Soccer
41 feliratkozó
1 hónapja
Mondjuk itt Pablo elrántja Raya kezét, ezért nem tudja lehúzni.Önmagában a kapus repülése nem lett vna gond.
Pabloval szemben nem volt fault, Rice viszont fogta a másik ember derekát.
1 hónapja
Proxyi
195
Mondjuk kb mindenki szabálytalan volt ott mindenkivel 6 ember között. Na midnegy.
1 hónapja
Ha ez nem szabálytalan akkor semmi.Vagy inkabb meg kellene nezni, hogy miert allt ugy a tamado keze, mert a vedoje ugy olelte at es nyomta a kapusra, hogy amugy teljesen vetlenul tartja a kezet es nem azert, mert a kapust azzal akadalyozza.
Matthew99
1 hónapja
nem kell megijedni idén Arsenal javára ítélnek a sporik. Nem lesz gól
1 hónapja
Mondjuk vicces, ha az Arsenal javara befujjak azt a szogletnel, amit o ellenuk kb sosem. 🙂
1 hónapja
Ha ez nem szabálytalan akkor semmi.

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
1 hónapja
Ha ez gól az vicc
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
1 hónapja
West Ham most esik ki sajnos, hogy nem tudta megtartani az x-et sem.nem most egyenlített?
Stez
1 hónapja
West Ham most esik ki sajnos, hogy nem tudta megtartani az x-et sem.
1 hónapja
Bekapcsolom, Trossard gól!Kétszer ért a kezéhez aztán behúzta, mindkét kezéhez.Arsenal drukkerként mondom, hogy én sem adtam volna meg. Ott a góól....
KeyG
Matthew99
1 hónapja
Kétszer ért a kezéhez aztán behúzta, mindkét kezéhez.Arsenal drukkerként mondom, hogy én sem adtam volna meg. Ott a góól....
KeyG

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
1 hónapja
Bundásban parázs utolsó forduló lesz. 3 csapat közül egy játszhat a rájátszásért a bennmaradásért. 😊
1 hónapja
Kétszer ért a kezéhez aztán behúzta, mindkét kezéhez.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
1 hónapja
Egy angyalföldi cigány’ felér 3-4 Havanna lakótelepi proli csőcselékkel bármikor 😉 nem csak 1397 nyomorulttalOlyan érzésem van - ne haragudj, ha igaztalanul vádollak -, hogy te alapból nem kedveled a Vasast.Vasas oda-vissza megverve. 😀A meccsről mindent elmond, hogy a bíró volt a legjobbjuk.
iktriad
Ettől nyilván bajnokok lesznek, legyenek vele boldogok 1397 néző előtt a Fáy utcában 😁
gabokocka
nagylaza, főpohárnok
Szerkesztette: ozibozi
1 hónapja
Olyan érzésem van - ne haragudj, ha igaztalanul vádollak -, hogy te alapból nem kedveled a Vasast.Vasas oda-vissza megverve. 😀A meccsről mindent elmond, hogy a bíró volt a legjobbjuk.
iktriad
Ettől nyilván bajnokok lesznek, legyenek vele boldogok 1397 néző előtt a Fáy utcában 😁
gabokocka
1 hónapja
Csak nehogy kimaradjon a ziccer, mint tavaly az utolsó fordulóban Otigba fejese. 😀Vasas oda-vissza megverve. 😀Elég is az ezüsthöz 😜😆
iktriad
warr_b
Igaz Löfliék nem lesznek könnyű ellenfél majd nekünk a jövő héten. Sokkal nagyobb ellenállásra számítok a BVSC-től, mint ma a Vasastól. 😀
Szerkesztette: iktriad
1 hónapja
Vasas oda-vissza megverve. 😀Elég is az ezüsthöz 😜😆
iktriad

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Remélem a Róma meg fogja/tudja venni Malent az Aston Villatól. Elképesztő tavasza van a hollandnak.
1 hónapja
Vasas oda-vissza megverve. 😀A meccsről mindent elmond, hogy a bíró volt a legjobbjuk.
iktriad
Ettől nyilván bajnokok lesznek, legyenek vele boldogok 1397 néző előtt a Fáy utcában 😁
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
1 hónapja
Vasas oda-vissza megverve. 😀
1 hónapja
Nyüvedék Honvéd ellen meg nem igaz, hogy mindig ilyen fosok vagyunk 🤬Bazmeg, még helyzetünk se volt.
warr_b
1 hónapja
Nem tudom, mi történt a csapattal, ma mindenki fogalmatlan.
nagylaza, főpohárnok
Nyüvedék Honvéd ellen meg nem igaz, hogy mindig ilyen fosok vagyunk 🤬Jobb csapat az ellenfėl. Ennyike. 😀
warr_b
1 hónapja
Huhh, nagyon kellett ez a meglepi W az Elversberg ellen... Nyüvedék Honvéd ellen meg nem igaz, hogy mindig ilyen fosok vagyunk 🤬

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"