Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
http://www.youtube.com/watch?v=Ujcazyu_E_Y
azért tud a gyerek 😊 Ma is bizonyította. 😊eaglesmcnabb
izé, lehet én vagyok a vak, de ezen most mit lássak?

több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Ejj, de utálom ezt a 70 emberrel védekezős focit, mint amit ma a Wigan játszott :mad: Na mindegy, a céljukat végülis elérték vele, azt meg pont leszarják, hogy nekem ez tetszik-e, avagy sem 😀

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 395 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
http://www.youtube.com/watch?v=Ujcazyu_E_Y
azért tud a gyerek 😊 Ma is bizonyította. 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Cassano assist, Robinho gól, 3-0, sima W :cool:
fontos 3 pont a két botlásunk után

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Cassano góól, 2-0 16. percben 😀
Mekkora játék volt húhhhúúúúú

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
2 kapufa Suáreztől, egy lesgól a Wigannek, és egy elmaradt kiállítás Caldwell (?) révén.

Ezek nélkül se lenne jogos az x, ezt a meccset így is négyszer meg kellett volna nyerni.
több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
United&Pool topic 😀😀😀DDDDDDDD
De amúgy bazdmeg... ilyen Wigan nem érdemel egy szaros pontot sem, egy ilyen Pool ellen... Látszik, hogy néha teljesen igazságtalan a foci. 😊
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
bosszantó h egy helyzetet találtak és 1 pontra jók is voltak vele...
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Robbery végre újra a pályán, hengereltek is a bajorok. 😊

rem befér ez is ide a United & Pool topikba 😛

|
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Rooney fenomenális, ezért imádjuk mi ezt az embert. 😉 Giggs is zseniálisan játszott, és Nanit is ki kell emelni (gól és gólpassz), merje valaki ezek után azt állítani, hogy idén nem a United bajnoki szereplésének egyik legfőbb letéteményese... 😛 😊
vassadi27
Rooney meglőtte az év gólját, Giggs meg Scholes még mindig rohadt jó, de Nani eltakarodhatna már a picsba, önző fasz. Ha legalább csak akkor passzolt volna amikor vkit 100%os ziccerbe hozhatott vna, akkor 5-1 lett vna a vége. De ő inkább ahelyett elkúrja a lelátóra...
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
hehehe Fake, előbb szerkesztettem be mint ahogy írtad 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Aranycipő még mindig!! :cool:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
sok lesz mar a kib***** unitedbol.
gratulalunk szep gyozelem volt meg minden de ne pofatlankodjatok be legyszives a topicunkba.

azt hallotattok h a csodalatosfantasztikus daniel ayalat kolcsonadtuk a derby countynak ev vegeig ?
elozo felevet a hullban toltotte hat nekem elegge ugy tunik h nem dob sokat. 3 ev alatt ossz 5 meccs az elso csapatban.
ezzel meg carrat sem fogja tudni kiszoritani amikor az 40 eves lesz.
btw nekem nagyon szimpatikus ez a kezdo csapat es agger jobban hianyzik nekem legalabbis mint steve ...
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Dave, én is adom a Smallingos véleményed! Abszolút jó volt, örülök neki hogy idehoztuk nyáron! Fiatal és megvan benne a potenciál, hogy majd bármikor beugorva pótolja Riot, vagy esetleg kitúrja a kezdőből! Mondjuk annak nem örülnék, mert kedvenceim közt van Rio is.Raider89
A Vidics-Ferdinand páros egy ideig még alap, de Smalling valóban nagy húzás volt, ha így folytatja, nem kell sokáig keresnünk Ferdinand utódját (Evans pedig nyáron mehet kölcsönbe, de az is lehet, hogy nem sokáig tartozik már a csapat kötelékébe). Rio egy ideig még biztosan nem állhat a csapat rendelkezésére sérülése miatt, úgyhogy Smalling előtt itt a lehetőség a bizonyításra. 😉
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
Raider Rio-nak kb 2-3 éve van még szvsz hátra, Smallingot pont jókor hoztuk el ilyen szempontból: ha beilleszkedik és jó lesz átveheti a helyét később, most még én is jobban bízom Ferdinand-ban. Ő és Vidic nagyon ott vannak a szeren...

szerk.: de fejezzük is be mert azt mondják túl sok a Unitedból a Pool topic-ban 😛 😛 😂 😂 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Dave, én is adom a Smallingos véleményed! Abszolút jó volt, örülök neki hogy idehoztuk nyáron! Fiatal és megvan benne a potenciál, hogy majd bármikor beugorva pótolja Riot, vagy esetleg kitúrja a kezdőből! Mondjuk annak nem örülnék, mert kedvenceim közt van Rio is.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ez megint valami hihetetlen volt, nem találok rá szavakat. Ez a UNITED!

Rooney fenomenális, ezért imádjuk mi ezt az embert. 😉 Giggs is zseniálisan játszott, és Nanit is ki kell emelni (gól és gólpassz), merje valaki ezek után azt állítani, hogy idén nem a United bajnoki szereplésének egyik legfőbb letéteményese... 😛 😊

Újabb klasszikus derbi, újabb győzelem. Tudtam, hogy a félidei egygólos előny a végén nem lesz elég a sikerhez, gondoltam, hogy David Silva vagy Dzeko összehoznak valamit (ellenünk mindig az ilyenek lőnek gólt, most mindkettő jegyzett egy "felet"), de összességében ez megint csak az a Man. City volt, amit ellenünk már megszokhattunk: nagy szavak a meccs előtt, aztán idejönnek, de játszani nem tudnak, csak hogy majd valahogy úgyis begyötörnek egy(-két) gólt, aztán mindig ez a vége (ősszel mondjuk kiizzadtak egy gól nélküli döntetlent); egész egyszerűen nem tudják a győzelem "receptjét" ellenünk.

Óriási győzelem volt!

GLORY, GLORY MAN. UNITED!
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
ROOOOOOOONEY!!! :o
szerk1. : 2-1!!! :cool: fantasztikus 😊 Giggsre meg nem lehet szavakat találni. Rooney gól meg...úgy üvöltöttem, hogy megfájdult monstanra a torkom :rolleyes:bogec7
Hát ez ilyen 'aztakurva'... Hatalmas meccs volt, végén egy nagy góllal. Wazza 😛 😊
Giggs meg überklasszis mint mindig. Maradjon csak még 10 évet, 40+ évesen is elnézném.Raider89
http://www.youtube.com/watch?v=wkLA03VGNmU 😊bogec7
egy nagy játékos nagy góljai közül a legfrissebb 😀

Nem kényeztetett el minket a teljesítményével az elmúlt időkben de mint ahogy most is bizonyította: a harcosság mellett a skillje is megvan ehhez a játékhoz...

Nekem ezzel együtt is a meccs embere (Giggs mellett) SMALLING volt. Elsőrangú teljesítmény volt az övé, felülről kilógni egy ilyen védelemből óriási dolog szvsz. Neki is felfelé ível a teljesítménye a szezonban, reméljük nincs még a zeniten 😊

Nagyon jó meccs volt és el kell ismerni hogy a City is nagyon jó volt, David Silvával nagyon jól jártak de nem is vettek zsákbamacskát...

UNITED!!!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
még jó,hogy apám felhívott,mert bealudtam amúgy a meccsen 😛
Rooney elképesztő mit ragasztott,a szezon gólja.

több mint 13 éve
bogjosi New England Patriots 1 435
ROOOOOOOONEY!!! :o
szerk1. : 2-1!!! :cool: fantasztikus 😊 Giggsre meg nem lehet szavakat találni. Rooney gól meg...úgy üvöltöttem, hogy megfájdult monstanra a torkom :rolleyes:bogec7
Hát ez ilyen 'aztakurva'... Hatalmas meccs volt, végén egy nagy góllal. Wazza 😛 😊
Giggs meg überklasszis mint mindig. Maradjon csak még 10 évet, 40+ évesen is elnézném.Raider89
http://www.youtube.com/watch?v=wkLA03VGNmU 😊

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
ROOOOOOOONEY!!! :o
szerk1. : 2-1!!! :cool: fantasztikus 😊 Giggsre meg nem lehet szavakat találni. Rooney gól meg...úgy üvöltöttem, hogy megfájdult monstanra a torkom :rolleyes:bogec7
Hát ez ilyen 'aztakurva'... Hatalmas meccs volt, végén egy nagy góllal. Wazza 😛 😊
Giggs meg überklasszis mint mindig. Maradjon csak még 10 évet, 40+ évesen is elnézném.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
bogjosi New England Patriots 1 435
ROOOOOOOONEY!!! :o
szerk1. : 2-1!!! :cool: fantasztikus 😊 Giggsre meg nem lehet szavakat találni. Rooney gól meg...úgy üvöltöttem, hogy megfájdult monstanra a torkom :rolleyes:

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
suarez kezd. jeeeeeeeeeeeeeeee
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Nani próbál meggyőzni, hogy ne utáljam annyira.... 😂

félidő : United - City 1-0Keano
Jók vagyunk, tetszik eddig.
Smalling játéka is egész ígéretes, Evansnél fényévekkel jobb.
GGMU.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Nani próbál meggyőzni, hogy ne utáljam annyira.... 😂

félidő : United - City 1-0