Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A Milan-Tottenham párharcban meg szvsz nyerni fog a Tottenham még pedig 2 okból:
1. Oddo vs. Bale
2. Antonini vs. Lennon
Szerk. most nézem h a Spurs kp-ja is igen tartalékos nincs Bale, Modric, VDV, így már nem lehetetlen a jó eredmény.empty taxi
Modric és Van der Vaart nincs száz százalékos állapotban, Bale viszont biztosan kihagyja az első meccset. Tudom, hogy a Tottenham mostanában nagyon felkapott csapat, de bízom benne, hogy a (BL-)rutin a mi javunkra dönt, és végre megint a nyolc közé jut a csapat.

Az a Rooney sig nagyon ott van a szeren.... :cool:Keano
Kösz; apeszost illeti a dicséret. 😉
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Az a Rooney sig nagyon ott van a szeren.... :cool:


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk azért nem hasonlít kicsit sem ahhoz, amit Kaká bármikor is kapott
Örök szívem csücske marad 😊Stez
Én voltam Milan meccsen, 2008-ban, direkt a Rossonerik mögé ültem. Az élmény leírhatatlan, már a bemelegítéstől kezdve, amikor elkezdik éltetni a játékosokat.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
amugy ez a huje wigan mindig ezt csinalja a pool ellen legalabbis amennyire emlekszem.
soha megcsak megsem probaltak nyerni miota feljutottak.Fake
Lehet, hogy meg sem próbáltak nyerni, de pl. tavaly valahogy mégiscsak sikerült nekik.

"Yeah, I think that’s my best one," he said. "I just tried to get into a good position for when Nani crossed the ball. I saw it come into the box and I thought, 'Why not?'. So I tried it and thankfully it went into the top corner. Nine times out of 10 they go over the crossbar or wide, but thankfully today it went into the top corner. It's instinctive. You don't have time to think about what you’re going to do. When I scored the goal, I could see the joy in the crowd, the joy among the players, the manager, the players and all the staff. It was a fantastic moment."

Nem tudok betelni vele, még mindig a hatása alatt állok... 😊 De most már talán elég lesz, mielőtt még a topikban kitör a polgárháború ... 😊 (Mi lesz itt a 'Pool-MU rangadó előtt... 😛 )
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Egyébként a dagisport oldalán sima bajnokikat is lehet online nézni, vagy csak bl meccseket?fetomy
Néha igen néha nem full változó.
A Milan-Tottenham párharcban meg szvsz nyerni fog a Tottenham még pedig 2 okból:
1. Oddo vs. Bale
2. Antonini vs. Lennon
Szerk. most nézem h a Spurs kp-ja is igen tartalékos nincs Bale, Modric, VDV, így már nem lehetetlen a jó eredmény.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
csak mert régen volt liverpool.. 😀 nyáron állítólag 20 miskáért rámennek Krkicsre 😀

Egyébként a dagisport oldalán sima bajnokikat is lehet online nézni, vagy csak bl meccseket?
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Két elég "rondát" sikerült ma alkotnia, ráadásul mindkettőt jobb lábbal, ami elvileg a gyengébb 😊Bálesz
hát nem szar gólok, főleg jobbal... szeretek dzsdzsről hallani ilyeneket, mert úgy néz ki, nála nem egy kis virágzásról van szó, hisz már negyedik éve nem csak stabil tagja, de alapembere a PSVnek... És még csak 24 éves, igazán remélem, hogy személyében végre újra lesz egy focistánk, akire igazán büszkék lehetünk...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
amugy ez a huje wigan mindig ezt csinalja a pool ellen legalabbis amennyire emlekszem.
soha megcsak megsem probaltak nyerni miota feljutottak. idegenben meg hagyjan de otthon sem.
csak a kapalasra mentek es imadkoztak az egy pontert.Fake
Az milyen volt már, amikor 1-0-nál az az arab kapus húzta az időt? Nem akartam hinni a szememnek.

Rettentő antipatikus csapat a Wigan, mert ahogy írod, meg se próbálnak játszani. Igaz, a sok buta afrikai fekán látszik is, hogy nem tudják mihez kezdjenek, amikor náluk a labda...
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Két elég "rondát" sikerült ma alkotnia, ráadásul mindkettőt jobb lábbal, ami elvileg a gyengébb 😊

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én azt olvastam, hogy kiadtak egy nyilatkozatot, hogy elnézést kérnek Bálesz barátjuktól, amiért így sikerült, szégyellik magukat, és igyekeznek kárpótolni őt, ha egyáltalán tudják, mert elismerik, hogy hatalmas csalódást okoztak 😕

😀 egyébként valakinek nincs linkje Dzsdzs góljaihoz? 😊 :rolleyes:fetomy
Linket, linket! 😀

Dzsdzsdzsdzs góljai fent vannak az nso-n is 😊Bálesz
ja ez titkos még 😊 csak kapom tőlük az előzetes sajtóanyagokat, 1 nappal a megjelenés előtt, tehát ez majd holnapi nap folyamán jelenik csak meg, bár még kérdéses, mert állítólag több klub is tiltakozik a nyilatkozat ellen, mert nem szeretnék, ha megbocsátanál nekik 😀😀

köszi, bár nekem az NSO olyan, mint norvégnak a fürdővíz, azért most rámegyek 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
amugy ez a huje wigan mindig ezt csinalja a pool ellen legalabbis amennyire emlekszem.
soha megcsak megsem probaltak nyerni miota feljutottak. idegenben meg hagyjan de otthon sem.
csak a kapalasra mentek es imadkoztak az egy pontert.
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Én azt olvastam, hogy kiadtak egy nyilatkozatot, hogy elnézést kérnek Bálesz barátjuktól, amiért így sikerült, szégyellik magukat, és igyekeznek kárpótolni őt, ha egyáltalán tudják, mert elismerik, hogy hatalmas csalódást okoztak 😕

😀 egyébként valakinek nincs linkje Dzsdzs góljaihoz? 😊 :rolleyes:fetomy
Linket, linket! 😀

Dzsdzsdzsdzs góljai fent vannak az nso-n is 😊

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ejj, de utálom ezt a 70 emberrel védekezős focit, mint amit ma a Wigan játszott :mad: Na mindegy, a céljukat végülis elérték vele, azt meg pont leszarják, hogy nekem ez tetszik-e, avagy sem 😀Bálesz
Én azt olvastam, hogy kiadtak egy nyilatkozatot, hogy elnézést kérnek Bálesz barátjuktól, amiért így sikerült, szégyellik magukat, és igyekeznek kárpótolni őt, ha egyáltalán tudják, mert elismerik, hogy hatalmas csalódást okoztak 😕

😀 egyébként valakinek nincs linkje Dzsdzs góljaihoz? 😊 :rolleyes:
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
😂
Na hang az pont nincs ezen a gépemen 😀
Azt hittem, valamit trükközik.Stez
először én is vmi joga bonitot vártam, de csak ez lett 😊Divat
Bázzeg hát épp a hang a lényeg 😀 Szól a Robinho kórus 😀...eaglesmcnabb
Mondjuk azért nem hasonlít kicsit sem ahhoz, amit Kaká bármikor is kapott
Örök szívem csücske marad 😊

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Csak most láttam Dzsudzsák góljait. Nem gyenge. 😊
Egyébként elfogult vagyok, de hirtelen nem tudnék mondani olyan ballábas játékost aki nála jobban használná a másik lábát is. Nah, jó esetleg Messi. 😀

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Dzsudzsák meglőtte a második gólját is az AZ ellen. :cool: Ő az a faktor, ami a különbséget jelenti a PSV és a Twente között a bajnoki címért folyó harcban, természetesen előbbi javára (az Ajax meg Suárez elvesztése után kiszállt).
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Dzsudzsák nagyon tolja, reszkess Hollandia 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
né' mán hát pontokat hullajtott a Barsza 😐 nem baj majd holnap a kisebbik alakulat nem hagyja hogy faragjon a hátrányból a margit 😉

Dzsudzsák meg nagy király - nem igazán bírtam de az utóbbi időben nagyon megkedveltem, egy olyan játékos akinek nem csak a szája nagy hanem komolyan is gondolja a profizmust és ezt a játékot + van tehetsége hogy nagy dolgokat csináljon.
Nem hiába igazolja le mindig a MU a FM-ben azonnal 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Hoppá, Barca-botlás, döntetlen a Sporting Gijón otthonában.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 395 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
üdvözlik Robinhot, aki ki is int a tábornak.Divat
😂
Na hang az pont nincs ezen a gépemen 😀
Azt hittem, valamit trükközik.Stez
először én is vmi joga bonitot vártam, de csak ez lett 😊Divat
Bázzeg hát épp a hang a lényeg 😀 Szól a Robinho kórus 😀...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Dzsudzsák :cool:

-----------------------
Hogy a barcának milyen ocsmány mezei vannak 😂

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
izé, lehet én vagyok a vak, de ezen most mit lássak?Stez
üdvözlik Robinhot, aki ki is int a tábornak.Divat
😂
Na hang az pont nincs ezen a gépemen 😀
Azt hittem, valamit trükközik.Stez
először én is vmi joga bonitot vártam, de csak ez lett 😊

|
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
http://www.youtube.com/watch?v=Ujcazyu_E_Y
azért tud a gyerek 😊 Ma is bizonyította. 😊eaglesmcnabb
izé, lehet én vagyok a vak, de ezen most mit lássak?Stez
üdvözlik Robinhot, aki ki is int a tábornak.Divat
😂
Na hang az pont nincs ezen a gépemen 😀
Azt hittem, valamit trükközik.

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
http://www.youtube.com/watch?v=Ujcazyu_E_Y
azért tud a gyerek 😊 Ma is bizonyította. 😊eaglesmcnabb
izé, lehet én vagyok a vak, de ezen most mit lássak?Stez
üdvözlik Robinhot, aki ki is int a tábornak.

|
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Simább Milan-győzelem, mint amire számítottam (Cassano mekkorát játszott :cool: ), tökéletessé tették ezt a hétvégét. 😊 Az üldözők azért még hozzájárulhatnak ahhoz, hogy még ennél is jobb legyen az összkép. Kedden pedig jöhet a Spurs elleni megmérettetés - végre BL; én már nagyon kíváncsi vagyok arra, hogy mit tud ez a Milan a nemzetközi porondon.

Nani eltakarodhatna már a picsba, önző fasz. Ha legalább csak akkor passzolt volna amikor vkit 100%os ziccerbe hozhatott vna, akkor 5-1 lett vna a vége. De ő inkább ahelyett elkúrja a lelátóra...Duff
OK, nyilván ma se volt hibátlan a játéka, de könyörgöm, legalább egy olyan United-meccs után ne átkozza őt senki, amikor gólt lő és gólpasszt ad a városi rivális ellen megnyert meccsen... 😊 De úgy látom, hiába beszélek, egyedül maradtam. 😊

Amúgy ma a szélsőjátékunk is remekül működött, és ne felejtsük el, Park és Valencia visszatérése gyakorlatilag egy-egy új igazolással érhet fel, attól függően, hogy milyen formában lesznek. Utóbbi egy ilyen komoly sérülés után erősen kérdéses lehet, előbbi viszont remélhetőleg úgy fog játszani, ahogy az Ázsia-kupa előtt tette, mert ebben a szezonban Park is egyértelműen a legjobbak között volt - talán az eddigi legjobb United-es idényét futotta/futja.