Darts
17 feliratkozó
több mint 7 éve
Lassan a hitet is elveszti, ez történt Garyvel is.
Tepper takarodj!
több mint 7 éve
Ez a hülye a szar kiszállózásával szabotálja a szoros döntőt. Gerwennek erőlködnie sem kell, smith elintézi magát eddig.szokásos smith, remélem majd ha már elmegy a meccs végleg, azért nyer 1-2 szettet
peach
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Ez a hülye a szar kiszállózásával szabotálja a szoros döntőt. Gerwennek erőlködnie sem kell, smith elintézi magát eddig.
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Smith visszatért a balf.sz kiszállózáshoz, ezzel nem lehet nyerni.

több mint 7 éve
Hajrá Smith, Hajrá!!!!
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Annyit nalam mindenkepp elertek a filyamatos fujjolassal hogy mar nem borulnek ki ha esetleg MVG megnyeri megint..😀
több mint 7 éve
Jelenkorban biztosan, és kb. Taylor előzi meg egyedül. Ilyen géppuskakézzel, egy jóval keményebb brigádban ennyire kitűnik.Sok dartsot néztem. Taylornak ki volt komoly kihívója mondjuk 5 éven át? Barney?
Remélem sok erős fiatal lesz, különben lesz a dartsban is még egy Schumacher...
kishaszi
több mint 7 éve
YoungZeeZee
9 838
Nezhetetlen? Miert, mert azt csinalja amit kell?Gary B+ mi a fasz van---
♉gaben♉
MvG a legnagyobb, mint mondtam, de nézhetetlen ez a gépstïlus számomra.
kishaszi
Ez kb olyan , mintha az nfl-ben nem orulnel egy complete passznak.
Attol fuggetlenul kerdezem, hogy nem vagyok senki fan-ja 😊
több mint 7 éve
egyelőre annak szurkolok, hogy ne legyen megalázó 😀
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Gyerünk Smith, hátha!
több mint 7 éve
7-0, 7-1 v. 7-2?
több mint 7 éve
készen állok!szeretem mindkettőt, annak fogok szurkolni, aki hátrányban lesz 😀
több mint 7 éve
Jelenkorban biztosan, és kb. Taylor előzi meg egyedül. Ilyen géppuskakézzel, egy jóval keményebb brigádban ennyire kitűnik.Remélem sok erős fiatal lesz, különben lesz a dartsban is még egy Schumacher...
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 7 éve
Attól még messze van!Gary B+ mi a fasz vanMvG a legnagyobb, mint mondtam, de nézhetetlen ez a gépstïlus számomra.
♉gaben♉
kishaszi
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Gary B+ mi a fasz vanÖreg,fáradt, és Gerwen ellen csak úgy van esély, ha a kopasz hibázgat, Cross is kevés lett voéna tavaly, hiába a remek játék, ha mvg nem ront 5 meccsnyilat
♉gaben♉
---
MvG a legnagyobb, mint mondtam, de nézhetetlen ez a gépstïlus számomra.
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 7 éve
azt mondja már el valaki, hogy MvG-t miért fújolják minden bevonulása előtt annyira?mert 4-0-nál megnyeri az 5. szettet és úgy örül mintha bajnok lett volna a philly 52 év után először. Legalább is engem ezért irritál.
hasbarúgta a terhes feleségét vagy szimplán csak túl jó?
shawnka
Ettől függetlenül elismerem hogy ő a legjobb, és tény hogy csak akkor lehet elverni ha az ellenfélnek extra napja van, neki meg extraszar, ha a kettő együtt nem teljesül akkor esélytelen.
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
azt mondja már el valaki, hogy MvG-t miért fújolják minden bevonulása előtt annyira?Már a megjelenése is visszataszító.
hasbarúgta a terhes feleségét vagy szimplán csak túl jó?
shawnka
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
azt mondja már el valaki, hogy MvG-t miért fújolják minden bevonulása előtt annyira?hasbarúgta a terhes feleségét vagy szimplán csak túl jó?
több mint 7 éve
Csalódtam benned Gary!
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Imádom Garyt, de néha olyanokat dob, hogy a hajam égnek áll...186-ra harmadik nyíllal 20-asra. Nájsz 😀

több mint 7 éve
legalább már csak 3 meccsre kell figyelni
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
előrehozott döntő, ja
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Ez elég bunkó volt itt a bullokkal a végén...
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)