Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 index.hu/belfold/2012/10/30/tizmillios_kistraktort_vett_az_orszaggyules/

Ezek tényleg hülyék. Nem mintha tétel lenne a 10 millió HUF, de ezek pont olyan dolgok, ahol nagyon fontos a látszat. Ferrari traktor vazze...somoskovig
Semmi köze amúgy ahhoz a Ferrarihoz azon kívül, hogy olasz és piros:  www.gianniferrari.com/Apps/WebObjects/GianniFerrari.woa/wa/viewCompany?id=3&lang=engSchleck
De, baszott drága. 😀somoskovig
Jogos. 😀

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 267 — 49ers GM
 index.hu/belfold/2012/10/30/tizmillios_kistraktort_vett_az_orszaggyules/

Ezek tényleg hülyék. Nem mintha tétel lenne a 10 millió HUF, de ezek pont olyan dolgok, ahol nagyon fontos a látszat. Ferrari traktor vazze...somoskovig
Semmi köze amúgy ahhoz a Ferrarihoz azon kívül, hogy olasz és piros:  www.gianniferrari.com/Apps/WebObjects/GianniFerrari.woa/wa/viewCompany?id=3&lang=engSchleck
De, baszott drága. 😀

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 index.hu/belfold/2012/10/30/tizmillios_kistraktort_vett_az_orszaggyules/

Ezek tényleg hülyék. Nem mintha tétel lenne a 10 millió HUF, de ezek pont olyan dolgok, ahol nagyon fontos a látszat. Ferrari traktor vazze...somoskovig
Semmi köze amúgy ahhoz a Ferrarihoz azon kívül, hogy olasz és piros:  www.gianniferrari.com/Apps/WebObjects/GianniFerrari.woa/wa/viewCompany?id=3&lang=eng

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 index.hu/belfold/2012/10/30/tizmillios_kistraktort_vett_az_orszaggyules/

Ezek tényleg hülyék. Nem mintha tétel lenne a 10 millió HUF, de ezek pont olyan dolgok, ahol nagyon fontos a látszat. Ferrari traktor vazze...somoskovig
A vételben külön bájos, hogy a Parlamenthez alig tartozik zöldterület, az elválasztó kordonokon kívüli terület FKF-illetékesség...Dzsokijuing
Az ilyeneket már nem is érdemes felemlegetni, belefásul az ember. Könyvet lehetne írni a felesleges (nekünk legalábbis) pénzszórásról. Majd Eltolcsi bácsi kitalál egy új adót.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 906 — Saturday Night Lights
 index.hu/belfold/2012/10/30/tizmillios_kistraktort_vett_az_orszaggyules/

Ezek tényleg hülyék. Nem mintha tétel lenne a 10 millió HUF, de ezek pont olyan dolgok, ahol nagyon fontos a látszat. Ferrari traktor vazze...somoskovig
A vételben külön bájos, hogy a Parlamenthez alig tartozik zöldterület, az elválasztó kordonokon kívüli terület FKF-illetékesség...

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 267 — 49ers GM
 index.hu/belfold/2012/10/30/tizmillios_kistraktort_vett_az_orszaggyules/

Ezek tényleg hülyék. Nem mintha tétel lenne a 10 millió HUF, de ezek pont olyan dolgok, ahol nagyon fontos a látszat. Ferrari traktor vazze...

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
 nol.hu/belfold/sztalinista_kepszerkesztes__kiretusaltak_egy_fotorol_a_polgarmestert

annyira abszurd, hogy ez téma lehet egyáltalán.

Retusálás 2.0

 vastagbor.blog.hu/2012/10/30/letelepedesi_engedelyt_tessek_csak_70_millio
figyeljétek meg, az lesz Magyarországon a kínaiakkal, mint a törökökkel Németországban. Szép lassan majd kikerülnek a szabályozások és szabadon fog majd beáramlani a rokon-rokon rokona-rokon rokonának a rokona. Alapjába véve, a bevándorlással nem lenne gond, de most nagyon nem kéne, az amúgy is időzített bombaként viselkedő közhangulatnak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
letelepedési engedély mióta egyenlő a magyar állampolgársággal? de most komolyan... ne legyünk már ennyire bulvár - btw én sem támogatom ezt rohadtul-

csebi
 index.hu/gazdasag/magyar/2012/10/30/kinaiaknak_arulna_a_fidesz_az_allampolgarsagot/
Hmm? 😀
Mondjuk ha a "harmadik világot" Kínára értették azért az jó nagy mellé.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Én ad hoc korrepetálok, felkészítek pénzügyi jogi témában ilyen-olyan képzésben résztvevő embereket, és az biztos, hogy sokuknak törik bele a bicskája az illetékszámolásba 😊 Mondjuk nem ennél a két kulcsnál véreznek el általában.
Gyanítom a legtöbb ember inkább "kalkulálná" továbbra is "nehezebben" ezt az összeget és tartaná meg a különbözetet.

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 365 — Ajmo Vatreni
Ezek zsenik, mindent meg tudnak indokolni:

"8.3. Visszterhes vagyonszerzés illetéke
A visszterhes vagyonszerzések esetében a korábbi két kulcsos (4 millió forintig 2%, felette 4%) rendszert a kormány javasolja egy kulcsossá alakítani. Az illeték általános mértéke 4% lenne. Ez a változtatás lehetővé tenné, hogy a vagyonszerzők az egyes vagyonszerzéseikhez kapcsolódó esetleges illetékfizetési kötelezettségüket könnyen kikalkulálhassák."Kori
Eleve az adózott jövedelmemből veszek (általában hitelre, ami az agyonadóztatott bankon keresztül alapból kurva drága) egy ingatlant és erre basszák rá ezt, amitől a szőr feláll a hátamon, de mondjuk ilyen elven lehetett volna 2 vagy 3 százalék is.

Persze a menetelőknek ez is belefér.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ha már szóba került az iráni atomfegyver megakadályozása, én azért egy kicsit azt azért kettős mércének érzem, hogy pont egy olyan ország ágál ellene a legjobban, aki maga is már évtizedek óta rendelkezik atomfegyverekkel, de hivatalosan soha nem ismerte be. Gyanítom a Nemzetközi Atomenergia Ügynökség sem láthatta ezeket. Ha nekik lehet, akkor pont ugyanez a fél milyen jogon kérdőjelezi meg más jogát is hozzá? Arról nem is beszélve, hogy vajon erről is olyan hiteles bizonyítékok állhatnak rendelkezésre, mint anno az iraki tömegpusztító fegyverekről? Ne értsd félre ne legyen Iránnak atomfegyvere, de akkor Izraelnek se (a legjobb az lenne ha senkinek sem lenne). Az izraeli hadsereget valóban nem kell félteni, de annyit hozzáfűznék, hogy fejlettségüket az USA-tól kapott rendszeres pénzügyi és technikai támogatásnak köszönhetik.Dub
Leírod te is Dub, hogy Izrael már elég régóta rendelkezik atommal. De hallottad valaha is, vagy olvastad valahol, hogy bevetették népek, népcsoportok, országok vagy az egész világ ellen? Nem...
Ellenben Ahmadinezsáddal, aki alig várja, hogy kész legyen a töltet, hiszen ő nyíltan antiszemita, zsidóellenes és a tengerbe akarja szorítani a zsidókat, így nincs más hátra, pusztuljanak. Nem kérdés, hogyha kész lesz, heteken belül használni is kezdi... Ezt pedig meg kell akadályozni.
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Ezek zsenik, mindent meg tudnak indokolni:

"8.3. Visszterhes vagyonszerzés illetéke
A visszterhes vagyonszerzések esetében a korábbi két kulcsos (4 millió forintig 2%, felette 4%) rendszert a kormány javasolja egy kulcsossá alakítani. Az illeték általános mértéke 4% lenne. Ez a változtatás lehetővé tenné, hogy a vagyonszerzők az egyes vagyonszerzéseikhez kapcsolódó esetleges illetékfizetési kötelezettségüket könnyen kikalkulálhassák."


több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
.... Dub
A nagymamám nagyszülei zsidók voltak, szóval zsidó származásom nekem is van, mégsem vagyok zsidó, de média mogul sem. Sőt, hithű római katolikus vagyok, és őszintén büszke arra, hogy magyar. De ha fejre állok is, akkor is zsidó származású vagyok.
De őszintén: ki a faszt érdekel?
Sobri Jóska
Rupert Murdoch anyja zsidó származású, ettől ő még ő sem lesz zsidó. A lista amit linkeltél, nagyon jó: 88 név. 88. Olvasd el párnak az életrajzát: minden 3.-nál találsz olyat, hogy a családi vagyonból lépett tovább stb. Az 30 ember kb. Ez nem az egész média, továbbra sem, még USA-ban sem.

Vajon hány keresztény dolgozik a médiában? Ilyen lista miért nincs? És mégegyszer megkérdezem: miért nincs lista a gyárimunkás gyakorló zsidókról? Persze volt olyan idő, amikor volt...

Számomra továbbra sem egyértelmű az összefüggés, az általam ismert legtöbb gazdag ember pl. keresztény. Akkor minden gazdag keresztény?
Gyurma Pappa
Én ugyan nem linkeltem semmilyen listát, de ettől még tartom a véleményem, hogy ez 2012-ben kurva értelmetlen, akárhogy is nézzük tök mindegy kinek milyen felmenői vannak. Ebből semmilyen előny nem kovácsolható. Személyes kapcsolatokból igen, de az már más tészta.
Olyan világban élünk, ahol 5-6 nemzedék múlva úgyis mindenki kínai lesz, de ez is tök mindegy.
Magyarországon mindenkiben van zsidó, cigány, tót, magyar vér, ez már csak egy ilyen környezet, kivédhetetlen.
Viszont a zsidónak nem a keresztény az ellentéte, mivel a zsidó ezeknél a listázgató virtigli náciknál nem vallási kategória, hanem származásbéli.Sobri Jóska
Kedves Jóska csak nem általánosítunk ? 😛 😀
Mondjuk ha Magyar vér nem lenne bebaszna 😀 De Zsidó nem vagyok juhé 😀Toca
Nem általánosítok, következtetek.
Ez a Kárpát-medence, népek olvasztótégelye, nincsenek elszigetelt, keveredés nélküli kis népcsoportok, mint valami elzárt vidéken.
Itt ezer éve jön-megy mindenki.
És csak egy meglátás ne annak örülj, hogy mi nem vagy, hanem annak, hogy mi igen. 😉
De Zsidó nem vagyok juhé 😀Toca
Hogy hívják azt a szerencsétlent, aki huszonvalahány évig szóról-szóra ezt mondta? 😀tomi-tomi
😊))))))))
Sobri Jóska
Igazából annyira nem érdekel. Amíg nem ez alapozza meg az embert addig nincs gondom semelyik népcsoporttal. Csak sajna van ahol ez nem igaz.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
.... Dub
A nagymamám nagyszülei zsidók voltak, szóval zsidó származásom nekem is van, mégsem vagyok zsidó, de média mogul sem. Sőt, hithű római katolikus vagyok, és őszintén büszke arra, hogy magyar. De ha fejre állok is, akkor is zsidó származású vagyok.
De őszintén: ki a faszt érdekel?
Sobri Jóska
Rupert Murdoch anyja zsidó származású, ettől ő még ő sem lesz zsidó. A lista amit linkeltél, nagyon jó: 88 név. 88. Olvasd el párnak az életrajzát: minden 3.-nál találsz olyat, hogy a családi vagyonból lépett tovább stb. Az 30 ember kb. Ez nem az egész média, továbbra sem, még USA-ban sem.

Vajon hány keresztény dolgozik a médiában? Ilyen lista miért nincs? És mégegyszer megkérdezem: miért nincs lista a gyárimunkás gyakorló zsidókról? Persze volt olyan idő, amikor volt...

Számomra továbbra sem egyértelmű az összefüggés, az általam ismert legtöbb gazdag ember pl. keresztény. Akkor minden gazdag keresztény?
Gyurma Pappa
Én ugyan nem linkeltem semmilyen listát, de ettől még tartom a véleményem, hogy ez 2012-ben kurva értelmetlen, akárhogy is nézzük tök mindegy kinek milyen felmenői vannak. Ebből semmilyen előny nem kovácsolható. Személyes kapcsolatokból igen, de az már más tészta.
Olyan világban élünk, ahol 5-6 nemzedék múlva úgyis mindenki kínai lesz, de ez is tök mindegy.
Magyarországon mindenkiben van zsidó, cigány, tót, magyar vér, ez már csak egy ilyen környezet, kivédhetetlen.
Viszont a zsidónak nem a keresztény az ellentéte, mivel a zsidó ezeknél a listázgató virtigli náciknál nem vallási kategória, hanem származásbéli.Sobri Jóska
Kedves Jóska csak nem általánosítunk ? 😛 😀
Mondjuk ha Magyar vér nem lenne bebaszna 😀 De Zsidó nem vagyok juhé 😀Toca
Nem általánosítok, következtetek.
Ez a Kárpát-medence, népek olvasztótégelye, nincsenek elszigetelt, keveredés nélküli kis népcsoportok, mint valami elzárt vidéken.
Itt ezer éve jön-megy mindenki.
És csak egy meglátás ne annak örülj, hogy mi nem vagy, hanem annak, hogy mi igen. 😉
De Zsidó nem vagyok juhé 😀Toca
Hogy hívják azt a szerencsétlent, aki huszonvalahány évig szóról-szóra ezt mondta? 😀tomi-tomi
😊))))))))

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
De Zsidó nem vagyok juhé 😀Toca
Hogy hívják azt a szerencsétlent, aki huszonvalahány évig szóról-szóra ezt mondta? 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
.... Dub
A nagymamám nagyszülei zsidók voltak, szóval zsidó származásom nekem is van, mégsem vagyok zsidó, de média mogul sem. Sőt, hithű római katolikus vagyok, és őszintén büszke arra, hogy magyar. De ha fejre állok is, akkor is zsidó származású vagyok.
De őszintén: ki a faszt érdekel?
Sobri Jóska
Rupert Murdoch anyja zsidó származású, ettől ő még ő sem lesz zsidó. A lista amit linkeltél, nagyon jó: 88 név. 88. Olvasd el párnak az életrajzát: minden 3.-nál találsz olyat, hogy a családi vagyonból lépett tovább stb. Az 30 ember kb. Ez nem az egész média, továbbra sem, még USA-ban sem.

Vajon hány keresztény dolgozik a médiában? Ilyen lista miért nincs? És mégegyszer megkérdezem: miért nincs lista a gyárimunkás gyakorló zsidókról? Persze volt olyan idő, amikor volt...

Számomra továbbra sem egyértelmű az összefüggés, az általam ismert legtöbb gazdag ember pl. keresztény. Akkor minden gazdag keresztény?
Gyurma Pappa
Én ugyan nem linkeltem semmilyen listát, de ettől még tartom a véleményem, hogy ez 2012-ben kurva értelmetlen, akárhogy is nézzük tök mindegy kinek milyen felmenői vannak. Ebből semmilyen előny nem kovácsolható. Személyes kapcsolatokból igen, de az már más tészta.
Olyan világban élünk, ahol 5-6 nemzedék múlva úgyis mindenki kínai lesz, de ez is tök mindegy.
Magyarországon mindenkiben van zsidó, cigány, tót, magyar vér, ez már csak egy ilyen környezet, kivédhetetlen.
Viszont a zsidónak nem a keresztény az ellentéte, mivel a zsidó ezeknél a listázgató virtigli náciknál nem vallási kategória, hanem származásbéli.Sobri Jóska
Kedves Jóska csak nem általánosítunk ? 😛 😀
Mondjuk ha Magyar vér nem lenne bebaszna 😀 De Zsidó nem vagyok juhé 😀
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
.... Dub
A nagymamám nagyszülei zsidók voltak, szóval zsidó származásom nekem is van, mégsem vagyok zsidó, de média mogul sem. Sőt, hithű római katolikus vagyok, és őszintén büszke arra, hogy magyar. De ha fejre állok is, akkor is zsidó származású vagyok.
De őszintén: ki a faszt érdekel?
Sobri Jóska
Rupert Murdoch anyja zsidó származású, ettől ő még ő sem lesz zsidó. A lista amit linkeltél, nagyon jó: 88 név. 88. Olvasd el párnak az életrajzát: minden 3.-nál találsz olyat, hogy a családi vagyonból lépett tovább stb. Az 30 ember kb. Ez nem az egész média, továbbra sem, még USA-ban sem.

Vajon hány keresztény dolgozik a médiában? Ilyen lista miért nincs? És mégegyszer megkérdezem: miért nincs lista a gyárimunkás gyakorló zsidókról? Persze volt olyan idő, amikor volt...

Számomra továbbra sem egyértelmű az összefüggés, az általam ismert legtöbb gazdag ember pl. keresztény. Akkor minden gazdag keresztény?
Gyurma Pappa
Én ugyan nem linkeltem semmilyen listát, de ettől még tartom a véleményem, hogy ez 2012-ben kurva értelmetlen, akárhogy is nézzük tök mindegy kinek milyen felmenői vannak. Ebből semmilyen előny nem kovácsolható. Személyes kapcsolatokból igen, de az már más tészta.
Olyan világban élünk, ahol 5-6 nemzedék múlva úgyis mindenki kínai lesz, de ez is tök mindegy.
Magyarországon mindenkiben van zsidó, cigány, tót, magyar vér, ez már csak egy ilyen környezet, kivédhetetlen.
Viszont a zsidónak nem a keresztény az ellentéte, mivel a zsidó ezeknél a listázgató virtigli náciknál nem vallási kategória, hanem származásbéli.

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem ismerem ezt az oldalt sem, ezért nem veszem készpénznek, amit itt leírnak. De ha csak a fenti listának a fele igaz, akkor már szerintem nem túl nagy botorság azt állítani, hogy a világ jelentősebb hírügynökségeinek túlnyomó többsége igenis zsidó kézbe van és/vagy ők töltik be a főbb vezető pozíciókat. Erre nem mondanám, hogy tipikus antiszemita sztereotip baromság.
Dub
Azt nem tudom, hogy baromság-e, vagy sztereotípia-e, de logikai bukfenc azért van benne. Ha zsidó a tulaj, akkor mindegy, hogy ki (milyen) a vezető, az a média zsidó kézbe(n - szerintem) van. Ha nem zsidó a tulaj, akkor nem mindegy, hogy ki (milyen) a vezető, mert ha zsidó, akkor így lesz a zsidó markába az adott orgánum. Milyen kombinációban nem lesz az övék szerinted?
Másképp: hány embert tudsz mondani 100%-os biztonsággal, hogy nincs zsidó felmenője? Mikor tudod azt mondani, hogy egy cég, egy szervezet mentes a zsidó befolyástól?
Hol húzod meg a határt?
(S mi a f@szért kell határt húzogatni?)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
.... Dub
A nagymamám nagyszülei zsidók voltak, szóval zsidó származásom nekem is van, mégsem vagyok zsidó, de média mogul sem. Sőt, hithű római katolikus vagyok, és őszintén büszke arra, hogy magyar. De ha fejre állok is, akkor is zsidó származású vagyok.
De őszintén: ki a faszt érdekel?
Sobri Jóska
Rupert Murdoch anyja zsidó származású, ettől ő még ő sem lesz zsidó. A lista amit linkeltél, nagyon jó: 88 név. 88. Olvasd el párnak az életrajzát: minden 3.-nál találsz olyat, hogy a családi vagyonból lépett tovább stb. Az 30 ember kb. Ez nem az egész média, továbbra sem, még USA-ban sem.

Vajon hány keresztény dolgozik a médiában? Ilyen lista miért nincs? És mégegyszer megkérdezem: miért nincs lista a gyárimunkás gyakorló zsidókról? Persze volt olyan idő, amikor volt...

Számomra továbbra sem egyértelmű az összefüggés, az általam ismert legtöbb gazdag ember pl. keresztény. Akkor minden gazdag keresztény?

több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Segghülye volt Jobbikos fajmagyarnak, segghülye megtért zsidónak egyaránt.
Ergo, tökmindegy.
Sobri Jóska
Ebben az egyben kivételesen egyet értünk.
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
...Dub
Na, lehet ezt kulturáltan is.

Csak pár pontban reagálva az írásodra, az én szemszögemből:

1. mindenhol vannak szélsőségesek, radikálisok, minden országban ez köztudott. de azt kevesen tudják, hogy a jobbik fuzionált ilyen szervezetekkel, a közel keletről. Pl van valami iráni testvérváros is valamelyik tiszántúli városunknak. ez szerintem gáz. a másik meg az állandó cigányozás, zsidózás. 56-os megemlékezéskor főleg! de ez más téma...

2. saját föld és a többi: te is tudod, hogy lehetetlen, de ők direkt csak azért is ezzel beszélik tele az emberek fejét.

3. pedig hidd el, nőket és gyerekeket kötöztek kilövőállásokhoz! és ezt nem zsidó, nem amerikai forrás mondta, mutatta...

4. igenis, még MO-n sem hallom azt sose, hogy szegény zsidó családanya, családapa, hanem, hogy szegény arabok, így meg úgy. csak éppen arra szállt egy kilőtt rakéta, mire Izrael bevetette a fél hadsereget és lerombolt 10 falut. szemenszedett hazugság.

Persze, nem szabad, hogy elfogult legyek, elismerem, az utóbbi években, évtizedekben hoztak rossz döntést az izraeli vezetők, de számomra vérlázító gonosznak beállítani egy országot, ami például meg akarja akadályozni az iráni atom világra való jövetelét.

Mindenesetre Izraelé a világ 2. legjobb hadserege, így nem nagyon aggódom értük. Vertek már vissza több milliós hadseregeket is, bár a terroristákkal nagyon nehéz megküzdenie minden egyes országnak. Ám az nagyon nagy téveszme, hogy a zsidók a megszállók. Nekik több ezer éve megígérte Isten azt a földet...de ez már itt nagyon off, szóval the end és sorry.
JC6
1. ebben egyet értünk. A Jobbikos város Tiszavasvári lesz azt hiszem, fuzionálásról nem hallottam, de elképzelhetőnek tartom, hogy szorosabb a kapcsolat arrafele nekik. Pa sto? A Fidesznek pl az izraeli Likud a testvérpártja, éppenséggel bennük is lehet kivetnivalót találni bőven. Akinek nem tetszik, nem kell rájuk szavazni.
2. én nem gondolnám, hogy lehetetlen lenne, valami elfogadható kompromisszumot kellene találni.
3. erről nem hallottam, de akik ezt tették elmebetegek, de ez még mindig nem magyarázza azokat a válaszlépéseket, amit tettek
4. valószínűleg más hiradókat nézünk, mert én az esetek többségében pont hogy palesztin terroristákról és "Izraelnek joga van magát megvédeni" típusú hírekről hallottam többségében. Csak a valóban durva esetek jöttek át úgy, hogy "szegény arabok", gondolok itt pl a gázai Öntött Ólom hadműveletre.

Ha már szóba került az iráni atomfegyver megakadályozása, én azért egy kicsit azt azért kettős mércének érzem, hogy pont egy olyan ország ágál ellene a legjobban, aki maga is már évtizedek óta rendelkezik atomfegyverekkel, de hivatalosan soha nem ismerte be. Gyanítom a Nemzetközi Atomenergia Ügynökség sem láthatta ezeket. Ha nekik lehet, akkor pont ugyanez a fél milyen jogon kérdőjelezi meg más jogát is hozzá? Arról nem is beszélve, hogy vajon erről is olyan hiteles bizonyítékok állhatnak rendelkezésre, mint anno az iraki tömegpusztító fegyverekről? Ne értsd félre ne legyen Iránnak atomfegyvere, de akkor Izraelnek se (a legjobb az lenne ha senkinek sem lenne). Az izraeli hadsereget valóban nem kell félteni, de annyit hozzáfűznék, hogy fejlettségüket az USA-tól kapott rendszeres pénzügyi és technikai támogatásnak köszönhetik.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
A magyar médiát tekintve is, ha jól emlékszem régebben egyszer épp Sobri Jóska írta, hogy a vezetők és főszerkesztők körében felülreprezentáltak. Kétlem, hogy pont ő holmi antiszemita sztereotípiából írt volna le ilyesmit. Dub
Én úgy tudom, hogy sok zsidó származású magyar tévés, újságíró van, igen.
De őszintén: ki a faszt érdekel?
Pont annyi jelentősége van 2012-ben, mint az, hogy Szegedi Csanád zsidó vagy sem.
Segghülye volt Jobbikos fajmagyarnak, segghülye megtért zsidónak egyaránt.
Ergo, tökmindegy.

több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Most bocsánat de nem értem. Mi az, hogy sejtve? Miből sejted?

És azt tudtad, hogy a CNN volt az egyik első amerikai csatorna, amelyik araboknál saját szerkesztői irodát hozott létre, pedig ennek a tulajdonosa tényleg zsidó (a legkiegyensúlyozottabb csatorna egyébként)? És azt tudtad, hogy a Fox News ugyan a zsidó William Fried (vagy ha jobban tetszik Fried Vilmos) a.k.a. William Foxról kapta a nevét, de ma kimondottan nem zsidó (sőt) Rupert Murdoch kezében van?
És akkor nézzük Európát: és azt tudtad, hogy Silvio Berlusconi zsidó? És azt tudtad, hogy az RTL Group fő tulajdonosa a Bertelsmann család leszármazottai, akik a nácik kizárólagos propaganda nyomdászai voltak. Esetleg nézzük a világ leggazdagabb emberét Carlos Slimet, akiről tudtad, hogy libanoni származású, maronita keresztény?

Tipikus sztereotip baromság, hogy a média a zsidók kezében van. 13 millió zsidó él a világon. 13 millió. Ennél még magyar is több él. Azért mert a művészek között sok a zsidó? Ez sem igaz, szerintem sokkal több keresztény művész van. A helyzet az, hogy szerintem kb. ugyanannyi művész van, mint gyári munkás a zsidók között, arányaiban, csak egy művészről "fontos" infó, hogy zsidó, egy gyári munkásról nem.Gyurma Pappa
 www.simpletoremember.com/articles/a/jews-in-the-media-hollywood/
Mivel kérdőjeles az összeállítás hitelessége, ezért minden egyes személyért nem vállalok felelősséget, véletlenszerűen kerestem rá, kb 10 nem zsidó hangzású névre, náluk stimmelt. Körülbelül az összes nagynak mondható amerikai média képviselteti magát, többségében több emberrel, mind jelentős vezetői pozícióban.

Ruppert Murdoch-hoz:
 www.veteranstoday.com/2011/07/16/murdochs-deeply-hidden-jewish-roots-a-biography/
Nem ismerem ezt az oldalt sem, ezért nem veszem készpénznek, amit itt leírnak. De ha csak a fenti listának a fele igaz, akkor már szerintem nem túl nagy botorság azt állítani, hogy a világ jelentősebb hírügynökségeinek túlnyomó többsége igenis zsidó kézbe van és/vagy ők töltik be a főbb vezető pozíciókat. Erre nem mondanám, hogy tipikus antiszemita sztereotip baromság.
A magyar médiát tekintve is, ha jól emlékszem régebben egyszer épp Sobri Jóska írta, hogy a vezetők és főszerkesztők körében felülreprezentáltak. Kétlem, hogy pont ő holmi antiszemita sztereotípiából írt volna le ilyesmit.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 index.indavideo.hu/video/Zaroszavazas
Hát nem az ilyen előadásokkal fogja megnyerni az LMP a szavazatomat. Ez kb. szellemileg egy szinten van egy átlagos Fidelitas/Societas megmozdulással szerintem.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Most nem azért, de ennek az országnak is nagyon sokat adtak a zsidók (értelmiségiek, fizikusok, kémikusok, művészek). Sose ellenségeskedtek MO-n, minden szabadságharcban, háborúban ott voltak..akkor mi a rákért kell zsidózni? JC6

criminal lawyer or criminal lawyer?