Soccer
41 feliratkozó
4 hónapja
Ebben a kijelentésben a legviccesebb hogy egy MU szurkoló mondja. 😀Igen, akire gondolsz. Ez egy vicc h ezt megadtákNa jó, hagyjuk is, kurva libling csapatMár hogy melyik is?
davemayer
Mikey
davemayer
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
4 hónapja
Rég nem látott kegyetlen szar meccs.Egyetlen jó dolog volt benne, hogy le merte hozni a kopasz Mo-t is, bár a 75perces tippem jött. 😀 Rió azért adott egy ziccerpaszt, csak Hugo kihagyta.
1 pont se nagyon volt érdemelt, nemhogy három. A pontoknak örülök annak nem, hogy ezek után kevésbé inog a kispad, pedig aki látta a meccset inkább mozgatná.

Liverpool Fc
4 hónapja
Miért? Aszondjak hogy a háta volt és készAz brutál nagy csalás lett volnaHa tényleg liblingek lennénk akkor az elsőt se veszik elIgen, akire gondolsz. Ez egy vicc h ezt megadtákNa jó, hagyjuk is, kurva libling csapatMár hogy melyik is?
davemayer
Mikey
davemayer
Negritis, a vajda
davemayer
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
A hitetlenek kedvéért bevonalaztákIgen, akire gondolsz. Ez egy vicc h ezt megadtákNa jó, hagyjuk is, kurva libling csapatMár hogy melyik is?
davemayer
Mikey
davemayer

Liverpool Fc
4 hónapja
Ki tudja. Lehet a mait 40 év múlva nem adnák meg.Ma megadnák?Emberek ez labdarúgás és nem kézilabda, nehogy megadjanak már egy olyan gólt aminél a támadó csak a kezével ér hozzá és úgy szerez góltSose volt még ilyen, sose.
davemayer
Őszentsége Sobri Jóska
davemayer
De fociban nem számít a "mi lett volna ha".
4 hónapja
Az brutál nagy csalás lett volnaHa tényleg liblingek lennénk akkor az elsőt se veszik elIgen, akire gondolsz. Ez egy vicc h ezt megadtákNa jó, hagyjuk is, kurva libling csapatMár hogy melyik is?
davemayer
Mikey
davemayer
Negritis, a vajda
Nem tudom emlékszel-e milyen szitukra hivatkozva vettek el gólokat a mu-shitty-n, nekem senki se mondja azt h ezek véletlenek. Ilyen mm-es szitukra akkor mondják meg h mindig elengedik, ne az legyen h ha akarom megadom ha akarom nem. Kabaré. Olyan grafikat hoznak ki amit akarnak, beteszik a kislábujját 1mmrel előbbre aztan akkor nem les.
Szerkesztette: davemayer
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
4 hónapja
Erdekes gol. Mind1, adjak meg a Poolnak. Bar a Nottingham megerdemelt volna legalabb 1 pontot. Szobo MVP
4 hónapja
Ha tényleg liblingek lennénk akkor az elsőt se veszik elIgen, akire gondolsz. Ez egy vicc h ezt megadtákNa jó, hagyjuk is, kurva libling csapatMár hogy melyik is?
davemayer
Mikey
davemayer
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
Igen, akire gondolsz. Ez egy vicc h ezt megadtákNa jó, hagyjuk is, kurva libling csapatMár hogy melyik is?
davemayer
Mikey
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
4 hónapja
Mit ér a var tényleg ha ilyeneket rendre elvettek máshol itt meg megadják egy olyan gragikát kihozva ami több mint nevetségesJó hát máshol meg vétlen kezezés miatt vagy nem tizi vagy megadják az ilyen gólt amit 2 centiről rád bombáznak
davemayer
4 hónapja
Most nezem, egy kaput eltalalo loves? Az bizony massziv tamadogepezetrol arulkodik.Végére 1.76os XG lett
Stez
De félidőben ilyen 0.02
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
Ma megadnák?Emberek ez labdarúgás és nem kézilabda, nehogy megadjanak már egy olyan gólt aminél a támadó csak a kezével ér hozzá és úgy szerez góltSose volt még ilyen, sose.
davemayer
Őszentsége Sobri Jóska
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
4 hónapja
Na jó, hagyjuk is, kurva libling csapatMár hogy melyik is?
davemayer
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
4 hónapja
Mit ér a var tényleg ha ilyeneket rendre elvettek máshol itt meg megadják egy olyan gragikát kihozva ami több mint nevetséges
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
4 hónapja
Emberek ez labdarúgás és nem kézilabda, nehogy megadjanak már egy olyan gólt aminél a támadó csak a kezével ér hozzá és úgy szerez góltSose volt még ilyen, sose.
davemayer
4 hónapja
VVD fejelt előtte.MacAlister 2-ből semmi?Csak meglett az első gólja. Szobo gólpassz?
iktriad
iktriad
4 hónapja
Na jó, hagyjuk is, kurva libling csapat
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
4 hónapja
A sors igazságot tett.Igen, újra 🤣
Nomac
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
4 hónapja
MacAlister 2-ből semmi?
4 hónapja
Emberek ez labdarúgás és nem kézilabda, nehogy megadjanak már egy olyan gólt aminél a támadó csak a kezével ér hozzá és úgy szerez gólt
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
4 hónapja
Ja értem. Xd1. Mióta nem nézi meg a bíró és döntenek nélküle?1. Annyira egyértelműen a kezéről pattant be h nem volt kérdés
2. Hát hova tegye a kezét bmeg?
remontada
2. Teljesen mind1 h milyen testhelyzetben van, csak a könyökét érintve ment be a labda a kapuba, ezt nem lehet és nem is szabad megadni
davemayer