Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

4 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
Biztos voltam benne hogy nehéz meccs lesz a mai, de ez az első 45 perc így is alulmúlta az elvárásaimat. Még azt a nagyon keveset is. Főleg miután láttam hogy Wirtz még a kezdés előtt megsérült.
Mikey
finoman fejezed ki magad. Kilátástalan a Pool játéka. Kp-ja átjáróház. Salah és Gakpo a két szélen súlytalan.
Toto21
Azt hittem, a Vasas-Karcagról van szó.
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 679 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Csákvár és Kövesd sem nyert, a Kecsónak nehéz meccse lesz, csak ki kéne használni a helyzeteket a Karcag ellen 7-8 pont lehetne az előny.
4 hónapja
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Biztos voltam benne hogy nehéz meccs lesz a mai, de ez az első 45 perc így is alulmúlta az elvárásaimat. Még azt a nagyon keveset is. Főleg miután láttam hogy Wirtz még a kezdés előtt megsérült.
Mikey
finoman fejezed ki magad. Kilátástalan a Pool játéka. Kp-ja átjáróház. Salah és Gakpo a két szélen súlytalan.
Toto21
Szaggatottan nézem a vonaton, de ez kurva gyenge
Negritis, a vajda
A szaggatott nem a vétel hanem a játékunk volt.
Nem könnyű, de Salah és Gakpo a mai kurvagyengén játszó csapatból is lefelé lóg ki. Rendesen idegesít, hogy nemhogy hozzátennének abban a kevés esetben amikor ez ellenfél térfelén vagyunk de még el is vesznek...
Persze gondolom 75. perc előtt úgy se jön le Cody, szent tehén Mo meg egyáltalán. Ez könnyű vereség lesz ma.


Liverpool Fc
4 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
finoman fejezed ki magad.
Toto21
Igyekeztem kulturált maradni. Tudnám ezt megye kettes stílusban is. 😂

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Biztos voltam benne hogy nehéz meccs lesz a mai, de ez az első 45 perc így is alulmúlta az elvárásaimat. Még azt a nagyon keveset is. Főleg miután láttam hogy Wirtz még a kezdés előtt megsérült.
Mikey
finoman fejezed ki magad. Kilátástalan a Pool játéka. Kp-ja átjáróház. Salah és Gakpo a két szélen súlytalan.
Toto21
Szaggatottan nézem a vonaton, de ez kurva gyenge

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 658
Biztos voltam benne hogy nehéz meccs lesz a mai, de ez az első 45 perc így is alulmúlta az elvárásaimat. Még azt a nagyon keveset is. Főleg miután láttam hogy Wirtz még a kezdés előtt megsérült.
Mikey
finoman fejezed ki magad. Kilátástalan a Pool játéka. Kp-ja átjáróház. Salah és Gakpo a két szélen súlytalan.
4 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 678 — Bla, bla, bla
Jones nagyon meglepődött hogy ma kezdeni kellett, mert szegénynek semmi nem sikerúlt egy félidőt neki megoldania
ozibozi
Erősen lefele lóg ki a mai kezdőből IS!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
4 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Biztos voltam benne hogy nehéz meccs lesz a mai, de ez az első 45 perc így is alulmúlta az elvárásaimat. Még azt a nagyon keveset is. Főleg miután láttam hogy Wirtz még a kezdés előtt megsérült.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 729
Jones nagyon meglepődött hogy ma kezdeni kellett, mert szegénynek semmi nem sikerúlt egy félidőt neki megoldania
4 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Gomez ott a padon és megint Szobo a szélső..
Nomac
Gomez meg perclimiten
Negritis, a vajda
gondolom Ramsay is.
Toto21
Slot nem bízik benne, elég egyértelműen kimondta. Na nem szó szerint, de akkor is. Gomez pedig üveg, két meccset nem bír ki, csoda hogy a padon ülve nem sérül meg.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
4 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 658
Gomez ott a padon és megint Szobo a szélső..
Nomac
Gomez meg perclimiten
Negritis, a vajda
gondolom Ramsay is.
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Gomez ott a padon és megint Szobo a szélső..
Nomac
Gomez meg perclimiten

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 729
Gomez ott a padon és megint Szobo a szélső..
Nomac
Pár meccsre bármelyik klasszis igazi balhátvéd tudott régen jobbhátvédet is játszani, vagy fordítva, ha nagyon kellett.
a Liverpoolban van pont kettő is

Szerkesztette: ozibozi
4 hónapja
Nomac New England Patriots 4 555 — balazs.t85@gmail.com
Gomez ott a padon és megint Szobo a szélső..
4 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 105 — Whoops, looks like something went wrong.
Amúgy igaz a hír hogy Laporta lèp ès márciusba választják meg az utódját? Most hallottam vkitől de èn erről hírt nem találtam. Sok mindent lehet mondani rá ès biztos nagy zsivány ő is (mint az összes) de az ő első elnöksège alatt volt a legstabilabb a klub ès most is elèg nagy kakiból próbálja/ta meg kirángatni a klubot, inkább több mint kevesebb sikerrel.
dande2
En azt olvastam, hogy kamu az egesz, csak azert mond le, hogy ujra lehessen valasztani. A tobbi jelolt, akik jonnek, kamura vannak, Laporta nyilvan ujra jelolteti magat elnoknek, meg is valasztjak. Szoval szinjatek, ezzel kikerulve valami szabalyt. Es tippre nem probalja kirangatni a klubot, hanem okozta is nem kis reszben a kakit, miutan eladott mindent, ami a Barcelona birtokaban volt, kozben meg felvasarolta a fel vilagot reszletekre, amit valahogy fizetni kene. 😃
Stez
Az aktuális elnöknek le kell adnia a mandátumát hogy indulhasson a következő választásokon ami idén lesz. Ez mióta világ a világ így működik ahol sociók vannak. Ilyenkor ideiglenes elnök van, amíg meg nem választják az új elnököt a következő évekre.

Nem tudom hol olvastad ezt a sok orbitális faszságot de tippre valami fogalmatlan Barca hatter zagyvált össze ennyi hülyeséget egy helyen
remontada
Igazabol engem nem izgat, mi az igazsag belole es mi nem, nem kinzom magam spanyol focival. 😀
Mar nem emlekszem, hol olvastam, gondolom facebookon jott velem szemben valami Barca-page.

4 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
Puskás-díjas találat
Löfli
Na. Így kell felszabadítani, szép nagyot belebaszva a labdába. És még akár gól is lehet. Nem passzolgatni, meg tiki-takázni, meg kijátszani ajtó-ablakig.

4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 729
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/637686973_34103922679254392_4533463591042163508_n.jpg?stp=dst-jpg_tt6&cstp=mx1080x1350&ctp=p600x600&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=6376bf&_nc_ohc=lW0OkFmb9ToQ7kNvwFTB_iZ&_nc_oc=AdoUCbjuYpAyu2gyGfbRzcAfVOe1r8_WHClypSwAhY4Te84WbqPUD3gQBUIsr57dVuQ&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=5YHAiOcPf4k86V3kxOp6sg&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af8dC1Yk7RqHIU9333pxv42mOTFdrblThfcAsjmn-JkgCg&oe=6A3DDE56
LFC 24/7 | New Premier League record appearance maker James Milner made his debut for Leeds way back in 2002 😯 | Facebook
New Premier League record appearance maker James Milner made his debut for Leeds way back in 2002 😯
4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 613
Amúgy igaz a hír hogy Laporta lèp ès márciusba választják meg az utódját? Most hallottam vkitől de èn erről hírt nem találtam. Sok mindent lehet mondani rá ès biztos nagy zsivány ő is (mint az összes) de az ő első elnöksège alatt volt a legstabilabb a klub ès most is elèg nagy kakiból próbálja/ta meg kirángatni a klubot, inkább több mint kevesebb sikerrel.
dande2
En azt olvastam, hogy kamu az egesz, csak azert mond le, hogy ujra lehessen valasztani. A tobbi jelolt, akik jonnek, kamura vannak, Laporta nyilvan ujra jelolteti magat elnoknek, meg is valasztjak. Szoval szinjatek, ezzel kikerulve valami szabalyt. Es tippre nem probalja kirangatni a klubot, hanem okozta is nem kis reszben a kakit, miutan eladott mindent, ami a Barcelona birtokaban volt, kozben meg felvasarolta a fel vilagot reszletekre, amit valahogy fizetni kene. 😃
Stez
Az aktuális elnöknek le kell adnia a mandátumát hogy indulhasson a következő választásokon ami idén lesz. Ez mióta világ a világ így működik ahol sociók vannak. Ilyenkor ideiglenes elnök van, amíg meg nem választják az új elnököt a következő évekre.

Nem tudom hol olvastad ezt a sok orbitális faszságot de tippre valami fogalmatlan Barca hatter zagyvált össze ennyi hülyeséget egy helyen
4 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 263 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Puskás-díjas találat

OH NO DISASTER WHAT A BAD IDEA

A-LEAGUE Goalie heads it into his own goal from outside the box.

[image or embed]

— SickosFC (@sickosfc.bsky.social) 2026. február 21. 5:52


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
4 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Asencio egy világi nyomorék. Huijsent szidják madridistán minden meccsen, aztán a közelébe nem ér ez a balfasz, ma csak két gólt szoptunk a faszsága miatt 😀
Ez a Victor Munoz meg nem kellett, 5 misiért ment az Osasunába, kíváncsi leszek mennyiért megy el a PL-be nyáron. 😊
eaglesmcnabb
Hát azért az Arbeloaball is ott volt a szeren...
Egyszerűen nincs edzője a Madridnak...
gyurczi
Nincs, de amikor volt is szarok voltunk, ez egy ilyen év. Ez is. Vége lehetne már.
eaglesmcnabb
Azért mielőtt vége egy BL cím csak bedurran nem?

4 hónapja
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Amúgy igaz a hír hogy Laporta lèp ès márciusba választják meg az utódját? Most hallottam vkitől de èn erről hírt nem találtam. Sok mindent lehet mondani rá ès biztos nagy zsivány ő is (mint az összes) de az ő első elnöksège alatt volt a legstabilabb a klub ès most is elèg nagy kakiból próbálja/ta meg kirángatni a klubot, inkább több mint kevesebb sikerrel.
dande2
En azt olvastam, hogy kamu az egesz, csak azert mond le, hogy ujra lehessen valasztani. A tobbi jelolt, akik jonnek, kamura vannak, Laporta nyilvan ujra jelolteti magat elnoknek, meg is valasztjak. Szoval szinjatek, ezzel kikerulve valami szabalyt. Es tippre nem probalja kirangatni a klubot, hanem okozta is nem kis reszben a kakit, miutan eladott mindent, ami a Barcelona birtokaban volt, kozben meg felvasarolta a fel vilagot reszletekre, amit valahogy fizetni kene. 😃
Stez
Ebbol nagyjabol semmi sem igaz. 😀 Laporta lemondott mert hivatalos elnokvalasztas lesz. Barki jelolheti magat aki elg culet alairat maga moge.

Ez a hivatalos procedura.
Blevi
Okè köszönöm. Amúgy a mindent eladott ès ő okozta a kakit🤷?...hát akkor fogalmazzunk úgy hogy az elődök okozta szr helyzetből muszáj volt megtalálni az eszközt hogy kijöjjünk vhogy ès a leghatékonyabb eszköznek ezt tudta felhasználni...amire lehet sok mindent mondani ès fanyalogni, de sok lehetőség nem volt, annyi minősèget a tarcsiból nem lehetett felhozni, hogy sikerek is jöjjenek.
dande2
Victor Font az egyetlen erdemi kihivo akit 5 eve is legyozott. Nagyjabol a programja az hogy kevezeti a klubot a jovojet kiarulo shady Laporta idoszakbol. Nyilvan ez a fasz fog maradni
4 hónapja
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Amúgy igaz a hír hogy Laporta lèp ès márciusba választják meg az utódját? Most hallottam vkitől de èn erről hírt nem találtam. Sok mindent lehet mondani rá ès biztos nagy zsivány ő is (mint az összes) de az ő első elnöksège alatt volt a legstabilabb a klub ès most is elèg nagy kakiból próbálja/ta meg kirángatni a klubot, inkább több mint kevesebb sikerrel.
dande2
En azt olvastam, hogy kamu az egesz, csak azert mond le, hogy ujra lehessen valasztani. A tobbi jelolt, akik jonnek, kamura vannak, Laporta nyilvan ujra jelolteti magat elnoknek, meg is valasztjak. Szoval szinjatek, ezzel kikerulve valami szabalyt. Es tippre nem probalja kirangatni a klubot, hanem okozta is nem kis reszben a kakit, miutan eladott mindent, ami a Barcelona birtokaban volt, kozben meg felvasarolta a fel vilagot reszletekre, amit valahogy fizetni kene. 😃
Stez
Ebbol nagyjabol semmi sem igaz. 😀 Laporta lemondott mert hivatalos elnokvalasztas lesz. Barki jelolheti magat aki elg culet alairat maga moge.

Ez a hivatalos procedura.
Blevi
Okè köszönöm. Amúgy a mindent eladott ès ő okozta a kakit🤷?...hát akkor fogalmazzunk úgy hogy az elődök okozta szr helyzetből muszáj volt megtalálni az eszközt hogy kijöjjünk vhogy ès a leghatékonyabb eszköznek ezt tudta felhasználni...amire lehet sok mindent mondani ès fanyalogni, de sok lehetőség nem volt, annyi minősèget a tarcsiból nem lehetett felhozni, hogy sikerek is jöjjenek.
dande2
Azert ami a satdion felujitas kprul tortent az az O sara. Nem szep tortenet az sem mar azert mennie kene.
4 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amúgy igaz a hír hogy Laporta lèp ès márciusba választják meg az utódját? Most hallottam vkitől de èn erről hírt nem találtam. Sok mindent lehet mondani rá ès biztos nagy zsivány ő is (mint az összes) de az ő első elnöksège alatt volt a legstabilabb a klub ès most is elèg nagy kakiból próbálja/ta meg kirángatni a klubot, inkább több mint kevesebb sikerrel.
dande2
En azt olvastam, hogy kamu az egesz, csak azert mond le, hogy ujra lehessen valasztani. A tobbi jelolt, akik jonnek, kamura vannak, Laporta nyilvan ujra jelolteti magat elnoknek, meg is valasztjak. Szoval szinjatek, ezzel kikerulve valami szabalyt. Es tippre nem probalja kirangatni a klubot, hanem okozta is nem kis reszben a kakit, miutan eladott mindent, ami a Barcelona birtokaban volt, kozben meg felvasarolta a fel vilagot reszletekre, amit valahogy fizetni kene. 😃
Stez
Ebbol nagyjabol semmi sem igaz. 😀 Laporta lemondott mert hivatalos elnokvalasztas lesz. Barki jelolheti magat aki elg culet alairat maga moge.

Ez a hivatalos procedura.
Blevi
Okè köszönöm. Amúgy a mindent eladott ès ő okozta a kakit🤷?...hát akkor fogalmazzunk úgy hogy az elődök okozta szr helyzetből muszáj volt megtalálni az eszközt hogy kijöjjünk vhogy ès a leghatékonyabb eszköznek ezt tudta felhasználni...amire lehet sok mindent mondani ès fanyalogni, de sok lehetőség nem volt, annyi minősèget a tarcsiból nem lehetett felhozni, hogy sikerek is jöjjenek.
4 hónapja
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Amúgy igaz a hír hogy Laporta lèp ès márciusba választják meg az utódját? Most hallottam vkitől de èn erről hírt nem találtam. Sok mindent lehet mondani rá ès biztos nagy zsivány ő is (mint az összes) de az ő első elnöksège alatt volt a legstabilabb a klub ès most is elèg nagy kakiból próbálja/ta meg kirángatni a klubot, inkább több mint kevesebb sikerrel.
dande2
En azt olvastam, hogy kamu az egesz, csak azert mond le, hogy ujra lehessen valasztani. A tobbi jelolt, akik jonnek, kamura vannak, Laporta nyilvan ujra jelolteti magat elnoknek, meg is valasztjak. Szoval szinjatek, ezzel kikerulve valami szabalyt. Es tippre nem probalja kirangatni a klubot, hanem okozta is nem kis reszben a kakit, miutan eladott mindent, ami a Barcelona birtokaban volt, kozben meg felvasarolta a fel vilagot reszletekre, amit valahogy fizetni kene. 😃
Stez
Ebbol nagyjabol semmi sem igaz. 😀 Laporta lemondott mert hivatalos elnokvalasztas lesz. Barki jelolheti magat aki elg culet alairat maga moge.

Ez a hivatalos procedura.
4 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 105 — Whoops, looks like something went wrong.
Amúgy igaz a hír hogy Laporta lèp ès márciusba választják meg az utódját? Most hallottam vkitől de èn erről hírt nem találtam. Sok mindent lehet mondani rá ès biztos nagy zsivány ő is (mint az összes) de az ő első elnöksège alatt volt a legstabilabb a klub ès most is elèg nagy kakiból próbálja/ta meg kirángatni a klubot, inkább több mint kevesebb sikerrel.
dande2
En azt olvastam, hogy kamu az egesz, csak azert mond le, hogy ujra lehessen valasztani. A tobbi jelolt, akik jonnek, kamura vannak, Laporta nyilvan ujra jelolteti magat elnoknek, meg is valasztjak. Szoval szinjatek, ezzel kikerulve valami szabalyt. Es tippre nem probalja kirangatni a klubot, hanem okozta is nem kis reszben a kakit, miutan eladott mindent, ami a Barcelona birtokaban volt, kozben meg felvasarolta a fel vilagot reszletekre, amit valahogy fizetni kene. 😃