Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
ennyiNewman
fő az optomizmus...pedig a gólig nem játszottatok alárendelt szerepet.nDRo
kitámadunk és kapunk még 1-2 gólt,mint mindig
nem csoda,hogy nem vagyok optimista,az utóbbi 5-6 év alapján nincs okom rá
mind1,soccer sux 😛Newman
Mindig azt mondom jó az pötyögésnek, bemelegítés a football előtt 😀 De ez amúgy nem igaz, hét évig fociztam, ezt a sportot is imádom 😛
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ennyiNewman
fő az optomizmus...pedig a gólig nem játszottatok alárendelt szerepet.nDRo
kitámadunk és kapunk még 1-2 gólt,mint mindig
nem csoda,hogy nem vagyok optimista,az utóbbi 5-6 év alapján nincs okom rá
mind1,soccer sux 😛

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
ennyiNewman
fő az optomizmus...pedig a gólig nem játszottatok alárendelt szerepet.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ennyi

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Pedig akkor még ott volt Pires, Ljungberg és Henry is.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
kb 2 év után először nézek meg egy teljes meccset,Go Arsenal!Úgyis kikapunk...Newman
Beszélsz össze-vissza 😊Matthew99
életem egyik legszarabb sportélménye volt a 2006-os BL döntő,konkrétan sírtam a TV előtt,mert úgy éreztem,hogy mi érdemeltük volna meg azt a trófeát,de ilyen az élet....

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
kb 2 év után először nézek meg egy teljes meccset,Go Arsenal!Úgyis kikapunk...Newman
Beszélsz össze-vissza 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
kb 2 év után először nézek meg egy teljes meccset,Go Arsenal!Úgyis kikapunk...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Látom te is nézted az Esti Showdert múlt héten...vassadi27
Nem értem miről van szó. Mesélj!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Még a tegnapi BL-meccshez: eleve úgy mentünk neki ennek a párharcnak, hogy itthon mindenképpen nyerni kell; így, hogy vereséget szenvedtünk, gyakorlatilag búcsút inthetünk a továbbjutásnak. A Spurs gólja is tökéletesen mutatta, hogy amiben előzetesen bíztam, azaz hogy a rutin majd felülkerekedik, nem jön be. Londonban amúgy is nehéz dolgunk lett volna, de van egy olyan rossz érzésem, hogy ha most ilyen eredményt tudott elérni a Tottenham, akkor hazai pályán, a kulcsemberek visszatérésével be fognak minket darálni. :/ De ez a társaság még úgy sem kész arra, hogy két fronton célba érjen (legfeljebb úgy, hogy a bajnokságban és a hazai kupában), a bajnoki szereplésünk szempontjából pedig minden bizonnyal jól is jön majd a - valószínűsíthető - kiesés. Talán majd jövőre...

Amúgy volt vele interjú, elég rendes gyerek. Kérdezték, mi lett volna, ha nem fedezik fel a magassága miatt, ha nem futballozna? Azt mondta, akkor, hogy: " Egy 26 éves szűz srác" 😀 😀 😀JC6
Látom te is nézted az Esti Showdert múlt héten...vassadi27
Hát vagy nem.
Azért kicsit gondolkozz el, hogy nézett ki a középpályánk, amikor Gattuso hetek óta megint vicc szintjén vágja a fát, Silva fel lett tolva, annyira szánalmas a középpályán a védekezésünk és Yepesnek, a csigalassú Yepesnek kell hátul megoldania mindent Nestával.
Tegnap Seedorf is kritikán aluli volt.
Boateng már edzett, mint írtam az előbb, így lehetséges, hogy már bevethető a visszavágón. Pirloról sem tudni, játszik-e, de azért ha a középpályán sikerül megoldanunk Seedorf szarságait, illetve Ambrosini védekezőtársát, simán meglehet a sanszunk.
Silva visszatér védekezni, a védelem bal oldalán kell valamit ügyködni, ugyanis Antonini helyén sajnos Emenuelson nem játszhat, pedig biztosra veszem, hogy ő kezdene, ha játszathatnánk. Valamelyik playmakerünk pedig villanni fog a támadók közül. Ha ki is esünk, amire megvan az esély, egyáltalán nem olyan simán szerintem, mint te azt gondolod vagy várod.

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Még a tegnapi BL-meccshez: eleve úgy mentünk neki ennek a párharcnak, hogy itthon mindenképpen nyerni kell; így, hogy vereséget szenvedtünk, gyakorlatilag búcsút inthetünk a továbbjutásnak. A Spurs gólja is tökéletesen mutatta, hogy amiben előzetesen bíztam, azaz hogy a rutin majd felülkerekedik, nem jön be. Londonban amúgy is nehéz dolgunk lett volna, de van egy olyan rossz érzésem, hogy ha most ilyen eredményt tudott elérni a Tottenham, akkor hazai pályán, a kulcsemberek visszatérésével be fognak minket darálni. :/ De ez a társaság még úgy sem kész arra, hogy két fronton célba érjen (legfeljebb úgy, hogy a bajnokságban és a hazai kupában), a bajnoki szereplésünk szempontjából pedig minden bizonnyal jól is jön majd a - valószínűsíthető - kiesés. Talán majd jövőre...

Amúgy volt vele interjú, elég rendes gyerek. Kérdezték, mi lett volna, ha nem fedezik fel a magassága miatt, ha nem futballozna? Azt mondta, akkor, hogy: " Egy 26 éves szűz srác" 😀 😀 😀JC6
Látom te is nézted az Esti Showdert múlt héten...
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 658 — a new hope (again)
az MLSZ monnyon le!!

nevetséges, hogy én mint törzsszurkoló 18 éves korom óta kb. össz 4 hazai meccset hagytam ki, (23 vagyok) nemtudok elmenni a március 25. meccsre , mert másfél hónappal az esemény előtt az ilyen időszakokban megjelenő divatdrukkerek , akik amikor kikapunk csak fikázzák a csapatot elveszik előlem a jegyet...szurkolói kártya v vmi? áhh, hülyeség nekik kurva m1 h ki fizeti ki a pénzt , én akik már legalább v 100.000 költöttem erre szarra vagy az aki se tudja hova megy...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Nagyon állítólag aláírt egy előszerződést a klubbal, és nyáron ingyen érkezik, mivel lejár a szerződése a Rennes-nel.Mikey
hát ha nem kell fizetni érte, akkor nagy bakot nem lőhetünk vele.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Nagyon állítólag aláírt egy előszerződést a klubbal, és nyáron ingyen érkezik, mivel lejár a szerződése a Rennes-nel.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Sylvain Marveaux-ról, a Rennes balszélsőjéről tud valaki valami érdemlegeset?Mikey
Szimpatizálunk vele? Mondjuk én semmit nem tudok róla, de elférne egy jó kis balszélső.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Boateng ismét a csapattal edzett, végig
Remek hír, az ő sebessége és technikája hiányzik a középpályánkról
Állítólag a Chievo ellen már játszani is tudna, a BL meccsre nem ártana.

több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
Crouch, nem tudom, hogy utálok-e valakit nála jobban... 170 méter magas, de azért 10-ből 9 fejpárbajt elveszít, azt az 1-et is úgy nyeri, hogy akkorát támaszkodik a védőn, mint egy ház (ez a gól tökéletesen mutatja, fúj.. http://www.youtube.com/watch?v=wi8x6r-EZTg&feature=related), labdához meg alig ér, technikai tudása az NB1-ben is kevés lenne talán, és így lesz valakiből ekkora császár...Hurka
nem tudom hogy kiről beszélsz, de 100%ig biztos vagyok benne hogy nem peter crouchról.

child please!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Sylvain Marveaux-ról, a Rennes balszélsőjéről tud valaki valami érdemlegeset?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hurka, mondj egy csatár, aki beívelésnél 10-ből 9-szer nem támaszkodik az ellenfelén? De nem akarom védeni, láttam tegnap is, hogy ezt csinálta 😀

Amúgy volt vele interjú, elég rendes gyerek. Kérdezték, mi lett volna, ha nem fedezik fel a magassága miatt, ha nem futballozna? Azt mondta, akkor, hogy: " Egy 26 éves szűz srác" 😀 😀 😀
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Jó hír a MU szimpatizánsoknak, Valencia elkezdte az edzést, és hamarosan visszatérhet, kicsit előbb is, mint gondolták.. Márciusban már pályára is léphet. 😊
Jah és grat a Spursnek, remélem kiverik a Milant. 😊



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Crouch, nem tudom, hogy utálok-e valakit nála jobban... 170 méter magas, de azért 10-ből 9 fejpárbajt elveszít, azt az 1-et is úgy nyeri, hogy akkorát támaszkodik a védőn, mint egy ház (ez a gól tökéletesen mutatja, fúj.. http://www.youtube.com/watch?v=wi8x6r-EZTg&feature=related), labdához meg alig ér, technikai tudása az NB1-ben is kevés lenne talán, és így lesz valakiből ekkora császár...


az meg szégyen mondjuk, hogy Flaminit ott nem állították ki, te atyaúristen mit csinált ott..
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Folan-nel nagyon elégedettek vagyunk az arizonai edzőtáborban, és a coach szeretné ha megtartnánk, és ő is nyitott az amerikai játékra. Szerintem jót tenne neki a környezetváltás, mert kicsit elszürkült az utóbbi években Angliában, évek óta nem játszott az EPL-ben, balhézott a menedzserrel, és volt egy súlyosabb sérülése is. Én azóta vagyok nagyon mellette, mióta Casey-vel játszottak párban egy félidőt, két hasonló fizikai felépítésű, hasonlóan vehemens mentalitású favágó paraszt, pont erre van szükségünk - már csak Sanyi kéne mögéjük a kispadra. Jó lenne ezeket ráereszteni pl a Galaxy-re, bekemribanc meg lendonkurva nem tudom mit szólna, ha letörnék a műkörmeiket. 😛
Az is tetszett, hogy beszélt róla, mennyivel lazább, kötetlenebb nálunk az öltözői hangulat, mint a konzervatív, fegyelmezett, korlátok közé szorított, retardált, semmirekellő, szarházi, teaszívó, köcsög, buzi angoloknál. Ezt kicsit én színeztem ki, de érezhető a különbség, ebből is látszik, hogy a mieink hétköznapi emberek, akik szórakozásból játszanak, és mert büszke coloradói harcosok, nem pénzhajhász köcsögök, mint a nagy európai suckeristák, akiket meg se lehet különböztetni egymástól, akkora tucat divatmajmok. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Meghaltam és a mennyországban vagyok, vagy csak a sör beszél belőlem 😊
Hatalmas, életem végéig kitartó élmény ért a mai este!!!Egon bá
Csak a Spurs létezik nekem Angliában 😛 Csodás este, felejthetetlen élmény 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gyönyörű este, otthon nem elszúrni! Visszatérnek a sérültek, és iskolafocival jut a T'ham a következő körbe.

Én elismerem Gattusot, mint játékost. A hatalmas szíve miatt szerettem meg, de már tavaly is látszott, hogy nem az igazi. Jöttek a sérülések is... De hogy így viselkedjen egy CSK, az ellenfél másodedzőjével, aki túl van már a 60-on... "Nyakfogás" és lefejelés... Hát Istenem, talán érzi legbelül, hogy közel a vég. De egy sportember nem viselkedhet így...

Mindenesetre, SZÉP VOLT FIÚK!!

szerk.: Flamini meg egy féreg. Amit művel évek óta a pályán, az nem futball. De Olaszban szedte fel ezt a gerinctelenséget...JC6
Meghaltam és a mennyországban vagyok, vagy csak a sör beszél belőlem 😊
Hatalmas, életem végéig kitartó élmény ért a mai este!!!
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 230 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Gattuso mindig ilyen patkány volt, csak valahogy elnézték neki egy legyintéssel hogy "Jól van már srácok ez a kis aranyszívű hirtelen haragú szőrmók Gattuso nem kell komolyan venni nah nyugi".