Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Nem ertem a rohoges targyat.. ha 1 varost nezunk, eletem legnagyobb reszet tovabbra is Gyorben eltem le, sok baratom/rokonom lakik ott. Jartam a 90-es evekben meccsekre.. most melyik magyar csapatnak drukkoljak akkor?
FC Papa? 😛

Ettol fuggetlenul megvan a velemenyem Tarsolyrol, Reszelirol, meg egy az egesz magyar focirol..Igor
röhögés tárgya? egy kezemen meg tudom számolni, hogy kb. hány magyar van a győri felnőtt csapatban 😛Hurka
De ez igazából szerinted a befektetőt érdekli? Szerintem konkrétan leszarja, ha sikeres lesz a csapat, akkor mindegy, hogy új-zélandi passzból szerez gólt a svéd csatár, aminek a kanadai edző ugyanúgy örül, mint az a magyar, aki meccsre megy. És lehet nem járnak olyan sokan ki meccsre, de ha lesz jobb eredmény, fognak.deny79
azért hidd el jobb úgy szurkolni hogy tudod hogy akik a pályán vannak azoknak a nagy része azért érti amit üvöltesz 90percen keresztül
bár győrben ez nem probléma mert nincs szurkolás 😛

amúgy meg megszűnt a Kecskemét DEVILS


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mit szóltok a most kirobbant magyar NB3-as és BLASZ megyei játékvezető küldéshez Bolíviába meg Észtországba vagy hova. 105 percig tart a meccs, 4 11-es egy meccsen és alacsonyabb osztályból jöttek... Hogy? Miért? Kik küldték?
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Az elmúlt hetekben kezdtük meg a TC-t, az első szakasz coloradói gyakorlásairól készítettem egy bővebb helyzetjelentést. A szokásos helyi téli időjárás sem kímélte a srácokat, de jól elszórakoztunk a hóban is:
http://denversports.blog.hu/2011/02/11/rapids_lezarult_az_edzotabor_elso_szakasza

Mától Arizonában folytatjuk egy amolyan 'preseason' féleséggel, ahol több másik csapattal is játszani fogunk, ezen a télen nem megyünk az Arsenal-hoz, csak az USA-ban készülgetünk. Március 19-én pedig elindulhat a hadjárat a címvédésért! Még egy hónap! :cool:


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Nem ertem a rohoges targyat.. ha 1 varost nezunk, eletem legnagyobb reszet tovabbra is Gyorben eltem le, sok baratom/rokonom lakik ott. Jartam a 90-es evekben meccsekre.. most melyik magyar csapatnak drukkoljak akkor?
FC Papa? 😛

Ettol fuggetlenul megvan a velemenyem Tarsolyrol, Reszelirol, meg egy az egesz magyar focirol..Igor
röhögés tárgya? egy kezemen meg tudom számolni, hogy kb. hány magyar van a győri felnőtt csapatban 😛Hurka
De ez igazából szerinted a befektetőt érdekli? Szerintem konkrétan leszarja, ha sikeres lesz a csapat, akkor mindegy, hogy új-zélandi passzból szerez gólt a svéd csatár, aminek a kanadai edző ugyanúgy örül, mint az a magyar, aki meccsre megy. És lehet nem járnak olyan sokan ki meccsre, de ha lesz jobb eredmény, fognak.deny79
én ezt egy szóval se mondtam, csak akkor is nagyon viccesen hangzik a lokálpatriotizmus és az ETO kifejezés 1 mondatban 😊
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
a mostani viszonyok miatt erre csak azt lehet mondani, hogy
😂 😂 😂 😂 😂Hurka
Nem ertem a rohoges targyat.. ha 1 varost nezunk, eletem legnagyobb reszet tovabbra is Gyorben eltem le, sok baratom/rokonom lakik ott. Jartam a 90-es evekben meccsekre.. most melyik magyar csapatnak drukkoljak akkor?
FC Papa? 😛

Ettol fuggetlenul megvan a velemenyem Tarsolyrol, Reszelirol, meg egy az egesz magyar focirol..Igor
röhögés tárgya? egy kezemen meg tudom számolni, hogy kb. hány magyar van a győri felnőtt csapatban 😛Hurka
De ez igazából szerinted a befektetőt érdekli? Szerintem konkrétan leszarja, ha sikeres lesz a csapat, akkor mindegy, hogy új-zélandi passzból szerez gólt a svéd csatár, aminek a kanadai edző ugyanúgy örül, mint az a magyar, aki meccsre megy. És lehet nem járnak olyan sokan ki meccsre, de ha lesz jobb eredmény, fognak.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Pécsett játszik az NB2-benHurka
no comment...
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Tudod Divat, a Fradinak nagyon nagy az adóssága. Annyi pénz nincs, hogy ezt a csapatot ki lehessen húzni a szarból. Max Abramovics vagy Bill Gates. Sajnálom, hogy ez történt a Fradival, akik csak tudták, megcsapolták, amíg volt ott pénz. Főleg a BL-ben...

Tudom, hogy elcsépelt, de nincs értelme a magyar fociba fektetni. Persze páran megpróbálják, de nagyon veszteséges.

---

Igor! Stark hova tűnt? Emlékszem még válogatott is volt...JC6
Pécsett játszik az NB2-ben
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Nem a Spurs. 😊
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/premier-league-a-west-hame-lesz-a-londoni-olimpai-stadion-2064175F.Schleck
Ki tudja, lehet, hogy akkorra már egy Championshipes csapat örökli a stadiont...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tudod Divat, a Fradinak nagyon nagy az adóssága. Annyi pénz nincs, hogy ezt a csapatot ki lehessen húzni a szarból. Max Abramovics vagy Bill Gates. Sajnálom, hogy ez történt a Fradival, akik csak tudták, megcsapolták, amíg volt ott pénz. Főleg a BL-ben...

Tudom, hogy elcsépelt, de nincs értelme a magyar fociba fektetni. Persze páran megpróbálják, de nagyon veszteséges.

---

Igor! Stark hova tűnt? Emlékszem még válogatott is volt...
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ezt, hogy "fiatal magyar" időnként úgy tudjátok mondogatni, mintha minimum kitüntetés lenne (akinek nem inge). Elhihetitek, hogy ha jön egy szerb nímand, aztán edzőmeccsen letolja a titánjainkat a pályáról, az nem a szerb csávó hibája. Megosztottam már néhány személyes élményemet, emlékemet, nem az utánpótlás fogja kirántani a magyar focit a gödörből (ha egyáltalán ki lehet rántani, szerintem nem), hanem az ilyen szponzori szerződések (tucatjával kelllene sajnos). Gondolom néhányan közületek rúgják is a pöttyöst, és biztos szar érzés ilyen labdakergetőket bámulni, de ez van. Ha valaki jobb, náluk akkor előbb-utóbb lehetőséget kap valahol. Ha nem, akkor az élet mást tartogat. Nem lehet mindenki Ronaldinho, kell néhány Meksz Gyula is.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ez mind szép és jó h sok pénz és tudnák támogatni az utánpótlást, de amíg abból pénzből leginkább külföldi légiosokat vesznek, abból nem profitálnak a fiatal magyarok, és meg lehet nézni épp az ETO-ban mi a helyzet, azt nem tudom h ifibe és serdülőbe milyenek, de egy tehetséges fiatalnak nem azaz érdeke h NB2/3-ba focizzon, hanem legalább NB1 v külföld.Divat
Ez is sajnos 95/2000 ota jellemzo.. elotte kineveltunk mi is olyan embereket mint Herczeg, Feher, Lakos v. Stark.

Oszinten szolva elegge hidegen hagy a foci, enyhe lokalpatriotizmusom miatt azert annak oruluk, ha az ETO felol jo hireket hallok ennyi. Az bosszantott fel, hogy ezt a penzt is dobjuk oda a Fradi ele.. ezt olvastam ki Joci hsz-ebol.
Es erre volt az a reakciom, hogy: na persze.. marcsak az kene.Igor
nem is az hogy adják a Fradinak, meg nem hiszem h poénból jött fel pl lilákok neve az audinál...de azért Győrbe most már van fasza pálya, stadion, pénz, de szurkoló és fiatal magyar nuku, igaz most Fradinál is pár külföldi viszi a csapatot(más kérdés h láthattuk 3 éve fiataljaink mire mentek NB2-be) de legalább azért nézők járnak(most sajna kevesebben, de sztem ez tavasszal változni fog), és senkinek se kell csapat, pedig azért a Ferencváros mint név még mindig jól cseng Európába sztem.

|
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Ez is sajnos 95/2000 ota jellemzo.. elotte kineveltunk mi is olyan embereket mint Herczeg, Feher, Lakos v. Stark.

Oszinten szolva elegge hidegen hagy a foci, enyhe lokalpatriotizmusom miatt azert annak oruluk, ha az ETO felol jo hireket hallok ennyi. Az bosszantott fel, hogy ezt a penzt is dobjuk oda a Fradi ele.. ezt olvastam ki Joci hsz-ebol.
Es erre volt az a reakciom, hogy: na persze.. marcsak az kene.Igor
a mostani viszonyok miatt erre csak azt lehet mondani, hogy
😂 😂 😂 😂 😂Hurka
Nem ertem a rohoges targyat.. ha 1 varost nezunk, eletem legnagyobb reszet tovabbra is Gyorben eltem le, sok baratom/rokonom lakik ott. Jartam a 90-es evekben meccsekre.. most melyik magyar csapatnak drukkoljak akkor?
FC Papa? 😛

Ettol fuggetlenul megvan a velemenyem Tarsolyrol, Reszelirol, meg egy az egesz magyar focirol..Igor
röhögés tárgya? egy kezemen meg tudom számolni, hogy kb. hány magyar van a győri felnőtt csapatban 😛
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 320 — No 1 Zhang Yufei fan
ez mind szép és jó h sok pénz és tudnák támogatni az utánpótlást, de amíg abból pénzből leginkább külföldi légiosokat vesznek, abból nem profitálnak a fiatal magyarok, és meg lehet nézni épp az ETO-ban mi a helyzet, azt nem tudom h ifibe és serdülőbe milyenek, de egy tehetséges fiatalnak nem azaz érdeke h NB2/3-ba focizzon, hanem legalább NB1 v külföld.Divat
Ez is sajnos 95/2000 ota jellemzo.. elotte kineveltunk mi is olyan embereket mint Herczeg, Feher, Lakos v. Stark.

Oszinten szolva elegge hidegen hagy a foci, enyhe lokalpatriotizmusom miatt azert annak oruluk, ha az ETO felol jo hireket hallok ennyi. Az bosszantott fel, hogy ezt a penzt is dobjuk oda a Fradi ele.. ezt olvastam ki Joci hsz-ebol.
Es erre volt az a reakciom, hogy: na persze.. marcsak az kene.Igor
a mostani viszonyok miatt erre csak azt lehet mondani, hogy
😂 😂 😂 😂 😂Hurka
Nem ertem a rohoges targyat.. ha 1 varost nezunk, eletem legnagyobb reszet tovabbra is Gyorben eltem le, sok baratom/rokonom lakik ott. Jartam a 90-es evekben meccsekre.. most melyik magyar csapatnak drukkoljak akkor?
FC Papa? 😛

Ettol fuggetlenul megvan a velemenyem Tarsolyrol, Reszelirol, meg egy az egesz magyar focirol..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
ez mind szép és jó h sok pénz és tudnák támogatni az utánpótlást, de amíg abból pénzből leginkább külföldi légiosokat vesznek, abból nem profitálnak a fiatal magyarok, és meg lehet nézni épp az ETO-ban mi a helyzet, azt nem tudom h ifibe és serdülőbe milyenek, de egy tehetséges fiatalnak nem azaz érdeke h NB2/3-ba focizzon, hanem legalább NB1 v külföld.Divat
Ez is sajnos 95/2000 ota jellemzo.. elotte kineveltunk mi is olyan embereket mint Herczeg, Feher, Lakos v. Stark.

Oszinten szolva elegge hidegen hagy a foci, enyhe lokalpatriotizmusom miatt azert annak oruluk, ha az ETO felol jo hireket hallok ennyi. Az bosszantott fel, hogy ezt a penzt is dobjuk oda a Fradi ele.. ezt olvastam ki Joci hsz-ebol.
Es erre volt az a reakciom, hogy: na persze.. marcsak az kene.Igor
a mostani viszonyok miatt erre csak azt lehet mondani, hogy
😂 😂 😂 😂 😂
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem a Spurs. 😊
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/premier-league-a-west-hame-lesz-a-londoni-olimpai-stadion-2064175

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Pszt, a Liverpool tabu ebben a topikban!

Amúgy ja, a gyökerek nevére általában szoktam emlékezni, szóval rá is kéne.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Amúgy Mikey emlékezhetnél rá, wikin ezt írják:
"He was sent off against Liverpool on 25 April 2009 for kicking out at Martin Škrtel."
😂

Ha jó kis favágó, akkor jöhet bármikor. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ismeritek Caleb Folan-t? A Hull City-ben játszik, most nálunk van az edzőtáborban. Gondolom nem egy nagy PL-sztár. 😀TheMileHighCity
Az meglepő is lenne, mert a Hull City nem a PL-ben játszik. 😛Mikey
Jól van értek én ehhez. 😀 Legalább úgy látom azt eltaláltam, hogy angol csapat, mert ő ír, beugratós, sok buzi szaporodik ott össze-vissza a szigeten.
Azóta találtam róla pár infót:
http://soccernet.espn.go.com/player/_/id/14904/caleb-folan?cc=5739
Pár éve néhány meccseket játszott a PL-ben, néha még gólt is lőtt. Ez alapján nem hinném, hogy rá lenne szükségünk, akkor már inkább a fiatal coloradói főiskolás srác legyen tartalék csatár, 17 gól a Rocky Mountain div2-ben többet ér, mint egy-egy PL-meccs. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 320 — No 1 Zhang Yufei fan
ez mind szép és jó h sok pénz és tudnák támogatni az utánpótlást, de amíg abból pénzből leginkább külföldi légiosokat vesznek, abból nem profitálnak a fiatal magyarok, és meg lehet nézni épp az ETO-ban mi a helyzet, azt nem tudom h ifibe és serdülőbe milyenek, de egy tehetséges fiatalnak nem azaz érdeke h NB2/3-ba focizzon, hanem legalább NB1 v külföld.Divat
Ez is sajnos 95/2000 ota jellemzo.. elotte kineveltunk mi is olyan embereket mint Herczeg, Feher, Lakos v. Stark.

Oszinten szolva elegge hidegen hagy a foci, enyhe lokalpatriotizmusom miatt azert annak oruluk, ha az ETO felol jo hireket hallok ennyi. Az bosszantott fel, hogy ezt a penzt is dobjuk oda a Fradi ele.. ezt olvastam ki Joci hsz-ebol.
Es erre volt az a reakciom, hogy: na persze.. marcsak az kene.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Fabregast 60 millió euroért vinné a margit...

és Hodgson lett WBA managere, Gerzson így még inkább visszatérhet.

|
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Ismeritek Caleb Folan-t? A Hull City-ben játszik, most nálunk van az edzőtáborban. Gondolom nem egy nagy PL-sztár. 😀TheMileHighCity
Az meglepő is lenne, mert a Hull City nem a PL-ben játszik. 😛
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ismeritek Caleb Folan-t? A Hull City-ben játszik, most nálunk van az edzőtáborban. Gondolom nem egy nagy PL-sztár. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ez mind szép és jó h sok pénz és tudnák támogatni az utánpótlást, de amíg abból pénzből leginkább külföldi légiosokat vesznek, abból nem profitálnak a fiatal magyarok, és meg lehet nézni épp az ETO-ban mi a helyzet, azt nem tudom h ifibe és serdülőbe milyenek, de egy tehetséges fiatalnak nem azaz érdeke h NB2/3-ba focizzon, hanem legalább NB1 v külföld.

|
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Azt nem értem, hogy hova a rákba ennyi pénz az ETO-nak? Én egy csapatnak sem szurkolok MO-n, de például, ha szolnoki lennék, ez a hír kiverné nálam a biztosítékot.
Bele sem merek gondolni, hogy milyen pénzek foroghatnak ott az Audinál, ha ennyit ki tudnak dobni az ablakon. Mert bizony a magyar fociba fektetni őrültség.
És ott van még a kézilabda, és had ne soroljam még mennyi dolog, amire pénzt ad az Audi.

Jézusom, ennyi pénzből le lehetne faragni a marha nagy "ország adósságból".....JC6
Nincs olyan foci amibe fektetni őrültség. Meg van á az esély, hogy bukni fognak rajta, de ha a magyar labdarúgásba (leginkább gondolok itt az untánpótlásra) nem fektetünk pénzt soha nem lesz itt valódi futball. Nézd meg a Barcelona mit ér el az utánpótlásával, vagy az Arsenal vagy az Ajax, PSV... milyen játékosokat nevelek ki az európai futballnak. Illő a mondás: "Szarból nem lehet várat építeni"
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azt nem értem, hogy hova a rákba ennyi pénz az ETO-nak? Én egy csapatnak sem szurkolok MO-n, de például, ha szolnoki lennék, ez a hír kiverné nálam a biztosítékot.
Bele sem merek gondolni, hogy milyen pénzek foroghatnak ott az Audinál, ha ennyit ki tudnak dobni az ablakon. Mert bizony a magyar fociba fektetni őrültség.
És ott van még a kézilabda, és had ne soroljam még mennyi dolog, amire pénzt ad az Audi.

Jézusom, ennyi pénzből le lehetne faragni a marha nagy "ország adósságból".....