Soccer
41 feliratkozó
1 hónapja
Hát ez a bíró egy világi balfasz.
1 hónapja
Szegény Atalanta, a második félidő legelején megsérült Scalvini, de a helyére becserélt Kossounou is csak 15 percet bírt.
1 hónapja
Mekkora füttyszót kapott Leao a saját szurkoló táborától a legutóbbi lövése után. Pedig, pont a kurwa sud közepébe lőtte. Nemhogy örültek volna az ingyen labdának.A lecserélésénél még nagyobb a fütty.
Sixo
1 hónapja
Mekkora füttyszót kapott Leao a saját szurkoló táborától a legutóbbi lövése után. Pedig, pont a kurwa sud közepébe lőtte. Nemhogy örültek volna az ingyen labdának.
1 hónapja
Akkor tökéletes hétnek nézett ki. Kikapott a Westham, kikap a Roma meg a Milan is reméljük tartja a -2őt. Még egy Napoli vereség és egy Spurs win és minden tökéletes lett volna.A Roma 2. meg 3. gólja mitől gól? A 2.nál nekem úgy tűnik, hogy Mancini kezéről pattant tovább Rensch elé, a 3.nál meg Rensch annyira tűnt szabálytalannak, mint Britschgi.Köszi, hogy szóltál, hogy fordított a Roma. Azt hittem nyert a Parma. 😀
Jó mondjuk a Milan intézi, hogy mind1 legyen.
Sixo
iktriad
1 hónapja
Utoljára ilyen kilátástalan a xabialonsos meccseken volt utoljára a RealNem is tudom mikor láttam ennyire fos Realt.... Nagyon rendet kellene ott tenni....
ozibozi
Lehet szarul érzem , de Vini Junior úgy basznám ki mint macskát szarni
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
1 hónapja
A Roma 2. meg 3. gólja mitől gól? A 2.nál nekem úgy tűnik, hogy Mancini kezéről pattant tovább Rensch elé, a 3.nál meg Rensch annyira tűnt szabálytalannak, mint Britschgi.Köszi, hogy szóltál, hogy fordított a Roma. Azt hittem nyert a Parma. 😀
Jó mondjuk a Milan intézi, hogy mind1 legyen.
Sixo
1 hónapja
A Roma 2. meg 3. gólja mitől gól? A 2.nál nekem úgy tűnik, hogy Mancini kezéről pattant tovább Rensch elé, a 3.nál meg Rensch annyira tűnt szabálytalannak, mint Britschgi.Jó mondjuk a Milan intézi, hogy mind1 legyen.
1 hónapja
Azèrt erre megint figyelni kellene...vagy uraljuk a labdat vagy ne menjünk így fel...sok van mèg
1 hónapja
Ez nem semmi helyzet volt, a labdaátvétel parádé, de onnan nem kaput találni...mázli
1 hónapja
Nem akarok túl nagyot kockáztatni, de a Barca szerintem bajnok lesz.
1 hónapja
Utoljára ilyen kilátástalan a xabialonsos meccseken volt utoljára a Real
1 hónapja
Ha a Honvéd képes volt legyőzni a Vasast, akkor a Real is képes lesz a Barcát. Kifordult magából a világ.Puskás egyik szeme ma sírni fog. A másik persze nevet.
nagylaza, főpohárnok
1 hónapja
Grat a Barcának, nekem ennyi elég volt 😃
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
1 hónapja
2. Dugó 😀
1 hónapja
Hát ez sem volt kicsi...bár egészen másképp 😀
1 hónapja
Ne vicceljünk, a Tények helyett van.Nincs elég ember akik össze tudnának rakni egy Naplót, ezért inkább feloszlatták.Mi lelte a TV2-t, hogy adják a Barca-Madridot?Hattyúdal 😏😛
Kampman
dande2
ozibozi
1 hónapja
Nincs elég ember akik össze tudnának rakni egy Naplót, ezért inkább feloszlatták.Mi lelte a TV2-t, hogy adják a Barca-Madridot?Hattyúdal 😏😛
Kampman
dande2
1 hónapja
Én már inkább nem írom be harmadiknak4. 😂
nagir
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
1 hónapja
Szerintem ez gól.
1 hónapja
Én már inkább nem írom be harmadiknak

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!