Soccer
41 feliratkozó
4 hónapja
Azt hittem, a Vasas-Karcagról van szó.Biztos voltam benne hogy nehéz meccs lesz a mai, de ez az első 45 perc így is alulmúlta az elvárásaimat. Még azt a nagyon keveset is. Főleg miután láttam hogy Wirtz még a kezdés előtt megsérült.finoman fejezed ki magad. Kilátástalan a Pool játéka. Kp-ja átjáróház. Salah és Gakpo a két szélen súlytalan.
Mikey
Toto21
4 hónapja
Csákvár és Kövesd sem nyert, a Kecsónak nehéz meccse lesz, csak ki kéne használni a helyzeteket a Karcag ellen 7-8 pont lehetne az előny.
4 hónapja
A szaggatott nem a vétel hanem a játékunk volt.Szaggatottan nézem a vonaton, de ez kurva gyengeBiztos voltam benne hogy nehéz meccs lesz a mai, de ez az első 45 perc így is alulmúlta az elvárásaimat. Még azt a nagyon keveset is. Főleg miután láttam hogy Wirtz még a kezdés előtt megsérült.finoman fejezed ki magad. Kilátástalan a Pool játéka. Kp-ja átjáróház. Salah és Gakpo a két szélen súlytalan.
Mikey
Toto21
Negritis, a vajda
Nem könnyű, de Salah és Gakpo a mai kurvagyengén játszó csapatból is lefelé lóg ki. Rendesen idegesít, hogy nemhogy hozzátennének abban a kevés esetben amikor ez ellenfél térfelén vagyunk de még el is vesznek...
Persze gondolom 75. perc előtt úgy se jön le Cody, szent tehén Mo meg egyáltalán. Ez könnyű vereség lesz ma.

Liverpool Fc
4 hónapja
finoman fejezed ki magad.Igyekeztem kulturált maradni. Tudnám ezt megye kettes stílusban is. 😂
Toto21
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
4 hónapja
Szaggatottan nézem a vonaton, de ez kurva gyengeBiztos voltam benne hogy nehéz meccs lesz a mai, de ez az első 45 perc így is alulmúlta az elvárásaimat. Még azt a nagyon keveset is. Főleg miután láttam hogy Wirtz még a kezdés előtt megsérült.finoman fejezed ki magad. Kilátástalan a Pool játéka. Kp-ja átjáróház. Salah és Gakpo a két szélen súlytalan.
Mikey
Toto21
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
Biztos voltam benne hogy nehéz meccs lesz a mai, de ez az első 45 perc így is alulmúlta az elvárásaimat. Még azt a nagyon keveset is. Főleg miután láttam hogy Wirtz még a kezdés előtt megsérült.finoman fejezed ki magad. Kilátástalan a Pool játéka. Kp-ja átjáróház. Salah és Gakpo a két szélen súlytalan.
Mikey
4 hónapja
Jones nagyon meglepődött hogy ma kezdeni kellett, mert szegénynek semmi nem sikerúlt egy félidőt neki megoldaniaErősen lefele lóg ki a mai kezdőből IS!
ozibozi

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
4 hónapja
Biztos voltam benne hogy nehéz meccs lesz a mai, de ez az első 45 perc így is alulmúlta az elvárásaimat. Még azt a nagyon keveset is. Főleg miután láttam hogy Wirtz még a kezdés előtt megsérült.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
4 hónapja
Jones nagyon meglepődött hogy ma kezdeni kellett, mert szegénynek semmi nem sikerúlt egy félidőt neki megoldania
4 hónapja
Slot nem bízik benne, elég egyértelműen kimondta. Na nem szó szerint, de akkor is. Gomez pedig üveg, két meccset nem bír ki, csoda hogy a padon ülve nem sérül meg.gondolom Ramsay is.Gomez ott a padon és megint Szobo a szélső..Gomez meg perclimiten
Nomac
Negritis, a vajda
Toto21
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
4 hónapja
gondolom Ramsay is.Gomez ott a padon és megint Szobo a szélső..Gomez meg perclimiten
Nomac
Negritis, a vajda
4 hónapja
Gomez ott a padon és megint Szobo a szélső..Gomez meg perclimiten
Nomac
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
Gomez ott a padon és megint Szobo a szélső..
4 hónapja
Igazabol engem nem izgat, mi az igazsag belole es mi nem, nem kinzom magam spanyol focival. 😀Az aktuális elnöknek le kell adnia a mandátumát hogy indulhasson a következő választásokon ami idén lesz. Ez mióta világ a világ így működik ahol sociók vannak. Ilyenkor ideiglenes elnök van, amíg meg nem választják az új elnököt a következő évekre.Amúgy igaz a hír hogy Laporta lèp ès márciusba választják meg az utódját? Most hallottam vkitől de èn erről hírt nem találtam. Sok mindent lehet mondani rá ès biztos nagy zsivány ő is (mint az összes) de az ő első elnöksège alatt volt a legstabilabb a klub ès most is elèg nagy kakiból próbálja/ta meg kirángatni a klubot, inkább több mint kevesebb sikerrel.En azt olvastam, hogy kamu az egesz, csak azert mond le, hogy ujra lehessen valasztani. A tobbi jelolt, akik jonnek, kamura vannak, Laporta nyilvan ujra jelolteti magat elnoknek, meg is valasztjak. Szoval szinjatek, ezzel kikerulve valami szabalyt. Es tippre nem probalja kirangatni a klubot, hanem okozta is nem kis reszben a kakit, miutan eladott mindent, ami a Barcelona birtokaban volt, kozben meg felvasarolta a fel vilagot reszletekre, amit valahogy fizetni kene. 😃
dande2
Stez
Nem tudom hol olvastad ezt a sok orbitális faszságot de tippre valami fogalmatlan Barca hatter zagyvált össze ennyi hülyeséget egy helyen
remontada
Mar nem emlekszem, hol olvastam, gondolom facebookon jott velem szemben valami Barca-page.
4 hónapja
Puskás-díjas találatNa. Így kell felszabadítani, szép nagyot belebaszva a labdába. És még akár gól is lehet. Nem passzolgatni, meg tiki-takázni, meg kijátszani ajtó-ablakig.
Löfli
4 hónapja
4 hónapja
Az aktuális elnöknek le kell adnia a mandátumát hogy indulhasson a következő választásokon ami idén lesz. Ez mióta világ a világ így működik ahol sociók vannak. Ilyenkor ideiglenes elnök van, amíg meg nem választják az új elnököt a következő évekre.Amúgy igaz a hír hogy Laporta lèp ès márciusba választják meg az utódját? Most hallottam vkitől de èn erről hírt nem találtam. Sok mindent lehet mondani rá ès biztos nagy zsivány ő is (mint az összes) de az ő első elnöksège alatt volt a legstabilabb a klub ès most is elèg nagy kakiból próbálja/ta meg kirángatni a klubot, inkább több mint kevesebb sikerrel.En azt olvastam, hogy kamu az egesz, csak azert mond le, hogy ujra lehessen valasztani. A tobbi jelolt, akik jonnek, kamura vannak, Laporta nyilvan ujra jelolteti magat elnoknek, meg is valasztjak. Szoval szinjatek, ezzel kikerulve valami szabalyt. Es tippre nem probalja kirangatni a klubot, hanem okozta is nem kis reszben a kakit, miutan eladott mindent, ami a Barcelona birtokaban volt, kozben meg felvasarolta a fel vilagot reszletekre, amit valahogy fizetni kene. 😃
dande2
Stez
Nem tudom hol olvastad ezt a sok orbitális faszságot de tippre valami fogalmatlan Barca hatter zagyvált össze ennyi hülyeséget egy helyen
4 hónapja
Puskás-díjas találatOH NO DISASTER WHAT A BAD IDEA
— SickosFC (@sickosfc.bsky.social) 2026. február 21. 5:52
A-LEAGUE Goalie heads it into his own goal from outside the box.
[image or embed]

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
4 hónapja
Azért mielőtt vége egy BL cím csak bedurran nem?Nincs, de amikor volt is szarok voltunk, ez egy ilyen év. Ez is. Vége lehetne már.Asencio egy világi nyomorék. Huijsent szidják madridistán minden meccsen, aztán a közelébe nem ér ez a balfasz, ma csak két gólt szoptunk a faszsága miatt 😀Hát azért az Arbeloaball is ott volt a szeren...
Ez a Victor Munoz meg nem kellett, 5 misiért ment az Osasunába, kíváncsi leszek mennyiért megy el a PL-be nyáron. 😊
eaglesmcnabb
Egyszerűen nincs edzője a Madridnak...
gyurczi
eaglesmcnabb
4 hónapja
Victor Font az egyetlen erdemi kihivo akit 5 eve is legyozott. Nagyjabol a programja az hogy kevezeti a klubot a jovojet kiarulo shady Laporta idoszakbol. Nyilvan ez a fasz fog maradniOkè köszönöm. Amúgy a mindent eladott ès ő okozta a kakit🤷?...hát akkor fogalmazzunk úgy hogy az elődök okozta szr helyzetből muszáj volt megtalálni az eszközt hogy kijöjjünk vhogy ès a leghatékonyabb eszköznek ezt tudta felhasználni...amire lehet sok mindent mondani ès fanyalogni, de sok lehetőség nem volt, annyi minősèget a tarcsiból nem lehetett felhozni, hogy sikerek is jöjjenek.Ebbol nagyjabol semmi sem igaz. 😀 Laporta lemondott mert hivatalos elnokvalasztas lesz. Barki jelolheti magat aki elg culet alairat maga moge.Amúgy igaz a hír hogy Laporta lèp ès márciusba választják meg az utódját? Most hallottam vkitől de èn erről hírt nem találtam. Sok mindent lehet mondani rá ès biztos nagy zsivány ő is (mint az összes) de az ő első elnöksège alatt volt a legstabilabb a klub ès most is elèg nagy kakiból próbálja/ta meg kirángatni a klubot, inkább több mint kevesebb sikerrel.En azt olvastam, hogy kamu az egesz, csak azert mond le, hogy ujra lehessen valasztani. A tobbi jelolt, akik jonnek, kamura vannak, Laporta nyilvan ujra jelolteti magat elnoknek, meg is valasztjak. Szoval szinjatek, ezzel kikerulve valami szabalyt. Es tippre nem probalja kirangatni a klubot, hanem okozta is nem kis reszben a kakit, miutan eladott mindent, ami a Barcelona birtokaban volt, kozben meg felvasarolta a fel vilagot reszletekre, amit valahogy fizetni kene. 😃
dande2
Stez
Ez a hivatalos procedura.
Blevi
dande2
4 hónapja
Azert ami a satdion felujitas kprul tortent az az O sara. Nem szep tortenet az sem mar azert mennie kene.Okè köszönöm. Amúgy a mindent eladott ès ő okozta a kakit🤷?...hát akkor fogalmazzunk úgy hogy az elődök okozta szr helyzetből muszáj volt megtalálni az eszközt hogy kijöjjünk vhogy ès a leghatékonyabb eszköznek ezt tudta felhasználni...amire lehet sok mindent mondani ès fanyalogni, de sok lehetőség nem volt, annyi minősèget a tarcsiból nem lehetett felhozni, hogy sikerek is jöjjenek.Ebbol nagyjabol semmi sem igaz. 😀 Laporta lemondott mert hivatalos elnokvalasztas lesz. Barki jelolheti magat aki elg culet alairat maga moge.Amúgy igaz a hír hogy Laporta lèp ès márciusba választják meg az utódját? Most hallottam vkitől de èn erről hírt nem találtam. Sok mindent lehet mondani rá ès biztos nagy zsivány ő is (mint az összes) de az ő első elnöksège alatt volt a legstabilabb a klub ès most is elèg nagy kakiból próbálja/ta meg kirángatni a klubot, inkább több mint kevesebb sikerrel.En azt olvastam, hogy kamu az egesz, csak azert mond le, hogy ujra lehessen valasztani. A tobbi jelolt, akik jonnek, kamura vannak, Laporta nyilvan ujra jelolteti magat elnoknek, meg is valasztjak. Szoval szinjatek, ezzel kikerulve valami szabalyt. Es tippre nem probalja kirangatni a klubot, hanem okozta is nem kis reszben a kakit, miutan eladott mindent, ami a Barcelona birtokaban volt, kozben meg felvasarolta a fel vilagot reszletekre, amit valahogy fizetni kene. 😃
dande2
Stez
Ez a hivatalos procedura.
Blevi
dande2
4 hónapja
Okè köszönöm. Amúgy a mindent eladott ès ő okozta a kakit🤷?...hát akkor fogalmazzunk úgy hogy az elődök okozta szr helyzetből muszáj volt megtalálni az eszközt hogy kijöjjünk vhogy ès a leghatékonyabb eszköznek ezt tudta felhasználni...amire lehet sok mindent mondani ès fanyalogni, de sok lehetőség nem volt, annyi minősèget a tarcsiból nem lehetett felhozni, hogy sikerek is jöjjenek.Ebbol nagyjabol semmi sem igaz. 😀 Laporta lemondott mert hivatalos elnokvalasztas lesz. Barki jelolheti magat aki elg culet alairat maga moge.Amúgy igaz a hír hogy Laporta lèp ès márciusba választják meg az utódját? Most hallottam vkitől de èn erről hírt nem találtam. Sok mindent lehet mondani rá ès biztos nagy zsivány ő is (mint az összes) de az ő első elnöksège alatt volt a legstabilabb a klub ès most is elèg nagy kakiból próbálja/ta meg kirángatni a klubot, inkább több mint kevesebb sikerrel.En azt olvastam, hogy kamu az egesz, csak azert mond le, hogy ujra lehessen valasztani. A tobbi jelolt, akik jonnek, kamura vannak, Laporta nyilvan ujra jelolteti magat elnoknek, meg is valasztjak. Szoval szinjatek, ezzel kikerulve valami szabalyt. Es tippre nem probalja kirangatni a klubot, hanem okozta is nem kis reszben a kakit, miutan eladott mindent, ami a Barcelona birtokaban volt, kozben meg felvasarolta a fel vilagot reszletekre, amit valahogy fizetni kene. 😃
dande2
Stez
Ez a hivatalos procedura.
Blevi
4 hónapja
Ebbol nagyjabol semmi sem igaz. 😀 Laporta lemondott mert hivatalos elnokvalasztas lesz. Barki jelolheti magat aki elg culet alairat maga moge.Amúgy igaz a hír hogy Laporta lèp ès márciusba választják meg az utódját? Most hallottam vkitől de èn erről hírt nem találtam. Sok mindent lehet mondani rá ès biztos nagy zsivány ő is (mint az összes) de az ő első elnöksège alatt volt a legstabilabb a klub ès most is elèg nagy kakiból próbálja/ta meg kirángatni a klubot, inkább több mint kevesebb sikerrel.En azt olvastam, hogy kamu az egesz, csak azert mond le, hogy ujra lehessen valasztani. A tobbi jelolt, akik jonnek, kamura vannak, Laporta nyilvan ujra jelolteti magat elnoknek, meg is valasztjak. Szoval szinjatek, ezzel kikerulve valami szabalyt. Es tippre nem probalja kirangatni a klubot, hanem okozta is nem kis reszben a kakit, miutan eladott mindent, ami a Barcelona birtokaban volt, kozben meg felvasarolta a fel vilagot reszletekre, amit valahogy fizetni kene. 😃
dande2
Stez
Ez a hivatalos procedura.
4 hónapja
Amúgy igaz a hír hogy Laporta lèp ès márciusba választják meg az utódját? Most hallottam vkitől de èn erről hírt nem találtam. Sok mindent lehet mondani rá ès biztos nagy zsivány ő is (mint az összes) de az ő első elnöksège alatt volt a legstabilabb a klub ès most is elèg nagy kakiból próbálja/ta meg kirángatni a klubot, inkább több mint kevesebb sikerrel.En azt olvastam, hogy kamu az egesz, csak azert mond le, hogy ujra lehessen valasztani. A tobbi jelolt, akik jonnek, kamura vannak, Laporta nyilvan ujra jelolteti magat elnoknek, meg is valasztjak. Szoval szinjatek, ezzel kikerulve valami szabalyt. Es tippre nem probalja kirangatni a klubot, hanem okozta is nem kis reszben a kakit, miutan eladott mindent, ami a Barcelona birtokaban volt, kozben meg felvasarolta a fel vilagot reszletekre, amit valahogy fizetni kene. 😃
dande2
