Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem a pesszimizmus beszél belőlem, de a két holland meccs sima 0 pont....
Ja ha valaki megmagyarázza, hogy ez a Lázár gyerek mit keres a válogatott közelében..annak fizetek egy sört... Vanczák Vilit már megsem kérdezem... 😂
/ a Mezey féle vonal nem ér... 😊 /Keano
Csak Lázár?
Nálam a kérdés majdnem ugyan az: a fél válogatott mit keres ott? 😀
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 840 — 258. §
Tudom hogy nekünk is volt pár szép eredményünk (Málta és Liechtenstein idegenben...) de azért a Szlovákok "teljesítménye" óriási LOL... Bár így hogy nincs fizu a válogatottaknál(vagy nem annyi) jó az a 9 körüli odds...

Szólhatnának előtte nekem is hogy leadják 😂davemayer
a luxemburgiakkal mi is játszunk felkészülési meccset idén, csak szólok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
Tudom hogy nekünk is volt pár szép eredményünk (Málta és Liechtenstein idegenben...) de azért a Szlovákok "teljesítménye" óriási LOL... Bár így hogy nincs fizu a válogatottaknál(vagy nem annyi) jó az a 9 körüli odds...

Szólhatnának előtte nekem is hogy leadják 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 395 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
http://loki.blog.nepsport.hu/archives/2011/02/09/Bunrosszak_lajstroma/
A téma maga tetszik, lehetne ilyet csinálni NFL-es csapatokból is 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ja ha valaki megmagyarázza, hogy ez a Lázár gyerek mit keres a válogatott közelében..annak fizetek egy sört...
Keano
az összes jobbekkünk ügyetlen tehénszar, mással se lennénk előrébb.

több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Nem a pesszimizmus beszél belőlem, de a két holland meccs sima 0 pont....
Ja ha valaki megmagyarázza, hogy ez a Lázár gyerek mit keres a válogatott közelében..annak fizetek egy sört... Vanczák Vilit már megsem kérdezem... 😂
/ a Mezey féle vonal nem ér... 😊 /


több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Mindegy, valahogy azért ki lehetett bírni, és hát a lényeg úgyis az, hogy győzött a csapat - az most másodlagos, hogy milyen játékkal, majd a hollandok ellen kell (megpróbálni) érdemben nyújtani valamit. Szép(?) volt, fiúk! 😉vassadi27
Felkészülési meccs, pont h az eredmény másodlagos és a játék a lényeg.

Mindegy élesben kell jól játszani, de a hollandok ellen úgy is tökmindegy hogy játszunk...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nézhetetlen volt ez a válogatott meccs...JC6
az, de nekem a te szavad már nem jelent semmit a magyar-san marino-i meccs után...Hurka
mert nem tetszett, hogy megaláztunk 8-0-ra egy szakácsokból és favágókból álló amatőr, hobbi szinten játszó "csapatot" ? 😊 aztán az a hype, ami jött... OMG...

sebaj Hurka 😊
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Kis túlzással komédiának inkább elment, mint futballmérkőzésnek. A közvetítés majdhogynem minősíthetetlen (közvetlenül a második gól előtt, amikor a magyar csapat épp "óriási elánnal rohamoz" az ellenfél térfelén, gyorsan bevágják, hogyan osztotta ki a játékvezető a sárga lapot az egyik azeri játékosnak, ...), sokszor úgy tűnt, mintha ezekkel a furcsa vágásokkal kicsit akciódúsabbá, pörgősebbé próbálnák tenni a meccset; Tököliről az első kép, hogy letolt gatyával áll a kezdőkörben; és még sorolhatnám...

Mindegy, valahogy azért ki lehetett bírni, és hát a lényeg úgyis az, hogy győzött a csapat - az most másodlagos, hogy milyen játékkal, majd a hollandok ellen kell (megpróbálni) érdemben nyújtani valamit. Szép(?) volt, fiúk! 😉
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
nézhetetlen volt ez a válogatott meccs...JC6
az, de nekem a te szavad már nem jelent semmit a magyar-san marino-i meccs után...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nézhetetlen volt ez a válogatott meccs...
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
http://focitipp.hu/?content=hirek&id=11707 szívás 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 658 — a new hope (again)
nem bírom tovább... , most akarom a kombinatív játékban kiváló , gólérzékeny tökit nemzeti nezben látni!!!! rettegj azerbajdzsán! 😂 😂



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Persze a közösséget szét lehet úgymond robbantani, hogy az oldal "csak" amerikaifocis legyen, de meggyőződésem, hogy ez max az oldal látogatottságát, napi letöltéseket, csökkenti rendesen, nem pedig a pl. Bengals topic "gyarapodását".fetomy
a soccer és a reality show topicba közel 10000 hozzászólást írtak már, míg a Tampa Bay-ébe 215-öt...
nem szerkesztőként megértem, hogy ez titeket nem különösebben érdekel, de legalább értsétek meg, hogy ha valamiképpen ennek megfordítására próbálunk törekedni

én tartom, hogy a csapattopicok látogatottságával a bowl.hu, míg pl. a soccerével a socceroldalak látogatottságát növeljük, ami nekünk abszolút nem érdekünk, mert teljesen ellentétes saját céljainkkal

na mindegy, off vége, 18 órától hajrá magyarok az azeriek, hajnali kettőtől pedig hajrá mexikó a boszniaiak ellenJJ Tiller
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=202442#p202442

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 840 — 258. §
Persze a közösséget szét lehet úgymond robbantani, hogy az oldal "csak" amerikaifocis legyen, de meggyőződésem, hogy ez max az oldal látogatottságát, napi letöltéseket, csökkenti rendesen, nem pedig a pl. Bengals topic "gyarapodását".fetomy
a soccer és a reality show topicba közel 10000 hozzászólást írtak már, míg a Tampa Bay-ébe 215-öt...
nem szerkesztőként megértem, hogy ez titeket nem különösebben érdekel, de legalább értsétek meg, hogy ha valamiképpen ennek megfordítására próbálunk törekedni

én tartom, hogy a csapattopicok látogatottságával a bowl.hu, míg pl. a soccerével a socceroldalak látogatottságát növeljük, ami nekünk abszolút nem érdekünk, mert teljesen ellentétes saját céljainkkal

na mindegy, off vége, 18 órától hajrá magyarok az azeriek, hajnali kettőtől pedig hajrá mexikó a boszniaiak ellen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 231 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Egy kis off, mert nincs Pool kötődése 😀

Mai kezdő:
Király Gábor – Lázár Pál, Vanczák Vilmos, Juhász Roland, Laczkó Zsolt – Gera Zoltán, Koman Vladimir, Elek Ákos, Dzsudzsák Balázs – Rudolf Gergely, Priskin Tamás

Királytól még mindig kiráz a hideg...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Egy oldalnak, egy fórumnak szüksége van némi identitásra, a "mindent bele" ugyanolyan elriasztó lehet, mint a csak egy dologra való koncentrálás.JJ Tiller
Szerintem viszont csak ez a két megoldás létezik. (Vagy csak amfoci, vagy pedig "mindent bele".)

Mert a köztes állapot csak elégedetlenkedést szül.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
...JJ Tiller
Kétlem, hogy a cikkek olvasásának csökkenése amiatt lenne, hogy sokan járnak az egyéb témákba. Illetve a más, NFL/NCAA-s topicok népszerűsége sem az egyéb témák miatt csökkent. Én pl. attól még nem kezdenék el Pryor bal bütykéről beszélgetni, hogy nincs teszem azt soccer topic. A főoldalt speciel én már a legelején is ritkán olvastam, viszont az NFL/NCAA csevegőket ugyanúgy olvasom mint korábban, csak ritkán szólok hozzá. De ez persze csak én vagyok, viszont azt semmiképp nem hiszem, hogy akit érdekelnek a főoldal cikkei, az nem olvassa el, mert van csomó offtéma.

Szvsz sokkal jobb létrehozni egy közösséget, ami az amerikaifocin alapul, mint egy helyet, ahol leginkább csak amerikaifociról lehet beszélgetni. Ez pedig már létrejött, sok ember jár ide beszélgetni sok mindenről. Persze a közösséget szét lehet úgymond robbantani, hogy az oldal "csak" amerikaifocis legyen, de meggyőződésem, hogy ez max az oldal látogatottságát, napi letöltéseket, csökkenti rendesen, nem pedig a pl. Bengals topic "gyarapodását".
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
beszéljünk arról hogy ma hatalmas csúcs rangadót játszik a nemzeti 11
fantasztikus erő felmérő lesz

a német-olasz meccs viszont jól hangzik


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Azt már le sem írtam, hogy sok soccer fan van, akik írtak, írnak ide. Az értékes hozzászólásuk viszont sokszor elveszik, hiszen egyes emberek egymással dumcsizgatnak itt, egy hírmorzsáról.
Párszor megkérdeztem ezeket a srácokat pm-ben, hogy miért nem írnak ide a fociról, hiszen régen jókat dumáltunk, mire az volt a válasz, hogy nem akarnak ide még egy chat.hu-t...JC6
😂

(Nem szurkálásként.)
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 840 — 258. §
Lehet szigorúbb moderálás kéneBlack_Adder
akkor meg az a baj, hogy mi alapon és jogon szelektálunk...

Az egyik legjobb dolog ebben az oldalban, hogy az amerikaifoci által egy KÖZÖSSÉGET hoz létre. Ez nem egy amerikaifoci oldal, fórum, hanem egy közösség, mert mindenféléről beszélgetnek az emberek. Ezért szeretek k.vára idejárni, mert mindenről beszélünk. Ha ide jövök, szinte híroldalra sem kell mennem, mert általában véve minden érdekes, fontos dolgot megtárgyalunk itt. De mostanában egyfolytában megy a rinya, hogy miről mit és hogyan legyen beszélve, meg leginkább, hogy miről ne, és már a faszom...fetomy
Mi továbbra is egy amerikaifocival foglalkozó oldal vagyunk, és sajnos/nem sajnos a hangsúly az utóbbi időben annyira a fórum felé tolódott, hogy lassan a többség már rá se néz a főoldalra, a könyvjelzőjében az off részleg van és ennyi. Persze ez önmagában nem zavaró, de pl. korábban te is legalább néha írtál az Ohio State-ről valamit, most meg szinte csak ide, és ezzel egyre többen vannak így. Nem akarjuk senkinek megszabni, hogy miről és mihez kommenteljen, viszont be kell látni, hogy az off topikok elburjánzásával egyszerűen magunk ellen játszunk... A szerkesztőségben sem egységes az álláspont, szóval ez pusztán az én személyes véleményem, ne vegye magára senki, csak ezt már le kellett írnom.

Egy oldalnak, egy fórumnak szüksége van némi identitásra, a "mindent bele" ugyanolyan elriasztó lehet, mint a csak egy dologra való koncentrálás.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
azért tegyük hozzá h a liverpoolnál volt a legforgalmassabb időszak a közelmúltban, köszönhetően torresnek 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azt már le sem írtam, hogy sok soccer fan van, akik írtak, írnak ide. Az értékes hozzászólásuk viszont sokszor elveszik, hiszen egyes emberek egymással dumcsizgatnak itt, egy hírmorzsáról.
Párszor megkérdeztem ezeket a srácokat pm-ben, hogy miért nem írnak ide a fociról, hiszen régen jókat dumáltunk, mire az volt a válasz, hogy nem akarnak ide még egy chat.hu-t...

Ennyi. Komolyan lezártam, így kérlek, ne szurkáljatok.
Köszi
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Nem muszáj vitába torkolnia ennek!

A soccerrel az a baj, h mindenki /*én is*/ azt hiszi, h ért hozzá, ezért nagyon nehéz a különvélemények között egyességre jutni, meggyőzni a másikat, ezért aztán jó hosszú viták lehetnek.
A legtöbb vita pedig mindössze néhány embert érint, a többiek értékes üzenetei meg elveszhetnek köztük, ez nem jó, de ez van. Lehet szigorúbb moderálás kéne. Ez rám is erősen vonatkozik, az antimessizmusommal kicsit szétoffoltam a topicot, utólag is mindenkitől elnézést
A 'poolos threadek meg nem is viták, tehát még tán jobban helyük is van itt. Csupán arról van szó, h a pool fanok többen vannak vagy bőbeszédűbbek. Nyílván bowl.hu-n nem lesz és nem is kell külön topic egy adott csapatnak.

A liverpool fanok viszont beláthatják, h alapjáraton, ha nincs valami komolyabb vita Higuain vs akárki, vagy messi vs nemmessi között akkor a poolos üzenetek viszik a fórum forgalmának a 60% legalább. Szóval ne lepődjenek meg, ha ezzel poénkodni fogunk. Oh tudom nem sértődtek meg, értitek a poént csak nem szeretitek. Nos ez a ti bajotok. Én eddig se kampányoltam ellenetek, ezután se fogok, főleg h úgy tűnik 2 szó is elég hozzá tőlem /*ezek szerint velem van a baj*/, h újabb burst legyen, és a szerencsétlen pl. rapids fanok értékes hozzászólásai újra eltűnjenek a trashtalk tengerében...
Úgy tűnik a smileik használata nem képes kifejezni egy hozzászólás komolyságát, és máris begyógyíthatatlan lelki sebeket okoztam. Sorry.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szerintem nem, mert a Liverpool is soccer, de akkor én mostantól hallgatok, nehogy zavarjak bárkit is.

(Nem sértődtem meg, még mielőtt valaki beírná, pusztán csak qrva rendes vagyok.)Mikey
kicsit sem vagyok Pool-os, viszont örömmel olvastam a Pool-os dolgokat. Igazából szerintem az lenne a király, ha több csapattól lenne ilyen ember, akinek köszönhetően kb. többet tudok az adott csapatról, mint magamról 😀

De komolyan. Nekem már azzal van tele a tököm, hogy egy fórumon rendszeresen reklamál valaki, hogy miért beszélünk X-ről, miért Y-ról, miért ennyit, miért itt, miért idézünk sokat, miért nem idézzük a másikat, satöbbi.

Az egyik legjobb dolog ebben az oldalban, hogy az amerikaifoci által egy KÖZÖSSÉGET hoz létre. Ez nem egy amerikaifoci oldal, fórum, hanem egy közösség, mert mindenféléről beszélgetnek az emberek. Ezért szeretek k.vára idejárni, mert mindenről beszélünk. Ha ide jövök, szinte híroldalra sem kell mennem, mert általában véve minden érdekes, fontos dolgot megtárgyalunk itt. De mostanában egyfolytában megy a rinya, hogy miről mit és hogyan legyen beszélve, meg leginkább, hogy miről ne, és már a faszom...

Ha valakinek nem tetszik a sok Pool, akkor írjon másról. Gondolom nem csak Poolos hírek jelennek meg motanában.

És konkrétan JC6-nak: Velem sem fordult még elő a neten kívül, hogy beszélgetünk X-en Y-ról, és valaki odajön, hogy beszéljünk másról, mert állandóan csak Y-ról beszélgetünk...