Snooker és egyéb sportok

3 feliratkozó

több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 938
Aztán az utolsó frame meg már az igazi Selby volt. Pedig azért látszott rajta ma a fáradtság az az Allen-Selby csörte leszívta őt is (nálam az egyik legnagyobb meccs, amit láttam, és szomorú, hogy pl. egy Eusporton is az megy, hogy az szenvedés volt, holott egy óriási taktikai csata), aminek hála ő is sokkal támadóbb szellemben kezdett ma (rövidíteni akarta a frame-ket), így voltak is ebből hibák és Brecel indulhatott.

Holnap viszont már egy pihentebb Selby jön, így ha tippelnem kéne, akkor nem is lesz ilyen pörgős a meccs, amit pedig Brecel nagyon utál.
több mint 1 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 633
VB döntőben nem láttam még 147-et 😊
Peszinter Ferenc
Mint kiderült ez nem véletlen.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Yeeeeeeee èn idejèt se tudom mikor láttam utoljára èlőben maxit talán 10 ève, mindig lemaradtam róla, vègre nem 🥳🥳🥳🥳
több mint 1 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 633
Az igen. Maximum break.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 1 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Ez kemény volt, bármennyire is utálom a Selby-t.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 1 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
VB döntőben nem láttam még 147-et 😊
több mint 1 éve
csipkelli 3 985
Hát, ezt a bréket mintha Ronnie ütötte volna. Előtte Selbyé se volt rossz.
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 528 — !SuPeR6BoWL!
Brecel bombázason kívül ért valamihez....mert ha nincs mákja akkor 50-50 belekúr és vagy bejön vagy nem

Szerkesztette: ThundersNFL a Paraszt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Brecel nagyon cool, penge játékos, nagyon impresszíven, nézőbarátan, gyorsan tudja tolni, mint a fiatal Hendry vagy Ronnie.
Ritkán nézek snookert, nem is emlékszem, hogy eddig láttam volna -bár top10-es játékos-, de nem lehet nem neki drukkolni.
Pláne, hogy ő lehetne az első nem angolszász világbajnok snookerben.

több mint 1 éve
csipkelli 3 985
Brecel leszarja a tétet. Ez milyen barna volt középre?
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 551 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nem gondoltam volna, hogy egyszer Selbynek fogok szurkolni a döntőben 😊

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagy nehezen!
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azèrt a snooker magasiskolája megy most.
több mint 1 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Selby ma már kb 4-5. alkalommal kényszerül biztonságit lökni a frame ball környékén, szinte már szándékosnak tűnik 😊
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 938
Allen fejben elfáradt. Mondjuk Selby ellen ilyen sok nyert frame-ig menő meccsen ez nem csoda.

Szerkesztette: Jughead
több mint 1 éve
csipkelli 3 985
Allen a harmadik frame-jét dobja el elrontott középső belökéssel. Pedig milyen snookert adott előtte.
több mint 1 éve
csipkelli 3 985
1-2 Selby mák még jöhetne.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nyomi bèlga....nagyon remélem Selby nyer mert akkor ez most nekem lesz egy "èrdektelen" döntő (mondjuk ez kb Si miatt is az lett volna ha Allen nyer 😛)
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 528 — !SuPeR6BoWL!
Belga majom megcsinálta -9 ről....
Valahogy olyan unszimpatikus buzi feje van
Kínai meg elfalconosta

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
csipkelli 3 985
Tudom rosszindulatú vagyok, de nem lepődnék meg, ha jövőre Si is csatlakozna az eltiltott honfitársaihoz.
Jughead
Ugyan már. 100 ezer fontot kap az elődöntőért. De nem csak ezért.
csipkelli
És? A többiek se a pénzért csinálták, hanem mert kényszerítették őket.
Jughead
Liang ott a "kényszerítő", nem? Hamar elvesztette a sztori az érdeklődésemet.
Neki sokáig jól ment, aztán nem.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 938
Tudom rosszindulatú vagyok, de nem lepődnék meg, ha jövőre Si is csatlakozna az eltiltott honfitársaihoz.
Jughead
Ugyan már. 100 ezer fontot kap az elődöntőért. De nem csak ezért.
csipkelli
És? A többiek se a pénzért csinálták, hanem mert kényszerítették őket.
több mint 1 éve
csipkelli 3 985
Tudom rosszindulatú vagyok, de nem lepődnék meg, ha jövőre Si is csatlakozna az eltiltott honfitársaihoz.
Jughead
Ugyan már. 100 ezer fontot kap az elődöntőért. De nem csak ezért.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 938
Tudom rosszindulatú vagyok, de nem lepődnék meg, ha jövőre Si is csatlakozna az eltiltott honfitársaihoz.
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 551 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Brecel megint tol egy 7:0-t a végére?

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 528 — !SuPeR6BoWL!
Beszarás....ennek a belgának kell egy bazi nagy hátrány ,hogy elkezdjen játszani vagy mi a fasz?

Kínai srác meg verheti a fejét a falba ha elbukja....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018