Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

1 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Egyik ZTE-csatar 167 cm, a masik 169, a ZTE meg felivelgeti rajuk a labdakat. Jo taktika.
Stez
Messieknek is bevált egyszer Ferdinand ellen ..😆



Just Win Baby!
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 045 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyik ZTE-csatar 167 cm, a masik 169, a ZTE meg felivelgeti rajuk a labdakat. Jo taktika.

1 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Túl sok a heti 1 meccs, Carricknek muszáj rotálni... vicc
davemayer
Sztem így hogy már kb tuti a 3. Hely, megadja a lehetőséget másoknak is. Sesko meg elvileg sérült. Mazrara rafernek a játékpercek, meg mountra is.
Raider89
Egyik sem lesz itt szeptemberre, legalábbis nagyon remélem.
Akire ráfért volna a pihenő mert totál ki van égve az Diallo, aki megint kezdett... nem értem, na mind1.

Mount-féle kp nagy átjáróház
davemayer
Mazrat én megtartanám, ha egészséges komplex kis védő, több poszton is bevethető. Mount mehet, Zirkzee mehet.



Just Win Baby!
1 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Túl sok a heti 1 meccs, Carricknek muszáj rotálni... vicc
davemayer
Sztem így hogy már kb tuti a 3. Hely, megadja a lehetőséget másoknak is. Sesko meg elvileg sérült. Mazrara rafernek a játékpercek, meg mountra is.
Raider89
Egyik sem lesz itt szeptemberre, legalábbis nagyon remélem.
Akire ráfért volna a pihenő mert totál ki van égve az Diallo, aki megint kezdett... nem értem, na mind1.

Mount-féle kp nagy átjáróház

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
1 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Túl sok a heti 1 meccs, Carricknek muszáj rotálni... vicc
davemayer
Sztem így hogy már kb tuti a 3. Hely, megadja a lehetőséget másoknak is. Sesko meg elvileg sérült. Mazrara rafernek a játékpercek, meg mountra is.



Just Win Baby!
1 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Bundásban jó kis harc megy a BLert.. Stuttgart Leverkusen Hoffenheim



Just Win Baby!
1 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Túl sok a heti 1 meccs, Carricknek muszáj rotálni... vicc

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 020 — nabege2@yahoo.com
ezt a fasz bírót
mondjuk Slotot ha tényleg ott tartják a kispadon, akkor nagyobb hülyék Liverpoolban mint gondoltam
1 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Azt hiszem, ennél beszédesebb jelenet nem nagyon lehet a Liverpool helyzetéről, mint a Ngumoha - Isak csere, és a nézőtéri booo valamint Slot fejrázása.

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 934 — The Mathematician
Mama is faszságokat csinál jóva

amúgy Slot elégedett a játékkal vagy mér nem cserél?

és b+ Gakpo meg Frimpong marad
édes faszom

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 934 — The Mathematician
Gakpo ...
Negritis, a vajda
x2

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 934 — The Mathematician
Macca szépet tarolt
de CuJo mi a faszomat csinál?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 934 — The Mathematician
Gakpo ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 934 — The Mathematician
megérdemelnénk a vereséget ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Az a durva, hogy ha nincs Mamardashvili, akkor 1-4 a félidő. Rettenetes a védekezés.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 045 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt gondoltam, KG-t egy ideig nem tudjak elmozditani a Fradi elerol, max ha a tisztujitason ellene fordulnak, de elnezve, hogy bogozgatjak ki elenken a Fradi-varos meg az egyeb hianyzo penzes szalakat, amihez felig-meddig meg asszisztal a sportallamtitkarsag is, ebben mar nem vagyok annyira biztos.

1 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Durván eltűnt a csapat kb. a 20. perc óta.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 934 — The Mathematician
basszakutya

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
YoungZeeZee 9 838
ATLETICO MADRID B - CE SABADELL FC
Torressel a padon
3. az elsovel
Hatalmas meccs volt :4-3 a vege

1-0
1-1
4-1
majd a sabadell tizit hibazott
majd 90+103. percben 4-3
SPANYOL 3. osztaly
azert ahogy a 2. golt bekulsozi a sabadell jatekos. nb1ben nem latsz ilyet
 youtu.be/yX-ANQuv490?si=G1DZ5VuBTR4jX2v-

Szerkesztette: YoungZeeZee
1 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
GRAVENBERCH!!

Ngumoha assziszt. 🙂

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 934 — The Mathematician
Ryan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
azert a konferancia liga donto nem tul szexi
YoungZeeZee
Szerintem kifejezetten király döntő lesz
Heisman nádor
Engem pl jobban érdekel az a döntő, mint a BL-é.

1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 020 — nabege2@yahoo.com
Öltözőn túl:
Információink szerint a magyar labdarúgó-bajnokságok közvetítési jogaira kiírt pályázatra egyetlen televíziós társaság sem adta be az ajánlatát, mivel az MLSZ továbbra is azt az összeget szeretné megkapni, amelyet tavaly az MTVA fizetett. Ez mintegy 9 milliárd forintot jelent.

Az előminősítést az érdekelt televíziós társaságok ugyan benyújtották, de azóta egyelőre nem történt előrelépés az ügyben.
zacknorb
Adok érte 10-et tesó, nehogy szarul járjál 😀 😀 bohócok
Pep71
remelem hoppon maradnak es nem lesz a tv-ben nb1 😀
futball duo kft 😀
YoungZeeZee
Olyan úgy se lesz
zacknorb
Kovács MLSZ elnök fogd meg a söröm
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Öltözőn túl:
Információink szerint a magyar labdarúgó-bajnokságok közvetítési jogaira kiírt pályázatra egyetlen televíziós társaság sem adta be az ajánlatát, mivel az MLSZ továbbra is azt az összeget szeretné megkapni, amelyet tavaly az MTVA fizetett. Ez mintegy 9 milliárd forintot jelent.

Az előminősítést az érdekelt televíziós társaságok ugyan benyújtották, de azóta egyelőre nem történt előrelépés az ügyben.
zacknorb
Adok érte 10-et tesó, nehogy szarul járjál 😀 😀 bohócok
Pep71
remelem hoppon maradnak es nem lesz a tv-ben nb1 😀
futball duo kft 😀
YoungZeeZee
Olyan úgy se lesz

Poloska vagyok.
1 hónapja
YoungZeeZee 9 838
Öltözőn túl:
Információink szerint a magyar labdarúgó-bajnokságok közvetítési jogaira kiírt pályázatra egyetlen televíziós társaság sem adta be az ajánlatát, mivel az MLSZ továbbra is azt az összeget szeretné megkapni, amelyet tavaly az MTVA fizetett. Ez mintegy 9 milliárd forintot jelent.

Az előminősítést az érdekelt televíziós társaságok ugyan benyújtották, de azóta egyelőre nem történt előrelépés az ügyben.
zacknorb
Adok érte 10-et tesó, nehogy szarul járjál 😀 😀 bohócok
Pep71
remelem hoppon maradnak es nem lesz a tv-ben nb1 😀
futball duo kft 😀