Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

1 hónapja
Sinisa New England Patriots 3 215 — Gràcies Pep!
Kis gól is gól 😎💙❤️

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 311 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ott a dugó, pont azt nèztem oda kellene bejött 😛
1 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Kis gól is gól 😀
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na, akkor a Leeds bent maradt 😊
warr_b
Holnap ki is kaphatnak 😛
dande2
De inkább ne 😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 795 — beers & Packers
Ha a Honvéd képes volt legyőzni a Vasast, akkor a Real is képes lesz a Barcát. Kifordult magából a világ.
1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 474
Mi lelte a TV2-t, hogy adják a Barca-Madridot?
Kampman
Hattyúdal 😏😛
dande2
Maradnak ők, legfeljebb átállnak az új kormánypárthoz, mint tették a 2000-es években.
1 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 860 — Sworn to the Dark
Mi lelte a TV2-t, hogy adják a Barca-Madridot?
Kampman
nem tudom, de sosem gondoltam volna hogy ott lesz a meccs, szóval thx, ha nem írod nem találom meg.

built for this shit

1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 311 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mi lelte a TV2-t, hogy adják a Barca-Madridot?
Kampman
Hattyúdal 😏😛
1 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 581
Én el fogom viselni, ha az Arsenal elsőként a történelemben győz csalással.
Matthew99
Figyu, megnézte a VAR, kiment a spori, ìgy döntött.
Szerintem biztos mi is kaptunk és szereztünk már szabálytalan gólt, meg vettek is el jogtalanul.
Mint minden csapatnàl.
Willie Parker
Jajj meg menjunk mar ezekkel a picsaba, amikor az elmult 10 evben kb 100-szor szopatta le az arsenalt a biro es kozben az egesz futball tortenelem legundoritobb csapata ellen kuzdunk a bajnoki cimert, akiket kb 5 eve kellett volna kizarni a PL-bol… De tenyleg nyerjenek az olajosok, az a foci megdicsoulese lenne basszameg.
Foldesi26
egyik csapatnak se kéne nyerni. Az a nagyobb baj, hogy nem a United nyert. De ott mi vagyunk a ludasok, mert sokáig próbálkoztunk Amorim-al. 😕

Olajosoknál remélem Guardiola visszavonul és összeomlik a kártyavár. De akkor inkább már ők nyerjenek akik fociznak, mint az antifoci angol megtestesítője ( bár a Leeds is közel áll hozzá).
Toto21
Ettol az antifocis marhasagtol is kimeljunk meg. Wenger alatt evekig az arsenal jatszotta kimagasloan a legszebb focit a PL-ben, de a europaban is top 3-5-ben volt, aztan megsem ert szart sem. Ez most a set pieces, analitikus foci, kicsit a 2000-es evek olaszorszaga nekem, de nem miattunk fog lehanyatlani se a futball se a PL. Es foleg nem annyira borzaszto, hogy ellensulyozza az undormany Cityt. Inkabb azt erzi az ember, hogy hirtelen senkinek sem izlik, hogy az eddigi szimpatikus vesztes csapatbol egy igazi agressziv vedekezo brigad lett, aki a vegen meg nyerhet is.
Foldesi26
ha csak annyi lenne, hogy a védekezés javult az nem zavarna De a dobálás, a hisztizés, az alattomosság, a kapus és védő közötti passzolgatás. Na ez nem volt régen az Arsenal és ennek tetejére jön még az idegesítő rögzített helyzetek sumákolása... Úgyhogy igen eléggé Antifoci lett az Arsenal.

Egy játékos van az egész csapatban akit tisztelek az Rice. Az egyedüli az egész bagázsból aki a címet megérdemli majd. A többiek csak a pályán voltak.
Toto21
Vigyázz miket írsz mert te leszel az ügyeletes rosszfiú mert csúnyákat mersz mondani.
1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 474
Mi lelte a TV2-t, hogy adják a Barca-Madridot?
1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 018 — nabege2@yahoo.com
Na akkor ahogy számítottam is rá a Rákóczi kicsekkolt az MB2-be jutásból.
Valahogy nekünk kriptonit bármelyik tartalékcsapat, a tavaszi szezonban 10 győzelem és 3 vereség - MTK2, Fagyi2, Paks2.

Tavaly is szívtunk egyébként a Paks 2 ellen, mert az egyik meccs hétvégéjén nemvolt MB1, és azok a játékosok, akik a két csapat között ingáznak, azok mind rendelkezésre álltak.

Most egyénként 1-1-nél beszorítottuk a kis Paksot, mindenki is felment, aztán kaptunk egy kontrát. Hát ilyen ez a szelavi.

Ja, @NB2: ősszel Munkás-Rákóczi 1:0, tényleg a kiállítás után rúgott egy gólt a Munkás, csak nem 0:1-nél, hanem 0:0-nál.
slowmotion
de ettől rohadtul tele van a tököm, pont ezt beszéltük meccsen, hogy figyeljétek meg mennyien visszajátszanak a Paksból
és ez rohadtul unfair így, tavaly emlékszem mi játszottunk a Fradival, jött egy néger gyerek, érted 10 méteren 20-at vert mindenkire, nem nb3-as szint volt
miért nem lehet ezeknek a 2. csapatoknak egy külön bajnokság??? rohadtul nem mindegy mikor kivel játszol!

beszarás tényleg nyertünk 😊
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 311 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na, akkor a Leeds bent maradt 😊
warr_b
Holnap ki is kaphatnak 😛
1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Én el fogom viselni, ha az Arsenal elsőként a történelemben győz csalással.
Matthew99
Figyu, megnézte a VAR, kiment a spori, ìgy döntött.
Szerintem biztos mi is kaptunk és szereztünk már szabálytalan gólt, meg vettek is el jogtalanul.
Mint minden csapatnàl.
Willie Parker
Jajj meg menjunk mar ezekkel a picsaba, amikor az elmult 10 evben kb 100-szor szopatta le az arsenalt a biro es kozben az egesz futball tortenelem legundoritobb csapata ellen kuzdunk a bajnoki cimert, akiket kb 5 eve kellett volna kizarni a PL-bol… De tenyleg nyerjenek az olajosok, az a foci megdicsoulese lenne basszameg.
Foldesi26
egyik csapatnak se kéne nyerni. Az a nagyobb baj, hogy nem a United nyert. De ott mi vagyunk a ludasok, mert sokáig próbálkoztunk Amorim-al. 😕

Olajosoknál remélem Guardiola visszavonul és összeomlik a kártyavár. De akkor inkább már ők nyerjenek akik fociznak, mint az antifoci angol megtestesítője ( bár a Leeds is közel áll hozzá).
Toto21
Ettol az antifocis marhasagtol is kimeljunk meg. Wenger alatt evekig az arsenal jatszotta kimagasloan a legszebb focit a PL-ben, de a europaban is top 3-5-ben volt, aztan megsem ert szart sem. Ez most a set pieces, analitikus foci, kicsit a 2000-es evek olaszorszaga nekem, de nem miattunk fog lehanyatlani se a futball se a PL. Es foleg nem annyira borzaszto, hogy ellensulyozza az undormany Cityt. Inkabb azt erzi az ember, hogy hirtelen senkinek sem izlik, hogy az eddigi szimpatikus vesztes csapatbol egy igazi agressziv vedekezo brigad lett, aki a vegen meg nyerhet is.
Foldesi26
ha csak annyi lenne, hogy a védekezés javult az nem zavarna De a dobálás, a hisztizés, az alattomosság, a kapus és védő közötti passzolgatás. Na ez nem volt régen az Arsenal és ennek tetejére jön még az idegesítő rögzített helyzetek sumákolása... Úgyhogy igen eléggé Antifoci lett az Arsenal.

Egy játékos van az egész csapatban akit tisztelek az Rice. Az egyedüli az egész bagázsból aki a címet megérdemli majd. A többiek csak a pályán voltak.
Toto21
Én ugyanennyire rühelltem a SAF féle MU-t, úgy 25 évig.
Ez még csak 2 év, szóval van vissza 23 éved😃
1 hónapja
Foldesi26 New England Patriots 352
Én el fogom viselni, ha az Arsenal elsőként a történelemben győz csalással.
Matthew99
Figyu, megnézte a VAR, kiment a spori, ìgy döntött.
Szerintem biztos mi is kaptunk és szereztünk már szabálytalan gólt, meg vettek is el jogtalanul.
Mint minden csapatnàl.
Willie Parker
Jajj meg menjunk mar ezekkel a picsaba, amikor az elmult 10 evben kb 100-szor szopatta le az arsenalt a biro es kozben az egesz futball tortenelem legundoritobb csapata ellen kuzdunk a bajnoki cimert, akiket kb 5 eve kellett volna kizarni a PL-bol… De tenyleg nyerjenek az olajosok, az a foci megdicsoulese lenne basszameg.
Foldesi26
egyik csapatnak se kéne nyerni. Az a nagyobb baj, hogy nem a United nyert. De ott mi vagyunk a ludasok, mert sokáig próbálkoztunk Amorim-al. 😕

Olajosoknál remélem Guardiola visszavonul és összeomlik a kártyavár. De akkor inkább már ők nyerjenek akik fociznak, mint az antifoci angol megtestesítője ( bár a Leeds is közel áll hozzá).
Toto21
Ettol az antifocis marhasagtol is kimeljunk meg. Wenger alatt evekig az arsenal jatszotta kimagasloan a legszebb focit a PL-ben, de a europaban is top 3-5-ben volt, aztan megsem ert szart sem. Ez most a set pieces, analitikus foci, kicsit a 2000-es evek olaszorszaga nekem, de nem miattunk fog lehanyatlani se a futball se a PL. Es foleg nem annyira borzaszto, hogy ellensulyozza az undormany Cityt. Inkabb azt erzi az ember, hogy hirtelen senkinek sem izlik, hogy az eddigi szimpatikus vesztes csapatbol egy igazi agressziv vedekezo brigad lett, aki a vegen meg nyerhet is.
Foldesi26
ha csak annyi lenne, hogy a védekezés javult az nem zavarna De a dobálás, a hisztizés, az alattomosság, a kapus és védő közötti passzolgatás. Na ez nem volt régen az Arsenal és ennek tetejére jön még az idegesítő rögzített helyzetek sumákolása... Úgyhogy igen eléggé Antifoci lett az Arsenal.

Egy játékos van az egész csapatban akit tisztelek az Rice. Az egyedüli az egész bagázsból aki a címet megérdemli majd. A többiek csak a pályán voltak.
Toto21
Na az utolso bekezdes mar csak szimpla utalatbol fakado butasag. Raya, Gabriel, Saliba, ameddig volt Timber kurva jol fociznak iden (amugy hincapie es mosquera is), ennyi erovel az osszes valaha volt vedojatekos megbaszodhat. Amugy ha a parasztsag zavar, gondolom Keane es Nistelrooy is zavart a unitedben… Ezek tipikusan azok a faszik, akiket csak akkor szeretsz, ha a csapatodban vannak (lasd Gabriel).
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na, akkor a Leeds bent maradt 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 474
Úgy beszéltek antifociról, mintha nem ez lenne amúgy a történelmileg is jellemző, Boring Boring Arsenal, és nem Wenger meg a 2 szezonnal ezelőtti Arteta lenne a kivétel.
zacknorb
Sokan, mint én is, az ezredforduló környékén lettek beoltva futballal, és akkor az Arsenal volt a kvintesszenciális szép foci. Nekem nagyon meglepő volt olvasni, hogy ők tradicionálisan pont az ellenkezője voltak annak.
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
Huhh, nagyon kellett ez a meglepi W az Elversberg ellen...

Nyüvedék Honvéd ellen meg nem igaz, hogy mindig ilyen fosok vagyunk 🤬
warr_b
Münster már kiesett, Fürth-Düsseldorf közül az egyik kiesik (szerintem a Fürth csak akkor marad bent, ha 3+ góllal nyer, mert nekik a Düsseldorfot mindenképpen előzni kell), Bielefeldnek sanszosan nem tesz keresztbe a vendég Hertha, akik se fel, se le nem váltanak osztályt.
Jagermeister FC meg megy az ünneplő Schalkéhoz, jó lenne, ha a S04 már nem akarna focizni, de attól tartok, ez nem így lesz, és egy 2-3 gólos vereséggel megy lefelé a Bundeszháromba a Jager.

Szerkesztette: slowmotion
1 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 986 — "Montoya por favor!"
Rigged.
Stez
Teljesen jó döntés volt.
Biztos kaptunk mi is érdekes tizit, de ez túlment a határon
Willie Parker
Szerintem meg nem. Ket vagy harom Arsenal-jatekos csephadarojaban volt a tamado, es ranyomtak a kapusra, mikozben o ugrani akart. Egyaltalan semmit sem befolyasolt a keze szerintem, raadasul nem o rakta oda tovabbra sem, hanem odanyomta a vedo Rayahoz konkretan.
Stez
Volt egy markoló mozdulat, nézd meg a zöld mezt
Willie Parker
Szoval nezzuk meg azt a mozdulatot (ami tovabbra sem volt ott szerintem), de azt ne, ahogy Rice meg Trossard is rangatja az emberet vegig. 🙂

Ez egyoldalu. Ha ugyanezt nem kapna meg az Arsenal ilyen fontos szituban, szerintem lenne felhaborodas. Pont ennyire volt ez igy tiszta.
Stez
Todibo tépi hátulról, Pablo megfogja a kezét, de rigged. Ha így látod a te dolgod, szerencsére a bírók átnézték rendesen.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
Na akkor ahogy számítottam is rá a Rákóczi kicsekkolt az MB2-be jutásból.
Valahogy nekünk kriptonit bármelyik tartalékcsapat, a tavaszi szezonban 10 győzelem és 3 vereség - MTK2, Fagyi2, Paks2.

Tavaly is szívtunk egyébként a Paks 2 ellen, mert az egyik meccs hétvégéjén nemvolt MB1, és azok a játékosok, akik a két csapat között ingáznak, azok mind rendelkezésre álltak.

Most egyénként 1-1-nél beszorítottuk a kis Paksot, mindenki is felment, aztán kaptunk egy kontrát. Hát ilyen ez a szelavi.

Ja, @NB2: ősszel Munkás-Rákóczi 1:0, tényleg a kiállítás után rúgott egy gólt a Munkás, csak nem 0:1-nél, hanem 0:0-nál.
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 619
Én el fogom viselni, ha az Arsenal elsőként a történelemben győz csalással.
Matthew99
Figyu, megnézte a VAR, kiment a spori, ìgy döntött.
Szerintem biztos mi is kaptunk és szereztünk már szabálytalan gólt, meg vettek is el jogtalanul.
Mint minden csapatnàl.
Willie Parker
Jajj meg menjunk mar ezekkel a picsaba, amikor az elmult 10 evben kb 100-szor szopatta le az arsenalt a biro es kozben az egesz futball tortenelem legundoritobb csapata ellen kuzdunk a bajnoki cimert, akiket kb 5 eve kellett volna kizarni a PL-bol… De tenyleg nyerjenek az olajosok, az a foci megdicsoulese lenne basszameg.
Foldesi26
egyik csapatnak se kéne nyerni. Az a nagyobb baj, hogy nem a United nyert. De ott mi vagyunk a ludasok, mert sokáig próbálkoztunk Amorim-al. 😕

Olajosoknál remélem Guardiola visszavonul és összeomlik a kártyavár. De akkor inkább már ők nyerjenek akik fociznak, mint az antifoci angol megtestesítője ( bár a Leeds is közel áll hozzá).
Toto21
Ettol az antifocis marhasagtol is kimeljunk meg. Wenger alatt evekig az arsenal jatszotta kimagasloan a legszebb focit a PL-ben, de a europaban is top 3-5-ben volt, aztan megsem ert szart sem. Ez most a set pieces, analitikus foci, kicsit a 2000-es evek olaszorszaga nekem, de nem miattunk fog lehanyatlani se a futball se a PL. Es foleg nem annyira borzaszto, hogy ellensulyozza az undormany Cityt. Inkabb azt erzi az ember, hogy hirtelen senkinek sem izlik, hogy az eddigi szimpatikus vesztes csapatbol egy igazi agressziv vedekezo brigad lett, aki a vegen meg nyerhet is.
Foldesi26
ha csak annyi lenne, hogy a védekezés javult az nem zavarna De a dobálás, a hisztizés, az alattomosság, a kapus és védő közötti passzolgatás. Na ez nem volt régen az Arsenal és ennek tetejére jön még az idegesítő rögzített helyzetek sumákolása... Úgyhogy igen eléggé Antifoci lett az Arsenal.

Egy játékos van az egész csapatban akit tisztelek az Rice. Az egyedüli az egész bagázsból aki a címet megérdemli majd. A többiek csak a pályán voltak.
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Úgy beszéltek antifociról, mintha nem ez lenne amúgy a történelmileg is jellemző, Boring Boring Arsenal, és nem Wenger meg a 2 szezonnal ezelőtti Arteta lenne a kivétel.

Poloska vagyok.
1 hónapja
Foldesi26 New England Patriots 352
Én el fogom viselni, ha az Arsenal elsőként a történelemben győz csalással.
Matthew99
Figyu, megnézte a VAR, kiment a spori, ìgy döntött.
Szerintem biztos mi is kaptunk és szereztünk már szabálytalan gólt, meg vettek is el jogtalanul.
Mint minden csapatnàl.
Willie Parker
Jajj meg menjunk mar ezekkel a picsaba, amikor az elmult 10 evben kb 100-szor szopatta le az arsenalt a biro es kozben az egesz futball tortenelem legundoritobb csapata ellen kuzdunk a bajnoki cimert, akiket kb 5 eve kellett volna kizarni a PL-bol… De tenyleg nyerjenek az olajosok, az a foci megdicsoulese lenne basszameg.
Foldesi26
egyik csapatnak se kéne nyerni. Az a nagyobb baj, hogy nem a United nyert. De ott mi vagyunk a ludasok, mert sokáig próbálkoztunk Amorim-al. 😕

Olajosoknál remélem Guardiola visszavonul és összeomlik a kártyavár. De akkor inkább már ők nyerjenek akik fociznak, mint az antifoci angol megtestesítője ( bár a Leeds is közel áll hozzá).
Toto21
Ettol az antifocis marhasagtol is kimeljunk meg. Wenger alatt evekig az arsenal jatszotta kimagasloan a legszebb focit a PL-ben, de a europaban is top 3-5-ben volt, aztan megsem ert szart sem. Ez most a set pieces, analitikus foci, kicsit a 2000-es evek olaszorszaga nekem, de nem miattunk fog lehanyatlani se a futball se a PL. Es foleg nem annyira borzaszto, hogy ellensulyozza az undormany Cityt. Inkabb azt erzi az ember, hogy hirtelen senkinek sem izlik, hogy az eddigi szimpatikus vesztes csapatbol egy igazi agressziv vedekezo brigad lett, aki a vegen meg nyerhet is.
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Mi ez a Roma meccs vége

Poloska vagyok.
1 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 581
De szép lesz amikor a Milan lemarad a BL-ről. Bravo Roma!
1 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 483 — Invisible man
Én el fogom viselni, ha az Arsenal elsőként a történelemben győz csalással.
Matthew99
Amúgy szerinted miért csal mindenki a javunkra?
Calciopoli?
Akkor sokkal több ponttal kéne mennünk.
Nem láttam minden MC meccset, de eddig ők voltak a sporik kedvencei, mi változhatott? Megunta a liga Guardiola egyeduralmát?
Willie Parker
Semmivel se tévednek többet az Arsenalnak, mint bármelyik győztes csapatnak bármelyik bajnokságban. Viszont én még mindig nem hiszem el, hogy bajnokok lesznek, mert ma is iszonyat görcsös volt a csapat.
Matthew99
Én sem hiszek benne.
Csak akkor működik, ha wgy meccsen sem kapunk gólt, beleértve a BL döntőt is.
Willie Parker
Az antifoci Arsenal, aki idén a második legtöbb gólt rúgta és a legkevesebbet kapta. Az idény elején nem ilyen volt a játék, de a végére a cél miatt váltottak erre a védekezős focira. De mondom engem nem fog zavarni, ha utálják ezt a csapatot ha megnyeri a bajnokságot, ne adj isten a BL-t.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.