Soccer
41 feliratkozó
1 hónapja
Ahogy tanult kollègám mondaná: "itt a jövő hètig sem rúgunk gólt "😏iktriad zokog örömében😊😊😊
dande2
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
1 hónapja
Francba. Pedig olyan jó nap volt eddig...
1 hónapja
Biro jo kocsog volt elore kuldte a zte jatekosokat majd engedte gyorsba

1 hónapja
xddddddddddddddd az öreg Gundel jobb mint Kürtőőő, ahogy az apja mondta, mehet a Realba mostmár
1 hónapja
Ahogy tanult kollègám mondaná: "itt a jövő hètig sem rúgunk gólt "😏Vagy mégis?
dande2
1 hónapja
Ahogy tanult kollègám mondaná: "itt a jövő hètig sem rúgunk gólt "😏
1 hónapja
elsőre kapott egy denied-otYusuf golt fog loni.11-böl?
Stez
Toto21
1 hónapja
Ritka flegman lötte...
1 hónapja
Ahogy nekifutott Yusuf, abbol latni lehetett, hogy ilyen bohockodas utan fixen kihagyja. 😀
1 hónapja
Még abból se 😀Yusuf golt fog loni.11-böl?
Stez
Toto21
1 hónapja
Kinszenvedes ez a Szuperliga Magyar Kupa-donto.
1 hónapja
Gyenge meccsek vannak ma. Ugy erzem sok jatekos mar nincs fejben a palyan.No NB I, no party.
Toto21
1 hónapja
adatbank.mlsz.hu/league/65/16/31415/27.htmlA Nyírbátor nagyot ment a szezonban, de a bajnoki döntőt 2-0-ra megnyerte a Mátészalka és így Boér Gábor már megye 1 bajnoknak is mondhatja magát.
Mondjuk ehhez sem volt több köze, mint a Zete legutóbbi kupagyőzelméhez.
1 hónapja
Gyenge meccsek vannak ma. Ugy erzem sok jatekos mar nincs fejben a palyan.
1 hónapja
Mondjuk a Honved engedett is teruletet, hogy jatszhassanak, a Fradi nem hagy. 😀Jo enervalt ez a ZTE, pont mint az elmult hetekben. Ok is teljesen elfaradtak igy aprilisra. Nagy kar, de azt nem latom, hogy a Fradi ne daralna be oket.Ellenünk is játszhattak volna így 95 percig. Akor most a Honvéd lenne itt...
Stez
iktriad
1 hónapja
Jo enervalt ez a ZTE, pont mint az elmult hetekben. Ok is teljesen elfaradtak igy aprilisra. Nagy kar, de azt nem latom, hogy a Fradi ne daralna be oket.Ellenünk is játszhattak volna így 95 percig. Akor most a Honvéd lenne itt...
Stez
1 hónapja
Jo enervalt ez a ZTE, pont mint az elmult hetekben. Ok is teljesen elfaradtak igy aprilisra. Nagy kar, de azt nem latom, hogy a Fradi ne daralna be oket.
1 hónapja
Egyik ZTE-csatar 167 cm, a masik 169, a ZTE meg felivelgeti rajuk a labdakat. Jo taktika.Messieknek is bevált egyszer Ferdinand ellen ..😆
Stez


Just Win Baby!
1 hónapja
Egyik ZTE-csatar 167 cm, a masik 169, a ZTE meg felivelgeti rajuk a labdakat. Jo taktika.