Soccer
41 feliratkozó
1 hónapja
Kis gól is gól 😎💙❤️
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
1 hónapja
Ott a dugó, pont azt nèztem oda kellene bejött 😛
1 hónapja
Kis gól is gól 😀
1 hónapja
De inkább ne 😂Na, akkor a Leeds bent maradt 😊Holnap ki is kaphatnak 😛
warr_b
dande2

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Ha a Honvéd képes volt legyőzni a Vasast, akkor a Real is képes lesz a Barcát. Kifordult magából a világ.
1 hónapja
Maradnak ők, legfeljebb átállnak az új kormánypárthoz, mint tették a 2000-es években.Mi lelte a TV2-t, hogy adják a Barca-Madridot?Hattyúdal 😏😛
Kampman
dande2
1 hónapja
Mi lelte a TV2-t, hogy adják a Barca-Madridot?nem tudom, de sosem gondoltam volna hogy ott lesz a meccs, szóval thx, ha nem írod nem találom meg.
Kampman
built for this shit
1 hónapja
Mi lelte a TV2-t, hogy adják a Barca-Madridot?Hattyúdal 😏😛
Kampman
1 hónapja
Vigyázz miket írsz mert te leszel az ügyeletes rosszfiú mert csúnyákat mersz mondani.ha csak annyi lenne, hogy a védekezés javult az nem zavarna De a dobálás, a hisztizés, az alattomosság, a kapus és védő közötti passzolgatás. Na ez nem volt régen az Arsenal és ennek tetejére jön még az idegesítő rögzített helyzetek sumákolása... Úgyhogy igen eléggé Antifoci lett az Arsenal.Ettol az antifocis marhasagtol is kimeljunk meg. Wenger alatt evekig az arsenal jatszotta kimagasloan a legszebb focit a PL-ben, de a europaban is top 3-5-ben volt, aztan megsem ert szart sem. Ez most a set pieces, analitikus foci, kicsit a 2000-es evek olaszorszaga nekem, de nem miattunk fog lehanyatlani se a futball se a PL. Es foleg nem annyira borzaszto, hogy ellensulyozza az undormany Cityt. Inkabb azt erzi az ember, hogy hirtelen senkinek sem izlik, hogy az eddigi szimpatikus vesztes csapatbol egy igazi agressziv vedekezo brigad lett, aki a vegen meg nyerhet is.egyik csapatnak se kéne nyerni. Az a nagyobb baj, hogy nem a United nyert. De ott mi vagyunk a ludasok, mert sokáig próbálkoztunk Amorim-al. 😕Jajj meg menjunk mar ezekkel a picsaba, amikor az elmult 10 evben kb 100-szor szopatta le az arsenalt a biro es kozben az egesz futball tortenelem legundoritobb csapata ellen kuzdunk a bajnoki cimert, akiket kb 5 eve kellett volna kizarni a PL-bol… De tenyleg nyerjenek az olajosok, az a foci megdicsoulese lenne basszameg.Én el fogom viselni, ha az Arsenal elsőként a történelemben győz csalással.Figyu, megnézte a VAR, kiment a spori, ìgy döntött.
Matthew99
Szerintem biztos mi is kaptunk és szereztünk már szabálytalan gólt, meg vettek is el jogtalanul.
Mint minden csapatnàl.
Willie Parker
Foldesi26
Olajosoknál remélem Guardiola visszavonul és összeomlik a kártyavár. De akkor inkább már ők nyerjenek akik fociznak, mint az antifoci angol megtestesítője ( bár a Leeds is közel áll hozzá).
Toto21
Foldesi26
Egy játékos van az egész csapatban akit tisztelek az Rice. Az egyedüli az egész bagázsból aki a címet megérdemli majd. A többiek csak a pályán voltak.
Toto21
1 hónapja
Mi lelte a TV2-t, hogy adják a Barca-Madridot?
1 hónapja
Na akkor ahogy számítottam is rá a Rákóczi kicsekkolt az MB2-be jutásból.de ettől rohadtul tele van a tököm, pont ezt beszéltük meccsen, hogy figyeljétek meg mennyien visszajátszanak a Paksból
Valahogy nekünk kriptonit bármelyik tartalékcsapat, a tavaszi szezonban 10 győzelem és 3 vereség - MTK2, Fagyi2, Paks2.
Tavaly is szívtunk egyébként a Paks 2 ellen, mert az egyik meccs hétvégéjén nemvolt MB1, és azok a játékosok, akik a két csapat között ingáznak, azok mind rendelkezésre álltak.
Most egyénként 1-1-nél beszorítottuk a kis Paksot, mindenki is felment, aztán kaptunk egy kontrát. Hát ilyen ez a szelavi.
Ja, @NB2: ősszel Munkás-Rákóczi 1:0, tényleg a kiállítás után rúgott egy gólt a Munkás, csak nem 0:1-nél, hanem 0:0-nál.
slowmotion
és ez rohadtul unfair így, tavaly emlékszem mi játszottunk a Fradival, jött egy néger gyerek, érted 10 méteren 20-at vert mindenkire, nem nb3-as szint volt
miért nem lehet ezeknek a 2. csapatoknak egy külön bajnokság??? rohadtul nem mindegy mikor kivel játszol!
beszarás tényleg nyertünk 😊
1 hónapja
Na, akkor a Leeds bent maradt 😊Holnap ki is kaphatnak 😛
warr_b
1 hónapja
Én ugyanennyire rühelltem a SAF féle MU-t, úgy 25 évig.ha csak annyi lenne, hogy a védekezés javult az nem zavarna De a dobálás, a hisztizés, az alattomosság, a kapus és védő közötti passzolgatás. Na ez nem volt régen az Arsenal és ennek tetejére jön még az idegesítő rögzített helyzetek sumákolása... Úgyhogy igen eléggé Antifoci lett az Arsenal.Ettol az antifocis marhasagtol is kimeljunk meg. Wenger alatt evekig az arsenal jatszotta kimagasloan a legszebb focit a PL-ben, de a europaban is top 3-5-ben volt, aztan megsem ert szart sem. Ez most a set pieces, analitikus foci, kicsit a 2000-es evek olaszorszaga nekem, de nem miattunk fog lehanyatlani se a futball se a PL. Es foleg nem annyira borzaszto, hogy ellensulyozza az undormany Cityt. Inkabb azt erzi az ember, hogy hirtelen senkinek sem izlik, hogy az eddigi szimpatikus vesztes csapatbol egy igazi agressziv vedekezo brigad lett, aki a vegen meg nyerhet is.egyik csapatnak se kéne nyerni. Az a nagyobb baj, hogy nem a United nyert. De ott mi vagyunk a ludasok, mert sokáig próbálkoztunk Amorim-al. 😕Jajj meg menjunk mar ezekkel a picsaba, amikor az elmult 10 evben kb 100-szor szopatta le az arsenalt a biro es kozben az egesz futball tortenelem legundoritobb csapata ellen kuzdunk a bajnoki cimert, akiket kb 5 eve kellett volna kizarni a PL-bol… De tenyleg nyerjenek az olajosok, az a foci megdicsoulese lenne basszameg.Én el fogom viselni, ha az Arsenal elsőként a történelemben győz csalással.Figyu, megnézte a VAR, kiment a spori, ìgy döntött.
Matthew99
Szerintem biztos mi is kaptunk és szereztünk már szabálytalan gólt, meg vettek is el jogtalanul.
Mint minden csapatnàl.
Willie Parker
Foldesi26
Olajosoknál remélem Guardiola visszavonul és összeomlik a kártyavár. De akkor inkább már ők nyerjenek akik fociznak, mint az antifoci angol megtestesítője ( bár a Leeds is közel áll hozzá).
Toto21
Foldesi26
Egy játékos van az egész csapatban akit tisztelek az Rice. Az egyedüli az egész bagázsból aki a címet megérdemli majd. A többiek csak a pályán voltak.
Toto21
Ez még csak 2 év, szóval van vissza 23 éved😃
1 hónapja
Na az utolso bekezdes mar csak szimpla utalatbol fakado butasag. Raya, Gabriel, Saliba, ameddig volt Timber kurva jol fociznak iden (amugy hincapie es mosquera is), ennyi erovel az osszes valaha volt vedojatekos megbaszodhat. Amugy ha a parasztsag zavar, gondolom Keane es Nistelrooy is zavart a unitedben… Ezek tipikusan azok a faszik, akiket csak akkor szeretsz, ha a csapatodban vannak (lasd Gabriel).ha csak annyi lenne, hogy a védekezés javult az nem zavarna De a dobálás, a hisztizés, az alattomosság, a kapus és védő közötti passzolgatás. Na ez nem volt régen az Arsenal és ennek tetejére jön még az idegesítő rögzített helyzetek sumákolása... Úgyhogy igen eléggé Antifoci lett az Arsenal.Ettol az antifocis marhasagtol is kimeljunk meg. Wenger alatt evekig az arsenal jatszotta kimagasloan a legszebb focit a PL-ben, de a europaban is top 3-5-ben volt, aztan megsem ert szart sem. Ez most a set pieces, analitikus foci, kicsit a 2000-es evek olaszorszaga nekem, de nem miattunk fog lehanyatlani se a futball se a PL. Es foleg nem annyira borzaszto, hogy ellensulyozza az undormany Cityt. Inkabb azt erzi az ember, hogy hirtelen senkinek sem izlik, hogy az eddigi szimpatikus vesztes csapatbol egy igazi agressziv vedekezo brigad lett, aki a vegen meg nyerhet is.egyik csapatnak se kéne nyerni. Az a nagyobb baj, hogy nem a United nyert. De ott mi vagyunk a ludasok, mert sokáig próbálkoztunk Amorim-al. 😕Jajj meg menjunk mar ezekkel a picsaba, amikor az elmult 10 evben kb 100-szor szopatta le az arsenalt a biro es kozben az egesz futball tortenelem legundoritobb csapata ellen kuzdunk a bajnoki cimert, akiket kb 5 eve kellett volna kizarni a PL-bol… De tenyleg nyerjenek az olajosok, az a foci megdicsoulese lenne basszameg.Én el fogom viselni, ha az Arsenal elsőként a történelemben győz csalással.Figyu, megnézte a VAR, kiment a spori, ìgy döntött.
Matthew99
Szerintem biztos mi is kaptunk és szereztünk már szabálytalan gólt, meg vettek is el jogtalanul.
Mint minden csapatnàl.
Willie Parker
Foldesi26
Olajosoknál remélem Guardiola visszavonul és összeomlik a kártyavár. De akkor inkább már ők nyerjenek akik fociznak, mint az antifoci angol megtestesítője ( bár a Leeds is közel áll hozzá).
Toto21
Foldesi26
Egy játékos van az egész csapatban akit tisztelek az Rice. Az egyedüli az egész bagázsból aki a címet megérdemli majd. A többiek csak a pályán voltak.
Toto21
1 hónapja
Na, akkor a Leeds bent maradt 😊

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Úgy beszéltek antifociról, mintha nem ez lenne amúgy a történelmileg is jellemző, Boring Boring Arsenal, és nem Wenger meg a 2 szezonnal ezelőtti Arteta lenne a kivétel.Sokan, mint én is, az ezredforduló környékén lettek beoltva futballal, és akkor az Arsenal volt a kvintesszenciális szép foci. Nekem nagyon meglepő volt olvasni, hogy ők tradicionálisan pont az ellenkezője voltak annak.
zacknorb
1 hónapja
Huhh, nagyon kellett ez a meglepi W az Elversberg ellen...Münster már kiesett, Fürth-Düsseldorf közül az egyik kiesik (szerintem a Fürth csak akkor marad bent, ha 3+ góllal nyer, mert nekik a Düsseldorfot mindenképpen előzni kell), Bielefeldnek sanszosan nem tesz keresztbe a vendég Hertha, akik se fel, se le nem váltanak osztályt.
Nyüvedék Honvéd ellen meg nem igaz, hogy mindig ilyen fosok vagyunk 🤬
warr_b
Jagermeister FC meg megy az ünneplő Schalkéhoz, jó lenne, ha a S04 már nem akarna focizni, de attól tartok, ez nem így lesz, és egy 2-3 gólos vereséggel megy lefelé a Bundeszháromba a Jager.
Szerkesztette: slowmotion
1 hónapja
Todibo tépi hátulról, Pablo megfogja a kezét, de rigged. Ha így látod a te dolgod, szerencsére a bírók átnézték rendesen.Szoval nezzuk meg azt a mozdulatot (ami tovabbra sem volt ott szerintem), de azt ne, ahogy Rice meg Trossard is rangatja az emberet vegig. 🙂Volt egy markoló mozdulat, nézd meg a zöld meztSzerintem meg nem. Ket vagy harom Arsenal-jatekos csephadarojaban volt a tamado, es ranyomtak a kapusra, mikozben o ugrani akart. Egyaltalan semmit sem befolyasolt a keze szerintem, raadasul nem o rakta oda tovabbra sem, hanem odanyomta a vedo Rayahoz konkretan.Rigged.Teljesen jó döntés volt.
Stez
Biztos kaptunk mi is érdekes tizit, de ez túlment a határon
Willie Parker
Stez
Willie Parker
Ez egyoldalu. Ha ugyanezt nem kapna meg az Arsenal ilyen fontos szituban, szerintem lenne felhaborodas. Pont ennyire volt ez igy tiszta.
Stez
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
1 hónapja
Na akkor ahogy számítottam is rá a Rákóczi kicsekkolt az MB2-be jutásból.Valahogy nekünk kriptonit bármelyik tartalékcsapat, a tavaszi szezonban 10 győzelem és 3 vereség - MTK2, Fagyi2, Paks2.
Tavaly is szívtunk egyébként a Paks 2 ellen, mert az egyik meccs hétvégéjén nemvolt MB1, és azok a játékosok, akik a két csapat között ingáznak, azok mind rendelkezésre álltak.
Most egyénként 1-1-nél beszorítottuk a kis Paksot, mindenki is felment, aztán kaptunk egy kontrát. Hát ilyen ez a szelavi.
Ja, @NB2: ősszel Munkás-Rákóczi 1:0, tényleg a kiállítás után rúgott egy gólt a Munkás, csak nem 0:1-nél, hanem 0:0-nál.
1 hónapja
ha csak annyi lenne, hogy a védekezés javult az nem zavarna De a dobálás, a hisztizés, az alattomosság, a kapus és védő közötti passzolgatás. Na ez nem volt régen az Arsenal és ennek tetejére jön még az idegesítő rögzített helyzetek sumákolása... Úgyhogy igen eléggé Antifoci lett az Arsenal.Ettol az antifocis marhasagtol is kimeljunk meg. Wenger alatt evekig az arsenal jatszotta kimagasloan a legszebb focit a PL-ben, de a europaban is top 3-5-ben volt, aztan megsem ert szart sem. Ez most a set pieces, analitikus foci, kicsit a 2000-es evek olaszorszaga nekem, de nem miattunk fog lehanyatlani se a futball se a PL. Es foleg nem annyira borzaszto, hogy ellensulyozza az undormany Cityt. Inkabb azt erzi az ember, hogy hirtelen senkinek sem izlik, hogy az eddigi szimpatikus vesztes csapatbol egy igazi agressziv vedekezo brigad lett, aki a vegen meg nyerhet is.egyik csapatnak se kéne nyerni. Az a nagyobb baj, hogy nem a United nyert. De ott mi vagyunk a ludasok, mert sokáig próbálkoztunk Amorim-al. 😕Jajj meg menjunk mar ezekkel a picsaba, amikor az elmult 10 evben kb 100-szor szopatta le az arsenalt a biro es kozben az egesz futball tortenelem legundoritobb csapata ellen kuzdunk a bajnoki cimert, akiket kb 5 eve kellett volna kizarni a PL-bol… De tenyleg nyerjenek az olajosok, az a foci megdicsoulese lenne basszameg.Én el fogom viselni, ha az Arsenal elsőként a történelemben győz csalással.Figyu, megnézte a VAR, kiment a spori, ìgy döntött.
Matthew99
Szerintem biztos mi is kaptunk és szereztünk már szabálytalan gólt, meg vettek is el jogtalanul.
Mint minden csapatnàl.
Willie Parker
Foldesi26
Olajosoknál remélem Guardiola visszavonul és összeomlik a kártyavár. De akkor inkább már ők nyerjenek akik fociznak, mint az antifoci angol megtestesítője ( bár a Leeds is közel áll hozzá).
Toto21
Foldesi26
Egy játékos van az egész csapatban akit tisztelek az Rice. Az egyedüli az egész bagázsból aki a címet megérdemli majd. A többiek csak a pályán voltak.
1 hónapja
Úgy beszéltek antifociról, mintha nem ez lenne amúgy a történelmileg is jellemző, Boring Boring Arsenal, és nem Wenger meg a 2 szezonnal ezelőtti Arteta lenne a kivétel.
Poloska vagyok.
1 hónapja
Ettol az antifocis marhasagtol is kimeljunk meg. Wenger alatt evekig az arsenal jatszotta kimagasloan a legszebb focit a PL-ben, de a europaban is top 3-5-ben volt, aztan megsem ert szart sem. Ez most a set pieces, analitikus foci, kicsit a 2000-es evek olaszorszaga nekem, de nem miattunk fog lehanyatlani se a futball se a PL. Es foleg nem annyira borzaszto, hogy ellensulyozza az undormany Cityt. Inkabb azt erzi az ember, hogy hirtelen senkinek sem izlik, hogy az eddigi szimpatikus vesztes csapatbol egy igazi agressziv vedekezo brigad lett, aki a vegen meg nyerhet is.egyik csapatnak se kéne nyerni. Az a nagyobb baj, hogy nem a United nyert. De ott mi vagyunk a ludasok, mert sokáig próbálkoztunk Amorim-al. 😕Jajj meg menjunk mar ezekkel a picsaba, amikor az elmult 10 evben kb 100-szor szopatta le az arsenalt a biro es kozben az egesz futball tortenelem legundoritobb csapata ellen kuzdunk a bajnoki cimert, akiket kb 5 eve kellett volna kizarni a PL-bol… De tenyleg nyerjenek az olajosok, az a foci megdicsoulese lenne basszameg.Én el fogom viselni, ha az Arsenal elsőként a történelemben győz csalással.Figyu, megnézte a VAR, kiment a spori, ìgy döntött.
Matthew99
Szerintem biztos mi is kaptunk és szereztünk már szabálytalan gólt, meg vettek is el jogtalanul.
Mint minden csapatnàl.
Willie Parker
Foldesi26
Olajosoknál remélem Guardiola visszavonul és összeomlik a kártyavár. De akkor inkább már ők nyerjenek akik fociznak, mint az antifoci angol megtestesítője ( bár a Leeds is közel áll hozzá).
Toto21
1 hónapja
De szép lesz amikor a Milan lemarad a BL-ről. Bravo Roma!
1 hónapja
Az antifoci Arsenal, aki idén a második legtöbb gólt rúgta és a legkevesebbet kapta. Az idény elején nem ilyen volt a játék, de a végére a cél miatt váltottak erre a védekezős focira. De mondom engem nem fog zavarni, ha utálják ezt a csapatot ha megnyeri a bajnokságot, ne adj isten a BL-t.Én sem hiszek benne.Semmivel se tévednek többet az Arsenalnak, mint bármelyik győztes csapatnak bármelyik bajnokságban. Viszont én még mindig nem hiszem el, hogy bajnokok lesznek, mert ma is iszonyat görcsös volt a csapat.Én el fogom viselni, ha az Arsenal elsőként a történelemben győz csalással.Amúgy szerinted miért csal mindenki a javunkra?
Matthew99
Calciopoli?
Akkor sokkal több ponttal kéne mennünk.
Nem láttam minden MC meccset, de eddig ők voltak a sporik kedvencei, mi változhatott? Megunta a liga Guardiola egyeduralmát?
Willie Parker
Matthew99
Csak akkor működik, ha wgy meccsen sem kapunk gólt, beleértve a BL döntőt is.
Willie Parker

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.