu/gazdasag/20130617-erosodott-es-290-alatti-eurojegyzest-ert-el-a-forint-hetfo-delelott.html

nekem pont az tűnt fel, hogy korábban is volt ingadozás, de laikus szemmel nézve is brutális, ami mostanában megy

(abban viszont igazad adok, hogy igen, így lehet gusztustalanul manipulálni a közhangulatot)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 036 — #neverpunt
amerikai bejelentés és hopp, 300 körül vagyunk megint
 www.origo.hu/gazdasag/20130620-a-fontosabb-devizak-arfolyama-2013-junius-20-an.html
jjncaa
Visszatérve erre egy gondolat erejéig, az ilyen típusú hírek ilyen hangulatú lecsapódásában annak is szerepe van, hogy a visszaerősödési folyamatokat sokkal kisebb lelkesedéssel közlik.

Nagy kedvencünk, az index például az összes nagyobb esést a címlap tetején hozza, de a komolyabb erősödésekről sokkal kisebb affinitással számol be, ha egyáltalán beszámol.
Például 2013. június 3-án, hétfőn 297-es árfolyammal indult a hét, erről írtak is egy cikket
 index.hu/gazdasag/blog/2013/06/03/297_forintos_euroval_indul_a_het/
másnap estig a forint még 291-nél is járt, erről egy szót se találsz az indexen.

Csak arról, hogy szerdán megint gyengült a forint 296-ra 😂
 index.hu/gazdasag/2013/06/05/gyengult_a_forint/

(Itt lehet szemezgetni a forintra vonatkozó hírek közül ebben az időszakban  index.hu/24ora/?s=forint&tol=2013-06-03&ig=2013-06-05&rovat=gazdasag&szerzo=Szerz%C5%91&cimke=C%C3%ADmk%C3%A9k+keres%C3%A9se )

Ugyanez lement egy hete:
11-én 300 felett is volt az euro, 14-én már 291-ért ment, 3 nap kb. 10 forint erősödés, piros pontot kap, aki talál az indexen forinterősödésről szóló cikket

 index.hu/24ora/?s=forint&tol=2013-06-11&ig=2013-06-15&rovat=gazdasag&szerzo=Szerz%C5%91&cimke=C%C3%ADmk%C3%A9k+keres%C3%A9se

Nem, csak az hír, ha gyengülés, ha "zuhanás" van. És ez fel se tűnik a legtöbb olvasónak, csak úgy érzi, hogy mindig rosszabb, miközben az "állandó romlás és zuhanás mellett" a forint majdnem ott van, ahol a hónap elején volt.
Nyilván csak azért, mert dilettáns emberek írnak oda, politikai rokonszenvről, szubjektív hírszűrésről szó sincs.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 036 — #neverpunt
Tudták, hogy Magyarországon és Norvégiában ugyanannyiba kerülnek a mobilhívások, de a norvégok fizetése hétszer akkora?" - tette hozzá. "
mindjárt jön egy megmondóember, hogy ez miért is jó.Amadeus91
Az eléggé relatív, hogy mi miért jó, de azon az orbáni ármányon kívül, hogy a bankokhoz hasonlóan ezek a cégek is inkább külföldi kézben vannak, így nem baj, ha fáj nekik az a rész, amit nem tudnak átterhelni a fogyasztókra, még fontosabb ellem, hogy ahogyan a bankok, úgy a távközlési cégek is nagyon átláthatóan gazdálkodnak, az ilyen adók elől gyakorlatilag lehetetlen törvényesen kibújni, legfeljebb racionalizálni lehet bizonyos kiadásokat. Ezek kvázi szektorális fogyasztási adókká alakulnak hosszú távon.
Azért említsük meg az érem másik oldalaként, hogy a norvégoknál az SZJA felső kulcsa meg több mint kétszerese a magyarénak, és esélyes, hogy azt ők sokkal szorgalmasabban fizetik be, mint itthon a 16%-t.

több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
 www.portfolio.hu/vallalatok/a_jozan_esszel_ellentetes_a_magyar_tavkozlesi_ado.3.185506.html

"A digitális területért felelős uniós biztos szóvivője úgy fogalmazott: "miért kétszer akkora a mobilhívások adóterhe Magyarországon, mint a környező országokban? Ezt mi is szeretnénk tudni". "Tudták, hogy Magyarországon és Norvégiában ugyanannyiba kerülnek a mobilhívások, de a norvégok fizetése hétszer akkora?" - tette hozzá. "

mindjárt jön egy megmondóember, hogy ez miért is jó.Amadeus91
Sőt, nem csak a mobilhívás ugyanannyi, hanem kb. majdnem minden. (Kivéve: kaja, cigi, alkohol, stb. ... )
Hogy ez mitől lehet?

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 740
 www.portfolio.hu/vallalatok/a_jozan_esszel_ellentetes_a_magyar_tavkozlesi_ado.3.185506.html

"A digitális területért felelős uniós biztos szóvivője úgy fogalmazott: "miért kétszer akkora a mobilhívások adóterhe Magyarországon, mint a környező országokban? Ezt mi is szeretnénk tudni". "Tudták, hogy Magyarországon és Norvégiában ugyanannyiba kerülnek a mobilhívások, de a norvégok fizetése hétszer akkora?" - tette hozzá. "

mindjárt jön egy megmondóember, hogy ez miért is jó.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.hir24.hu/belfold/2013/06/20/nezzen-korbe-a-jovo-jozsefvarosi-piacan/
Óccó póló helyett!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
 apostolimagyarkiralysag.hu/news.php

Stabil a valutája.Amadeus91
"Borbély József, az Apostoli Magyar Királyság kormányzója"

ennek a fazonnak volt egy bírósági ügye nem rég, egy teljesen jelentéktelen tyúkper, rágalmazás lehetett a tárgya. elkezdte magyarázni a bírónak, hogy ő az Apostoli Magyar Királyság kormányzója és rendeletével feloszlatta a bíróságot és az ügyészséget is, így nincs joghatóságuk eljárni az ügyében. mivel a bíró ezt leszarta, elkezdte sértegetni, hogy zugbíró meg ilyenek, az lett a vége, hogy kapott egy beutalót az IMEI-be. hasonló netes elmebeteg, mint molnár f.deyell
És sponsored by aurabiszembaszom? Mellik apostol alapította? Ez nem a honfoglaló dizájnya? Hogy bocsájt ki részvényt?
Így elsőbökésre elsőrangú pénzügyi csalónak írnám le.sutianap
nem tudom, de közgazdasági zseninek tűnik a pali, bevezette a Szent Korona nevezetű fizetőeszközt, amiről azt írja: "1 Szent Korona -amelynek árfolyama kötött - egy dollárral, egy fonttal, valamint egy euróval egyenértékű"deyell
mer egy=egy, végre egy rugalmas valuta, tehát akármennyit érhet 😀 most ez vagy valami, vagy megy valahová........... ha nem a rotaryklubba, akkor is zártkörű és őrzött legyen lehetőleg.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
 apostolimagyarkiralysag.hu/news.php

Stabil a valutája.Amadeus91
"Borbély József, az Apostoli Magyar Királyság kormányzója"

ennek a fazonnak volt egy bírósági ügye nem rég, egy teljesen jelentéktelen tyúkper, rágalmazás lehetett a tárgya. elkezdte magyarázni a bírónak, hogy ő az Apostoli Magyar Királyság kormányzója és rendeletével feloszlatta a bíróságot és az ügyészséget is, így nincs joghatóságuk eljárni az ügyében. mivel a bíró ezt leszarta, elkezdte sértegetni, hogy zugbíró meg ilyenek, az lett a vége, hogy kapott egy beutalót az IMEI-be. hasonló netes elmebeteg, mint molnár f.deyell
És sponsored by aurabiszembaszom? Mellik apostol alapította? Ez nem a honfoglaló dizájnya? Hogy bocsájt ki részvényt?
Így elsőbökésre elsőrangú pénzügyi csalónak írnám le.sutianap
nem tudom, de közgazdasági zseninek tűnik a pali, bevezette a Szent Korona nevezetű fizetőeszközt, amiről azt írja: "1 Szent Korona -amelynek árfolyama kötött - egy dollárral, egy fonttal, valamint egy euróval egyenértékű"

choose life
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
 apostolimagyarkiralysag.hu/news.php

Stabil a valutája.Amadeus91
"Borbély József, az Apostoli Magyar Királyság kormányzója"

ennek a fazonnak volt egy bírósági ügye nem rég, egy teljesen jelentéktelen tyúkper, rágalmazás lehetett a tárgya. elkezdte magyarázni a bírónak, hogy ő az Apostoli Magyar Királyság kormányzója és rendeletével feloszlatta a bíróságot és az ügyészséget is, így nincs joghatóságuk eljárni az ügyében. mivel a bíró ezt leszarta, elkezdte sértegetni, hogy zugbíró meg ilyenek, az lett a vége, hogy kapott egy beutalót az IMEI-be. hasonló netes elmebeteg, mint molnár f.deyell
És sponsored by aurabiszembaszom? Mellik apostol alapította? Ez nem a honfoglaló dizájnya? Hogy bocsájt ki részvényt?
Így elsőbökésre elsőrangú pénzügyi csalónak írnám le.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 363 — Cowboys fan
egy ideig azt hittem, az m1-nek sikerült egész korrekt módon megemlékeznie Gyulusról.slowmotion
Az mit jelent? 56/57 kimaradt?
Az MNO-n beleolvastam a megemlékezésbe csak úgy próbaképpen, az teljesen oké volt.
atapapa
nem maradt ki, de a Bokros-csomagról sem úgy írtak, mint ami az utolsó utáni bőrt is lenyúzta a szegény kiszolgáltatott magyar népről, hanem mint ami konszolidálta a gazdaságot.
egyébként meg rosszul emeltél ki, mert a hsz lényege az lett volna, hogy aztán konstatáltam, hogy a ballernyaller retekklub műsorát láttam.

egyébként utána az m1 híradón is kb ugyanezt a szöveget adták le, csodálkoztam is, mert mostanában szokásuk úgy kiemelni mondatokat a hírekből, hogy a lehető legnagyobb rombolást végezze a "nemamioldalunkon".
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
 apostolimagyarkiralysag.hu/news.php

Stabil a valutája.Amadeus91
"Borbély József, az Apostoli Magyar Királyság kormányzója"

ennek a fazonnak volt egy bírósági ügye nem rég, egy teljesen jelentéktelen tyúkper, rágalmazás lehetett a tárgya. elkezdte magyarázni a bírónak, hogy ő az Apostoli Magyar Királyság kormányzója és rendeletével feloszlatta a bíróságot és az ügyészséget is, így nincs joghatóságuk eljárni az ügyében. mivel a bíró ezt leszarta, elkezdte sértegetni, hogy zugbíró meg ilyenek, az lett a vége, hogy kapott egy beutalót az IMEI-be. hasonló netes elmebeteg, mint molnár f.

choose life
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
pont most kellett egy Bilderberg-csoportos véleményét felhoznod? itt világméretű összeesküvést szimatolok 😛 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 740
egyébként JJ komolyan válaszolva a kérdésedre, Surányi Györgynek volt egy olyan gondolata - állítólag - a most megjelenő könyvében, hogy kéne egy "második Mohács" ennek az országnak, hogy észhez térjen. Hajlok arra, hogy a fiatalkoromból fakadó romantikával egyetértsek vele.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 740
én csak az árfolyam-ingadozásról beszélek, szerintem egészen nevetséges, hogy napok alatt ekkorát emelkedhet/zuhanhat az árfolyam, ráadásul nem először történik meg ez rövid időn belül...

de akkor máshogy tenném fel a kérdést: szerintetek mi Magyarország számára a legjobb forgatókönyv az elkövetkező 5-10-25 évben? Természetesen reálisan értékelve a helyzetet, lehetőleg a politikai beállítottság és egyéb szubjektivitást (szimpatizálást a munkásosztállyal, stb.) nélkülözvejjncaa
 apostolimagyarkiralysag.hu/news.php

Stabil a valutája.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 036 — #neverpunt
akkor erre válaszoljon valaki: mit tud tenni egy kormány, hogy 4 évét ne értékeljék határozottan botrányosnak? mik lehetnek a reális célok?jjncaa
Már annak meghatározása nehézséget okoz, hogy ki értékeli botrányosnak? A "nemzeti kapitalisták" szerint Orbán remekül teljesít, a piac tökéletességében hívők szerint viszont csak egy lépésre vagyunk a kommunizmustól.

Mindenekelőtt arra lenne szükség, hogy egy kormány legalább 2 ciklust kihúzzon egymást követően és hagyni hogy az elképzelései kifussanak, vagy várni arra, hogy a sérelmi politikán és egymás antitézisén alapuló revánsreflexek mentén folyó gazdaságirányítás megszűnjön és alapvető kérdésekben konszenzus szülessen. Utóbbi teljesen esélytelen, inkább ciklusról ciklusra rosszabb lesz, szóval valaki vigyen végig több cikluson át valami értelmeset.
Viszont arra sincs esély, hogy aki a versenyképességünket javítaná egy 4 éves ciklusban, az ne fizetné meg ennek az árát már a következő választáson.

Egyszóval:a reális célokat ebben a politikai (és nem mellékesen világgazdasági) klímában nagyon alacsony szinten lehet csak meghúzni. Én középtávon boldog lennék egy lassú foglalkoztatottság-bővüléssel a versenyszférában, tartós, évi 1-2 százalékos gazdasági növekedéssel, és nagyjából ugyanilyen arányú éves kiadáscsökkentéssel. De legelőször is kiszámíthatóbb gazdasági és jogi környezet kéne hogy érkezzen az állam felől, még ha ez inkább eszköz is, mint cél.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
szerintetek mi Magyarország számára a legjobb forgatókönyv az elkövetkező 5-10-25 évben?
jjncaa
Ez túl tág kérdés így.atapapa
Gazdasági szempontból a legjobb az lenne, ha a német gazdaság tartós növekedési pályára állna a következő 5-8 évre. Politikai szempontból egy valóban konzervatív, takarékos kormány kellene, 2-3 ciklusra legalább.
De tényleg túl tág a kérdés.

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
a "miattuk megy szarul a dolog" mégis hogy hangzott volna? 😊

akkor erre válaszoljon valaki: mit tud tenni egy kormány, hogy 4 évét ne értékeljék határozottan botrányosnak? mik lehetnek a reális célok?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 036 — #neverpunt
én csak az árfolyam-ingadozásról beszélek, szerintem egészen nevetséges, hogy napok alatt ekkorát emelkedhet/zuhanhat az árfolyam, ráadásul nem először történik meg ez rövid időn belül...
jjncaa
Azt írtad, hogy yx "miatt mennek szarul a dolgok", de mindegy.
A mostani nagy ingadozásoknak ugyanaz volt az oka, csak először pletykaként jött ki, aztán egy elejtett FED-es mondat dobott újabb fát a tűzre, most meg már teljesen biztosnak tűnik a dolog.
A részvénypiacokon is vannak ekkorra mozgások, csak az jóval kevesebb embert érint közvetve.

szerintetek mi Magyarország számára a legjobb forgatókönyv az elkövetkező 5-10-25 évben?
jjncaa
Ez túl tág kérdés így.

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
én csak az árfolyam-ingadozásról beszélek, szerintem egészen nevetséges, hogy napok alatt ekkorát emelkedhet/zuhanhat az árfolyam, ráadásul nem először történik meg ez rövid időn belül...

de akkor máshogy tenném fel a kérdést: szerintetek mi Magyarország számára a legjobb forgatókönyv az elkövetkező 5-10-25 évben? Természetesen reálisan értékelve a helyzetet, lehetőleg a politikai beállítottság és egyéb szubjektivitást (szimpatizálást a munkásosztállyal, stb.) nélkülözve


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 036 — #neverpunt
egy ideig azt hittem, az m1-nek sikerült egész korrekt módon megemlékeznie Gyulusról.slowmotion
Az mit jelent? 56/57 kimaradt?
Az MNO-n beleolvastam a megemlékezésbe csak úgy próbaképpen, az teljesen oké volt.


amerikai bejelentés és hopp, 300 körül vagyunk megint
 www.origo.hu/gazdasag/20130620-a-fontosabb-devizak-arfolyama-2013-junius-20-an.html

aki azt hiszi, hogy itt orbán, bajnai vagy akár gyurcsány miatt mennek szarul a dolgok, az ébredjen feljjncaa
Kicsit túlreagálod szerintem. Először is a forint aktuális árfolyama vagy az államháztartás hiányának finanszírozása nem az elsődleges indikátora annak, hogy melyik kormányfő hogyan teljesít.
Aztán ez nem azt jelenti, hogy itt a nemzetközi nagytőke direkt a forint ellen játszana, egyszerűen a kereslet-kínálat (és persze a valamennyire ezekre alapított spekulációs pozíciók) piaci viszonyai így alakulnak.
Az árfolyam azért volt alacsonyabb eddig is, mert az USA mesterségesen pénzt pumpált a rendszerbe, "pénzbőséget" hozva, növelve a keresletet. Ha ezt nem teszik, akkor már 4 éve is ennyivel magasabb lett volna az árfolyam (oké, ez így nem igaz, mert a piac mindig túlreagál először, mivel a forint/egyéb nem dollár fizetőeszközök erősödésére felállított állásokat mindenki igyekszik lebontani a veszteségek minimalizálása érdekében).

Ha nem lenne ilyen sok devizahitel, a hétköznapi embert nem is érdekelné ez a hír, legfeljebb nyaralások idején. Én kétszer is jártam úgy az elmúlt évtizedben, hogy külföldi nyaralás előtt 1-2 nappal történt olyan esemény (egyszer egy Medgyessy-beszéd, egyszer meg negatív világpiaci hullám), ami miatt a pénzváltóban hirtelen súlyos százalékokkal ért kevesebbet a forintom, mint ahogy az nem sokkal korábban kinézett 😀

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
ez a felháborító
 www.origo.hu/gazdasag/20130531-harom-nap-alatt-10-forintot-esett-az-euro-arfolyama.html

mindig mondtam, hogy a kis országok valutái mennyire ki vannak téve a nagybefektetők játszadozásainak, de azért ez már tényleg túlzásjjncaa
tetszettek volna saját pénzből ugrálni.

ezért nem gondolom, hogy van értelme nemzeti szuverenitásról, illetve annak megóvásáról beszélni. egyik dandy kicsit felpörög, mert kicsit kevesebb kreatint kevertek a kokszhoz a szokásosnál, aztán akár poénból is bedöntheti az országot ha úgy tetszik.gabtsi
és a hullámvasút folytatódik, egészen nevetséges
 www.origo.hu/gazdasag/20130617-erosodott-es-290-alatti-eurojegyzest-ert-el-a-forint-hetfo-delelott.htmljjncaa
hát igen, Laller meg Petike akármennyire próbálkozik is, csak kispályás azokhoz képest, akiknél tényleg van pénz...slowmotion
amerikai bejelentés és hopp, 300 körül vagyunk megint
 www.origo.hu/gazdasag/20130620-a-fontosabb-devizak-arfolyama-2013-junius-20-an.html

aki azt hiszi, hogy itt orbán, bajnai vagy akár gyurcsány miatt mennek szarul a dolgok, az ébredjen fel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
Ezt egyébként miért játszotta le a Hír tv? A hívőknek viccként ok, de GYF nem komolyan vehető politikus jelenleg, szóval az ő gyalázása feleslegesnek tűnik nekem. Ráadásul a netre kikerülve még akár lehet is egy-két arc, akinek bejön ez a "stílus".zinedine5
Miért ne játszotta volna le?
Ha gyurcsánybajnaimszp ilyen agyhalált prezentál az csak jó, hiszen a zorbánviktor versus gyurcsánybajnaimszp csatában 1 pont a zorbánnak.
Sobri Jóska
Nem látom az egyértelmű potenciális politikai nyereséget. Az aki hír tv-t véresen komolyan véve néz az egyébként is Fideszes. Azoknak, akik billegnek, meg vagy az van amit mondasz, vagy ők is hőzönghetnek, hogy "igazad van Feri, köcsög ez a Vitya".zinedine5
Ezzel a logikával a McDonalds se hirdessen, hiszen aki mekis az mekis, aki néha betéved, az nem lesz törzsvásárló, aki meg tudatosan étkezik úgyse megy be soha oda.
És mégis hirdet.

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 398 — Ajmo Vatreni
Ezt egyébként miért játszotta le a Hír tv? A hívőknek viccként ok, de GYF nem komolyan vehető politikus jelenleg, szóval az ő gyalázása feleslegesnek tűnik nekem. Ráadásul a netre kikerülve még akár lehet is egy-két arc, akinek bejön ez a "stílus".zinedine5
Miért ne játszotta volna le?
Ha gyurcsánybajnaimszp ilyen agyhalált prezentál az csak jó, hiszen a zorbánviktor versus gyurcsánybajnaimszp csatában 1 pont a zorbánnak.
Sobri Jóska
Nem látom az egyértelmű potenciális politikai nyereséget. Az aki hír tv-t véresen komolyan véve néz az egyébként is Fideszes. Azoknak, akik billegnek, meg vagy az van amit mondasz, vagy ők is hőzönghetnek, hogy "igazad van Feri, köcsög ez a Vitya".
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
Ezt egyébként miért játszotta le a Hír tv? A hívőknek viccként ok, de GYF nem komolyan vehető politikus jelenleg, szóval az ő gyalázása feleslegesnek tűnik nekem. Ráadásul a netre kikerülve még akár lehet is egy-két arc, akinek bejön ez a "stílus".zinedine5
Miért ne játszotta volna le?
Ha gyurcsánybajnaimszp ilyen agyhalált prezentál az csak jó, hiszen a zorbánviktor versus gyurcsánybajnaimszp csatában 1 pont a zorbánnak.
De a kérdés az, hogy miért játszotta ezt le/el maga Gyurcsány?
És mit szólt ehhez Klára?
Akit volt szerencsém ismerni tinikorában, és egy kedves, értelmes, csinos csaj volt. Tinikorában.