Darts

19 feliratkozó

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
Ha hétvégén este vagy hétköznap kilenc után kell csak játszanom, jövök 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Én is benne lennék. Mi lenne a játék '01 / cricket? Soft || steel?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Ha itt rajtam kívül bárkiben is lenne képesség a rendszerességre, lehetne csinálni bowl.hu PL-t, 8 ember csak összejönne, akár körmérkőzésekkel, akár alkalmi kupákkal, pontozásos rendszerben - csakhát ugye ki akar a második helyért erölködni… 😊Sobri Jóska
tetszik az ötlet, pörgetném szívesen. tudod mit, pörgessük is! 😀

Sobri
shawnka
empty
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
Ha itt rajtam kívül bárkiben is lenne képesség a rendszerességre, lehetne csinálni bowl.hu PL-t, 8 ember csak összejönne, akár körmérkőzésekkel, akár alkalmi kupákkal, pontozásos rendszerben - csakhát ugye ki akar a második helyért erölködni… 😊

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 061 — Így remélem megfelelek nektek.....
Évente fél hónapig 😉 😛
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Simán bebizonyította a darts, hogy nem rétegsport. Saját topikot neki. 😀GRAFI
támogatom 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Simán bebizonyította a darts, hogy nem rétegsport. Saját topikot neki. 😀
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧


egyszer én is így akarok 100+ dobni, mint ők

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
És megjött a 2014-es Premier League mezőnye:

Michael van Gerwen
Phil Taylor
Adrian Lewis
Simon Whitlock
Raymond van Barneveld
Gary Anderson
Wes Newton
Robert Thornton
Dave Chisnall
Peter Wright

Hát, 8 ember teljesen okés, Wrightot nem kérdés, hogy hozni kellett, viszont Newton helyett sokkal inkább érezném ideillőnek Wade-t. Chisnall tök semleges.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Wright csak elkúrta a végét....ha hozza a szettet 6-5 után lendületből végigdarálta volna sztem...peach
Á, már itt is remegett a keze, meg akkor is amikor a 4-3-ért dobott, később csak még nagyobb lett volna rajta a nyomás.Jakehomer
nem hiszem h később nagyobb lett volna a nyomás rajta, ha ezt megdobta volna (tudom a ha nem játszik) jót tett volna a lelkének, minden esetre kíváncsi leszek h Wright ezek után mit alkot idénFarky
Jót tett volna a lelkének, de attól még könnyebb nagyobb hátrányban megdobni egy kiszállót, mint egálnál vagy a győzelemért.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 481 — nabege2@yahoo.com
Nem lett sima, bár ritkán toltak mind2-en nagyon jól. Valaki tuti bénázott egy picit😊
A hollandnak szurkoltam, szerintem megérdemelte.
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
mázlista kojak.. Azért szép volt Wright 😊Farky
azért dartsban mázlira fogni lolkaszo
jjajj már na, nem érzed az iróniát, egyébként meg az h kiesik egy nyíl vagy nem, illetve betolja-e egy adott szektorba vagy nem a másik, nehogy azt mond h tudatos 😊 Most megérdemelte a kopasz a VB sikerte, de majd jövőre jön az öreg és megmutatja h ki a király


Wright csak elkúrta a végét....ha hozza a szettet 6-5 után lendületből végigdarálta volna sztem...peach
Á, már itt is remegett a keze, meg akkor is amikor a 4-3-ért dobott, később csak még nagyobb lett volna rajta a nyomás.Jakehomer
nem hiszem h később nagyobb lett volna a nyomás rajta, ha ezt megdobta volna (tudom a ha nem játszik) jót tett volna a lelkének, minden esetre kíváncsi leszek h Wright ezek után mit alkot idén

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
mázlista kojak.. Azért szép volt Wright 😊Farky
azért dartsban mázlira fogni lol
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Wright csak elkúrta a végét....ha hozza a szettet 6-5 után lendületből végigdarálta volna sztem...peach
Á, már itt is remegett a keze, meg akkor is amikor a 4-3-ért dobott, később csak még nagyobb lett volna rajta a nyomás.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Wright nem volt még kész a vb címre, egyrészt az elején, amikor Gerwen nagy nyomás alá helyezte, teljesen szétesett jó húsz percre, aztán a hetedik szettben és az utolsóban is olyan kiszállókat cseszett el, amiket korábban simán megcsinált. A végére eléggé visszaesett MvG, de a jobb játékos nyert, nem kérdés.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
Wright csak elkúrta a végét....ha hozza a szettet 6-5 után lendületből végigdarálta volna sztem...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
mázlista kojak.. Azért szép volt Wright 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Megérdemelte Gerwen, nem volt borzasztó döntő legalább.

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
elképesztően visszaesett mindkettő, de ettől még elég élvezetes meccs lett belőle.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Az a baj, hogy a szünet Wright ellen fog dolgozni. Mr. Proper megnyugszik, a közönség is egy picit talán, ez nem jó.
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Enyhe hangulatember mindkettő.. 😊
Még a végén meccs lett belőle valóban.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Gerwennek vannak nagyon masszív üresjáratai

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
De kár h wright adott 4 szett előnyt...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Ezt most elbaszta, mindkét legben dobhatott kiszállóra

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
szerintem ezen a szetten dőlt el. 4-3 helyett 5-2, ez bárkit megakasztana lelkileg. ráadásul két nyila is volt kiszállni.