Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Főleg mondjuk mamám aki 82éves és a kutyája még sohasem volt az udvaron kívül, nem mellesleg a kutya is 100 éves. Bazzani
És az udvaron tartott kutyák arról híresek, hogy soha nem kóborolnak el. atapapa
Próbálom más oldalról megközelíteni.
Melyik kutya támad leginkább?
A kóbor, aminek nincs gazdája vagy amelyiknek van gazdája mégis az utcán rohangál állandóan.
Na ezekben most sem lesz chip.

-Magáé ez a kutya?
-Enyém ugyan nem.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Főleg mondjuk mamám aki 82éves és a kutyája még sohasem volt az udvaron kívül, nem mellesleg a kutya is 100 éves. Bazzani
És az udvaron tartott kutyák arról híresek, hogy soha nem kóborolnak el. atapapa
Nem, de az a kutya aki még sosem volt udvaron kívül annak viszont igen ,az a tulajdonsága hogy nem kóborolt elToca
És majd bemondásra szelektálnak az illetékesek: higgye el, ez a kutya mindig udvaron van, soha nem kóborol el és soha nem harap meg senkit. És persze nem is fog.
Ha a chip alternatív lehetőség lenne, vélhetően a kutyatartók 99%-a ezt mondva próbálná elkerülni.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Főleg mondjuk mamám aki 82éves és a kutyája még sohasem volt az udvaron kívül, nem mellesleg a kutya is 100 éves. Bazzani
És az udvaron tartott kutyák arról híresek, hogy soha nem kóborolnak el. atapapa
Nem, de az a kutya aki még sosem volt udvaron kívül annak viszont igen ,az a tulajdonsága hogy nem kóborolt el
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Főleg mondjuk mamám aki 82éves és a kutyája még sohasem volt az udvaron kívül, nem mellesleg a kutya is 100 éves. Bazzani
És az udvaron tartott kutyák arról híresek, hogy soha nem kóborolnak el.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Valaki szépen lassan (úgy hogy még én is megértsem) magyarázza már el nekem, hogy mi értelme chipet rakni egy korcs kutyába?Bazzani
Ha megharapna, azonnal lehet tudni, hogy be van-e oltva, kinél kell az oltási könyvét keresni stb.tomi-tomi
Ja, azt hittem, hogy van valami értelme.
Ilyen alapon egy nyakba akasztott bilétával is meg lehetne oldani.
Bazzani
Meg. De a chipet nem hagyod otthon. 😀tomi-tomi
Főleg mondjuk mamám aki 82éves és a kutyája még sohasem volt az udvaron kívül, nem mellesleg a kutya is 100 éves. Ki volt az agytrösztje ennek a chip-nek? Írnék neki egy szép levelet.Bazzani
Ne legyünk már ennyire logikátlanok. Biztos van egy ismerős aki kurva sok pénzt juttat vissza a kigondolója zsebébe ha már 1-2 millió chipet le kell gyártania szegénynek.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Valaki szépen lassan (úgy hogy még én is megértsem) magyarázza már el nekem, hogy mi értelme chipet rakni egy korcs kutyába?Bazzani
Ha megharapna, azonnal lehet tudni, hogy be van-e oltva, kinél kell az oltási könyvét keresni stb.tomi-tomi
Ja, azt hittem, hogy van valami értelme.
Ilyen alapon egy nyakba akasztott bilétával is meg lehetne oldani.
Bazzani
Meg. De a chipet nem hagyod otthon. 😀tomi-tomi
Főleg mondjuk mamám aki 82éves és a kutyája még sohasem volt az udvaron kívül, nem mellesleg a kutya is 100 éves. Ki volt az agytrösztje ennek a chip-nek? Írnék neki egy szép levelet.

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Valaki szépen lassan (úgy hogy még én is megértsem) magyarázza már el nekem, hogy mi értelme chipet rakni egy korcs kutyába?Bazzani
Ha megharapna, azonnal lehet tudni, hogy be van-e oltva, kinél kell az oltási könyvét keresni stb.tomi-tomi
Ja, azt hittem, hogy van valami értelme.
Ilyen alapon egy nyakba akasztott bilétával is meg lehetne oldani.
Bazzani
Meg. De a chipet nem hagyod otthon. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Valaki szépen lassan (úgy hogy még én is megértsem) magyarázza már el nekem, hogy mi értelme chipet rakni egy korcs kutyába?Bazzani
Ha megharapna, azonnal lehet tudni, hogy be van-e oltva, kinél kell az oltási könyvét keresni stb.tomi-tomi
Ja, azt hittem, hogy van valami értelme.
Ilyen alapon egy nyakba akasztott bilétával is meg lehetne oldani.

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Valaki szépen lassan (úgy hogy még én is megértsem) magyarázza már el nekem, hogy mi értelme chipet rakni egy korcs kutyába?Bazzani
Ha megharapna, azonnal lehet tudni, hogy be van-e oltva, kinél kell az oltási könyvét keresni stb.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Valaki szépen lassan (úgy hogy még én is megértsem) magyarázza már el nekem, hogy mi értelme chipet rakni egy korcs kutyába?

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Akkor utazz többet nyugatra! 😀 Nekem volt szerencsém fél évet élni Amszterdamban, sokat tömegközlekedtem Párizsban, idén meg Stockholmban, hát bármelyik város tömegközlekedését azonnal elcserélném a pestire.somoskovig
Én főleg a briteket és a németeket tapasztaltam meg, Glasgow-Edinburgh-London-Manchester illetve Hamburg-Berlin mind rosszabbnak tűnt, különösen ár-érték arányban.

Igazából nem is tudom elképzelni, hogy lehet sokkal jobb a tömegközlekedés a BKV-nál. Kényelmesebb lehet persze sokkal, de ennél gyakrabban járó és mindenhová elérő buszok nem hiszem, hogy vannak/kellenek. Több metró lehet még, ami gyorsíthat, de mondjuk itthon a 4es metró nem oldana meg semmit, az fix. És azért itthon sokkal olcsóbb az utazás még mindig, főleg, ha a bliccelést is bekalkulálja az ember, meg a diákkedvezményeket.Rajna
10-11k pesten a bérlet nem?Amadeus91
Ja, felnőtt 10k, diák 4. Mondjuk a nyugdíjas díjmentességet elvehetnék és akkor tovább lehetne olcsósítani, de szerintem nem olyan vészes.Rajna
és mennyi az Átlag József nettója? 110-120? Berlinben meg lehet venni röhögve az 1-2 eurós jegyet. Moszkvában meg lehet venni 20 rubelért (140 forint sacperkábé) (10 alkalmas volt anno 120 rubel)Amadeus91
Az orosz tömegközlekedést hagyjuk. 2 euróból meg itt is lehet jegyet venni. Nem szeretem annyira a BKV-t mert tudom, hogy lopnak belőle nem keveset, de sokkal olcsóbban sajnos nem lehet megoldani. Főleg úgy hogy a nyugdíjasok egyre erősebben felülreprezentáltak Mo-n ,ők meg ingyen utaznak.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Akkor utazz többet nyugatra! 😀 Nekem volt szerencsém fél évet élni Amszterdamban, sokat tömegközlekedtem Párizsban, idén meg Stockholmban, hát bármelyik város tömegközlekedését azonnal elcserélném a pestire.somoskovig
Én főleg a briteket és a németeket tapasztaltam meg, Glasgow-Edinburgh-London-Manchester illetve Hamburg-Berlin mind rosszabbnak tűnt, különösen ár-érték arányban.

Igazából nem is tudom elképzelni, hogy lehet sokkal jobb a tömegközlekedés a BKV-nál. Kényelmesebb lehet persze sokkal, de ennél gyakrabban járó és mindenhová elérő buszok nem hiszem, hogy vannak/kellenek. Több metró lehet még, ami gyorsíthat, de mondjuk itthon a 4es metró nem oldana meg semmit, az fix. És azért itthon sokkal olcsóbb az utazás még mindig, főleg, ha a bliccelést is bekalkulálja az ember, meg a diákkedvezményeket.Rajna
10-11k pesten a bérlet nem?Amadeus91
Ja, felnőtt 10k, diák 4. Mondjuk a nyugdíjas díjmentességet elvehetnék és akkor tovább lehetne olcsósítani, de szerintem nem olyan vészes.Rajna
és mennyi az Átlag József nettója? 110-120? Berlinben meg lehet venni röhögve az 1-2 eurós jegyet. Moszkvában meg lehet venni 20 rubelért (140 forint sacperkábé) (10 alkalmas volt anno 120 rubel)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Akkor utazz többet nyugatra! 😀 Nekem volt szerencsém fél évet élni Amszterdamban, sokat tömegközlekedtem Párizsban, idén meg Stockholmban, hát bármelyik város tömegközlekedését azonnal elcserélném a pestire.somoskovig
Én főleg a briteket és a németeket tapasztaltam meg, Glasgow-Edinburgh-London-Manchester illetve Hamburg-Berlin mind rosszabbnak tűnt, különösen ár-érték arányban.

Igazából nem is tudom elképzelni, hogy lehet sokkal jobb a tömegközlekedés a BKV-nál. Kényelmesebb lehet persze sokkal, de ennél gyakrabban járó és mindenhová elérő buszok nem hiszem, hogy vannak/kellenek. Több metró lehet még, ami gyorsíthat, de mondjuk itthon a 4es metró nem oldana meg semmit, az fix. És azért itthon sokkal olcsóbb az utazás még mindig, főleg, ha a bliccelést is bekalkulálja az ember, meg a diákkedvezményeket.Rajna
10-11k pesten a bérlet nem?Amadeus91
Ja, felnőtt 10k, diák 4. Mondjuk a nyugdíjas díjmentességet elvehetnék és akkor tovább lehetne olcsósítani, de szerintem nem olyan vészes.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Akkor utazz többet nyugatra! 😀 Nekem volt szerencsém fél évet élni Amszterdamban, sokat tömegközlekedtem Párizsban, idén meg Stockholmban, hát bármelyik város tömegközlekedését azonnal elcserélném a pestire.somoskovig
Én főleg a briteket és a németeket tapasztaltam meg, Glasgow-Edinburgh-London-Manchester illetve Hamburg-Berlin mind rosszabbnak tűnt, különösen ár-érték arányban.

Igazából nem is tudom elképzelni, hogy lehet sokkal jobb a tömegközlekedés a BKV-nál. Kényelmesebb lehet persze sokkal, de ennél gyakrabban járó és mindenhová elérő buszok nem hiszem, hogy vannak/kellenek. Több metró lehet még, ami gyorsíthat, de mondjuk itthon a 4es metró nem oldana meg semmit, az fix. És azért itthon sokkal olcsóbb az utazás még mindig, főleg, ha a bliccelést is bekalkulálja az ember, meg a diákkedvezményeket.Rajna
10-11k pesten a bérlet nem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Akkor utazz többet nyugatra! 😀 Nekem volt szerencsém fél évet élni Amszterdamban, sokat tömegközlekedtem Párizsban, idén meg Stockholmban, hát bármelyik város tömegközlekedését azonnal elcserélném a pestire.somoskovig
Én főleg a briteket és a németeket tapasztaltam meg, Glasgow-Edinburgh-London-Manchester illetve Hamburg-Berlin mind rosszabbnak tűnt, különösen ár-érték arányban.

Igazából nem is tudom elképzelni, hogy lehet sokkal jobb a tömegközlekedés a BKV-nál. Kényelmesebb lehet persze sokkal, de ennél gyakrabban járó és mindenhová elérő buszok nem hiszem, hogy vannak/kellenek. Több metró lehet még, ami gyorsíthat, de mondjuk itthon a 4es metró nem oldana meg semmit, az fix. És azért itthon sokkal olcsóbb az utazás még mindig, főleg, ha a bliccelést is bekalkulálja az ember, meg a diákkedvezményeket.

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 267 — 49ers GM
 11.kerulet.ittlakunk.hu/kozlekedes/121101/europa-fajlagosan-legdragabb-tomegkozlekedese-budapestiAmadeus91
Jó ez nagyon nagy parasztvakítás. Egyrészt attól nem lesz olcsóbb buszokat üzemeltetni, hogy Magyarországon alacsony a kereset, szóval a táblázat eleve kicsit sántít. Másrészt én még sehol sem láttam ilyen jó tömegközlekedést, mint itt, bár Párizsban még nem voltam és ott sok a metró, szóval lehet tévedek. Éltem egy évig Glasgowban és mondhatom nagyon jó, este 6-ig járnak a buszok, amúgy félóránként indulnak és a város kb. 70%-át nem fedik le. Emellett 1,2 font egy vonaljegy, azaz kb. 500 forint. Bliccelni meg ugye nem lehet, itthon ugye ezt is be kell kalkulálni. Van még egy metróvonal ami kb. akkora, mint a földalatti itthon. Pedig az is bő 1 milliós város.

De tényleg, a BKV-szidást mindig utáltam, lehet, hogy az ellenőrök parasztok meg koszosak a járművek, de ezek apróságok ahhoz képest, hogy kb. bárhonnan bárhová elég gyorsan el lehet jutni, még éjszaka is.Rajna
Akkor utazz többet nyugatra! 😀 Nekem volt szerencsém fél évet élni Amszterdamban, sokat tömegközlekedtem Párizsban, idén meg Stockholmban, hát bármelyik város tömegközlekedését azonnal elcserélném a pestire.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
 11.kerulet.ittlakunk.hu/kozlekedes/121101/europa-fajlagosan-legdragabb-tomegkozlekedese-budapesti
Amadeus91
Mivel az elmúlt két évben egy fillérrel se emelkedett a jegy ára, ezért az első helyért Demszky Gábornak és csapatának tartozunk köszönettel. atapapa
Nem kizárólag, mert ugye a kereset meg a zorbánék miatt nem nő 😀

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
 11.kerulet.ittlakunk.hu/kozlekedes/121101/europa-fajlagosan-legdragabb-tomegkozlekedese-budapestiAmadeus91
Jó ez nagyon nagy parasztvakítás. Egyrészt attól nem lesz olcsóbb buszokat üzemeltetni, hogy Magyarországon alacsony a kereset, szóval a táblázat eleve kicsit sántít. Másrészt én még sehol sem láttam ilyen jó tömegközlekedést, mint itt, bár Párizsban még nem voltam és ott sok a metró, szóval lehet tévedek. Éltem egy évig Glasgowban és mondhatom nagyon jó, este 6-ig járnak a buszok, amúgy félóránként indulnak és a város kb. 70%-át nem fedik le. Emellett 1,2 font egy vonaljegy, azaz kb. 500 forint. Bliccelni meg ugye nem lehet, itthon ugye ezt is be kell kalkulálni. Van még egy metróvonal ami kb. akkora, mint a földalatti itthon. Pedig az is bő 1 milliós város.

De tényleg, a BKV-szidást mindig utáltam, lehet, hogy az ellenőrök parasztok meg koszosak a járművek, de ezek apróságok ahhoz képest, hogy kb. bárhonnan bárhová elég gyorsan el lehet jutni, még éjszaka is.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
 11.kerulet.ittlakunk.hu/kozlekedes/121101/europa-fajlagosan-legdragabb-tomegkozlekedese-budapesti
Amadeus91
Mivel az elmúlt két évben egy fillérrel se emelkedett a jegy ára, így ezért az első helyért Demszky Gábornak és csapatának tartozunk köszönettel.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
 11.kerulet.ittlakunk.hu/kozlekedes/121101/europa-fajlagosan-legdragabb-tomegkozlekedese-budapesti

 hvg.hu/itthon/20121102_Jobbik_feljentes_Szegedi_Csanad

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Alakul ez...
 m.168ora.hu/globusz/magyar-eu-tagsag-felfuggeszteset-surgeti-olasz-lunita-105122.htmlempty taxi
Azért az olasz kommunisták lapjának véleményére nem hiszem, hogy annyira ad az EU, mint mondjuk a 168 óra. 😉

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Alakul ez...
 m.168ora.hu/globusz/magyar-eu-tagsag-felfuggeszteset-surgeti-olasz-lunita-105122.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 684 — Bears & Illinois fan
Nem tudom ezt ismeritek-e már, az sem biztos, hogy nem a viccek topicba való.,......
 sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/264229_469075006457668_205395883_n.jpg

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
 hvg.hu/gazdasag/20121101_IMF

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...