NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
gondolom a 3. full néger repülő után kezdték el komolyabban venni a feltételeket 😊

de mivel igazolod a származásod? van valami Csillaglevél? 😀haromt
Vagy mint a nyilasoknál, gatya le!
Gondolom a rabbi igazolja,azt jól van.




több mint 13 éve
Törölt felhasználó
gondolom a 3. full néger repülő után kezdték el komolyabban venni a feltételeket 😊

de mivel igazolod a származásod? van valami Csillaglevél? 😀
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Én voltam így a Szochnuttal Izraelben, még vagy 20 éve. 3 hét kibucban melózás (akarom mondani csajozás, bulizás), és 1 hét országjárás. Volt 1 db előadás is, de nem tudom miről, mert én gimiben németes voltam, nem angolos, és elröhögtük az egészet egy csajjal, a felénél ki is mentünk. Annak meg aki elmegy így, mivel valamelyik anyai felmenője mégiscsak zsidó nem okoz problémát azt hallgatni, hogy Izrael jó, Izrael szép, nem tűnik cikinek, max érdektelennek.Sobri Jóska
Hebraistákkal mentem Izraelbe Szochnuttal, elég volt, hogy bemondtuk, hogy zsidók vagyunk, a repjegy negyedáron, a jeruzsálemi szállás ingyen volt, no kibuc. Lehet, hogy már jobban szűrnek 😀Dzsokijuing
Nézd, nincs felkészülve a rendszer arra, hogy valaki zsidónak hazudja magát. 😊Sobri Jóska
Lásd az alijázók tömege 90 után a Szovjetunióból!




több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 626
Én voltam így a Szochnuttal Izraelben, még vagy 20 éve. 3 hét kibucban melózás (akarom mondani csajozás, bulizás), és 1 hét országjárás. Volt 1 db előadás is, de nem tudom miről, mert én gimiben németes voltam, nem angolos, és elröhögtük az egészet egy csajjal, a felénél ki is mentünk. Annak meg aki elmegy így, mivel valamelyik anyai felmenője mégiscsak zsidó nem okoz problémát azt hallgatni, hogy Izrael jó, Izrael szép, nem tűnik cikinek, max érdektelennek.Sobri Jóska
Hebraistákkal mentem Izraelbe Szochnuttal, elég volt, hogy bemondtuk, hogy zsidók vagyunk, a repjegy negyedáron, a jeruzsálemi szállás ingyen volt, no kibuc. Lehet, hogy már jobban szűrnek 😀Dzsokijuing
Nézd, nincs felkészülve a rendszer arra, hogy valaki zsidónak hazudja magát. 😊Sobri Jóska
😀 😀 😀 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 994 — #NoStress
én így hallottam. de nem vagyok sem zsidó, sem zsidológus tehát lehet hogy tévedek.
nem tudom mennyire éri meg egy kis ingyennyaralásért napokig hallgatni a vérciki PR szövegeket.haromt
Én voltam így a Szochnuttal Izraelben, még vagy 20 éve. 3 hét kibucban melózás (akarom mondani csajozás, bulizás), és 1 hét országjárás. Volt 1 db előadás is, de nem tudom miről, mert én gimiben németes voltam, nem angolos, és elröhögtük az egészet egy csajjal, a felénél ki is mentünk. Annak meg aki elmegy így, mivel valamelyik anyai felmenője mégiscsak zsidó nem okoz problémát azt hallgatni, hogy Izrael jó, Izrael szép, nem tűnik cikinek, max érdektelennek.Sobri Jóska
Hebraistákkal mentem Izraelbe Szochnuttal, elég volt, hogy bemondtuk, hogy zsidók vagyunk, a repjegy negyedáron, a jeruzsálemi szállás ingyen volt, no kibuc. Lehet, hogy már jobban szűrnek 😀Dzsokijuing
Nézd, nincs felkészülve a rendszer arra, hogy valaki zsidónak hazudja magát. 😊

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 775 — Saturday Night Lights
Ha a Szochnutos dologra gondolsz, ahhoz szükséges, hogy azt bizonyítsd, hogy zsidó vagy, ahhoz pedig az apai ág semmit sem ér.Sobri Jóska
én így hallottam. de nem vagyok sem zsidó, sem zsidológus tehát lehet hogy tévedek.
nem tudom mennyire éri meg egy kis ingyennyaralásért napokig hallgatni a vérciki PR szövegeket.haromt
Én voltam így a Szochnuttal Izraelben, még vagy 20 éve. 3 hét kibucban melózás (akarom mondani csajozás, bulizás), és 1 hét országjárás. Volt 1 db előadás is, de nem tudom miről, mert én gimiben németes voltam, nem angolos, és elröhögtük az egészet egy csajjal, a felénél ki is mentünk. Annak meg aki elmegy így, mivel valamelyik anyai felmenője mégiscsak zsidó nem okoz problémát azt hallgatni, hogy Izrael jó, Izrael szép, nem tűnik cikinek, max érdektelennek.Sobri Jóska
Hebraistákkal mentem Izraelbe Szochnuttal, elég volt, hogy bemondtuk, hogy zsidók vagyunk, a repjegy negyedáron, a jeruzsálemi szállás ingyen volt, no kibuc. Lehet, hogy már jobban szűrnek 😀

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 994 — #NoStress
Ezért nem kell zászlót (még ha nem is az volt) égetni, mert elviszi az üzenetet teljesen gáz irányba.
Dehát mint írtam, ha annyi eszük lenne, hogy ne égessenek dávid-csillagot, akkor annyi is lenne, hogy hatékonyabban kezeljék a problémát.
(Egyébként ha lenne egy egymilliós nagygyűlés mondjuk a szólásszabadságért, teljes nyugiba lemenne, semmi rendbontás, balhé, de egy bomlott agyú nagymama meztelenre vetkőzne, és éljen Bridget Bardot kiabálással rohangászna 3 percet míg elvinnék, akkor hiába 999.999 normális résztvevő, ez lenne a hírértéke a dolognak, ez lenne a meztelen nagyis tüntetés inenntől kezdve.)Sobri Jóska
igy van, igy működik a negyedik hatalmi ág: a sajtósutianap
Vagyis könnyen lehet használni, csak ész kell hozzá.

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Ezért nem kell zászlót (még ha nem is az volt) égetni, mert elviszi az üzenetet teljesen gáz irányba.
Dehát mint írtam, ha annyi eszük lenne, hogy ne égessenek dávid-csillagot, akkor annyi is lenne, hogy hatékonyabban kezeljék a problémát.
(Egyébként ha lenne egy egymilliós nagygyűlés mondjuk a szólásszabadságért, teljes nyugiba lemenne, semmi rendbontás, balhé, de egy bomlott agyú nagymama meztelenre vetkőzne, és éljen Bridget Bardot kiabálással rohangászna 3 percet míg elvinnék, akkor hiába 999.999 normális résztvevő, ez lenne a hírértéke a dolognak, ez lenne a meztelen nagyis tüntetés inenntől kezdve.)Sobri Jóska
igy van, igy működik a negyedik hatalmi ág: a sajtó


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 994 — #NoStress
Ezért nem kell zászlót (még ha nem is az volt) égetni, mert elviszi az üzenetet teljesen gáz irányba.
Dehát mint írtam, ha annyi eszük lenne, hogy ne égessenek dávid-csillagot, akkor annyi is lenne, hogy hatékonyabban kezeljék a problémát.
(Egyébként ha lenne egy egymilliós nagygyűlés mondjuk a szólásszabadságért, teljes nyugiba lemenne, semmi rendbontás, balhé, de egy bomlott agyú nagymama meztelenre vetkőzne, és éljen Bridget Bardot kiabálással rohangászna 3 percet míg elvinnék, akkor hiába 999.999 normális résztvevő, ez lenne a hírértéke a dolognak, ez lenne a meztelen nagyis tüntetés inenntől kezdve.)

több mint 13 éve
stitch90 256
Érdekes, hogy a zászló-égetést vettétek legfőképp górcső alá. Ott voltam én is tegnap a TMRSZ-el, és ezt pl én nem is láttam. A lényeg, hogy tegnap egy hajszálon múlt. Vagy pont nem. De szeretném nem azt feltételezni, hogy a szakszervezeti vezetőinket nem vásárolta meg az a rohadék pintér...hétfőn,reggel 8kor elkezdődik egy újabb beszélgetés,remélem immáron sikerrel...

Vamos Gringos!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 994 — #NoStress
na végre valami jó kis tünti, ahol nem csak vonulgatnak és állnak csöndben
http://index.hu/belfold/2011/05/06/fustgranat_robbant_a_parlament_elott/

azt mondjuk nem értem minek képzeli magát ez a véderő vagy mi a fasz. az izraeli zászló égetés meg nagyon kellett ám. sok köze van a problémákhoz...haromt
Ha olyan kurva okosak lennének, akkor nem így kezelnék a problémájukat. Ergo barmoktól ne várjál konzekvens viselkedést még mint barom úgy se.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
na végre valami jó kis tünti, ahol nem csak vonulgatnak és állnak csöndben
http://index.hu/belfold/2011/05/06/fustgranat_robbant_a_parlament_elott/

azt mondjuk nem értem minek képzeli magát ez a véderő vagy mi a fasz. az izraeli zászló égetés meg nagyon kellett ám. sok köze van a problémákhoz...haromt
A teljesség kedvéért tegyük hozzá, hogy ezt nehezen nevezném izraeli zászlónak: http://barikad.hu/sites/barikad.hu/files/2011/05/mentés.jpg
Ettől függetlenül persze valóban teljesen felesleges volt.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na végre valami jó kis tünti, ahol nem csak vonulgatnak és állnak csöndben
http://index.hu/belfold/2011/05/06/fustgranat_robbant_a_parlament_elott/

azt mondjuk nem értem minek képzeli magát ez a véderő vagy mi a fasz. az izraeli zászló égetés meg nagyon kellett ám. sok köze van a problémákhoz...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha már közelkelet
most tényleg ezektől félnek hogy atombombát csinálnak? ezek itt lecsukják egymást a vezetésben mert szerintük a másik Dzsinneket idézett 😀
http://index.hu/kulfold/2011/05/06/boszorkanysaggal_vadoljak_ahmadinezsad_embereit/
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 994 — #NoStress
tudom. de én most erről az akcióról beszélek. itt elég bizonyítani az egyik nagyszülőtharomt
Ha a Szochnutos dologra gondolsz, ahhoz szükséges, hogy azt bizonyítsd, hogy zsidó vagy, ahhoz pedig az apai ág semmit sem ér.Sobri Jóska
én így hallottam. de nem vagyok sem zsidó, sem zsidológus tehát lehet hogy tévedek.
nem tudom mennyire éri meg egy kis ingyennyaralásért napokig hallgatni a vérciki PR szövegeket.haromt
Én voltam így a Szochnuttal Izraelben, még vagy 20 éve. 3 hét kibucban melózás (akarom mondani csajozás, bulizás), és 1 hét országjárás. Volt 1 db előadás is, de nem tudom miről, mert én gimiben németes voltam, nem angolos, és elröhögtük az egészet egy csajjal, a felénél ki is mentünk. Annak meg aki elmegy így, mivel valamelyik anyai felmenője mégiscsak zsidó nem okoz problémát azt hallgatni, hogy Izrael jó, Izrael szép, nem tűnik cikinek, max érdektelennek.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
tudom. de én most erről az akcióról beszélek. itt elég bizonyítani az egyik nagyszülőtharomt
Ha a Szochnutos dologra gondolsz, ahhoz szükséges, hogy azt bizonyítsd, hogy zsidó vagy, ahhoz pedig az apai ág semmit sem ér.Sobri Jóska
én így hallottam. de nem vagyok sem zsidó, sem zsidológus tehát lehet hogy tévedek.
nem tudom mennyire éri meg egy kis ingyennyaralásért napokig hallgatni a vérciki PR szövegeket.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 994 — #NoStress
tudom. de én most erről az akcióról beszélek. itt elég bizonyítani az egyik nagyszülőtharomt
Ha a Szochnutos dologra gondolsz, ahhoz szükséges, hogy azt bizonyítsd, hogy zsidó vagy, ahhoz pedig az apai ág semmit sem ér.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
tudom. de én most erről az akcióról beszélek. itt elég bizonyítani az egyik nagyszülőt
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 994 — #NoStress
Nekem annyi rálátásom van a tanintézményre, hogy előtte járok el dolgozni, illetve a lányom jár oda hetente egyszer délután rajzszakkörre. Szóval az Izrael-barátság légköre egyértelmű számomra, a folyosói tablók téma választásából, illetve a héten is láttam Israel Army feliratú sapkában bemenni gyermeket. Kicsit irigykedtem is, mert nekem is volt ilyen sapkám kb. 20 évvel ezelőtt, de valahogy elkallódott.vadibandi
Nálunk minden évben volt tájékoztató arról, hogy milyen király dolog belépni az izraeli hadseregbe. Persze csak kilencedik után. Adtak király prospektusokat is meg lehetett fogdosni puskákat, de tudtommal egy osztálytársam sem lépett be eleddig 😊Rajna
ha jelentkezel és igazolod legalább 1 nagyszülőig a zsidó származásodat akkor ingyen vendégüllátnak Izraelben 1 vagy 2 hétre. Ők fizetik az utazást és a szállást stb. Megnézheted a fél országot illetve győzködnek hogy maradj ott és lépj be a hadseregbe. a fél volt osztályom volt így. Asszem 26 éves korodig veheted igénybe ezt a szolgáltatást.haromt
Anyai ágon még egy üknagyanya is elég. A zsidók tutira mennek, az, hogy honnan jön ki a gyerek az 100%-os bizonyosság, az, hogy ki rakta bele meg véleményes.
Szóval egy anyukád anyukájának anyukája 100%-os zsidóságot bíztosít. Míg egy apuka semmit se ér.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A hitgyülis öregdiák megjelenésében nem kell keresni semmi különös összeesküvés-elméletet. A Vidámvasárnap fanklub egy Izrael-barát, lassan történelmi egyház, vállaltan jó fideszes kapcsolatokkal.Dzsokijuing
Nekem annyi rálátásom van a tanintézményre, hogy előtte járok el dolgozni, illetve a lányom jár oda hetente egyszer délután rajzszakkörre. Szóval az Izrael-barátság légköre egyértelmű számomra, a folyosói tablók téma választásából, illetve a héten is láttam Israel Army feliratú sapkában bemenni gyermeket. Kicsit irigykedtem is, mert nekem is volt ilyen sapkám kb. 20 évvel ezelőtt, de valahogy elkallódott.vadibandi
Nálunk minden évben volt tájékoztató arról, hogy milyen király dolog belépni az izraeli hadseregbe. Persze csak kilencedik után. Adtak király prospektusokat is meg lehetett fogdosni puskákat, de tudtommal egy osztálytársam sem lépett be eleddig 😊Rajna
ha jelentkezel és igazolod legalább 1 nagyszülőig a zsidó származásodat akkor ingyen vendégüllátnak Izraelben 1 vagy 2 hétre. Ők fizetik az utazást és a szállást stb. Megnézheted a fél országot illetve győzködnek hogy maradj ott és lépj be a hadseregbe. a fél volt osztályom volt így. Asszem 26 éves korodig veheted igénybe ezt a szolgáltatást.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
A hitgyülis öregdiák megjelenésében nem kell keresni semmi különös összeesküvés-elméletet. A Vidámvasárnap fanklub egy Izrael-barát, lassan történelmi egyház, vállaltan jó fideszes kapcsolatokkal.Dzsokijuing
Nekem annyi rálátásom van a tanintézményre, hogy előtte járok el dolgozni, illetve a lányom jár oda hetente egyszer délután rajzszakkörre. Szóval az Izrael-barátság légköre egyértelmű számomra, a folyosói tablók téma választásából, illetve a héten is láttam Israel Army feliratú sapkában bemenni gyermeket. Kicsit irigykedtem is, mert nekem is volt ilyen sapkám kb. 20 évvel ezelőtt, de valahogy elkallódott.vadibandi
Nálunk minden évben volt tájékoztató arról, hogy milyen király dolog belépni az izraeli hadseregbe. Persze csak kilencedik után. Adtak király prospektusokat is meg lehetett fogdosni puskákat, de tudtommal egy osztálytársam sem lépett be eleddig 😊

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Az én szakomon az emberek fele legalább másodszakot végez, szóval ez nem ritka dolog, plusz szerintem a statisztikában a mesterszakos felvettek is benne vannak, ergo két évjáratról beszélünk egyszerre.

A kampányban pedig nem ígérték a dolog ellenkezőjét, csak azt, hogy a mérnökcuccokat meg kell erősíteni. Az, hogy ezzel párhuzamosan mondjuk fele annyi állami helyet finanszíroznak, az nem mond ellent az ígéreteknek.

Az fn-es idézet is elég vicces. Százezrek valóban kevesbbet kapnak, de tudtommal ez töbmilliós ország, még ha csak a dolgozókat is veszem figyelembe. Én pl. tudom, hogy anyukám adóterhe hatalmasat csökkent, és ezzel minden kétgyerekes szerintem így van, a nagycsaládosok meg mindenképp. Százezrekkel érvelni milliók ellen elég gyengus szvsz.Rajna
Azért ebben pici csúsztatást érzek.... Az a dolgozói réteg kb. 3,5 millió, ehhez képest a több százezer nem olyan kevés. Én középvezető, félig fizikai munkás vagyok három gyerekkel. Ebből egy kiskorú, kettő egyetemista, de gyakorlatilag mindhárom eltartott. És nekem nőtt az adóterhem, ha hozzávesszük a feleségemét is -akié szintén nőtt- ez már jelentős érvágás egy családban. És nem vagyunk speciális eset. Az alacsony keresetűek megszívták. Nem kell ezt magyarázni.apeszos
Hogy tudott nőni? Három gyerekkel 206 250 forint adókedvezmény jár, akkoris, ha csak egy kiskorú, nálunk is én vagyok a középső. Ha mindemellett nőttek az adóterhek akkor jól kereshettek 😊 nálunk inkább az a baj hogy nem tudjuk kihasználni. Nem mondtam amúgy, hogy párszázezer kevés, csak azt, hogy az összességében egyértelműen igaz, hogy az összadóteher illetve a többség adóterhe csökkent. Az más kérdés, hogy ez önmagában jó dolog-e, illetve a megfelelő réteg adóterhe csökkent de a tény az tény.

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
A hitgyülis öregdiák megjelenésében nem kell keresni semmi különös összeesküvés-elméletet. A Vidámvasárnap fanklub egy Izrael-barát, lassan történelmi egyház, vállaltan jó fideszes kapcsolatokkal.Dzsokijuing
Nekem annyi rálátásom van a tanintézményre, hogy előtte járok el dolgozni, illetve a lányom jár oda hetente egyszer délután rajzszakkörre. Szóval az Izrael-barátság légköre egyértelmű számomra, a folyosói tablók téma választásából, illetve a héten is láttam Israel Army feliratú sapkában bemenni gyermeket. Kicsit irigykedtem is, mert nekem is volt ilyen sapkám kb. 20 évvel ezelőtt, de valahogy elkallódott.




több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Nos, hogy mi a vicces.
"Én most néztem a számokat: 2006-ban 58000 embert vettek fel államilag támogatott helyekre, 2010-ben 72000-t (más forrás szerint 68000).
Miért volt szükség arra, hogy 4 év alatt 10-14000 új állami helyet indítsanak?
Mindeközben a költségtérítéses képzésre járók száma csak 5000 fővel emelkedett, 36000-ről 41000-re."
Ezt Te alkottad ma, tehát szerinted 2010-ben felvettek 113000 hallgatót. Magyarországon a születések száma 1998 óta nem éri el a 100 ezret. Utoljára 1994-ben született 113000-nél több gyerek hazánkban. (http://portal.ksh.hu/pls/ksh/docs/hun/xstadat/xstadat_hosszu/h_wdsd001a.html). Szerinted komolyan felvettek 8 ezer fogyatékoson kívül mindenkit tavaly ősszel, aki 1992-ben született?! Valamint itt a KSH adatsora: http://portal.ksh.hu/pls/ksh/docs/hun/xstadat/xstadat_eves/i_zoi006.html. 2010-ben összesen felvettek 65503 hallgatót, továbbá: http://portal.ksh.hu/pls/ksh/docs/hun/xstadat/xstadat_eves/i_zoi007a.html 2010-ben összesen (minden évfolyamra) 240727 nappali hallgató iratkozott be. Ez már egy vicc.
tomi-tomi
Ne aggódj, ha valamilyen adatot leírok, azt nem az ujjamból szopom. Két helyről idéztem



Hogy miért jöhettek ki ekkora összegek:
- a diploma iránti igény nem csak a frissen érettségizettek körében emelkedett az elmúlt évtizedben, még első diplomás képzést is gyakran kezdik el idősebb korban
- egyre több a másoddiplomás képzés
- attól, hogy valakit felvesznek az egyetemre, még nem jelenti azt, hogy 1 év múlva is oda fog járni, viszonylag nagy a lemorzsolódás, különösen az egyre gagyibb felvételi követelmények miatt

"Mitől maszatolás az, ha bejelentik kerek-perec, hogy 2 év múlva 30000 helyet finanszíroz az állam?" vs. "Az összevonásokat már csak azért sem hívnám (még) maszatolásnak, mert szvsz jelenleg a kormány se tudja, hogy miként fog történni." Szintén a Te mondataid, egy órán belül.
tomi-tomi
És hol van itt az ellentmondás? Van egy kijelölt cél: 30000-re kell csökkenteni az államilag finanszírozott helyeket, de az eszköz még csak kidolgozás folyamatában van, erről értesült most a közvélemény.

Ez a kormány azt ígérte, hogy X %-kal fogja csökkenteni az állami finanszírozású férőhelyek számát a felsőoktatásban? Nem, egy kumma hang nem volt erről. Összesen (igen, ennyit írtak összesen a felsőoktatásról!) ennyit ígértek. "A magas hozzáadott értékű iparágak fejlesztéséhez (egészségipar, high-tech, innováció, K+F, zöld gazdaság) szükség van a hazai természettudományos és mérnökképzés megerősítésére. Jelenleg a felsőoktatásban szerezhető diplomák felére nincs piaci kereslet, ezért a felvételizőknek több információt kell adni a szakok piaci értékéről." ( static.fidesz.hu/download/481/ne … a_8481.pdf) Tehát - majd kiderül milyen - szakokat megszüntetünk, cserébe más, konkrétan meghatározott területeken erősítünk. A saját logikád/levezetésed 2. pontja alapján elutasítod az ötletet.
tomi-tomi
Ez a kormány nem tagadta le fizetett hirdetésben, hogy lesz tandíj, majd nem vezette azt be.
Azt se ígérték kifejezetten, hogy az állam megtartja az összes államilag finanszírozott helyet. Én már a 2008-as népszavazáskor abban bíztam, hogy ha nem is vezetnek majd be a kormányra kerüléskor tandíjat, növelik a költségtérítéses képzést az államilag finanszírozott rovására.

De ettől függetlenül azt jól látod, hogy az ígéretek megtartásának szükségességéről az évek során változott a véleményem, mert láttam hogy ha valaki ebben az országban őszintén beszél egy megszorító programról, annak csak a demagóg, még államcsődben is osztogató politikai erők a nyertesei, akik a szükséges kiigazítást még a legzordabb időkben se tennék meg.
Gondolom sokan emlékeznek arra, amikor 2-3 éve Orbán zárt körben a nyugdíjak befagyasztásáról beszélt, pillanatok alatt vagy félmillió szavazó pártolt el a fidesztől a felmérések szerint. És ezek nem az MSZP-hez mentek volna vissza tartósan (mivel ők rá egy évre éppen elvették a 13. havi nyugdíjat), hanem a legrosszabb esetben akár a jobbikhoz is.
Tudom, nem ismered az atapapa-összest, de bizonyos kérdésekben én már a kampány során reménykedtem abban, hogy nem Petike kommunikációs trükkjei jelentik a Fidesz valódi programját, vagyis igen, reménykedtem abban hogy hazudnak.
Mentségemre szóljon, ha ők kúrták volna el az előző négy évet, akkor eszembe se jutott volna, hogy a saját szemetük eltakarítására bizalmat szavazzak nekik.

"Nem csökken az adóteher. Százezrek kapnak kevesebbet kézhez, ha a kormány betartja Brüsszelnek tett ígéretét." (http://www.fn.hu/ado/20110420/nem_csokken_adoteher/) A saját logikád/levezetésed 3. pontja alapján elutasítod az ötletet.
tomi-tomi
Szerinted a "válságadókat" miért vezette be és tartja napirenden a kormány annak dacára, hogy idén már sorban a második év lesz, amikor emelkedik a GDP?
Mert összességében közel harmadával kevesebb pénz jön be az SZJA-ból a tavalyihoz képest, idén. kb. 500 milliárd forinttal több pénzt hagy kint a központi költségvetés az emberek zsebében.
Arról persze lehet és kell is vitázni, hogy a legjobb utat és módot választotta-e a kormány az adó és az adminisztratív terhek csökkentésére.

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 775 — Saturday Night Lights
http://index.hu/belfold/2011/05/05/megkezdodott_kepiro_pere/
Bezzeg a bizonyítottan bűnös Biszku Béla perénél nem volt ott a két szerencsétlen... Iszonyúan szánalmas az egész sztori.Schleck
Két megjegyzés:
1. A csillagos gimnazisták között a feleségem felismerni vélte a Bornemisza Péter Gimnázium (volt) hallgatóját.
Ha lenne közöttetek olyan, aki nem kellően tájékozott ahhoz, hogy ennyi infóból is levonja a megfelelő következtetést, akkor elárulom, hogy ez a Hitgyüli felekezeti iskolája.

2. A per bírája meg szerintem jó fej, már tárgyaltam nála. Nem mellesleg katonai bíró és egyben hivatásos állományú dandártábornok.vadibandi
A hitgyülis öregdiák megjelenésében nem kell keresni semmi különös összeesküvés-elméletet. A Vidámvasárnap fanklub egy Izrael-barát, lassan történelmi egyház, vállaltan jó fideszes kapcsolatokkal.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)