Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Igen, de Münhtyenben 20-21 körül. 33'ban kancellár lett Berlííínben. Tény és való, hogy Hitler még csak a sörös pultot csapkodta, amikor Magyarországon már dübörgött a Numerus Clausus. Amadeus91
Hát akkor jól nézz körül ott, a dajcslandi kocsmák közönsége között! Hátha jól jön majd neked 10-15 év múlva az ismerettség! 😊Atari
Kebabost értettél?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Igen, de Münhtyenben 20-21 körül. 33'ban kancellár lett Berlííínben. Tény és való, hogy Hitler még csak a sörös pultot csapkodta, amikor Magyarországon már dübörgött a Numerus Clausus. Amadeus91
Hát akkor jól nézz körül ott, a dajcslandi kocsmák közönsége között! Hátha jól jön majd neked 10-15 év múlva az ismerettség! 😊

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
 www.kormany.hu/hu/nemzetgazdasagi-miniszterium/hirek/egyest-kapott-az-index


btw számomra mint Átlag Józsefnek már az is meghökkentő, hogy egy ország kormánya ilyen dedós módon áll le egy portállal vitázni.

Amadeus91
www.tenyezo.hu/az-index-hu-elesett-csak-tudjatok-rola/
Lemaradtál ezt már lejátszták, pont egy éve tettek rá pecsétet. Ez csak bábszínház.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
 www.kormany.hu/hu/nemzetgazdasagi-miniszterium/hirek/egyest-kapott-az-index


btw számomra mint Átlag Józsefnek már az is meghökkentő, hogy egy ország kormánya ilyen dedós módon áll le egy portállal vitázni.

Amadeus91
Ahelyett, hogy államosítanák őket, lúzerek. Pedig az időjósok meg a nyerőgépesek kevesebbért is ki lettek csontozva.


több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
 www.kormany.hu/hu/nemzetgazdasagi-miniszterium/hirek/egyest-kapott-az-index


btw számomra mint Átlag Józsefnek már az is meghökkentő, hogy egy ország kormánya ilyen dedós módon áll le egy portállal vitázni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 906 — Saturday Night Lights


ata: Én vagyok a ti nemzeti kincsetek 😀Amadeus91
Nem tudom eldönteni, hogy rosszul fogalmaz vagy megkattant.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722


ata: Én vagyok a ti nemzeti kincsetek 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Megint sikerült hazudni, bár nem értem miért lepődök meg még az ilyesmin...
 index.hu/gazdasag/magyar/2012/10/31/kiderult_mit_ker_valojaban_az_imf/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Igen, itt fasizmus van. Rettegek éppen. majd szóljatok, ha nincs, és akkor majd nem rettegek. hajdu
Pedig több szempontból is megállja a helyét a párhuzam. Ahogyan Hitler a szétverésre ítélt weimari köztársaság romjain hozta létre rendszerét, úgy Orbán is a korábbi köztársasági intézményrendszer kiüresítésével hozta létre a Nemzeti Együttműködés Rendszerét. Hitler és Orbán is permanens háborús retorikával tartja össze a táborát, újabb és újabb ellenségképeket gyártva.

Természetesen ma nem zárják táborokba a másként gondolkodókat és a más fajúakat + az alapjogok is működnek (néhány megkötéssel, pl. regisztráció, sajtóbünti), de a hatalmi logika ugyanaz.Dzsokijuing
A központosított hatalomról álmodozók hatalmi logikája mindig is ilyen volt/van/lesz. Ahol nem megfelelő a fékek és egyensúlyok rendszere (és a rendszerváltó demokráciákban ki sem alakult ilyen rendszer), ott mindig lesz, aki megpróbálkozik ezzel. Jó példa, ha megnézzük a USA legfelsőbb bírósága és a magyar alkotmánybíróság közötti párhuzamot: odakint nincs olyan kormányzat, ami ezt meg merte volna lépni, amit itt megcsináltak a Viktorék, természetesen általános állapot, hogy odakint is pártosak a bírók, de ez nem szégyen, mint itt, ahol titkolni kell, meg mellébeszélni, hogy Stumpf kinek a fia-borja.

Szerintem nincs itt szó fasizmusról (Amadeus mondjuk nem is fasiszta, hanem náci rendszerrre utalt, de a különbséget már korábban kifejtettem) vagy bármiről. Viktor még nem is tett lépéseket a hőn áhított elnöki rendszere felé. Az, hogy pártvezetés teljesen rövidlátó (ahogy pl. Ata is mondta már a regisztrációval kapcsolatban, hogy később simán visszaüthet rájuk a mostani szórakozás), és még a középtávú egyensúlyjavítás vagy politikai haszonszerzés sem érdekli őket az azonnali eredmények mellett, még nem teszi nácivá a rendszert.

több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
A mostani Papcsák féle módosító alapján ezek szerint már nem olyan fontos, hogy boldog-boldogtalan indulhasson a választáson (ugye még pénz is be lett lebegtetve az indulóknak), hirtelen szigorítani kellett a dolgokat. Van egy olyan érzésem, hogy változik még bőven a választási rendszer.


több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Tény és való, hogy Hitler még csak a sörös pultot csapkodta, amikor Magyarországon már dübörgött a Numerus Clausus.
(nálam lehet a tippeket leadni, hogy melyik fórumtárs lesz az első, aki lecsap a teljes billentyűzet bevetésével, hogy leantimagyarozzon engem)
Amadeus91
Pechedre ebben se a magyarok voltak az elsők
 en.wikipedia.org/wiki/Jewish_quotaatapapa
Mondjuk nem is ezt mondta.
Sobri Jóska
Nem arra reagáltam, amit írt, hanem amit sugallt (zárójellel együtt)

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 906 — Saturday Night Lights
Igen, itt fasizmus van. Rettegek éppen. majd szóljatok, ha nincs, és akkor majd nem rettegek. hajdu
Pedig több szempontból is megállja a helyét a párhuzam. Ahogyan Hitler a szétverésre ítélt weimari köztársaság romjain hozta létre rendszerét, úgy Orbán is a korábbi köztársasági intézményrendszer kiüresítésével hozta létre a Nemzeti Együttműködés Rendszerét. Hitler és Orbán is permanens háborús retorikával tartja össze a táborát, újabb és újabb ellenségképeket gyártva.

Természetesen ma nem zárják táborokba a másként gondolkodókat és a más fajúakat + az alapjogok is működnek (néhány megkötéssel, pl. regisztráció, sajtóbünti), de a hatalmi logika ugyanaz.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Tény és való, hogy Hitler még csak a sörös pultot csapkodta, amikor Magyarországon már dübörgött a Numerus Clausus.
Amadeus91
Pechedre ebben se a magyarok voltak az elsők
 en.wikipedia.org/wiki/Jewish_quotaatapapa
Mondjuk nem is ezt mondta.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Tény és való, hogy Hitler még csak a sörös pultot csapkodta, amikor Magyarországon már dübörgött a Numerus Clausus.
Amadeus91
Pechedre ebben se a magyarok voltak az elsők
 en.wikipedia.org/wiki/Jewish_quota

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
 www.origo.hu/itthon/20121030-terjedelmes-modosito-javaslat-keszult-a-valasztasi-eljarasi-torvenyhez.html

Viktorék befostak.Amadeus91
Ez annyira csodálatos 😊 És főleg, hogy Papcsák az előterjesztő 😊 Fantasztikus.

És abba nem gondolt bele, a kedves törvényalkotó, hogy pártot regisztráltatni azért annyira nem nehéz, és szerintem van is egy-két "eladó" párt Magyarországon? Jajj, a szokásos kicsinyes fővárosi Fidesz mentalitás.Gyurma Pappa
Majd azt is megváltozttják, te.zinedine5
így indult 33'ban is.Amadeus91
Müntyenben, nem-e? Addigra hapsikám nekünk fehérlófitengerellencirkálónk volt, az a mi formànk, olyan is marad.sutianap
Igen, de Münhtyenben 20-21 körül. 33'ban kancellár lett Berlííínben. Tény és való, hogy Hitler még csak a sörös pultot csapkodta, amikor Magyarországon már dübörgött a Numerus Clausus.

(nálam lehet a tippeket leadni, hogy melyik fórumtárs lesz az első, aki lecsap a teljes billentyűzet bevetésével, hogy leantimagyarozzon engem)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
 www.origo.hu/itthon/20121030-terjedelmes-modosito-javaslat-keszult-a-valasztasi-eljarasi-torvenyhez.html

Viktorék befostak.Amadeus91
Ez annyira csodálatos 😊 És főleg, hogy Papcsák az előterjesztő 😊 Fantasztikus.

És abba nem gondolt bele, a kedves törvényalkotó, hogy pártot regisztráltatni azért annyira nem nehéz, és szerintem van is egy-két "eladó" párt Magyarországon? Jajj, a szokásos kicsinyes fővárosi Fidesz mentalitás.Gyurma Pappa
Majd azt is megváltozttják, te.zinedine5
így indult 33'ban is.Amadeus91
Müntyenben, nem-e? Addigra hapsikám nekünk fehérlófitengerellencirkálónk volt, az a mi formànk, olyan is marad.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
így indult 33'ban is.Amadeus91
És így végződött '49-ben is 😉

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Igen, itt fasizmus van. Rettegek éppen. majd szóljatok, ha nincs, és akkor majd nem rettegek.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
 www.origo.hu/itthon/20121030-terjedelmes-modosito-javaslat-keszult-a-valasztasi-eljarasi-torvenyhez.html

Viktorék befostak.Amadeus91
Ez annyira csodálatos 😊 És főleg, hogy Papcsák az előterjesztő 😊 Fantasztikus.

És abba nem gondolt bele, a kedves törvényalkotó, hogy pártot regisztráltatni azért annyira nem nehéz, és szerintem van is egy-két "eladó" párt Magyarországon? Jajj, a szokásos kicsinyes fővárosi Fidesz mentalitás.Gyurma Pappa
Majd azt is megváltozttják, te.zinedine5
így indult 33'ban is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 365 — Ajmo Vatreni
 www.origo.hu/itthon/20121030-terjedelmes-modosito-javaslat-keszult-a-valasztasi-eljarasi-torvenyhez.html

Viktorék befostak.Amadeus91
Ez annyira csodálatos 😊 És főleg, hogy Papcsák az előterjesztő 😊 Fantasztikus.

És abba nem gondolt bele, a kedves törvényalkotó, hogy pártot regisztráltatni azért annyira nem nehéz, és szerintem van is egy-két "eladó" párt Magyarországon? Jajj, a szokásos kicsinyes fővárosi Fidesz mentalitás.Gyurma Pappa
Majd azt is megváltozttják, te.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
 www.origo.hu/itthon/20121030-terjedelmes-modosito-javaslat-keszult-a-valasztasi-eljarasi-torvenyhez.html

Viktorék befostak.Amadeus91
Ez annyira csodálatos 😊 És főleg, hogy Papcsák az előterjesztő 😊 Fantasztikus.

És abba nem gondolt bele, a kedves törvényalkotó, hogy pártot regisztráltatni azért annyira nem nehéz, és szerintem van is egy-két "eladó" párt Magyarországon? Jajj, a szokásos kicsinyes fővárosi Fidesz mentalitás.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
 www.origo.hu/itthon/20121030-terjedelmes-modosito-javaslat-keszult-a-valasztasi-eljarasi-torvenyhez.html

Viktorék befostak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
előttem a mai magyar hírlap 😀
gabtsi
Ezek után a Jobbiktól minimum egy pisafürdőt követelek a karzatról!


több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
közbe meg Ficó bejelentette, hogy az a szlovákiai magyar, aki Szlovákiából szavaz majd a magyar választásokon, az elveszti az állampolgárságát. (a szlovákot)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 906 — Saturday Night Lights
 index.indavideo.hu/video/Zaroszavazas
Hát nem az ilyen előadásokkal fogja megnyerni az LMP a szavazatomat. Ez kb. szellemileg egy szinten van egy átlagos Fidelitas/Societas megmozdulással szerintem.Schleck
előttem a mai magyar hírlap 😀
gabtsi
Ezek az akciók a Blikk- és a Magyar Hírlap-olvasóknak, illetve a kertévék nézőinek szólnak. Másként komoly rétegek nem is értesülnek a parlamenti eseményekről.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)