Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Hozzáteszem, ha Arteta jövőre is ezt az ocsmány támadójátékot hozza, én kirúgnám.
Kivéve, ha 2 BL +2 PL győzelmet hozna.
1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Én el fogom viselni, ha az Arsenal elsőként a történelemben győz csalással.
Matthew99
Amúgy szerinted miért csal mindenki a javunkra?
Calciopoli?
Akkor sokkal több ponttal kéne mennünk.
Nem láttam minden MC meccset, de eddig ők voltak a sporik kedvencei, mi változhatott? Megunta a liga Guardiola egyeduralmát?
Willie Parker
Semmivel se tévednek többet az Arsenalnak, mint bármelyik győztes csapatnak bármelyik bajnokságban. Viszont én még mindig nem hiszem el, hogy bajnokok lesznek, mert ma is iszonyat görcsös volt a csapat.
Matthew99
Én sem hiszek benne.
Csak akkor működik, ha wgy meccsen sem kapunk gólt, beleértve a BL döntőt is.
1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Én el fogom viselni, ha az Arsenal elsőként a történelemben győz csalással.
Matthew99
Figyu, megnézte a VAR, kiment a spori, ìgy döntött.
Szerintem biztos mi is kaptunk és szereztünk már szabálytalan gólt, meg vettek is el jogtalanul.
Mint minden csapatnàl.
Willie Parker
Jajj meg menjunk mar ezekkel a picsaba, amikor az elmult 10 evben kb 100-szor szopatta le az arsenalt a biro es kozben az egesz futball tortenelem legundoritobb csapata ellen kuzdunk a bajnoki cimert, akiket kb 5 eve kellett volna kizarni a PL-bol… De tenyleg nyerjenek az olajosok, az a foci megdicsoulese lenne basszameg.
Foldesi26
Amúgy nem az volt, h a 150!!! vádpontos dologban már kellene lennie ìtéletnek?
Vagy 20 év múlva azt mondják, h minden szabálytalan volt, de már nem tudunk mit tenni?
Willie Parker
Száztizenöt. És már tényleg nem fognak mit tenni. Vegyék el a címeket? Olyat szerintem a Liverpool sem akarna. Pedig ugye ezen múlt pl. Gerrard bajnoki címe.
slowmotion
A következő tíz év mindegyikében mínusz 20 pontról indulnak.
Mindegy melyik ligában.
1 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 483 — Invisible man
Én el fogom viselni, ha az Arsenal elsőként a történelemben győz csalással.
Matthew99
Amúgy szerinted miért csal mindenki a javunkra?
Calciopoli?
Akkor sokkal több ponttal kéne mennünk.
Nem láttam minden MC meccset, de eddig ők voltak a sporik kedvencei, mi változhatott? Megunta a liga Guardiola egyeduralmát?
Willie Parker
Semmivel se tévednek többet az Arsenalnak, mint bármelyik győztes csapatnak bármelyik bajnokságban. Viszont én még mindig nem hiszem el, hogy bajnokok lesznek, mert ma is iszonyat görcsös volt a csapat.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
Én el fogom viselni, ha az Arsenal elsőként a történelemben győz csalással.
Matthew99
Figyu, megnézte a VAR, kiment a spori, ìgy döntött.
Szerintem biztos mi is kaptunk és szereztünk már szabálytalan gólt, meg vettek is el jogtalanul.
Mint minden csapatnàl.
Willie Parker
Jajj meg menjunk mar ezekkel a picsaba, amikor az elmult 10 evben kb 100-szor szopatta le az arsenalt a biro es kozben az egesz futball tortenelem legundoritobb csapata ellen kuzdunk a bajnoki cimert, akiket kb 5 eve kellett volna kizarni a PL-bol… De tenyleg nyerjenek az olajosok, az a foci megdicsoulese lenne basszameg.
Foldesi26
Amúgy nem az volt, h a 150!!! vádpontos dologban már kellene lennie ìtéletnek?
Vagy 20 év múlva azt mondják, h minden szabálytalan volt, de már nem tudunk mit tenni?
Willie Parker
Száztizenöt. És már tényleg nem fognak mit tenni. Vegyék el a címeket? Olyat szerintem a Liverpool sem akarna. Pedig ugye ezen múlt pl. Gerrard bajnoki címe.
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Én el fogom viselni, ha az Arsenal elsőként a történelemben győz csalással.
Matthew99
Figyu, megnézte a VAR, kiment a spori, ìgy döntött.
Szerintem biztos mi is kaptunk és szereztünk már szabálytalan gólt, meg vettek is el jogtalanul.
Mint minden csapatnàl.
Willie Parker
Jajj meg menjunk mar ezekkel a picsaba, amikor az elmult 10 evben kb 100-szor szopatta le az arsenalt a biro es kozben az egesz futball tortenelem legundoritobb csapata ellen kuzdunk a bajnoki cimert, akiket kb 5 eve kellett volna kizarni a PL-bol… De tenyleg nyerjenek az olajosok, az a foci megdicsoulese lenne basszameg.
Foldesi26
Amúgy nem az volt, h a 150!!! vádpontos dologban már kellene lennie ìtéletnek?
Vagy 20 év múlva azt mondják, h minden szabálytalan volt, de már nem tudunk mit tenni?
Willie Parker
Sosem fogjak azt mondani, mert nem merik legyalulni a Cityt. Mivel akkor visszamenoleg fel kellene forgatni minden eredmenyuket, mindenhol. Egy szaros Chelsea-t sem mertek, kaptak ket ev atig kizarast kb meg penzbuntetest, aztan ennyi, boldogan elnek, mint hal a vizben, es ok kis halak a Cityhez kepest.

1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 619
Én el fogom viselni, ha az Arsenal elsőként a történelemben győz csalással.
Matthew99
Figyu, megnézte a VAR, kiment a spori, ìgy döntött.
Szerintem biztos mi is kaptunk és szereztünk már szabálytalan gólt, meg vettek is el jogtalanul.
Mint minden csapatnàl.
Willie Parker
Jajj meg menjunk mar ezekkel a picsaba, amikor az elmult 10 evben kb 100-szor szopatta le az arsenalt a biro es kozben az egesz futball tortenelem legundoritobb csapata ellen kuzdunk a bajnoki cimert, akiket kb 5 eve kellett volna kizarni a PL-bol… De tenyleg nyerjenek az olajosok, az a foci megdicsoulese lenne basszameg.
Foldesi26
egyik csapatnak se kéne nyerni. Az a nagyobb baj, hogy nem a United nyert. De ott mi vagyunk a ludasok, mert sokáig próbálkoztunk Amorim-al. 😕

Olajosoknál remélem Guardiola visszavonul és összeomlik a kártyavár. De akkor inkább már ők nyerjenek akik fociznak, mint az antifoci angol megtestesítője ( bár a Leeds is közel áll hozzá).
1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Én el fogom viselni, ha az Arsenal elsőként a történelemben győz csalással.
Matthew99
Figyu, megnézte a VAR, kiment a spori, ìgy döntött.
Szerintem biztos mi is kaptunk és szereztünk már szabálytalan gólt, meg vettek is el jogtalanul.
Mint minden csapatnàl.
Willie Parker
Jajj meg menjunk mar ezekkel a picsaba, amikor az elmult 10 evben kb 100-szor szopatta le az arsenalt a biro es kozben az egesz futball tortenelem legundoritobb csapata ellen kuzdunk a bajnoki cimert, akiket kb 5 eve kellett volna kizarni a PL-bol… De tenyleg nyerjenek az olajosok, az a foci megdicsoulese lenne basszameg.
Foldesi26
Amúgy nem az volt, h a 150!!! vádpontos dologban már kellene lennie ìtéletnek?
Vagy 20 év múlva azt mondják, h minden szabálytalan volt, de már nem tudunk mit tenni?
1 hónapja
Foldesi26 New England Patriots 352
Én el fogom viselni, ha az Arsenal elsőként a történelemben győz csalással.
Matthew99
Figyu, megnézte a VAR, kiment a spori, ìgy döntött.
Szerintem biztos mi is kaptunk és szereztünk már szabálytalan gólt, meg vettek is el jogtalanul.
Mint minden csapatnàl.
Willie Parker
Jajj meg menjunk mar ezekkel a picsaba, amikor az elmult 10 evben kb 100-szor szopatta le az arsenalt a biro es kozben az egesz futball tortenelem legundoritobb csapata ellen kuzdunk a bajnoki cimert, akiket kb 5 eve kellett volna kizarni a PL-bol… De tenyleg nyerjenek az olajosok, az a foci megdicsoulese lenne basszameg.
1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Rigged.
Stez
Teljesen jó döntés volt.
Biztos kaptunk mi is érdekes tizit, de ez túlment a határon
Willie Parker
Szerintem meg nem. Ket vagy harom Arsenal-jatekos csephadarojaban volt a tamado, es ranyomtak a kapusra, mikozben o ugrani akart. Egyaltalan semmit sem befolyasolt a keze szerintem, raadasul nem o rakta oda tovabbra sem, hanem odanyomta a vedo Rayahoz konkretan.
Stez
ez az Arsenal taktika. Ha ők végeznek szögletet akkor az ellenfél kapusára lökik a játékosokat, vagy az ellenfél kapus lábára állnak rá. Ha ő ellenük akkor a saját kapusukhoz szorítják, ezért szabadrúgás kifele. Undorító találmány... Sose fogom elismerni Arteta-t bármit is fog nyerni... Sunyi és alattomos taktika az idei évre, ahogy sok Arsenal játékos is. Na mind1. Hamarosan vége a szezonnak legalább.

Remélem a PL bevezet valami értelmes szabályozást erre jövőre.
Toto21
Èn nem làttam, h rányomja annyira Trossard, Pablo mozdulata a kaputól visszafelé irányult, hiszen a bal karral nem tudott közbeavatkozni a kapus. Ilyenkor Trossnak hátrafelé kéne rántania a támadót. Amúgy ő pont egy az egyben volt, nem darálóban, az mögöttük történt.
Willie Parker
Akkor nezd meg tobb szogbol majd, mert eleg kemenyen ratoltak a tamadot a kapusra. En nekem tok mindegy, ki lesz a bajnok, az Arsenallal sincs bajom, de azert annak nem orulok, hogy a WHU ilyen fontos helyzetben, a kieses elol menekulve ilyen szituval bukik pontot.
Stez
Rúgtak volna rendes gólt pl Manu Fernandez.
Ott volt a ziccer.

Amúgy eleve a WH kapus berepülése is megtolta a párost.

Szerkesztette: Willie Parker
1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Én el fogom viselni, ha az Arsenal elsőként a történelemben győz csalással.
Matthew99
Amúgy szerinted miért csal mindenki a javunkra?
Calciopoli?
Akkor sokkal több ponttal kéne mennünk.
Nem láttam minden MC meccset, de eddig ők voltak a sporik kedvencei, mi változhatott? Megunta a liga Guardiola egyeduralmát?
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Rigged.
Stez
Teljesen jó döntés volt.
Biztos kaptunk mi is érdekes tizit, de ez túlment a határon
Willie Parker
Szerintem meg nem. Ket vagy harom Arsenal-jatekos csephadarojaban volt a tamado, es ranyomtak a kapusra, mikozben o ugrani akart. Egyaltalan semmit sem befolyasolt a keze szerintem, raadasul nem o rakta oda tovabbra sem, hanem odanyomta a vedo Rayahoz konkretan.
Stez
ez az Arsenal taktika. Ha ők végeznek szögletet akkor az ellenfél kapusára lökik a játékosokat, vagy az ellenfél kapus lábára állnak rá. Ha ő ellenük akkor a saját kapusukhoz szorítják, ezért szabadrúgás kifele. Undorító találmány... Sose fogom elismerni Arteta-t bármit is fog nyerni... Sunyi és alattomos taktika az idei évre, ahogy sok Arsenal játékos is. Na mind1. Hamarosan vége a szezonnak legalább.

Remélem a PL bevezet valami értelmes szabályozást erre jövőre.
Toto21
Èn nem làttam, h rányomja annyira Trossard, Pablo mozdulata a kaputól visszafelé irányult, hiszen a bal karral nem tudott közbeavatkozni a kapus. Ilyenkor Trossnak hátrafelé kéne rántania a támadót. Amúgy ő pont egy az egyben volt, nem darálóban, az mögöttük történt.
Willie Parker
Akkor nezd meg tobb szogbol majd, mert eleg kemenyen ratoltak a tamadot a kapusra. En nekem tok mindegy, ki lesz a bajnok, az Arsenallal sincs bajom, de azert annak nem orulok, hogy a WHU ilyen fontos helyzetben, a kieses elol menekulve ilyen szituval bukik pontot.

1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Rigged.
Stez
Teljesen jó döntés volt.
Biztos kaptunk mi is érdekes tizit, de ez túlment a határon
Willie Parker
Szerintem meg nem. Ket vagy harom Arsenal-jatekos csephadarojaban volt a tamado, es ranyomtak a kapusra, mikozben o ugrani akart. Egyaltalan semmit sem befolyasolt a keze szerintem, raadasul nem o rakta oda tovabbra sem, hanem odanyomta a vedo Rayahoz konkretan.
Stez
Volt egy markoló mozdulat, nézd meg a zöld mezt
Willie Parker
Szoval nezzuk meg azt a mozdulatot (ami tovabbra sem volt ott szerintem), de azt ne, ahogy Rice meg Trossard is rangatja az emberet vegig. 🙂

Ez egyoldalu. Ha ugyanezt nem kapna meg az Arsenal ilyen fontos szituban, szerintem lenne felhaborodas. Pont ennyire volt ez igy tiszta.
Stez
Trossard nem rángatta, tartotta.
Rice valóban àtölelte talán Mavropanost, az lehetett volna tizi, nem szólnék ha befújják, de sztem ott sem volt szokatlanul nagy kontakt. Ennyi erővel Gyökerest meg lerántották a szöglet előtt, onnan indult minden.
1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Rigged.
Stez
Teljesen jó döntés volt.
Biztos kaptunk mi is érdekes tizit, de ez túlment a határon
Willie Parker
Szerintem meg nem. Ket vagy harom Arsenal-jatekos csephadarojaban volt a tamado, es ranyomtak a kapusra, mikozben o ugrani akart. Egyaltalan semmit sem befolyasolt a keze szerintem, raadasul nem o rakta oda tovabbra sem, hanem odanyomta a vedo Rayahoz konkretan.
Stez
ez az Arsenal taktika. Ha ők végeznek szögletet akkor az ellenfél kapusára lökik a játékosokat, vagy az ellenfél kapus lábára állnak rá. Ha ő ellenük akkor a saját kapusukhoz szorítják, ezért szabadrúgás kifele. Undorító találmány... Sose fogom elismerni Arteta-t bármit is fog nyerni... Sunyi és alattomos taktika az idei évre, ahogy sok Arsenal játékos is. Na mind1. Hamarosan vége a szezonnak legalább.

Remélem a PL bevezet valami értelmes szabályozást erre jövőre.
Toto21
Èn nem làttam, h rányomja annyira Trossard, Pablo mozdulata a kaputól visszafelé irányult, hiszen a bal karral nem tudott közbeavatkozni a kapus. Ilyenkor Trossnak hátrafelé kéne rántania a támadót. Amúgy ő pont egy az egyben volt, nem darálóban, az mögöttük történt.
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Rigged.
Stez
Teljesen jó döntés volt.
Biztos kaptunk mi is érdekes tizit, de ez túlment a határon
Willie Parker
Szerintem meg nem. Ket vagy harom Arsenal-jatekos csephadarojaban volt a tamado, es ranyomtak a kapusra, mikozben o ugrani akart. Egyaltalan semmit sem befolyasolt a keze szerintem, raadasul nem o rakta oda tovabbra sem, hanem odanyomta a vedo Rayahoz konkretan.
Stez
Volt egy markoló mozdulat, nézd meg a zöld mezt
Willie Parker
Szoval nezzuk meg azt a mozdulatot (ami tovabbra sem volt ott szerintem), de azt ne, ahogy Rice meg Trossard is rangatja az emberet vegig. 🙂

Ez egyoldalu. Ha ugyanezt nem kapna meg az Arsenal ilyen fontos szituban, szerintem lenne felhaborodas. Pont ennyire volt ez igy tiszta.

1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 018 — nabege2@yahoo.com
Bundásban parázs utolsó forduló lesz. 3 csapat közül egy játszhat a rájátszásért a bennmaradásért. 😊
Toto21
Ráadásul StPauli-Wolfsburg az egyik meccs
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 619
Rigged.
Stez
Teljesen jó döntés volt.
Biztos kaptunk mi is érdekes tizit, de ez túlment a határon
Willie Parker
Szerintem meg nem. Ket vagy harom Arsenal-jatekos csephadarojaban volt a tamado, es ranyomtak a kapusra, mikozben o ugrani akart. Egyaltalan semmit sem befolyasolt a keze szerintem, raadasul nem o rakta oda tovabbra sem, hanem odanyomta a vedo Rayahoz konkretan.
Stez
ez az Arsenal taktika. Ha ők végeznek szögletet akkor az ellenfél kapusára lökik a játékosokat, vagy az ellenfél kapus lábára állnak rá. Ha ő ellenük akkor a saját kapusukhoz szorítják, ezért szabadrúgás kifele. Undorító találmány... Sose fogom elismerni Arteta-t bármit is fog nyerni... Sunyi és alattomos taktika az idei évre, ahogy sok Arsenal játékos is. Na mind1. Hamarosan vége a szezonnak legalább.

Remélem a PL bevezet valami értelmes szabályozást erre jövőre.
1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Én el fogom viselni, ha az Arsenal elsőként a történelemben győz csalással.
Matthew99
Figyu, megnézte a VAR, kiment a spori, ìgy döntött.
Szerintem biztos mi is kaptunk és szereztünk már szabálytalan gólt, meg vettek is el jogtalanul.
Mint minden csapatnàl.
1 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 483 — Invisible man
Én el fogom viselni, ha az Arsenal elsőként a történelemben győz csalással.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Rigged.
Stez
Teljesen jó döntés volt.
Biztos kaptunk mi is érdekes tizit, de ez túlment a határon
Willie Parker
Szerintem meg nem. Ket vagy harom Arsenal-jatekos csephadarojaban volt a tamado, es ranyomtak a kapusra, mikozben o ugrani akart. Egyaltalan semmit sem befolyasolt a keze szerintem, raadasul nem o rakta oda tovabbra sem, hanem odanyomta a vedo Rayahoz konkretan.
Stez
Volt egy markoló mozdulat, nézd meg a zöld mezt
1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Mondjuk itt Pablo elrántja Raya kezét, ezért nem tudja lehúzni.
Önmagában a kapus repülése nem lett vna gond.
Pabloval szemben nem volt fault, Rice viszont fogta a másik ember derekát.
Willie Parker
Soha nem tudom megérteni, hogy egy konkrét videót hogy lehet másféleképpen nézni, mint ami megörtént.

Raya tökéletesen elérte a labdát, a védő max a felugrásban akadályozta, ha valamiben. Azért nem tudta megfogni a labdát, mert a) a West Ham berepülő kapus megzavarta, és nem látott tőle, b) már kezdte eladni a szabálytalanságot.
Proxyi
Nope, Pablo bal kézzel elràntja Raya bal karját, ezért tud egy kézzel a labdához érni. Ki is volt merevìtve
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Rigged.
Stez
Teljesen jó döntés volt.
Biztos kaptunk mi is érdekes tizit, de ez túlment a határon
Willie Parker
Szerintem meg nem. Ket vagy harom Arsenal-jatekos csephadarojaban volt a tamado, es ranyomtak a kapusra, mikozben o ugrani akart. Egyaltalan semmit sem befolyasolt a keze szerintem, raadasul nem o rakta oda tovabbra sem, hanem odanyomta a vedo Rayahoz konkretan. Es ahogy elottem irtak, amugy a kapus nem azert nem kapta el a labdat, mert ott volt a kez, hanem azert, mert az elotte felugro masik kapus megzavarta.

Szerkesztette: Stez

1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
egyértelmű Arsenal-tól idén jó pár gólt el kellett volna venni. Kezdve a United ellenivel, de hát ez egy ilyen év...
Toto21
Egyébként remèlem, h megváltozik a felfogás jövőre.
Amúgy a City egy csomó gólt szerez, amikor Haaland elrántja a védőt v kibillenti felugrásnál, aztán sose vették még el.
1 hónapja
Proxyi 195
Mondjuk itt Pablo elrántja Raya kezét, ezért nem tudja lehúzni.
Önmagában a kapus repülése nem lett vna gond.
Pabloval szemben nem volt fault, Rice viszont fogta a másik ember derekát.
Willie Parker
Soha nem tudom megérteni, hogy egy konkrét videót hogy lehet másféleképpen nézni, mint ami megörtént.

Raya tökéletesen elérte a labdát, a védő max a felugrásban akadályozta, ha valamiben. Azért nem tudta megfogni a labdát, mert a) a West Ham berepülő kapus megzavarta, és nem látott tőle, b) már kezdte eladni a szabálytalanságot.
1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Rigged.
Stez
Teljesen jó döntés volt.
Biztos kaptunk mi is érdekes tizit, de ez túlment a határon