Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 271
Amúgy mi a toszért szivárványszínűek a kapitányi karszalagok?
warr_b
Mert most van az lqbt vagy mi a lopiklonak az unnepe(?)
Coolearie
Ez remek, de mi a nyavalyát keres ez egy focipályán?
warr_b
ugyanazt mint a rasszizmus ellenes kampány
Negritis
Na jó, de a néger gyakoribb a focipályán, mint a meleg 😆
warr_b
Honnan veszed?
És amíg egy színes karszalag bárkit is zavar, addig létjogosultsága is van.
Sobri Jóska
Mondd meg nekem Sobri, őszintén, mi értelme a szivárványos CSK-szalagnak?

Vagy kérdem a többiektől: szerintetek ez oké?

Ha csak fele ennyire állnának ki másokért, más témában...
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 352 — #NoStress
Amúgy mi a toszért szivárványszínűek a kapitányi karszalagok?
warr_b
Mert most van az lqbt vagy mi a lopiklonak az unnepe(?)
Coolearie
Ez remek, de mi a nyavalyát keres ez egy focipályán?
warr_b
ugyanazt mint a rasszizmus ellenes kampány
Negritis
Na jó, de a néger gyakoribb a focipályán, mint a meleg 😆
warr_b
Honnan veszed?
És amíg egy színes karszalag bárkit is zavar, addig létjogosultsága is van.

több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 356 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy mi a toszért szivárványszínűek a kapitányi karszalagok?
warr_b
Mert most van az lqbt vagy mi a lopiklonak az unnepe(?)
Coolearie
Ez remek, de mi a nyavalyát keres ez egy focipályán?
warr_b
ugyanazt mint a rasszizmus ellenes kampány
Negritis
Na jó, de a néger gyakoribb a focipályán, mint a meleg 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 962 — The Mathematician
Amúgy mi a toszért szivárványszínűek a kapitányi karszalagok?
warr_b
Mert most van az lqbt vagy mi a lopiklonak az unnepe(?)
Coolearie
Ez remek, de mi a nyavalyát keres ez egy focipályán?
warr_b
ugyanazt mint a rasszizmus ellenes kampány

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 356 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy mi a toszért szivárványszínűek a kapitányi karszalagok?
warr_b
Mert most van az lqbt vagy mi a lopiklonak az unnepe(?)
Coolearie
Ez remek, de mi a nyavalyát keres ez egy focipályán?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Az, hogy egy Brighton dominal az Arsenal ellen, mindent elmond. Tessek, vezetnek is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Amúgy mi a toszért szivárványszínűek a kapitányi karszalagok?
warr_b
Mert most van az lqbt vagy mi a lopiklonak az unnepe(?)
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 356 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy mi a toszért szivárványszínűek a kapitányi karszalagok?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
 www.facebook.com/troll0foci/videos/2399251340325154/

Ki lett maxolva.

több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 356 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Tipikus bazzeg, 3-0 helyett 0-1 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 356 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Micsoda csatársorok a Sheffield - Newcastle meccsen: Billy Sharp vs Andy Carroll! 😀
Vérbeli Champo meccsre számítok 3 lábtöréssel és 20 szöglettel.
Tony Adams
Jójaz 🙂
A Blades-nél legalább csak britek meg írek vannak, respect


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 912 — Colts Fan
Micsoda csatársorok a Sheffield - Newcastle meccsen: Billy Sharp vs Andy Carroll! 😀
Vérbeli Champo meccsre számítok 3 lábtöréssel és 20 szöglettel.
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 912 — Colts Fan


Bravúros címlap jött össze.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 825
azért ezzel a MU-TOT meccsel kínozni lehetett...
Klaci79
na de legalább nyertünk.....pedig tutira vettem hogy Murányi szanaszét aláz minket 😀
érdekes, hogy nagy csapatok ellen baromira jönnek az eredmények, míg a kisebb csapatok ellen kukák vagyunk....
manuszka86
Valószínűleg nem jön minden meccsen a kapusbaki, meg a védő ostobasága a 16-oson belül. Rossz nézni hová süllyedt a MU
Klaci79
Én kifejezetten élvezem 😀
warr_b
mi is ahogy a pool tökön lőtte magát a plben cirka 30 évig, ha 30 évente behúznak egyet azzal kibékülök
davemayer
70-80-as évek dominanciája eljön újra meglásd.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
azért ezzel a MU-TOT meccsel kínozni lehetett...
Klaci79
na de legalább nyertünk.....pedig tutira vettem hogy Murányi szanaszét aláz minket 😀
érdekes, hogy nagy csapatok ellen baromira jönnek az eredmények, míg a kisebb csapatok ellen kukák vagyunk....
manuszka86
Valószínűleg nem jön minden meccsen a kapusbaki, meg a védő ostobasága a 16-oson belül. Rossz nézni hová süllyedt a MU
Klaci79
Én kifejezetten élvezem 😀
warr_b
mi is ahogy a pool tökön lőtte magát a plben cirka 30 évig, ha 30 évente behúznak egyet azzal kibékülök

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 356 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
azért ezzel a MU-TOT meccsel kínozni lehetett...
Klaci79
na de legalább nyertünk.....pedig tutira vettem hogy Murányi szanaszét aláz minket 😀
érdekes, hogy nagy csapatok ellen baromira jönnek az eredmények, míg a kisebb csapatok ellen kukák vagyunk....
manuszka86
Valószínűleg nem jön minden meccsen a kapusbaki, meg a védő ostobasága a 16-oson belül. Rossz nézni hová süllyedt a MU
Klaci79
Én kifejezetten élvezem 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Valószínűleg nem jön minden meccsen a kapusbaki, meg a védő ostobasága a 16-oson belül. Rossz nézni hová süllyedt a MU
Klaci79
az utóbbi 13 év legszarabb MU kerete az idei, ennél a középpályás soránál pár középcsapatnak is külömebb van mint a jelenlegi kezdőnk....ahol Pereira pályát tud látni, na az szégyen 😀
manuszka86
13? inkább 25 minimum. Djemba-djemba felüdülés lenne...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 962 — The Mathematician
Mané meg Kean balfaszsági versenyt rendez? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
Valószínűleg nem jön minden meccsen a kapusbaki, meg a védő ostobasága a 16-oson belül. Rossz nézni hová süllyedt a MU
Klaci79
az utóbbi 13 év legszarabb MU kerete az idei, ennél a középpályás soránál pár középcsapatnak is külömebb van mint a jelenlegi kezdőnk....ahol Pereira pályát tud látni, na az szégyen 😀

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
azért ezzel a MU-TOT meccsel kínozni lehetett...
Klaci79
na de legalább nyertünk.....pedig tutira vettem hogy Murányi szanaszét aláz minket 😀
érdekes, hogy nagy csapatok ellen baromira jönnek az eredmények, míg a kisebb csapatok ellen kukák vagyunk....
manuszka86
Valószínűleg nem jön minden meccsen a kapusbaki, meg a védő ostobasága a 16-oson belül. Rossz nézni hová süllyedt a MU
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
azért ezzel a MU-TOT meccsel kínozni lehetett...
Klaci79
na de legalább nyertünk.....pedig tutira vettem hogy Murányi szanaszét aláz minket 😀
érdekes, hogy nagy csapatok ellen baromira jönnek az eredmények, míg a kisebb csapatok ellen kukák vagyunk....

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
azért ezzel a MU-TOT meccsel kínozni lehetett...
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Ti vagytok a legnagyobbak, hej, hej!!!! 😂😂😂
petey
Állítólag felhívták a kopaszt, hogy hogyan lehet mocskos pofátlanul bundázni, és ő adta a tippeket.
Kenny
De most komolyan, 90 percig beívelgetni? Miafasz.
petey
Mki megvédi a címét! Deal?
csebi
Nincs kizárva, hogy így lesz

több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Ti vagytok a legnagyobbak, hej, hej!!!! 😂😂😂
petey
Állítólag felhívták a kopaszt, hogy hogyan lehet mocskos pofátlanul bundázni, és ő adta a tippeket.
Kenny
De most komolyan, 90 percig beívelgetni? Miafasz.
petey
Mki megvédi a címét! Deal?

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Ti vagytok a legnagyobbak, hej, hej!!!! 😂😂😂
petey
Állítólag felhívták a kopaszt, hogy hogyan lehet mocskos pofátlanul bundázni, és ő adta a tippeket.
Kenny
De most komolyan, 90 percig beívelgetni? Miafasz.
petey
Persze. Teljes agyhalál 😀
Civic bosnyák válogatott balhátvéd, és képtelen beadni egy normálisat.Az, hogy NULLA db szögletvariációt próbáltunk ki ma csak belőttünk az ötösre 20 darab szögletet nulla iq-val az vicc.
Nyilván ez jól fog esni akkor ha valamilyen csoda folytán továbbmegyünk a csoportból, hogy csak két helyre kell koncentrálni. Bebizonyította ez a meccs, hogy van egy 13-14 fős keretünk akik alkalmasak a focira a többi lófasz.