Politika

46 feliratkozó

több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
más téma. aki munkavállaló, vagy az lesz, annak nem ajánlott olvasmány:
_a GDP-arányos jövedelem- és vagyonadó bevételek az idei 6,0 %-ről 6,3 %-ra nőnének 2012-ben, azaz vagy nő az adóterhelés, vagy jelentősen csökken a GDP
_6 hónapra nő a próbaidő
_a munkavállaló 44 órát is dolgozhat 40 órás bérért
_a szabadságot kettőnél több részletben is kiadhatja a munkáltató
_a rendkívüli munkavégzés (túlóra) pótlék helyett szabadidőben legyen kiadható
_éves munkaidőkeret (eddig max. 4 havi lehetett, kivéve ott ahol volt KSZ és az másképp rendelkezett)
_csökkenne a fizetett szabadság mértéke
_csökkenne a műszakpótlék mértéke
_csökkenne a végkielégítés mértéke
_csökkenne a felmondási idő hossza
_a folyamatos üzemű vállalkozásoknál az 5,5 napos munkahét bevezetése
_a képesítési követelmények csökkentése, azaz a magasabb garantált bérminimum helyett az alacsonyabb mértékű minimálbér az eredetileg szakképzettséget igénylő munkakörökben is

viszont lehet pálinkát főzni, van túró rudi és pörkölt nokedlival. még.

azért meghallgattam volna szargyártó petike reakcióit, ha ezeket a lépéseket bármelyik más kormány akarná bevezetni..

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az elmúlt 20(+40) évre.
A probléma szőnyeg alá söprése se a megoldást segítette elő már a 60-as évektől kezdve.Sobri Jóska
Igen, csak az elvetemült szdsz siránkozásra lettek ennyire védettek.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 967 — #NoStress
Az elmúlt 20(+40) évre.
A probléma szőnyeg alá söprése se a megoldást segítette elő már a 60-as évektől kezdve.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
És pont ez a felszított hangulat ebben az ügyben a kormányzat érdeke.
Ha nem értenéd félre, akkor azt mondanám, hogy pl te is Bazzani Orbánék malmára hajtod a vizet a militánsságoddal.
Mivel ha beállnál harcolni a szintén nyugalomban, békében élni akaró cigány ellen, akkor mit érhetnél el?
Pont semmit.
És mivel zinedine5 is írta, itt a kisebbség kisebbségéről van szó, tökéletes Divide et impera szituáció van, ami csak az államhatalom érdeke, nem az enyém,a tiéd, de még csak a csóri cigányoké sem.Sobri Jóska
Csakhogy a kisebbség kisebbsége lassan olyan létszámú lesz, mint a többség....apeszos
Szerintem csak fel van fújva, hiszen ez a kormányzat érdeke.
Valamint, hogy mindig legyen elegendő erre pöccenő ember, és akkor ilyen bagatel dolgokról szól a közbeszéd, nem róluk, és a milliónyi megoldatlan óriási problémáról, stb.Sobri Jóska
Azért annyira nincs felfújva... Mondjuk azt hogy idáig fajult ez a dolog, azt kivételesen tényleg teljes egészében rá lehet fogni "az elmúlt nyolc évre".
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 967 — #NoStress
És pont ez a felszított hangulat ebben az ügyben a kormányzat érdeke.
Ha nem értenéd félre, akkor azt mondanám, hogy pl te is Bazzani Orbánék malmára hajtod a vizet a militánsságoddal.
Mivel ha beállnál harcolni a szintén nyugalomban, békében élni akaró cigány ellen, akkor mit érhetnél el?
Pont semmit.
És mivel zinedine5 is írta, itt a kisebbség kisebbségéről van szó, tökéletes Divide et impera szituáció van, ami csak az államhatalom érdeke, nem az enyém,a tiéd, de még csak a csóri cigányoké sem.Sobri Jóska
Csakhogy a kisebbség kisebbsége lassan olyan létszámú lesz, mint a többség....apeszos
Szerintem csak fel van fújva, hiszen ez a kormányzat érdeke.
Valamint, hogy mindig legyen elegendő erre pöccenő ember, és akkor ilyen bagatel dolgokról szól a közbeszéd, nem róluk, és a milliónyi megoldatlan óriási problémáról, stb.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
És pont ez a felszított hangulat ebben az ügyben a kormányzat érdeke.
Ha nem értenéd félre, akkor azt mondanám, hogy pl te is Bazzani Orbánék malmára hajtod a vizet a militánsságoddal.
Mivel ha beállnál harcolni a szintén nyugalomban, békében élni akaró cigány ellen, akkor mit érhetnél el?
Pont semmit.
És mivel zinedine5 is írta, itt a kisebbség kisebbségéről van szó, tökéletes Divide et impera szituáció van, ami csak az államhatalom érdeke, nem az enyém,a tiéd, de még csak a csóri cigányoké sem.Sobri Jóska
Csakhogy a kisebbség kisebbsége lassan olyan létszámú lesz, mint a többség....
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 967 — #NoStress
És pont ez a felszított hangulat ebben az ügyben a kormányzat érdeke.
Ha nem értenéd félre, akkor azt mondanám, hogy pl te is Bazzani Orbánék malmára hajtod a vizet a militánsságoddal.
Mivel ha beállnál harcolni a szintén nyugalomban, békében élni akaró cigány ellen, akkor mit érhetnél el?
Pont semmit.
És mivel zinedine5 is írta, itt a kisebbség kisebbségéről van szó, tökéletes Divide et impera szituáció van, ami csak az államhatalom érdeke, nem az enyém,a tiéd, de még csak a csóri cigányoké sem.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ahogy elnézem magasról szarnak az állam dícsérő oklevelére. És én is szarok rá. Amíg nem szereznek érvényt a törvényeknek, és lesznek egyenlőbbek az egyenlőknél, addig ez van. És én azt fogom támogatni aki megvéd. Ha ez egy félkatonai szervezet, akkor azt. És így e szerint szemben állok az államhatalom akaratával. Jujj de forradalmian hangzott. 😀apeszos
Ez most úgy is divat.zinedine5
Én egy alapvetően békepárti ember vagyok, nem szeretem ha valami balhé van a környezetemben legyen az egy vita vagy egy verekedés. De jelenleg ott tartok,hogy símán beállnék a cigányok ellen harcolók közé.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ahogy elnézem magasról szarnak az állam dícsérő oklevelére. És én is szarok rá. Amíg nem szereznek érvényt a törvényeknek, és lesznek egyenlőbbek az egyenlőknél, addig ez van. És én azt fogom támogatni aki megvéd. Ha ez egy félkatonai szervezet, akkor azt. És így e szerint szemben állok az államhatalom akaratával. Jujj de forradalmian hangzott. 😀apeszos
Ez most úgy is divat.zinedine5
Má' nem. Az tavaly lezajlott a fülkékben.. 😛 😀
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 248 — Ajmo Vatreni
Ahogy elnézem magasról szarnak az állam dícsérő oklevelére. És én is szarok rá. Amíg nem szereznek érvényt a törvényeknek, és lesznek egyenlőbbek az egyenlőknél, addig ez van. És én azt fogom támogatni aki megvéd. Ha ez egy félkatonai szervezet, akkor azt. És így e szerint szemben állok az államhatalom akaratával. Jujj de forradalmian hangzott. 😀apeszos
Ez most úgy is divat.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jelentkezhet, aki szerint az országos cigányproblémára ez a megoldás. Akár a nácik tobzódása, akár a cigányok elmenekülése. Ezek ugyanúgy a probléma részét képezik. Kurvára nem a megoldást jelentik.
Sobri Jóska
Nyilván nem ezek a megoldás, csak ne csodálkozzunk azon, hogyha az állam aki ugye az erőszakmonópólium gyakorlója nem tesz semmit, akkor az emberek máshogy (bárhogy máshogy: gárda, áram, önbíráskodás) próbálják megvédeni magukat.zinedine5
Jogos.
Csodálkozni nem fogok, teljesen megértem a gárdistákat, és egyéb önjelölt csendőröket.
De ők se lepődjenek meg, ha az állam részéről nem a vállonveregetés, és a dícsérőoklevél lesz osztályrészük.Sobri Jóska
Ahogy elnézem magasról szarnak az állam dícsérő oklevelére. És én is szarok rá. Amíg nem szereznek érvényt a törvényeknek, és lesznek egyenlőbbek az egyenlőknél, addig ez van. És én azt fogom támogatni aki megvéd. Ha ez egy félkatonai szervezet, akkor azt. És így e szerint szemben állok az államhatalom akaratával. Jujj de forradalmian hangzott. 😀
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 248 — Ajmo Vatreni
Jelentkezhet, aki szerint az országos cigányproblémára ez a megoldás. Akár a nácik tobzódása, akár a cigányok elmenekülése. Ezek ugyanúgy a probléma részét képezik. Kurvára nem a megoldást jelentik.
Sobri Jóska
Nyilván nem ezek a megoldás, csak ne csodálkozzunk azon, hogyha az állam aki ugye az erőszakmonópólium gyakorlója nem tesz semmit, akkor az emberek máshogy (bárhogy máshogy: gárda, áram, önbíráskodás) próbálják megvédeni magukat.zinedine5
Jogos.
Csodálkozni nem fogok, teljesen megértem a gárdistákat, és egyéb önjelölt csendőröket.
De ők se lepődjenek meg, ha az állam részéről nem a vállonveregetés, és a dícsérőoklevél lesz osztályrészük.Sobri Jóska
Csak az a probléma ezzel a válasszal, hogy megint adunk egy lovat azon kissebbség (a kissebbség kissebsége) alá, akik miatt Mari néni és Józsi bácsi fél, amiért nem mernek elmenni otthonról és félve nyitnak ajtót, mert 20 Ft-ért agyonvernek bárkit.
Nem a gárdistákat védem, hanem azt sajnálom, hogy az ilyen védtelen emberekkel nem törődik a mindenkori kormányzat, csak a cigányokkal. Ez pedig olyan pozitív diszkrimináció szagú.
Amikor megvernek és megerőszakolnak egy nyugdíjast az állatok (nem a cigányokra gondolok en bloc, hanem a konkrét személyekre), akkor hol ez a nagy kivonulás a sünök részéről.
Most pl. a tágabb környezetemben Drávapiskin a polgimester (Mali Zoltán, volt SZDSZ) gyakorlatilag egy uzsorást próbál bírósági úton bezáratni. Kb. a tanuk 90% visszalépett, pedig mindenki tudja, hogy melyik az a két-három család aki érintett. Ő is, csak ebben a Polgárőrség-ben látja a megoldást, mert SENKI más nem segít. Bezzeg, ha odamennek majd, akkor lesz majd rendőr dögivel, addig meg hadd szívják a többiek vérét, mert az nem hoz olyan nagy politikai hasznot.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 967 — #NoStress
Jelentkezhet, aki szerint az országos cigányproblémára ez a megoldás. Akár a nácik tobzódása, akár a cigányok elmenekülése. Ezek ugyanúgy a probléma részét képezik. Kurvára nem a megoldást jelentik.
Sobri Jóska
Nyilván nem ezek a megoldás, csak ne csodálkozzunk azon, hogyha az állam aki ugye az erőszakmonópólium gyakorlója nem tesz semmit, akkor az emberek máshogy (bárhogy máshogy: gárda, áram, önbíráskodás) próbálják megvédeni magukat.zinedine5
Jogos.
Csodálkozni nem fogok, teljesen megértem a gárdistákat, és egyéb önjelölt csendőröket.
De ők se lepődjenek meg, ha az állam részéről nem a vállonveregetés, és a dícsérőoklevél lesz osztályrészük.

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 248 — Ajmo Vatreni
Jelentkezhet, aki szerint az országos cigányproblémára ez a megoldás. Akár a nácik tobzódása, akár a cigányok elmenekülése. Ezek ugyanúgy a probléma részét képezik. Kurvára nem a megoldást jelentik.
Sobri Jóska
Nyilván nem ezek a megoldás, csak ne csodálkozzunk azon, hogyha az állam aki ugye az erőszakmonópólium gyakorlója nem tesz semmit, akkor az emberek máshogy (bárhogy máshogy: gárda, áram, önbíráskodás) próbálják megvédeni magukat.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 967 — #NoStress
Jelentkezhet, aki szerint az országos cigányproblémára ez a megoldás. Akár a nácik tobzódása, akár a cigányok elmenekülése. Ezek ugyanúgy a probléma részét képezik. Kurvára nem a megoldást jelentik.
És mint már írtam, amíg az ország politikai vezetőinek (és természetesen a gazdaságot vezető embereknek) primér érdekük ennek a problémának a fenntartása, addig ez a probléma fenn fog állni, és az egyszeri magyar vagy cigány ember ugyanolyan áldozata csak a rendszernek, és ahelyett, hogy a megoldást keresné egymásra acsarkodik csak, na addig az csak Orbán Viktornak és társainak a malmára hajtja a vizet. A cigányok, a nácik, az LMP, a Jobbik, az embervédők, a militánsok mind-mind csak a probléma kiszélesítésében segédkeznek, nem a megoldásában.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Tényleg. Ki fizeti a "kirándulást"?
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 855 — SuperLOL
Nem menekülnek.
"A miniszterelnök szóvivője szerint nem igaz, hogy a kiköltöztetés menekülés lett volna, ehelyett egy előre megszervezett húsvéti vakációra indultak az emberek." 😀 😀ulpianus
Inább menekülnének minél messzebbre.
Szegény elnyomott népség.
Amikor ők tartanak terrorban valaki(ke)t az nem baj,bezzeg ha rájuk veszélyes valami...
Nem is folytatom mert kitiltanak.Bazzani
Ez az egész nyilatkozat egy vicc. Most levezetem, hogy is történhetett:
-Té Gazsi! Micsinájjunk húsvétkor?
-Mijaz a húsvét?
-Amikor elveszcsük a húst, vagyis sonkát lopunk.
-Kirándujjunk. Mer akkó van a munkaszüneti nap hétfőn.
-Munkaszünet? Nem is dolgozunk.
-Kérsz egy cigit?

Hát így történt. És mivel bejelentették a miniszterelnöki hivatalba, kaptak hozzá buszt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Amikor ők felvonultak Siófokon az nem volt félelemkeltés. Csak ha a gárda (vagy mi) vonul. Az bezzeg az.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem menekülnek.
"A miniszterelnök szóvivője szerint nem igaz, hogy a kiköltöztetés menekülés lett volna, ehelyett egy előre megszervezett húsvéti vakációra indultak az emberek." 😀 😀ulpianus
Inább menekülnének minél messzebbre.
Szegény elnyomott népség.
Amikor ők tartanak terrorban valaki(ke)t az nem baj,bezzeg ha rájuk veszélyes valami...
Nem is folytatom mert kitiltanak.

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 855 — SuperLOL
Nem menekülnek.
"A miniszterelnök szóvivője szerint nem igaz, hogy a kiköltöztetés menekülés lett volna, ehelyett egy előre megszervezett húsvéti vakációra indultak az emberek." 😀 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Jajj verjem... ''menekülnek a romák'' (-_(-_-)_-) Akkor mi mit csináljunk? Amire az életünket felépítettük azt el lehetne bontani is vinni magunkal [-_-] Istenem... egy újabb média fogás, meg stb... Undorító!
http://www.origo.hu/itthon/20110422-haromszaz-roma-koltozott-el-gyongysopatarol.htmlVentura
Mindjárt elmorzsolok egy-két könnycseppet értük.zinedine5
Én a csillebércieket sajnálom, bár remélhetőleg a kiemelt médiafigyelem miatt nem lesznek "gondok".
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mindjárt elmorzsolok egy-két könnycseppet értük.zinedine5
Ne sírjááá': visszamennek..... Ahogy elmúlt a "vész"apeszos
menedékjogok kértek az USA-tól és Kanadától. gyaníthatóan nem fognak kapni, főleg az utóbbitól, mert az uccsó áradatuk is kurvára megérte az országuknak..haromt
Pedig talán még üzletileg is megérné nekik. Milyen sok támogatást kapna Kanada Európától.... 😀 Helyük meg van bőven. Csak át kéne öltöztetni őket és már lehetne is mutogatni, mint őslakosokat.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jajj verjem... ''menekülnek a romák'' (-_(-_-)_-) Akkor mi mit csináljunk? Amire az életünket felépítettük azt el lehetne bontani is vinni magunkal [-_-] Istenem... egy újabb média fogás, meg stb... Undorító!
http://www.origo.hu/itthon/20110422-haromszaz-roma-koltozott-el-gyongysopatarol.htmlVentura
Mindjárt elmorzsolok egy-két könnycseppet értük.zinedine5
Ne sírjááá': visszamennek..... Ahogy elmúlt a "vész"apeszos
menedékjogok kértek az USA-tól és Kanadától. gyaníthatóan nem fognak kapni, főleg az utóbbitól, mert az uccsó áradatuk is kurvára megérte az országuknak..
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jajj verjem... ''menekülnek a romák'' (-_(-_-)_-) Akkor mi mit csináljunk? Amire az életünket felépítettük azt el lehetne bontani is vinni magunkal [-_-] Istenem... egy újabb média fogás, meg stb... Undorító!
http://www.origo.hu/itthon/20110422-haromszaz-roma-koltozott-el-gyongysopatarol.htmlVentura
Mindjárt elmorzsolok egy-két könnycseppet értük.zinedine5
Ne sírjááá': visszamennek..... Ahogy elmúlt a "vész"
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 248 — Ajmo Vatreni
Jajj verjem... ''menekülnek a romák'' (-_(-_-)_-) Akkor mi mit csináljunk? Amire az életünket felépítettük azt el lehetne bontani is vinni magunkal [-_-] Istenem... egy újabb média fogás, meg stb... Undorító!
http://www.origo.hu/itthon/20110422-haromszaz-roma-koltozott-el-gyongysopatarol.htmlVentura
Mindjárt elmorzsolok egy-két könnycseppet értük.