Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

4 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 105 — Whoops, looks like something went wrong.
Na vajon repül ma Spalletti? Bar szerintem mind1 ki megy oda. Ha nyerni akarsz vegy egy jo kapust. Na ilyen nincs Juveban. Komolyan mondom Di Gregorio bamba feje mar irrital.😂
Toto21
Ha nyerni akarsz, ne legyel buzi. A Juventus buzi. Ugyhogy ez eldolt.
Stez
Csak a Milan után 😏 😉
dande2
Pontosan, az Inter Milan is buzi, de most roluk nem akartam irni.
Stez
Nem is kellett volna, èn mindkettőre gondoltam.
dande2
Ezekszerint neked nem szabad gondolkodnod!

4 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na vajon repül ma Spalletti? Bar szerintem mind1 ki megy oda. Ha nyerni akarsz vegy egy jo kapust. Na ilyen nincs Juveban. Komolyan mondom Di Gregorio bamba feje mar irrital.😂
Toto21
Ha nyerni akarsz, ne legyel buzi. A Juventus buzi. Ugyhogy ez eldolt.
Stez
Csak a Milan után 😏 😉
dande2
Pontosan, az Inter Milan is buzi, de most roluk nem akartam irni.
Stez
Nem is kellett volna, èn mindkettőre gondoltam.
4 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 658
Kövezzetek meg, de ha Palmer formaja nem javul szerintem nem lesz helye a VB keretben. Ha nem lennenek 11-es goljai akkor nagyon rosszul nezne ki a lolapja.
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 680 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Wrexham megint footballünnepet tol.
4 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 105 — Whoops, looks like something went wrong.
Na vajon repül ma Spalletti? Bar szerintem mind1 ki megy oda. Ha nyerni akarsz vegy egy jo kapust. Na ilyen nincs Juveban. Komolyan mondom Di Gregorio bamba feje mar irrital.😂
Toto21
Ha nyerni akarsz, ne legyel buzi. A Juventus buzi. Ugyhogy ez eldolt.
Stez
Csak a Milan után 😏 😉
dande2
Pontosan, az Inter Milan is buzi, de most roluk nem akartam irni.

4 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na vajon repül ma Spalletti? Bar szerintem mind1 ki megy oda. Ha nyerni akarsz vegy egy jo kapust. Na ilyen nincs Juveban. Komolyan mondom Di Gregorio bamba feje mar irrital.😂
Toto21
Ha nyerni akarsz, ne legyel buzi. A Juventus buzi. Ugyhogy ez eldolt.
Stez
Csak a Milan után 😏 😉

Szerkesztette: dande2
4 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
Most supported Premier League clubs in the United States, as per @MenInBlazers:

1. Liverpool - 22%
2. Arsenal - 16%
3. Chelsea- 13%
4. Manchester United - 7%
5. Tottenham- 6%
6. Everton - 5%
7. Fulham - 3%
8. Manchester City - 3%
9. Crystal Palace - 3%
10. Leeds - 1%
ozibozi
És a többi 21%?!
Bárhogy is oszlik meg, kell, hogy legyen olyan csapat a maradék 10-ből, akinek legalább 2 % jut, vagyis több, mint a Leedsnek, és akkor a Leeds nem tud 10. lenni.
Ez már megint milyen elbaszott matek??
Őszentsége Sobri Jóska
nem feltétlen
a 0.49et lefelé visszük akkor ~5%nincs meg, tehát "csak" ~16% fog hiányozni
és tekintve hogy itt benne szoktak lenni korábbi PL csapatok is így kijöhet simán


amúgy ezek eleve faszságok mert mit viszonyítasz mihez?
biztos hogy ki kell jönnie a 100%nak?
simán lehet hogy a PL rajongókat kérdezték és van 10-15% aki senkinek se szurkol csak élvezi a jó focit
Negritis, a vajda
Az valószínűbb, hogy kb. ugyanannyi a felkerekítés, mint a lekerekítés.
20 PL csapat van, az ő támogatóik a 100%. Ha nem így lenne, akkor nem 80% körül lenne a "biztos csapatválasztó", hanem inkább 8%.
Sehogy se jöhet ki ez, és igen, ez egy faszság.
Őszentsége Sobri Jóska
nem tudjuk hogy a 20 PL csapat szurkolói 100%-e

simán lehet hogy ez egy olyan lista ahol az összes focicsapat benne van és akár több csapatnak is lehetsz a szurkolója
és mondjuk a teljes listán az első a Real 30%al a második a Barca 29el a 3. a Bayern 25el
és akkor 4. a Liverpool 22vel
csak a Leeds kapott legalább 1%ot vagy csak a Leeds fért fel mondjuk a top100a, top50be amit mértek így ő még említve van, vagy eleve top10nél akarták meghúzni a határt

de az is lehet hogy tényleg csak a PL rajongókról van szó, de ott is simán lehet hogy van 5-10% aki senkinek sem szurkol csak a bajnokságot nézi vagy játékosokért szorít 1-1 meccsen
Negritis, a vajda
Nincs olyan lista, mintavétel, kerekítes, bármi, amiben ezek a számok így, ahogy be lettek másolva legitimek lehetnek matematikailag. Ez így egy önellentmondás, inkoherencia.

4 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 105 — Whoops, looks like something went wrong.
Na vajon repül ma Spalletti? Bar szerintem mind1 ki megy oda. Ha nyerni akarsz vegy egy jo kapust. Na ilyen nincs Juveban. Komolyan mondom Di Gregorio bamba feje mar irrital.😂
Toto21
Ha nyerni akarsz, ne legyel buzi. A Juventus buzi. Ugyhogy ez eldolt.

4 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 658
Na vajon repül ma Spalletti? Bar szerintem mind1 ki megy oda. Ha nyerni akarsz vegy egy jo kapust. Na ilyen nincs Juveban. Komolyan mondom Di Gregorio bamba feje mar irrital.😂
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 680 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Most supported Premier League clubs in the United States, as per @MenInBlazers:

1. Liverpool - 22%
2. Arsenal - 16%
3. Chelsea- 13%
4. Manchester United - 7%
5. Tottenham- 6%
6. Everton - 5%
7. Fulham - 3%
8. Manchester City - 3%
9. Crystal Palace - 3%
10. Leeds - 1%
ozibozi
És a többi 21%?!
Bárhogy is oszlik meg, kell, hogy legyen olyan csapat a maradék 10-ből, akinek legalább 2 % jut, vagyis több, mint a Leedsnek, és akkor a Leeds nem tud 10. lenni.
Ez már megint milyen elbaszott matek??
Őszentsége Sobri Jóska
nem feltétlen
a 0.49et lefelé visszük akkor ~5%nincs meg, tehát "csak" ~16% fog hiányozni
és tekintve hogy itt benne szoktak lenni korábbi PL csapatok is így kijöhet simán


amúgy ezek eleve faszságok mert mit viszonyítasz mihez?
biztos hogy ki kell jönnie a 100%nak?
simán lehet hogy a PL rajongókat kérdezték és van 10-15% aki senkinek se szurkol csak élvezi a jó focit
Negritis, a vajda
Az valószínűbb, hogy kb. ugyanannyi a felkerekítés, mint a lekerekítés.
20 PL csapat van, az ő támogatóik a 100%. Ha nem így lenne, akkor nem 80% körül lenne a "biztos csapatválasztó", hanem inkább 8%.
Sehogy se jöhet ki ez, és igen, ez egy faszság.
Őszentsége Sobri Jóska
nem tudjuk hogy a 20 PL csapat szurkolói 100%-e

simán lehet hogy ez egy olyan lista ahol az összes focicsapat benne van és akár több csapatnak is lehetsz a szurkolója
és mondjuk a teljes listán az első a Real 30%al a második a Barca 29el a 3. a Bayern 25el
és akkor 4. a Liverpool 22vel
csak a Leeds kapott legalább 1%ot vagy csak a Leeds fért fel mondjuk a top100a, top50be amit mértek így ő még említve van, vagy eleve top10nél akarták meghúzni a határt

de az is lehet hogy tényleg csak a PL rajongókról van szó, de ott is simán lehet hogy van 5-10% aki senkinek sem szurkol csak a bajnokságot nézi vagy játékosokért szorít 1-1 meccsen
Negritis, a vajda
Most supported PL clubs volt a kategória, szóval ebben csak a PL klubok hozzák össze a 100%ot.

Egyetlen kivétel lehet, ha azt válaszolták, hogy nincs kedvenc PL klubom.

Ha meg az volt a poszt lényege, hogy a focicsapatok közül mennyien szurkolnak PL csapatnak, akkor meg nettó átbaszás/hazugság a poszt címe.

Szerkesztette: zacknorb
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Most supported Premier League clubs in the United States, as per @MenInBlazers:

1. Liverpool - 22%
2. Arsenal - 16%
3. Chelsea- 13%
4. Manchester United - 7%
5. Tottenham- 6%
6. Everton - 5%
7. Fulham - 3%
8. Manchester City - 3%
9. Crystal Palace - 3%
10. Leeds - 1%
ozibozi
És a többi 21%?!
Bárhogy is oszlik meg, kell, hogy legyen olyan csapat a maradék 10-ből, akinek legalább 2 % jut, vagyis több, mint a Leedsnek, és akkor a Leeds nem tud 10. lenni.
Ez már megint milyen elbaszott matek??
Őszentsége Sobri Jóska
nem feltétlen
a 0.49et lefelé visszük akkor ~5%nincs meg, tehát "csak" ~16% fog hiányozni
és tekintve hogy itt benne szoktak lenni korábbi PL csapatok is így kijöhet simán


amúgy ezek eleve faszságok mert mit viszonyítasz mihez?
biztos hogy ki kell jönnie a 100%nak?
simán lehet hogy a PL rajongókat kérdezték és van 10-15% aki senkinek se szurkol csak élvezi a jó focit
Negritis, a vajda
Az valószínűbb, hogy kb. ugyanannyi a felkerekítés, mint a lekerekítés.
20 PL csapat van, az ő támogatóik a 100%. Ha nem így lenne, akkor nem 80% körül lenne a "biztos csapatválasztó", hanem inkább 8%.
Sehogy se jöhet ki ez, és igen, ez egy faszság.
Őszentsége Sobri Jóska
nem tudjuk hogy a 20 PL csapat szurkolói 100%-e

simán lehet hogy ez egy olyan lista ahol az összes focicsapat benne van és akár több csapatnak is lehetsz a szurkolója
és mondjuk a teljes listán az első a Real 30%al a második a Barca 29el a 3. a Bayern 25el
és akkor 4. a Liverpool 22vel
csak a Leeds kapott legalább 1%ot vagy csak a Leeds fért fel mondjuk a top100a, top50be amit mértek így ő még említve van, vagy eleve top10nél akarták meghúzni a határt

de az is lehet hogy tényleg csak a PL rajongókról van szó, de ott is simán lehet hogy van 5-10% aki senkinek sem szurkol csak a bajnokságot nézi vagy játékosokért szorít 1-1 meccsen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
Most supported Premier League clubs in the United States, as per @MenInBlazers:

1. Liverpool - 22%
2. Arsenal - 16%
3. Chelsea- 13%
4. Manchester United - 7%
5. Tottenham- 6%
6. Everton - 5%
7. Fulham - 3%
8. Manchester City - 3%
9. Crystal Palace - 3%
10. Leeds - 1%
ozibozi
És a többi 21%?!
Bárhogy is oszlik meg, kell, hogy legyen olyan csapat a maradék 10-ből, akinek legalább 2 % jut, vagyis több, mint a Leedsnek, és akkor a Leeds nem tud 10. lenni.
Ez már megint milyen elbaszott matek??
Őszentsége Sobri Jóska
nem feltétlen
a 0.49et lefelé visszük akkor ~5%nincs meg, tehát "csak" ~16% fog hiányozni
és tekintve hogy itt benne szoktak lenni korábbi PL csapatok is így kijöhet simán


amúgy ezek eleve faszságok mert mit viszonyítasz mihez?
biztos hogy ki kell jönnie a 100%nak?
simán lehet hogy a PL rajongókat kérdezték és van 10-15% aki senkinek se szurkol csak élvezi a jó focit
Negritis, a vajda
Az valószínűbb, hogy kb. ugyanannyi a felkerekítés, mint a lekerekítés.
20 PL csapat van, az ő támogatóik a 100%. Ha nem így lenne, akkor nem 80% körül lenne a "biztos csapatválasztó", hanem inkább 8%.
Sehogy se jöhet ki ez, és igen, ez egy faszság.

4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Most supported Premier League clubs in the United States, as per @MenInBlazers:

1. Liverpool - 22%
2. Arsenal - 16%
3. Chelsea- 13%
4. Manchester United - 7%
5. Tottenham- 6%
6. Everton - 5%
7. Fulham - 3%
8. Manchester City - 3%
9. Crystal Palace - 3%
10. Leeds - 1%
ozibozi
És a többi 21%?!
Bárhogy is oszlik meg, kell, hogy legyen olyan csapat a maradék 10-ből, akinek legalább 2 % jut, vagyis több, mint a Leedsnek, és akkor a Leeds nem tud 10. lenni.
Ez már megint milyen elbaszott matek??
Őszentsége Sobri Jóska
nem feltétlen
a 0.49et lefelé visszük akkor ~5%nincs meg, tehát "csak" ~16% fog hiányozni
és tekintve hogy itt benne szoktak lenni korábbi PL csapatok is így kijöhet simán


amúgy ezek eleve faszságok mert mit viszonyítasz mihez?
biztos hogy ki kell jönnie a 100%nak?
simán lehet hogy a PL rajongókat kérdezték és van 10-15% aki senkinek se szurkol csak élvezi a jó focit

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
Most supported Premier League clubs in the United States, as per @MenInBlazers:

1. Liverpool - 22%
2. Arsenal - 16%
3. Chelsea- 13%
4. Manchester United - 7%
5. Tottenham- 6%
6. Everton - 5%
7. Fulham - 3%
8. Manchester City - 3%
9. Crystal Palace - 3%
10. Leeds - 1%
ozibozi
És a többi 21%?!
Bárhogy is oszlik meg, kell, hogy legyen olyan csapat a maradék 10-ből, akinek legalább 2 % jut, vagyis több, mint a Leedsnek, és akkor a Leeds nem tud 10. lenni.
Ez már megint milyen elbaszott matek??

4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 729
Most supported Premier League clubs in the United States, as per @MenInBlazers:

1. Liverpool - 22%
2. Arsenal - 16%
3. Chelsea- 13%
4. Manchester United - 7%
5. Tottenham- 6%
6. Everton - 5%
7. Fulham - 3%
8. Manchester City - 3%
9. Crystal Palace - 3%
10. Leeds - 1%
4 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 658

zacknorb
Igen kerlek! Legyetek olyan kedvesek es vigyetek.
4 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 433 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Real-Valencia BEK döntő a Sport 1-en
ozibozi
Szerintem simán nyer a Real.
Őszentsége Sobri Jóska
2000 euró mehet rá akkor


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
Real-Valencia BEK döntő a Sport 1-en
ozibozi
Szerintem simán nyer a Real.

4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 729
Real-Valencia BEK döntő a Sport 1-en
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Infantilis látom a focin kívül tartja a politikát.

Mekkora egy f@sz az is. 😀
rob3r7o
nem akartam elhinni hogy képesek bemenni Blatter alá, de sikerült
szánalmas az egész

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 680 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
4 hónapja
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Infantilis látom a focin kívül tartja a politikát.

Mekkora egy f@sz az is. 😀

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 729
Nagy mázli volt
4 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
Ez a Romao siralomhaz
4 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
Nem úgy tűnik mintha hátrányban lenne a csapat…