Darts

19 feliratkozó

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
nyilván ki lehet szállni duplával és triplával is, de nem kötelező
én a hétvégét javasolnám időpontakFarky
gondolj a vidékiekreshawnka
gondolj a munkásokra 😀 + hétvége nem jelent feltétlen estét, lehet délelőtt, délután is játszaniFarky
vidéki vagyok és dolgozok is. egy random hétköznap esténél nem fogsz megfelelőbb időpontot találni. 😊
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
nyilván ki lehet szállni duplával és triplával is, de nem kötelező
én a hétvégét javasolnám időpontakFarky
gondolj a vidékiekreshawnka
gondolj a munkásokra 😀 + hétvége nem jelent feltétlen estét, lehet délelőtt, délután is játszani

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
nyilván ki lehet szállni duplával és triplával is, de nem kötelező
én a hétvégét javasolnám időpontakFarky
gondolj a vidékiekre
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
nyilván ki lehet szállni duplával és triplával is, de nem kötelező
én a hétvégét javasolnám időpontak

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
de akkor a szimpla kiszállás jelentse azt, hogy 40-nél nem para rádobni a D20-ra 😀 szóval játsszon mindkettő, max aki erősködik a duplával, az majd megszívja.

időpontnak a csütörtök estéket erőltetném, egységes 20:00. helyszínre én a nagyvárad téri kocsmát preferálnám, de ha vándorcirkusz lesz, azzal sincsen ellenvetésem.
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
én is a sima kiszállóra szavaznék, felesleges a dupla, így legalább izgalmasabb a játék ezen a szinten, aztáb ha pro-k leszünk mehetünk dupla vagy tripla out-ra is 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
Sok olyan parti volt, hogy valaki szépen lement D15-D20 kiszálló környékére, de ugye simát dobott, aztán mondjuk D3-D8 környékén párszor meg besokallt, míg a másik 4-5 kör alatt utolérte, és a végén nyert úgy, hogy volt mondjuk valami idétlen 3 pontja, míg a másik erölködött a D6-al.
Határozottan ellene vagyok a duplakiszállónak ezen a szinten. 😊
Akkor legyen az aranyközépút a sima kiszálló.

De ha megvan a PL végleges mezőnye azokkal, akik mindegyik alkalommal eljönnek majd, akkor szavazhatunk a lehetséges metodikák között, és legyen a népakarat.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 224 — Vikings fan
Felnőtt emberek vagyunk, tehát steel.
De csak akkor vágjunk bele ha van fix schedule, és senki nem hiányzik egy alkalommal se (csak orvosi igazolással).
Valamint a duplakiszállót túlzásnak érzem, jó a szektorkiszállás, vagy a túlhúzás is akár, vagyis azé a leg, aki először elér 301 pontot (vagy többet).
És lehet körmérkőzés, de lehet alkalmankénti kieséses, és pontozásos is.
Sobri Jóska
hát 7 hétig alapszakasz, és utána PO, kiemelésekkel.

túlhúzást nem támogatom, a szektort se annyira, ha már játszunk akkor duplával szálljunk ki, max csak 10 körig megyünk és aki a végén alacsonyabb azé a leg.shawnka
Ilyet már játszottunk, nem ad valós képet, és elég random, hogy valaki elront pár nyilat 32-n, mert próbál dupla 16-ozni, a másik meg nyer 9 vagy 17 ponttal 1-2 totál homály után.
Akkor sima kiszálló, nem az egész szektor, csak az 1x rész.
A duplakiszállós az túl esetleges.
Az alapszakasz+ 8 fős PO az jónak tűnik, és így ha 9 vagy 10-en lennénk is jöhet mindenki.
Csak fix schedule legyen, fix dátumokkal, mert ha nem jön el valaki, akkor az ellenfele nem tud játszani, és hiába a "győzelem", az úgy nem túl szórakoztató.Sobri Jóska
Túlhúzás azért ne legyen. Azért legalább egy szektorkiszálló legyen. De felőlem az is lehet, hogy 3-5 körig dupla ha nem megy akkor sima.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
Felnőtt emberek vagyunk, tehát steel.
De csak akkor vágjunk bele ha van fix schedule, és senki nem hiányzik egy alkalommal se (csak orvosi igazolással).
Valamint a duplakiszállót túlzásnak érzem, jó a szektorkiszállás, vagy a túlhúzás is akár, vagyis azé a leg, aki először elér 301 pontot (vagy többet).
És lehet körmérkőzés, de lehet alkalmankénti kieséses, és pontozásos is.
Sobri Jóska
hát 7 hétig alapszakasz, és utána PO, kiemelésekkel.

túlhúzást nem támogatom, a szektort se annyira, ha már játszunk akkor duplával szálljunk ki, max csak 10 körig megyünk és aki a végén alacsonyabb azé a leg.shawnka
Ilyet már játszottunk, nem ad valós képet, és elég random, hogy valaki elront pár nyilat 32-n, mert próbál dupla 16-ozni, a másik meg nyer 9 vagy 17 ponttal 1-2 totál homály után.
Akkor sima kiszálló, nem az egész szektor, csak az 1x rész.
A duplakiszállós az túl esetleges.
Az alapszakasz+ 8 fős PO az jónak tűnik, és így ha 9 vagy 10-en lennénk is jöhet mindenki.
Csak fix schedule legyen, fix dátumokkal, mert ha nem jön el valaki, akkor az ellenfele nem tud játszani, és hiába a "győzelem", az úgy nem túl szórakoztató.

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Felnőtt emberek vagyunk, tehát steel.
De csak akkor vágjunk bele ha van fix schedule, és senki nem hiányzik egy alkalommal se (csak orvosi igazolással).
Valamint a duplakiszállót túlzásnak érzem, jó a szektorkiszállás, vagy a túlhúzás is akár, vagyis azé a leg, aki először elér 301 pontot (vagy többet).
És lehet körmérkőzés, de lehet alkalmankénti kieséses, és pontozásos is.
Sobri Jóska
hát 7 hétig alapszakasz, és utána PO, kiemelésekkel.

túlhúzást nem támogatom, a szektort se annyira, ha már játszunk akkor duplával szálljunk ki, max csak 10 körig megyünk és aki a végén alacsonyabb azé a leg.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
Felnőtt emberek vagyunk, tehát steel.
De csak akkor vágjunk bele ha van fix schedule, és senki nem hiányzik egy alkalommal se (csak orvosi igazolással).
Valamint a duplakiszállót túlzásnak érzem, jó a szektorkiszállás, vagy a túlhúzás is akár, vagyis azé a leg, aki először elér 301 pontot (vagy többet).
És lehet körmérkőzés, de lehet alkalmankénti kieséses, és pontozásos is.

Milyen szintű tudás kell ? 😀 Mert ha nem baj, hogy cirka 5 éve nem dartsoztam jövök szívesen, amúgyis terveztem már 😀Toca
hát ha eltalálod a táblát, akkor bent vagy 😀shawnka
Ez se legyen kritérium, hagy jöjjön Igor is. 😉

több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Soft vagy steel?Farky
most szórakozol?shawnka
Hát nem tudom hol akarunk majd játszani ês h ott milyen táblák vannak.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 224 — Vikings fan
én is jövök, valakinek utolsónak is kell lenni 😊Dexxter Tailor
Challange accepted 😀

Nah akkor így állunk asszem:
bowl.hu PL

Sobri
shawnka
empty
Farky
berger
kristof
Toca
Dexxter Tailor
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 482 — nabege2@yahoo.com
Kemény:
 www.origo.hu/sport/sakk/20140102-polgar-judit-immar-negyedszazada-vezeti-a-vilagranglistat.html?sec-5
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Soft vagy steel?Farky
most szórakozol?
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Soft vagy steel?Farky
steel
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Soft vagy steel?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
amúgy a játék típusa szerintem best of 7 (301) legyen. az négy párosításra egy este bőven menedzselhető.shawnka
leg vagy set? 😀
amúgy jogos, támogatom.berger90
a best of seven az leges 😊
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
amúgy a játék típusa szerintem best of 7 (301) legyen. az négy párosításra egy este bőven menedzselhető.shawnka
leg vagy set? 😀
amúgy jogos, támogatom.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 821 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
én is jövök, valakinek utolsónak is kell lenni 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
amúgy a játék típusa szerintem best of 7 (301) legyen. az négy párosításra egy este bőven menedzselhető.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 224 — Vikings fan
Milyen szintű tudás kell ? 😀 Mert ha nem baj, hogy cirka 5 éve nem dartsoztam jövök szívesen, amúgyis terveztem már 😀Toca
hát ha eltalálod a táblát, akkor bent vagy 😀shawnka
Talán az még megy, mondjuk az ilyen duplával kiszállós móka már necces 😀
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Milyen szintű tudás kell ? 😀 Mert ha nem baj, hogy cirka 5 éve nem dartsoztam jövök szívesen, amúgyis terveztem már 😀Toca
hát ha eltalálod a táblát, akkor bent vagy 😀
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 224 — Vikings fan
Milyen szintű tudás kell ? 😀 Mert ha nem baj, hogy cirka 5 éve nem dartsoztam jövök szívesen, amúgyis terveztem már 😀
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
bowl.hu PL

Sobri
shawnka
empty
Farky
berger
kristof