Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Na de jobb lenne ugyanez lassan? Minek elhúzni?Sobri Jóska
Még ezek is kiagyalhatnak kevésbé nagy baromságokat, ha több idejük van rá.


több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 059 — #NoStress
 hvg.hu/itthon/20121105_oktatas_allamositas_EMMI_eloterjesztes_ko

jó, hogy beindít valamit, amire nincs pénze. Amadeus91
Nálam kiveri a biztosítékot ez a "mindent megváltoztatunk" ökörség. Persze ráférne egy normális, egyeztetést követő racionalizálás/újragondolás minden állami szektorra, de az "azért változtatunk, mert azt mondtuk változtatni fogunk" elv mentén működő, amúgy szinte minden józanságot, ésszerűséget nélkülöző szétbarmolósdi minden, csak nem az amire szükség volna.

Csinálhatták volna ezeket is jól, vagy legalább átgondoltan, de nem. Viktor felkelt, felskiccelte egy fecnire mivel mi a tök legyen oszt jó napot, menni kellett megnézni a meccset. Azért a végére még odaírta, hogy "de gyorsan ám".Kori
Na de jobb lenne ugyanez lassan? Minek elhúzni?

több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
 hvg.hu/itthon/20121105_oktatas_allamositas_EMMI_eloterjesztes_ko

jó, hogy beindít valamit, amire nincs pénze. Amadeus91
Nálam kiveri a biztosítékot ez a "mindent megváltoztatunk" ökörség. Persze ráférne egy normális, egyeztetést követő racionalizálás/újragondolás minden állami szektorra, de az "azért változtatunk, mert azt mondtuk változtatni fogunk" elv mentén működő, amúgy szinte minden józanságot, ésszerűséget nélkülöző szétbarmolósdi minden, csak nem az amire szükség volna.

Csinálhatták volna ezeket is jól, vagy legalább átgondoltan, de nem. Viktor felkelt, felskiccelte egy fecnire mivel mi a tök legyen oszt jó napot, menni kellett megnézni a meccset. Azért a végére még odaírta, hogy "de gyorsan ám".


több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 267 — 49ers GM
Csókolom!
Csak érdeklődni szeretnék, hogy ez a politika topik még?JC6
Miért ha a szó eredeti értelmét nézzük a BKV igenis a politika Polisz része, úgyhogy simán belefér szvsz 😉, pláne ahogy itthon kezelve van a kérdés dande
A BKV konkrétan pártfinanszírozási kérdés idehaza. 😊

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 102 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csókolom!
Csak érdeklődni szeretnék, hogy ez a politika topik még?JC6
Miért ha a szó eredeti értelmét nézzük a BKV igenis a politika Polisz része, úgyhogy simán belefér szvsz 😉, pláne ahogy itthon kezelve van a kérdés
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
 hvg.hu/itthon/20121105_oktatas_allamositas_EMMI_eloterjesztes_ko

jó, hogy beindít valamit, amire nincs pénze.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Csókolom!
Csak érdeklődni szeretnék, hogy ez a politika topik még?JC6
Olvasd el a topik címét azt rájössz 😉empty taxi
Jó jó. Csak mert az utolsó pár hsz közel sem erről szólt...JC6
Hasutasok

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Csókolom!
Csak érdeklődni szeretnék, hogy ez a politika topik még?JC6
Olvasd el a topik címét azt rájössz 😉empty taxi
Jó jó. Csak mert az utolsó pár hsz közel sem erről szólt...JC6
állami vállalatok a közlekedési cégek szvsz ez nem off


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Csókolom!
Csak érdeklődni szeretnék, hogy ez a politika topik még?JC6
Olvasd el a topik címét azt rájössz 😉empty taxi
Jó jó. Csak mert az utolsó pár hsz közel sem erről szólt...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Csókolom!
Csak érdeklődni szeretnék, hogy ez a politika topik még?JC6
Olvasd el a topik címét azt rájössz 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Csókolom!
Csak érdeklődni szeretnék, hogy ez a politika topik még?
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Fel tudom, evidens, de elötte igazold magad hiteltérdemlően, ellátva dokumentummal, mely szerint van jogosultságod megtekinteni. (Karszalag nem számít, bolhapiacon veszek 500 forintért bármikor. Arcképes igazolvány + pecsétes névre szóló felhatalmazás minimum.)Sobri Jóska
Szvsz ha én lennék a főnök, nálam alap lenne, hogy adjanak ilyen igazolványt az ellenőröknek + le is szállíthassák a delikvenst.
A felszólításodat figyelmen kívül hagyva tovább utazik. Jó esetben tudomást sem véve az ellenőrről. Mit teszel?apeszos
Jelen körülmények között sajnos ezzel nem lehet csinálni semmit...

De ezzel most én be is fejeztem 😊Asbee
Igen. De nincs ilyen dokumentumuk.

A hogyanra meg a kiemelt rész elfogadható válasz.Sobri Jóska
Ez így ebben a formában nem igaz. Lehet hogy Pesten így van, de Pécsett más a helyzet. Az ellenőröknek is arcképes igazolványuk van, nincs is karszalagjuk. Közterület felügyelő kíséri őket, hetente egyszer rendőrségi ellenőrzéssel egybekötve. apeszos
Elhiszem. Sosem tömegközlekedtem Pécsett.
De BKV sincs ott, és alapvetően a BKV-ről indult a polémia, nem globálisan.Sobri Jóska
Csak azt akartam ezzel mondani, hogy meg lehet oldani.. Csak akarni kellene.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 059 — #NoStress
Fel tudom, evidens, de elötte igazold magad hiteltérdemlően, ellátva dokumentummal, mely szerint van jogosultságod megtekinteni. (Karszalag nem számít, bolhapiacon veszek 500 forintért bármikor. Arcképes igazolvány + pecsétes névre szóló felhatalmazás minimum.)Sobri Jóska
Szvsz ha én lennék a főnök, nálam alap lenne, hogy adjanak ilyen igazolványt az ellenőröknek + le is szállíthassák a delikvenst.
A felszólításodat figyelmen kívül hagyva tovább utazik. Jó esetben tudomást sem véve az ellenőrről. Mit teszel?apeszos
Jelen körülmények között sajnos ezzel nem lehet csinálni semmit...

De ezzel most én be is fejeztem 😊Asbee
Igen. De nincs ilyen dokumentumuk.

A hogyanra meg a kiemelt rész elfogadható válasz.Sobri Jóska
Ez így ebben a formában nem igaz. Lehet hogy Pesten így van, de Pécsett más a helyzet. Az ellenőröknek is arcképes igazolványuk van, nincs is karszalagjuk. Közterület felügyelő kíséri őket, hetente egyszer rendőrségi ellenőrzéssel egybekötve. apeszos
Elhiszem. Sosem tömegközlekedtem Pécsett.
De BKV sincs ott, és alapvetően a BKV-ről indult a polémia, nem globálisan.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Ez így ebben a formában nem igaz. Lehet hogy Pesten így van, de Pécsett más a helyzet. Az ellenőröknek is arcképes igazolványuk van, nincs is karszalagjuk. Közterület felügyelő kíséri őket, hetente egyszer rendőrségi ellenőrzéssel egybekötve. apeszos
És működik is a rendszer. Rálátásom van a számokra, és tényleg hatékony.

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Fel tudom, evidens, de elötte igazold magad hiteltérdemlően, ellátva dokumentummal, mely szerint van jogosultságod megtekinteni. (Karszalag nem számít, bolhapiacon veszek 500 forintért bármikor. Arcképes igazolvány + pecsétes névre szóló felhatalmazás minimum.)Sobri Jóska
Szvsz ha én lennék a főnök, nálam alap lenne, hogy adjanak ilyen igazolványt az ellenőröknek + le is szállíthassák a delikvenst.
A felszólításodat figyelmen kívül hagyva tovább utazik. Jó esetben tudomást sem véve az ellenőrről. Mit teszel?apeszos
Jelen körülmények között sajnos ezzel nem lehet csinálni semmit...

De ezzel most én be is fejeztem 😊Asbee
Igen. De nincs ilyen dokumentumuk.

A hogyanra meg a kiemelt rész elfogadható válasz.Sobri Jóska
Ez így ebben a formában nem igaz. Lehet hogy Pesten így van, de Pécsett más a helyzet. Az ellenőröknek is arcképes igazolványuk van, nincs is karszalagjuk. Közterület felügyelő kíséri őket, hetente egyszer rendőrségi ellenőrzéssel egybekötve.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 059 — #NoStress
Fel tudom, evidens, de elötte igazold magad hiteltérdemlően, ellátva dokumentummal, mely szerint van jogosultságod megtekinteni. (Karszalag nem számít, bolhapiacon veszek 500 forintért bármikor. Arcképes igazolvány + pecsétes névre szóló felhatalmazás minimum.)Sobri Jóska
Szvsz ha én lennék a főnök, nálam alap lenne, hogy adjanak ilyen igazolványt az ellenőröknek + le is szállíthassák a delikvenst.
A felszólításodat figyelmen kívül hagyva tovább utazik. Jó esetben tudomást sem véve az ellenőrről. Mit teszel?apeszos
Jelen körülmények között sajnos ezzel nem lehet csinálni semmit...

De ezzel most én be is fejeztem 😊Asbee
Igen. De nincs ilyen dokumentumuk.

A hogyanra meg a kiemelt rész elfogadható válasz.

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Fel tudom, evidens, de elötte igazold magad hiteltérdemlően, ellátva dokumentummal, mely szerint van jogosultságod megtekinteni. (Karszalag nem számít, bolhapiacon veszek 500 forintért bármikor. Arcképes igazolvány + pecsétes névre szóló felhatalmazás minimum.)Sobri Jóska
Szvsz ha én lennék a főnök, nálam alap lenne, hogy adjanak ilyen igazolványt az ellenőröknek + le is szállíthassák a delikvenst.
A felszólításodat figyelmen kívül hagyva tovább utazik. Jó esetben tudomást sem véve az ellenőrről. Mit teszel?apeszos
Jelen körülmények között sajnos ezzel nem lehet csinálni semmit...

De ezzel most én be is fejeztem 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 059 — #NoStress
Mindkettőt azonnal ledobnám a járműről, aztán pofázhatna...Asbee
De hogyan?
'Oly szívesen olvasnék valami konkrétumot már, de tényleg.Sobri Jóska
Fel tudod mutatni az érvényes jegyed, bérleted? Fel. Maradhatsz. Nem tudod felmutatni? Távozhatsz...Nem kell itt nagy dolgokra gondolni 😊Asbee
Fel tudom, evidens, de elötte igazold magad hiteltérdemlően, ellátva dokumentummal, mely szerint van jogosultságod megtekinteni. (Karszalag nem számít, bolhapiacon veszek 500 forintért bármikor. Arcképes igazolvány + pecsétes névre szóló felhatalmazás minimum.)

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mindkettőt azonnal ledobnám a járműről, aztán pofázhatna...Asbee
De hogyan?
'Oly szívesen olvasnék valami konkrétumot már, de tényleg.Sobri Jóska
Fel tudod mutatni az érvényes jegyed, bérleted? Fel. Maradhatsz. Nem tudod felmutatni? Távozhatsz...Nem kell itt nagy dolgokra gondolni 😊Asbee
A felszólításodat figyelmen kívül hagyva tovább utazik. Jó esetben tudomást sem véve az ellenőrről. Mit teszel?
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mindkettőt azonnal ledobnám a járműről, aztán pofázhatna...Asbee
De hogyan?
'Oly szívesen olvasnék valami konkrétumot már, de tényleg.Sobri Jóska
Fel tudod mutatni az érvényes jegyed, bérleted? Fel. Maradhatsz. Nem tudod felmutatni? Távozhatsz...Nem kell itt nagy dolgokra gondolni 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 059 — #NoStress
Mindkettőt azonnal ledobnám a járműről, aztán pofázhatna...Asbee
De hogyan?
'Oly szívesen olvasnék valami konkrétumot már, de tényleg.

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Első ajtós felszállás Bp-n nagyon nem működne, legtöbbször annyi utas van. Sajnos a buszvezetőnek + ellenőrnek meg nagyon nincs hatalma, a tróger hülyegyerek akkor megy fel a buszra, villamosra akármire, amikor csak akar. Másik réteg meg amelyik szóról szóra ismeri a jogait, csak a kötelességeit nem és kidumálja magát, mert az ellenőr rájön, hogy felesleges kínlódni az ilyennel. Mindkettőt azonnal ledobnám a járműről, aztán pofázhatna...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Morál ide, morál oda, nyugaton is úgy csinálják meg a rendszert, ha tudják, hogy ne lehessen kikerülni okoskodással. Van jegyed be tudsz jutni a járművekre, ha nincs, akkor fizikailag sincs esélyed felszállni. Ennyi kéne itthon is és kész, nem is kéne foglalkozni többet a blicceléssel.

Mikor nálunk Dújvban bevezették az első ajtós felszállást a buszon, szintén volt némi hiszti, aztán érdekes módon max. 1-2 perccel nőtt ettől a menetidő, és máris a bliccelők 90%-a jegyvásárló lett, egy jól körülhatárolható réteg meg eltűnt a buszokról.Kori
Nálunk ez a réteg erőszakkal felmegy a buszra...
Amúgy hatalmas +1.Bazzani
a kurva cigányok miatt van csődközelben a BKV.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Morál ide, morál oda, nyugaton is úgy csinálják meg a rendszert, ha tudják, hogy ne lehessen kikerülni okoskodással. Van jegyed be tudsz jutni a járművekre, ha nincs, akkor fizikailag sincs esélyed felszállni. Ennyi kéne itthon is és kész, nem is kéne foglalkozni többet a blicceléssel.

Mikor nálunk Dújvban bevezették az első ajtós felszállást a buszon, szintén volt némi hiszti, aztán érdekes módon max. 1-2 perccel nőtt ettől a menetidő, és máris a bliccelők 90%-a jegyvásárló lett, egy jól körülhatárolható réteg meg eltűnt a buszokról.Kori
Nálunk ez a réteg erőszakkal felmegy a buszra...
Amúgy hatalmas +1.