NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Azért tanulunk Kínától....
Megszűnik a bíróságok önigazgatása
Ezt sem kell magyarázni. Tiszta demokrácia.apeszos
végre! így legalább nem szűkölnek , mert az ügyészség mondja meg, hogy hol és mit tárgyaljanak

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért tanulunk Kínától....
Megszűnik a bíróságok önigazgatása
Ezt sem kell magyarázni. Tiszta demokrácia.
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Összeesküvés-elmélet:

A MOL nyári promóciójában svájci bicskákra lehet pontokat gyűjtögetni. Milyen márkájú cuccokat lehet szerezni vajon a frissen államilag visszavásárolt cégnél?

VIKTORinox 😀

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem politikai tisztogatás persze...

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
http://index.hu/kultur/media/2011/07/06/beindult_a_funyiro_a_kozmediaban/?p=0

Na, ez a mélységesen undorító, kurva jó volt Majtényi László nyilatkozatában az a mondat, hogy "senkik rúgnak ki valakiket".

Ja, és persze a szóvívő kommentje:
"a leépítésben érintettek politikai alapon történô kiválasztására tett utalások súlyos vádak, melyeket az azokat megfogalmazóknak bizonyítaniuk kell majd, akár bíróság elôtt is. Határozottan kijelentjük, hogy döntéseink kizárólag a közszolgálati média megújítását szolgálják. Akik politikai tisztogatásról beszélnek, azok az elavult, alacsony presztízsû, átláthatatlanul gazdálkodó közmédia fenntartásában érdekeltek."

A hülye meg én vagyok.somoskovig
Ezzel nem vagy egyedül. Magyarázat mindíg akad a tarsolyban, és nem csak a médiáról beszélünk. Pécsett a tanárok és a szociális ápolók java része repül. Jó fityisz szokás szerint aki ellent mond, azt letámadni, kiátkozni, felnégyelni kell. Ja, és emúttnyócév, meg a gyurcsány tehet róla. Amit kedves vezérünk Kim Viktor Szen mond, az kinyilatkoztatás, nem szó. Aztán vigyázni ám, mert lesz koki meg saller....
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
http://index.hu/kultur/media/2011/07/06/beindult_a_funyiro_a_kozmediaban/?p=0

Na, ez a mélységesen undorító, kurva jó volt Majtényi László nyilatkozatában az a mondat, hogy "senkik rúgnak ki valakiket".

Ja, és persze a szóvívő kommentje:
"a leépítésben érintettek politikai alapon történô kiválasztására tett utalások súlyos vádak, melyeket az azokat megfogalmazóknak bizonyítaniuk kell majd, akár bíróság elôtt is. Határozottan kijelentjük, hogy döntéseink kizárólag a közszolgálati média megújítását szolgálják. Akik politikai tisztogatásról beszélnek, azok az elavult, alacsony presztízsû, átláthatatlanul gazdálkodó közmédia fenntartásában érdekeltek."

A hülye meg én vagyok.

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 895 — Saturday Night Lights
Félév türelmi idő után nekiálltak alkalmazni a médiatörvényt, elsőként a kommentelés került terítékre a véleménynyilvánítás "szabadságának" jegyében.

http://www.nepszava.hu/dokumentumok/media_biztos_level.pdf

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Politikai apróhirdetés:
Hirdető neve: O. Viktor

Eladó egy HAZA-2011 rendszámú gépjármű. Egy éve vettem, azóta csak lejtőn hajtottam. A fékeket kiiktattam. Gáz van, de csak ha tüntetnek.

A kormánnyal van egy kis gond,teljesen irányíthatatlan. Állandóan a szakadék felé fordul, de én ragaszkodom hozzá. Önfényező funkcióval rendelkezik.
A sebességváltón öt fokozat van hátra, egy előre. Felkapcsolni lehet, leváltani nem. Az ülések a saját ízlésemnek megfelelően vannak kialakítva, 2/3-1/3 arányban dönthetőek.
A GPS-t elnémítottam, nekem ne mondja meg senki, merre menjek.
Biztonsági berendezések: AB, ÁSZ,PSZÁF stb.
Extrák:
-motortérben bordázott ékszíjjártó (erősen csúsztat),
-narancsillatú légtisztító,
-Lázárdetektor,
-belső tükrön egy kövér bolsi-balsi baba
-kalaptartón bólogató kutya (cserélhető Schmitt-fejjel)
-Index,(zsebben)
-CD lejátszó, telepített műsortárral: Händel:Messiás, Horváth Pista:Hej rugó, rugó, Zorán:Kell ott fenn egy ország, Korda György: Visszatérek én
Egyéb extrák: voltak, de már mindent eladtam.
Üzemanyag fogyasztás: nem számít, enyém az egész MOL.
Irányár: IMF hitelre deviza károsultaknak féláron!
Jelige: Ámokfutó

Ui.:Majd elfelejtettem, a csomagtartóban van tízmillió utas,velük nem
kell foglalkozni.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
na a görögök lenácizták Merkel-t és a németeket. Szép.

http://www.bild.de/politik/ausland/griechenland-krise/griechenland-das-denken-die-griechen-ueber-die-deutschen-koennen-wir-dort-urlaub-machen-18607720.bild.htmlAmadeus91
Jah, ez kb. olyan szintű dolog valsz, mint amikor a Jobbik és egyéb csatlósai alapján ítélik meg Magyarországot. A Bild arra épít, hogy a németeknek - jogosan - már elegük van a görögökből, és olajat öntenek a tűzre.

több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
na a görögök lenácizták Merkel-t és a németeket. Szép.

http://www.bild.de/politik/ausland/griechenland-krise/griechenland-das-denken-die-griechen-ueber-die-deutschen-koennen-wir-dort-urlaub-machen-18607720.bild.html

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 895 — Saturday Night Lights
Én hagynám csődbe menni Görögországot. Kizárni őket az EU-ból. Alapból csalás révén kerültek be.Amadeus91
Avval bedőle sokminden, ha Greece bedőlne.szaba
azért mondom, először kizárni őket az Eurózónából. Semmi keresni valójuk nincs benne. Mint mondtam, csalás révén kerültek be alapból. Kizárni őket, aztán dögöljenek éhen. Azért ehhez pofa kell, hogy Hawaii van náluk, amit Európa többi része fizet, ők meg még adót fizetni is basznak....Amadeus91
Az éremnek mindig két oldala van. Európa közös adórendszer, valódi közös költségvetés, azaz valódi közös pénzügyi felelősség nélkül bevette a görögöket, ennek a levét isszuk/isszák most meg. Az EU pontosan ismerte a görög pénzügyi valóságot, csak gyorsan ki akarta terjeszteni az eurózóna határait. Ez ugyanolyan, mint az EU-konform 😛 Románia és Bulgária integrációja.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Még 1 adalék: 2005 körül egy barátom Erasmus keretében, kint tanult fél évet Athén-ban. Örömmel, de azért megdöbbenve mesélte, hogy tök ingyen kajáltak az egyetemen... beszéltük is, hogy ezeknek a "fejlett nyugat" által lesajnált görögöknek milyen jól megy a soruk, ha ezt simán megengedhetik maguknak (még gyakorta előforduló 15. havi fizukról mesélt a cimborám, de a cikk szerint volt ennél jóval durvább is...). A végén azért mégis elvált a szar a víztől 😐N-Drew
Én hagynám csődbe menni Görögországot. Kizárni őket az EU-ból. Alapból csalás révén kerültek be.Amadeus91
Avval bedőle sokminden, ha Greece bedőlne.szaba
azért mondom, először kizárni őket az Eurózónából. Semmi keresni valójuk nincs benne. Mint mondtam, csalás révén kerültek be alapból. Kizárni őket, aztán dögöljenek éhen. Azért ehhez pofa kell, hogy Hawaii van náluk, amit Európa többi része fizet, ők meg még adót fizetni is basznak....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
...szolgálati autóik felmelegítéséért havonta 25 eurós támogatást kaptak...
...havonta 420 euró, vagyis mintegy 112 ezer forint jár a kézmosásért... (7000 euros fizetés mellett)
...minisztériumi alkalmazottak (..) ha aktákat kellett cipelniük, havonta 290 eurós prémiumot kaptak...
Az athéni közlekedési vállalat buszvezetőinek (...) akik pontosan kezdik a munkanapot, havonta 310 euróval jutalmazzák.


http://www.portfolio.hu/gazdasag/megdobbento_juttatasok_18_havi_ber_es_extra_premiumok_a_gorogoknel.151679.html
atomot ezeknek, ne mentőcsomagot, és van arca tüntetni b+. eszem megáll... :mad:gabtsi
Még 1 adalék: 2005 körül egy barátom Erasmus keretében, kint tanult fél évet Athén-ban. Örömmel, de azért megdöbbenve mesélte, hogy tök ingyen kajáltak az egyetemen... beszéltük is, hogy ezeknek a "fejlett nyugat" által lesajnált görögöknek milyen jól megy a soruk, ha ezt simán megengedhetik maguknak (még gyakorta előforduló 15. havi fizukról mesélt a cimborám, de a cikk szerint volt ennél jóval durvább is...). A végén azért mégis elvált a szar a víztől 😐N-Drew
Én hagynám csődbe menni Görögországot. Kizárni őket az EU-ból. Alapból csalás révén kerültek be.Amadeus91
Avval bedőle sokminden, ha Greece bedőlne.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
...szolgálati autóik felmelegítéséért havonta 25 eurós támogatást kaptak...
...havonta 420 euró, vagyis mintegy 112 ezer forint jár a kézmosásért... (7000 euros fizetés mellett)
...minisztériumi alkalmazottak (..) ha aktákat kellett cipelniük, havonta 290 eurós prémiumot kaptak...
Az athéni közlekedési vállalat buszvezetőinek (...) akik pontosan kezdik a munkanapot, havonta 310 euróval jutalmazzák.


http://www.portfolio.hu/gazdasag/megdobbento_juttatasok_18_havi_ber_es_extra_premiumok_a_gorogoknel.151679.html
atomot ezeknek, ne mentőcsomagot, és van arca tüntetni b+. eszem megáll... :mad:gabtsi
Még 1 adalék: 2005 körül egy barátom Erasmus keretében, kint tanult fél évet Athén-ban. Örömmel, de azért megdöbbenve mesélte, hogy tök ingyen kajáltak az egyetemen... beszéltük is, hogy ezeknek a "fejlett nyugat" által lesajnált görögöknek milyen jól megy a soruk, ha ezt simán megengedhetik maguknak (még gyakorta előforduló 15. havi fizukról mesélt a cimborám, de a cikk szerint volt ennél jóval durvább is...). A végén azért mégis elvált a szar a víztől 😐N-Drew
Én hagynám csődbe menni Görögországot. Kizárni őket az EU-ból. Alapból csalás révén kerültek be.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
...szolgálati autóik felmelegítéséért havonta 25 eurós támogatást kaptak...
...havonta 420 euró, vagyis mintegy 112 ezer forint jár a kézmosásért... (7000 euros fizetés mellett)
...minisztériumi alkalmazottak (..) ha aktákat kellett cipelniük, havonta 290 eurós prémiumot kaptak...
Az athéni közlekedési vállalat buszvezetőinek (...) akik pontosan kezdik a munkanapot, havonta 310 euróval jutalmazzák.


http://www.portfolio.hu/gazdasag/megdobbento_juttatasok_18_havi_ber_es_extra_premiumok_a_gorogoknel.151679.html
atomot ezeknek, ne mentőcsomagot, és van arca tüntetni b+. eszem megáll... :mad:gabtsi
Még 1 adalék: 2005 körül egy barátom Erasmus keretében, kint tanult fél évet Athén-ban. Örömmel, de azért megdöbbenve mesélte, hogy tök ingyen kajáltak az egyetemen... beszéltük is, hogy ezeknek a "fejlett nyugat" által lesajnált görögöknek milyen jól megy a soruk, ha ezt simán megengedhetik maguknak (még gyakorta előforduló 15. havi fizukról mesélt a cimborám, de a cikk szerint volt ennél jóval durvább is...). A végén azért mégis elvált a szar a víztől 😐

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Pedig veled, velem, velünk fogják megfizettetni a latinos mentalitást... 😀
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
...szolgálati autóik felmelegítéséért havonta 25 eurós támogatást kaptak...
...havonta 420 euró, vagyis mintegy 112 ezer forint jár a kézmosásért... (7000 euros fizetés mellett)
...minisztériumi alkalmazottak (..) ha aktákat kellett cipelniük, havonta 290 eurós prémiumot kaptak...
Az athéni közlekedési vállalat buszvezetőinek (...) akik pontosan kezdik a munkanapot, havonta 310 euróval jutalmazzák.


http://www.portfolio.hu/gazdasag/megdobbento_juttatasok_18_havi_ber_es_extra_premiumok_a_gorogoknel.151679.html
atomot ezeknek, ne mentőcsomagot, és van arca tüntetni b+. eszem megáll... :mad:

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Egyszerű a képlet.
Fizeted a nyugdíjjárulékot (most az mindegy,hogy Te vagy a főnököd,részletkérdés).
Szépen feltolják addig a nyugdíjkorhatárt,ahol nagy valószinűséggel már vagy nem élsz,vagy nagyon keveset élsz.
Nekik meg tiszta nyereség.Bazzani
Nem nyereség, hanem talán ki tudják fizetni az épp aktuális nyugdíjakat. Talán.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem tudjátok, hogy mennyi lesz a reálhozam? Hallottam ilyen rémhírt, hogy ilyen 10 meg 30 ezer forintok fognak jönni csak... elég dühítő lenne.Amadeus91
100 körül olvastam....
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egyszerű a képlet.
Fizeted a nyugdíjjárulékot (most az mindegy,hogy Te vagy a főnököd,részletkérdés).
Szépen feltolják addig a nyugdíjkorhatárt,ahol nagy valószinűséggel már vagy nem élsz,vagy nagyon keveset élsz.
Nekik meg tiszta nyereség.

több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 103 — SB 50 Champion @ Grund
Csodás...

Tehát lehetett választani, hogy 10 vagy 34 % menjen az állami számlára (ÖMaNyuP vs. állami) és akkor most a 34-ből lesz 20, vagyis abból is még lekerülne az árvaellátásra és az özvegyire menő rész, a többi meg csak úgy megy a levesbe? (ok, most is megy a levesbe, meg egyébként is csak egy szám nő a papíron, de akkor is...)

Nem vagyok könyvelő, így ezt a részt nem értem igazán:
"Az öregségi nyugdíjra befizetett egyéni járulék így körülbelül 20 százalék lenne, szemben a jelenlegi 10 százalékkal. A munkáltató által ma lerótt járulék egy részét áttennék a munkavállaló bérébe (vagyis "felbruttósítanák" a járulékkal a jövedelmet), így csökkenne a jelenleg 24 százalékos munkáltatói járulék mértéke."

Magyarul ha most keresek XXX ezret bruttóban és abból lemegy 10 %, akkor most lemegy 20%? Megint a főnökömnek kell majd ezt is kipótolni (az előzőt se tudta)? Vagy ezt most hogyan?



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Nem tudjátok, hogy mennyi lesz a reálhozam? Hallottam ilyen rémhírt, hogy ilyen 10 meg 30 ezer forintok fognak jönni csak... elég dühítő lenne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Vigyázat, melegveszély. Mindenki csak saját felelősségére kattintson. Durva képek. http://divany.hu/egeszseg/2011/06/28/5_tevhit_a_homoszexualitasrol/

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 895 — Saturday Night Lights
Újabb szög a koporsóba.
Csak egyéni befizetések után járna állami nyugdíj egy minisztériumi előterjesztés szerintapeszos
Mondjuk a minimálbérezés és a feketézés ellen ez az egyetlen orvosság, hogy a nyugdíjkort elért alkalmazottak ne szakadjanak az állam nyakába. A tervezetben első olvasásra az automatikus korhatár-emelés járulékemelés helyett nagyon gáz.Dzsokijuing
Hehe, tudtam én, hogy maradni kell a magánnyugdíj-pénztárban.somoskovig
Ezt majd az idő eldönti. Mondjuk szerintem az állami visszalépés volt a jó döntés, de ez ma még hit kérdése szvsz. A legmélyrehatóbb cikk, amit olvastam erről, ez: http://www.magyardiplo.hu/2010-november/323-a-mako-jeruzsalem-tengely-a-masodik-nyugdijpiller-felszamolasarol

"Akik a második pillér védelmére kelnek – leszámítva a magánnyugdíjpénztárak de facto tulajdonosait –, azok annak járulékkal való meghatározottságát védik, a rendszer azon könnyen megérthető és támadhatatlan logikáját, hogy az egyén jövendő nyugdíja kizárólag az általa ténylegesen teljesített befizetésektől és hozamaitól függ (független tényezőnek tekintve a várható átlagos élettartamot). Mivel a nyugdíjról folyó diskurzus az állami versus magán dichotómia mentén zajlik, és arról nagyon kevesen tudnak, hogy az igazán lényeges a DB-DC dichotómia, a járulékkal meghatározott nyugdíjrendszer hívei az államival szemben a magán mellett állnak ki. Holott ennek nem így kéne történnie."

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Újabb szög a koporsóba.
Csak egyéni befizetések után járna állami nyugdíj egy minisztériumi előterjesztés szerintapeszos
Mondjuk a minimálbérezés és a feketézés ellen ez az egyetlen orvosság, hogy a nyugdíjkort elért alkalmazottak ne szakadjanak az állam nyakába. A tervezetben első olvasásra az automatikus korhatár-emelés járulékemelés helyett nagyon gáz.Dzsokijuing
Hehe, tudtam én, hogy maradni kell a magánnyugdíj-pénztárban.