Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azt nem értem, hogy hova a rákba ennyi pénz az ETO-nak? Én egy csapatnak sem szurkolok MO-n, de például, ha szolnoki lennék, ez a hír kiverné nálam a biztosítékot.
Bele sem merek gondolni, hogy milyen pénzek foroghatnak ott az Audinál, ha ennyit ki tudnak dobni az ablakon. Mert bizony a magyar fociba fektetni őrültség.
És ott van még a kézilabda, és had ne soroljam még mennyi dolog, amire pénzt ad az Audi.

Jézusom, ennyi pénzből le lehetne faragni a marha nagy "ország adósságból".....
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
deny,Fradinak,bár ha az audi ennyire csak győr akkor nemtom hogy jött ez az úttesti vonal ami végül nem jött össze

idén lehetnek szép nézőszámok,a csapat is relatíve jól áll,és a Fradi busz hálózat is beindul
http://www.youtube.com/watch?v=vkFJqhYDp40

a mostaninál csak jobb lehet a helyzet 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
mérnem minket akar támogatni?Joci
Nem tudom melyik csapatnak szurkolsz, szóval ki a mi, de elvileg azért lett Győr, mert igazából itt minden az Audi körül forog, mondom ezt úgy, hogy kicsit több mint másfél éve élek itt. Suliban tanszék van elnevezve már Audiról, labor folyosón rengeteg Audis cuccos, most van óriási építkezés egyetemen, új épületen van egy átlagos suli logó, meg mellette egy 8-szor akkora Audi logó. Belvárosban van egy tök unalmas kútszerű szobor, elé írva, hogy Audi felajánlása, soha nem láttam rajta, hogy nem lett volna tisztítva, vagy szemét állna előtte (bezzeg egy utcával arrébb a nagy szökőkút néha úszik a csokipapírban). A város csapatát, a női kéziseket is elsősorban ő szponzorálja, rengeteg helyi rendezvény főtámogatója, és ami a legfontosabb óriási munkahely teremtő (elég új beruházásra gondolni). De magáról a gyárról is rengeteget lehet mesélni, párszor jártam benn diákmelóva, plusz szakkirándulással, hát nem semmi.
Számomra az lett volna a meglepő, ha nem Győrt kezdik el támogatni.

A nagy stadionra meg csak annyit, hogy azért az sokkal több, mint pálya. Oké, nagyon szép, szerintem legszebb stadion itthon (jó párban mondjuk nem jártam még), az épület hozzá pedig egy bevásárlóközpont, plusz hivatalok, hotel, meg minden szép és jó. Illetve ott van mögötte a sok edző pálya, meg az egész sport rész. És ehhez jön az, hogy elvileg most kezdődik egy új beruházás (mondanom sem kell Audi is főtámogató anyagilag), mely egy nagy sportkomplexumot építene, főleg a kéziseknek, futsalosoknak.
Illetve egy kis propaganda, ahogyan Borkai Zsolt (polgármester, NOB-elnök) mondta: Győr nem magyar viszonylatban akar a legjobb lenni, vagy Bp-hez hasonlítani, hanem európai mércével. (Megjegyzem, másfél év alatt itt több fejlesztés, beruházást láttam, mint előtte 10 évig Kaposváron vagy otthon 20 év alatt Marcaliban).
De ez már off
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Mert ok aztan jobban megerdemlik.. :rolleyes: nyomtak oket 50 even at.. a Fradit az elmult 20 evben is, de csak penzmosodanak hasznalta mindenki azt a klubot is. Nincs kulonbseg ilyen teren..

A 90-es evekben az ETO-nak 10+ ezer nezoje volt minden meccsen.. a Fradi/Ujpest ellen meg 20-25 kozott mindig.Igor
na az nagyon jó hogy a 90-es években 10ezer néző volt,mert most 2011 van és vannak 150-enJoci
Es Pesten jarnak 10 ezren meccsekre mostanaban?
Az az abszurdum, hogy a pesti klubok szurkoloi sirnak egy ilyen osszegu penz utan (aminek sokszorosat eltapsoltak evente, mindenfele modon), plusz az Audi gyori ceg.. ertelemszeruen a helyi csapatot fogjak szponzoralni. Mi kene meg.. az nem baj, hogy a RABA miert nem szponzoralt benneteket 20 eve?Igor
ajánlom ezt a videót hogy miért nem járnak ki sokan meccsre
http://www.youtube.com/watch?v=kiQJCtF6hFg

nb2,jászapáti ellen
http://www.fradimeccs.gportal.hu/picview.php?prt=170694&gid=1650364&index=5

szolnok,5ezer+ Fradista idegenben
http://www.fradimeccs.gportal.hu/picview.php?prt=170694&gid=1650364&index=8

és még lehetne sorolni a végtelenségig most ezek jutottak eszembe meg amikhez találtam képet,ha normális körülmények lennének akkor lazán lehetne egy jó átlagot hoznia a Fradinak
csoda hogy ennyien kijárnak még meccsre

az meg hogy lemegyünk idegenbe,pl vegyük pápát,ahol 342374ször motoz a biztonsági,aztán a rendőr,aztán meg a kutyafasza,elképesztő
de persze ez nem számít mert azért nem járnak ki a meccsre mert "huligánkodás" van


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
mocskos győr,de irigy vagyok :mad:
győrbe járnak gyök ketten meccsre de van jó stadion és még az audi is adja a nagy lóvét,beszarás

egy Fradi meg egy Újpest meg alig tud megélniJoci
Mert ok aztan jobban megerdemlik.. :rolleyes: nyomtak oket 50 even at.. a Fradit az elmult 20 evben is, de csak penzmosodanak hasznalta mindenki azt a klubot is. Nincs kulonbseg ilyen teren..

A 90-es evekben az ETO-nak 10+ ezer nezoje volt minden meccsen.. a Fradi/Ujpest ellen meg 20-25 kozott mindig.Igor
na az nagyon jó hogy a 90-es években 10ezer néző volt,mert most 2011 van és vannak 150-enJoci
Es Pesten jarnak 10 ezren meccsekre mostanaban?
Az az abszurdum, hogy a pesti klubok szurkoloi sirnak egy ilyen osszegu penz utan (aminek sokszorosat eltapsoltak evente, mindenfele modon), plusz az Audi gyori ceg.. ertelemszeruen a helyi csapatot fogjak szponzoralni. Mi kene meg.. az nem baj, hogy a RABA miert nem szponzoralt benneteket 20 eve?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Fuck yeah 😛

Aláírták a szponzori szerződést
Évente 350 millió forinttal, valamit autókkal támogatja az elkövetkező négy évben a Győri ETO futballcsapatát az Audi, hangzott el azon a sajtótájékoztatón, amelyen a város politikai- és sportvezetőinek jelenlétében aláírták a klub és az autógyártó óriás között létrejött, 2014-ig szóló szponzori szerződést.deny79
mocskos győr,de irigy vagyok :mad:
győrbe járnak gyök ketten meccsre de van jó stadion és még az audi is adja a nagy lóvét,beszarás

egy Fradi meg egy Újpest meg alig tud megélniJoci
Mert ok aztan jobban megerdemlik.. :rolleyes: nyomtak oket 50 even at.. a Fradit az elmult 20 evben is, de csak penzmosodanak hasznalta mindenki azt a klubot is. Nincs kulonbseg ilyen teren..

A 90-es evekben az ETO-nak 10+ ezer nezoje volt minden meccsen.. a Fradi/Ujpest ellen meg 20-25 kozott mindig.Igor
na az nagyon jó hogy a 90-es években 10ezer néző volt,mert most 2011 van és vannak 150-en


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
mérnem minket akar támogatni?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Fuck yeah 😛

Aláírták a szponzori szerződést
Évente 350 millió forinttal, valamit autókkal támogatja az elkövetkező négy évben a Győri ETO futballcsapatát az Audi, hangzott el azon a sajtótájékoztatón, amelyen a város politikai- és sportvezetőinek jelenlétében aláírták a klub és az autógyártó óriás között létrejött, 2014-ig szóló szponzori szerződést.deny79
mocskos győr,de irigy vagyok :mad:
győrbe járnak gyök ketten meccsre de van jó stadion és még az audi is adja a nagy lóvét,beszarás

egy Fradi meg egy Újpest meg alig tud megélniJoci
Mert ok aztan jobban megerdemlik.. :rolleyes: nyomtak oket 50 even at.. a Fradit az elmult 20 evben is, de csak penzmosodanak hasznalta mindenki azt a klubot is. Nincs kulonbseg ilyen teren..

A 90-es evekben az ETO-nak 10+ ezer nezoje volt minden meccsen.. a Fradi/Ujpest ellen meg 20-25 kozott mindig.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Fuck yeah 😛

Aláírták a szponzori szerződést
Évente 350 millió forinttal, valamit autókkal támogatja az elkövetkező négy évben a Győri ETO futballcsapatát az Audi, hangzott el azon a sajtótájékoztatón, amelyen a város politikai- és sportvezetőinek jelenlétében aláírták a klub és az autógyártó óriás között létrejött, 2014-ig szóló szponzori szerződést.deny79
mocskos győr,de irigy vagyok :mad:
győrbe járnak gyök ketten meccsre de van jó stadion és még az audi is adja a nagy lóvét,beszarás

egy Fradi meg egy Újpest meg alig tud megélniJoci
pedig szó volt róla h audi lilákokat is támogatja...nembaj most majd tésztás bácsi támogatja őket pár csatárral, hátha nem esnek ki 😀

|
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Fuck yeah 😛

Aláírták a szponzori szerződést
Évente 350 millió forinttal, valamit autókkal támogatja az elkövetkező négy évben a Győri ETO futballcsapatát az Audi, hangzott el azon a sajtótájékoztatón, amelyen a város politikai- és sportvezetőinek jelenlétében aláírták a klub és az autógyártó óriás között létrejött, 2014-ig szóló szponzori szerződést.deny79
mocskos győr,de irigy vagyok :mad:
győrbe járnak gyök ketten meccsre de van jó stadion és még az audi is adja a nagy lóvét,beszarás

egy Fradi meg egy Újpest meg alig tud megélni


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Felkészülési meccs, pont h az eredmény másodlagos és a játék a lényeg.

Mindegy élesben kell jól játszani, de a hollandok ellen úgy is tökmindegy hogy játszunk...Black_Adder
Próbáltam egy kis iróniát belevinni, de ezek szerint nem igazán sikerült... 😊 Puhl Sándor mondogatta nagyon, hogy most úgyis csak az a lényeg, hogy nyert a csapat, és kész - de a játéknak hol máshol kellene összeállnia, mint a felkészülési meccseken!? Sorozatban ötödik meccsén is nyert a válogatott, amire nem tudom hány évtizede nem volt példa, javul a helyezésünk a FIFA világranglistáján, de a hollandok ellen eldobhatjuk ezeket a statisztikákat...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én azt kérdezem, hogy az Etonak minek kellett az adófizetők pénzén felhúzni, olyan nagy komplexumot, ha a magyar fiatalokat konkrétan leszarják...tüsi91
Mert a magyar UP veszteséges.
Hány év telt el az első Akadémia alapítása óta? Az első komplexumok felépítése óta? Aztán innen hány tehetség került ki? Egy kezemen meg tudom számolni, SAJNOS.
Amint kitűnik egy srác az átlagból, azon nyomban próbálják eladni külföldre, hogy valami visszajöjjön a beleölt milliókból.
És ez minden akadémiával rendelkező klubnál így van. A cél az, hogy minél rövidebb idő alatt eredményt elérni az adott csapattal vagy a bajnokságban vagy a nemzetközi porondon. Amit - szerintük - magyar játékosokkal nem lehet. Rengeteg pénzbe van a magyar foci - elkülönítve most a korrupciótól, zsebbe jutó pénzektől - hiszen milliárdokat ölnek bele, amiből alig jön vissza valami.

Nekik eredmények kellenek minél előbb. A fiatalokra viszont nem építenek, éppen ezért.

Szerintem.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Én azt kérdezem, hogy az Etonak minek kellett az adófizetők pénzén felhúzni, olyan nagy komplexumot, ha a magyar fiatalokat konkrétan leszarják...
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Fuck yeah 😛

Aláírták a szponzori szerződést
Évente 350 millió forinttal, valamit autókkal támogatja az elkövetkező négy évben a Győri ETO futballcsapatát az Audi, hangzott el azon a sajtótájékoztatón, amelyen a város politikai- és sportvezetőinek jelenlétében aláírták a klub és az autógyártó óriás között létrejött, 2014-ig szóló szponzori szerződést.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
[és egy szervező sem ártana... JJ Tiller
a masik dos santos jonathan sztem meg 1-2 ev es kapkodni fognak erte a csapatok
nem veletlen h az apuka lazadozott a vb elott is h miert nem viszik ki
de azert meg eleg fiatalka es rutinja sincs foleg nem ahhoz h kezdo lehetett vna a vbn

"sajnos" a barca utanpotlasa legalabb annyira eros mint az A csapat
kivancsi leszek fokent arra h jonathannal es thiagoval mi lesz a kozeljovoben
mert xavi sem mostanaban fog visszavonulni busquets mas poszt ini pedig meg xavinal is joval fiatalabb
de nem szabad elfeledkezni thiago occserol vagy az iden mar parszor puyol helyen jatszo fontasrol sem
csatarban meg ertheto modon nincs eleresztve a B csapat tulzottan 😀
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Sneijder megint mekkora gólt vágott, mondom én aranylabda fricska kellett csak neki... 😊

|
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 840 — 258. §
Sok múlik azon, hogy milyen csapattal játszanak a csoportkörök után a világversenyeken. Értelemszerűen a bíró, a FIFA tolja az ellen szekerét, ha nagyobb nevű az ellenfél, ezt ki kell mondani. Elég a legutóbbi 2-3 VB-t megnézni.

Amúgy a 11es vicces volt 😀 Nem is volt az, aztán a kapus már majdnem az ötösön volt, amikor még Borsóka el sem lőtte, stb, stb. 😊JC6
tudom én, egyre jobban követem a mexikói labdarúgást, és igenis úgy érzem, hogy előbb-utóbb egy vb-n ki fog jönni a lépés nekik
de amíg olyan egyértelmű csalások, mint amik voltak pl. tavaly az argentínok javára, maradnak megtorolatlanul, nincs miről beszélni soccerügyben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sok múlik azon, hogy milyen csapattal játszanak a csoportkörök után a világversenyeken. Értelemszerűen a bíró, a FIFA tolja az ellen szekerét, ha nagyobb nevű az ellenfél, ezt ki kell mondani. Elég a legutóbbi 2-3 VB-t megnézni.

Amúgy a 11es vicces volt 😀 Nem is volt az, aztán a kapus már majdnem az ötösön volt, amikor még Borsóka el sem lőtte, stb, stb. 😊
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 840 — 258. §
Elment a stream, így sajnos nem láttam a második félidőt, de a Chicarito-Dos Santos támadósor szép jövőt vizionál. Marquez azért még hiányzott a középpályáról, és egy szervező sem ártana... Nem tudtam nem arra gondolni, hogy nekünk magyaroknak kellett volna ott lenni a bosnyákok helyén; fantasztikus hangulat egy gyors, támadófocit játszó csapat ellen, az ilyen mérkőzés nevezhető felkészülésnek (legyen bármi a végeredmény), nem a Dubai-ban összehozott sörmeccs

A kihagyott 11-es utáni öngól vicces volt, 2-0-ra nyertek amúgy mexikóiakJJ Tiller
Marquez szerintem jobb belső védőnek, mintsem középpályásnak. Max törő-zúzó védekező kp-nak. 😊JC6
a válogatottban mindig vkp-t vagy söprögetőt játszott
a mexikóiak stílusukból adódóan nem igazán törik magukat a szereléseknél (nagyon látszik is a különbség a még otthon illetve Európában profiskodók között), a hanyag helyzetkihasználás mellett általában pont ez okozza a vesztüket a világeseményeken


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Elment a stream, így sajnos nem láttam a második félidőt, de a Chicarito-Dos Santos támadósor szép jövőt vizionál. Marquez azért még hiányzott a középpályáról, és egy szervező sem ártana... Nem tudtam nem arra gondolni, hogy nekünk magyaroknak kellett volna ott lenni a bosnyákok helyén; fantasztikus hangulat egy gyors, támadófocit játszó csapat ellen, az ilyen mérkőzés nevezhető felkészülésnek (legyen bármi a végeredmény), nem a Dubai-ban összehozott sörmeccs

A kihagyott 11-es utáni öngól vicces volt, 2-0-ra nyertek amúgy mexikóiakJJ Tiller
Marquez szerintem jobb belső védőnek, mintsem középpályásnak. Max törő-zúzó védekező kp-nak. 😊
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 840 — 258. §
Elment a stream, így sajnos nem láttam a második félidőt, de a Chicarito-Dos Santos támadósor szép jövőt vizionál. Marquez azért még hiányzott a középpályáról, és egy szervező sem ártana... Nem tudtam nem arra gondolni, hogy nekünk magyaroknak kellett volna ott lenni a bosnyákok helyén; fantasztikus hangulat egy gyors, támadófocit játszó csapat ellen, az ilyen mérkőzés nevezhető felkészülésnek (legyen bármi a végeredmény), nem a Dubai-ban összehozott sörmeccs

A kihagyott 11-es utáni öngól vicces volt, 2-0-ra nyertek amúgy mexikóiak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Hernanes az fasza gyerek az a lényeg,úgy gondolja kell az utánpótlás,mert van Bommel lassan visszavonul...

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 395 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Tudom hogy nekünk is volt pár szép eredményünk (Málta és Liechtenstein idegenben...) de azért a Szlovákok "teljesítménye" óriási LOL... Bár így hogy nincs fizu a válogatottaknál(vagy nem annyi) jó az a 9 körüli odds...

Szólhatnának előtte nekem is hogy leadják 😂davemayer
a luxemburgiakkal mi is játszunk felkészülési meccset idén, csak szólokJJ Tiller
Először nem akartam elhinni hogy kiszoptak a szlotákok. Dehát van az a pénz... Csak nehogy mi is hasonló sorsra jussunk...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Most ez a Várhidi mit csinált a bajuszával? 😀 Nem tudom eldönteni, de rohadt vicces 😀
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
Tudom hogy nekünk is volt pár szép eredményünk (Málta és Liechtenstein idegenben...) de azért a Szlovákok "teljesítménye" óriási LOL... Bár így hogy nincs fizu a válogatottaknál(vagy nem annyi) jó az a 9 körüli odds...

Szólhatnának előtte nekem is hogy leadják 😂davemayer
a luxemburgiakkal mi is játszunk felkészülési meccset idén, csak szólokJJ Tiller
inkább a srácok szóljanak előre hogy nem akarnak hajtani, legalább nem lesz akkora meglepi mint ez 😛

nincs egy játékosban, egy csapatban annyi tartás hogy ne kapjon ki egy ilyen (mert nekem ezek a csapatok még mindig a simán verhető kategória) játékerőt képviselő csapat ellen... csak szánni tudom azt aki így leégeti a nemzetét, mert ha ezt nem érzik leégésnek akkor úgy érzem maga a játék is feleslegessé vált.

Mindig az jut eszembe amikor mi játszunk egy sokkal erősebb csapat ellen (vagy fordítva): lehet lazsálni, meg trükközni is ha az eredmény már adott. Nem kiütés de egy olyan eredmény ami nem megszégyenítő de nagyjából tükrözi az erőviszonyokat. Példaként erre a szlovák meccsre nálam ez 0-2 vagy 0-3 - mert elvi kérdés lenne hogy ilyen meccsen nem kapunk gólt. Önbecsülés<<<
BEARS BABY!

Sir Alex immortal