Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ebben az évben nyert kemény egy spanyol bajnokságot! Ergo megérdemelte 😂empty taxi
Valami oka azért van annak, hogy ezeket egyéni elismerésnek nevezik.

De basszus, nehogy már én védjem Messit... 😀
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Ebben az évben nyert kemény egy spanyol bajnokságot! Ergo megérdemelte 😂


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Na Messi csak megkapta. 😊Gabesz92
Nem vagyok oda érte, de tény, hogy jobban megérdemelte, mint Xavi vagy Iniesta. Bár én akkor is inkább Sneijdernek adtam volna, attól függetlenül, hogy az "ellenség" soraiba tartozik.vassadi27
Nem így van, Xavinak kellett volna kapnia, ebből a hármasból biztosan.
Tré

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Na Messi csak megkapta. 😊Gabesz92
sdhgsiaubysagygxé

******** ************* *********** ************

Mindenki takaroggyon!!!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 578
Élvezhetőség szempontjából? Rengeteg jó angol meccset láttam... itt van például a kedvenc angol csapatom a Tottenham. Szinte mindegyik meccse élvezhető. Persze vannak kivételek. De mivel a nagyok gyengélkednek, azért minden kicsinek van esélye (pl. Wolves, Sunderland, Villa, stb.), nem úgy, mint az elmúlt években 😊 És mondom ezt fanatikus spanyol foci rajongóként.JC6
A nagyok gyengélkednek, vagy a kicsik jönnek fel folyamatosan, nehéz eldönteni... Én inkább utóbbi mellett vagyok.vassadi27
Is-is. Szvsz.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Na Messi csak megkapta. 😊Gabesz92
Nem vagyok oda érte, de tény, hogy jobban megérdemelte, mint Xavi vagy Iniesta. Bár én akkor is inkább Sneijdernek adtam volna, attól függetlenül, hogy az "ellenség" soraiba tartozik.
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Na Messi csak megkapta. 😊

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Élvezhetőség szempontjából? Rengeteg jó angol meccset láttam... itt van például a kedvenc angol csapatom a Tottenham. Szinte mindegyik meccse élvezhető. Persze vannak kivételek. De mivel a nagyok gyengélkednek, azért minden kicsinek van esélye (pl. Wolves, Sunderland, Villa, stb.), nem úgy, mint az elmúlt években 😊 És mondom ezt fanatikus spanyol foci rajongóként.JC6
A nagyok gyengélkednek, vagy a kicsik jönnek fel folyamatosan, nehéz eldönteni... Én inkább utóbbi mellett vagyok.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Élvezhetőség szempontjából? Rengeteg jó angol meccset láttam... itt van például a kedvenc angol csapatom a Tottenham. Szinte mindegyik meccse élvezhető. Persze vannak kivételek. De mivel a nagyok gyengélkednek, azért minden kicsinek van esélye (pl. Wolves, Sunderland, Villa, stb.), nem úgy, mint az elmúlt években 😊 És mondom ezt fanatikus spanyol foci rajongóként. De fölösleges ilyen témába belemenni, mert minden bajnokságnak megvan az erőssége és gyengesége is egyaránt. Nincs tökéletes játékos, és csapat sem. Nincs világ legjobb csapata. Jelenleg a kedvencemnek megy, ez tény, de nem szabad elszállni. A túl sok hype-al meg nem kell foglalkozni, csak annak szúrja a szemét, akinek az ellenfél a kedvence 😀

Mindenesetre láttam már pár jó francia bajnokit is, unalmamban. De amit nem tudok megnézni, az a holland és belga bajnokság legfőképp. De a skót foci is egy nagy trágyadomb. Néha van 1-2 jó Rangers - Celtic meccs, és kifújt.

De tényleg nem érdemes erről vitatkozni 😀
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
így könnyű azt mondani hogy gyenge a spanyol foci.
A VB-n játszó spanyol válogatott tagjai a Spanyol, az angol válogatott tagjai az angol bajnokságban játszanak nem? De...
Innentől lehet mondani hogy jobb az angol foci, futhatnak-össze vissza, lehetnek keményebbek, attól nem jelenteném ki feltétlenül hogy a spanyol-bajnokság akár egy fokkal is szarabb lenne.
Egyébként látta valaki a Barca-Levante meccset? Méltó ellenfele volt a Barcának a kiscsapat.eaglesmcnabb
Nem a spanyol foci a gyenge, hanem a spanyol csapatok védekezése vicc, ezért van az, hogy én nem ájulok el attól, ha a Barca és a Real sorozatosan 4-5-6 gólt lő egy meccsen. Örülök, hogy ezzel nem vagyok egyedül.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A spanyol bajnokság egy vicc. Amit ott védekezés címszó alatt művelnek a csapatok azon csak röhögni tudok (Barca, Real kivétel). Még hogy a legerősebb bajnokság. Van 2 erős csapat és csá.Sebii
Ennyi. A próféta szól belőled. 😉
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 394 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
... Nem nézek spanyol focit ...tüsi91
így könnyű azt mondani hogy gyenge a spanyol foci.
A VB-n játszó spanyol válogatott tagjai a Spanyol, az angol válogatott tagjai az angol bajnokságban játszanak nem? De...
Innentől lehet mondani hogy jobb az angol foci, futhatnak-össze vissza, lehetnek keményebbek, attól nem jelenteném ki feltétlenül hogy a spanyol-bajnokság akár egy fokkal is szarabb lenne.
Egyébként látta valaki a Barca-Levante meccset? Méltó ellenfele volt a Barcának a kiscsapat.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
ez így van, gyenge a spanyol bajnokság, ez nem kérdés, bár inkább úgy mondanám, hogy túl nagy a szakadék a két nagy csapat után. de én leszarom ám nagy ívben ezt a szánalmas európai pénzes futballt, csak a barcának szorítok ahogyan teszem már 13 éve...amúgy csak a dél-amerikai futball...előbb nézek meg egy chilei bajnokit mint egy robot angol szutyok meccset...Mad
Hát élvezhetőség szempontjából persze más a helyzet, de az amúgyis szubjektív, hogy ki mit élvez inkább. Pont attól gyenge a bajnokság, hogy az első két csapatot senki nem fogja be. Mint skóciában kb. A Valencia, Atlético, Villareal stb.. csapatok sem szarok, csak éppen kb. ugyanígy esélyük sem lenne más bajnokságokban.

Az inter tavaly a Barca ellen betömörült, igen. Mert a Barcát csak úgy lehet megverni, ha nem engeded játszani őket. Emberhátrányban..a visszavágon... Mert otthon azért csak nyertek 3-1-re. Persze, a látványos futballt szeretőknek az antifoci, de attól még hasonló szintű csapatnak kell lenni, hogy megállíts úgy valakit. Legalábbis olyan elit szinten, mint amin a Barca van/volt. Ettől függetlenül a tavalyi inter erejének lényegi összetevője Mourinho volt. Nélküle tavaly sem értünk volna el semmit, így viszont egy szinten voltunk a Barcával, és egymás ellen nekünk jött ki a lépés.

Jelenleg lehet, hogy a Barca a legjobb csapat. De -sajnos- egy Real szintű csapat, olyan kerettel, Mourinho-val egyáltalán nem kizárt, hogy akár már az év végén is megelőzi a Barcát, de jövőre végképp. (tudom mi volt az előző meccsükön, de eleinte még az interrel sem volt verhetetlen)fetomy
persze nem is mondtam, hogy nem érdemelte meg az inter...

@KJuraszik
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ez így van, gyenge a spanyol bajnokság, ez nem kérdés, bár inkább úgy mondanám, hogy túl nagy a szakadék a két nagy csapat után. de én leszarom ám nagy ívben ezt a szánalmas európai pénzes futballt, csak a barcának szorítok ahogyan teszem már 13 éve...amúgy csak a dél-amerikai futball...előbb nézek meg egy chilei bajnokit mint egy robot angol szutyok meccset...Mad
Hát élvezhetőség szempontjából persze más a helyzet, de az amúgyis szubjektív, hogy ki mit élvez inkább. Pont attól gyenge a bajnokság, hogy az első két csapatot senki nem fogja be. Mint skóciában kb. A Valencia, Atlético, Villareal stb.. csapatok sem szarok, csak éppen kb. ugyanígy esélyük sem lenne más bajnokságokban.

Az inter tavaly a Barca ellen betömörült, igen. Mert a Barcát csak úgy lehet megverni, ha nem engeded játszani őket. Emberhátrányban..a visszavágon... Mert otthon azért csak nyertek 3-1-re. Persze, a látványos futballt szeretőknek az antifoci, de attól még hasonló szintű csapatnak kell lenni, hogy megállíts úgy valakit. Legalábbis olyan elit szinten, mint amin a Barca van/volt. Ettől függetlenül a tavalyi inter erejének lényegi összetevője Mourinho volt. Nélküle tavaly sem értünk volna el semmit, így viszont egy szinten voltunk a Barcával, és egymás ellen nekünk jött ki a lépés.

Jelenleg lehet, hogy a Barca a legjobb csapat. De -sajnos- egy Real szintű csapat, olyan kerettel, Mourinho-val egyáltalán nem kizárt, hogy akár már az év végén is megelőzi a Barcát, de jövőre végképp. (tudom mi volt az előző meccsükön, de eleinte még az interrel sem volt verhetetlen)
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Socceroo lealázta 4-0ra Indiát. Igen jók vagyunk. GOOOO!!!tüsi91
Juhééé! Reméltem is, hogy megverik őket nagy arányban. Sajnos nem tudtam megnézni a meccset, de majd valahogy pótolom. 😊

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Az oké, hogy szépen ölte, de megcsinálta azt amire az eredményekből ítélve a legtöbb csapat nem képes. Én mást se olvasok, mint ezt a fergeteges Barca nyáladzást. Konkrétan helyzet nélkül letudták a meccset. Kitették szélre azt beívelték. Ezt hagyta nekik az Inter és ebben a Barca nem volt jó. Bár én pár hete leírtam, hogy Guardiola jó edző vagy sem vitához erről a véleményem.tüsi91
melyik csapat tudott volna mást csinálni? 11 (10) saját kapuja elé betömörülő játékos ellen nem lehet mit csinálni...de tényleg inkább hagyjuk ezt a témát 😉

az meg, hogy a barcáról, hogy megy a nyáladzás az engem nem érdekel, jelenleg ők a legjobbak, ez gondolom mindenki számára egyértelmű.

@KJuraszik
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Az oké, hogy szépen ölte, de megcsinálta azt amire az eredményekből ítélve a legtöbb csapat nem képes. Én mást se olvasok, mint ezt a fergeteges Barca nyáladzást. Konkrétan helyzet nélkül letudták a meccset. Kitették szélre azt beívelték. Ezt hagyta nekik az Inter és ebben a Barca nem volt jó. Bár én pár hete leírtam, hogy Guardiola jó edző vagy sem vitához erről a véleményem.
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
A spanyol bajnokság egy vicc. Amit ott védekezés címszó alatt művelnek a csapatok azon csak röhögni tudok (Barca, Real kivétel). Még hogy a legerősebb bajnokság. Van 2 erős csapat és csá.Sebii
sztem az a vicc hogy a Barca-Real kettős bármelyik bajnokság első 2 helyét foglalná el. Nem a Spanyol bajnokság szar, hanem ez a 2 csapat egyszerűen túl jó. De ne csak spanyol viszonylatban, hanem világviszonylatban.
ja és CR mutatója (27/30) már jobb mint Messié (26/28) 😀eaglesmcnabb
Néztem még az Almeria elleni Barca 8-0 meccset. Messi megkapja. Átveszi. Megfordul. Rávezeti a védőre, aki áll egy helyben. Lendületből megveri. Lófasz rásegítés. Középpályáról semmi visszazárás. Csak ezt az egy Barca meccset láttam idén, de röhej. Tavaly az Inter -1 emberrel gond nélkül levédekezte a Barcát. Ehhez nem kell nagy futballtudás, csak szervezettség és fegyelmezettség. Mondjuk a latin emberkéknek általában nem ezek a tulajdonságok az erősségük.

Socceroo lealázta 4-0ra Indiát. Igen jók vagyunk. GOOOO!!!tüsi91
szépen ölte ezt a futballnak nevezett játékot az inter, ez nem kérdés....

@KJuraszik
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Hát azért oké, hogy a RM és a B ott lenne a top 2-3-ban bármely bajnokságban, de az is biztos, hogy nem ilyen simán. Csak nézd meg:

Atlético Madrid: Kiesett az EL-ből, az Aris és a Leverkusen ellenében. Csak a rosenborgot tudták megverni.
Getafe: Kiesett az EL-ből, a Stuttgart és a Young Boys ellenében.
Villareal: Ők mondjuk továbbmentek, de nem egy durva csoportból
Sevilla: Ők is továbbmentek, de épphogy, és a 3 győzelmükből 2 a Lviv ellen volt, és alapból kiestek a BL-selejtezőben, oda-vissza vereséggel a Bragatól
Valencia: Még kiderül, azért a Bursasport és a Rangerst nem volt annyira nagy cucc megverni, de ők még tartják magukat.

Lényeg, hogy azért most nagyon nem az a spanyol-uralom a jellemző. A B és RM viszik a La Ligát, a többi max európai középcsapat szintjén vannak.fetomy
hiába a szófosás ez a két csapat bármelyik bajnokságban egyeduralkodó lenne. angol bajnokság krízisben, chelsea, mu és a liverpool sem volt már évek óta ilyen gyenge, arsenal alapjáraton harmat gyenge, olaszokról és a németekről már nem is beszélve....Mad
értem. ilyen erővel akkor hiába a szófosás, a spanyol bajnokság k.vagyenge, sose volt még ilyen gyenge...fetomy
ez így van, gyenge a spanyol bajnokság, ez nem kérdés, bár inkább úgy mondanám, hogy túl nagy a szakadék a két nagy csapat után. de én leszarom ám nagy ívben ezt a szánalmas európai pénzes futballt, csak a barcának szorítok ahogyan teszem már 13 éve...amúgy csak a dél-amerikai futball...előbb nézek meg egy chilei bajnokit mint egy robot angol szutyok meccset...

@KJuraszik
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
sztem az a vicc hogy a Barca-Real kettős bármelyik bajnokság első 2 helyét foglalná el. Nem a Spanyol bajnokság szar, hanem ez a 2 csapat egyszerűen túl jó. De ne csak spanyol viszonylatban, hanem világviszonylatban.
ja és CR mutatója (27/30) már jobb mint Messié (26/28) 😀eaglesmcnabb
Néztem még az Almeria elleni Barca 8-0 meccset. Messi megkapja. Átveszi. Megfordul. Rávezeti a védőre, aki áll egy helyben. Lendületből megveri. Lófasz rásegítés. Középpályáról semmi visszazárás. Csak ezt az egy Barca meccset láttam idén, de röhej. Tavaly az Inter -1 emberrel gond nélkül levédekezte a Barcát. Ehhez nem kell nagy futballtudás, csak szervezettség és fegyelmezettség. Mondjuk a latin emberkéknek általában nem ezek a tulajdonságok az erősségük.

Socceroo lealázta 4-0ra Indiát. Igen jók vagyunk. GOOOO!!!tüsi91
Ezt azért nem nevezném reprezentatív felmérésnek... Egy 8-0-ás meccs alapján megítélni egy komplett ligát...Black_Adder
Én nem is a ligára írtam, csak a témához, de számomra döbbenet volt ez. Nem nézek spanyol focit épp ezek miatt, nem úgy mintha olyan sokat néznék mint régen.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
A spanyol bajnokság egy vicc. Amit ott védekezés címszó alatt művelnek a csapatok azon csak röhögni tudok (Barca, Real kivétel). Még hogy a legerősebb bajnokság. Van 2 erős csapat és csá.Sebii
sztem az a vicc hogy a Barca-Real kettős bármelyik bajnokság első 2 helyét foglalná el. Nem a Spanyol bajnokság szar, hanem ez a 2 csapat egyszerűen túl jó. De ne csak spanyol viszonylatban, hanem világviszonylatban.
ja és CR mutatója (27/30) már jobb mint Messié (26/28) 😀eaglesmcnabb
Néztem még az Almeria elleni Barca 8-0 meccset. Messi megkapja. Átveszi. Megfordul. Rávezeti a védőre, aki áll egy helyben. Lendületből megveri. Lófasz rásegítés. Középpályáról semmi visszazárás. Csak ezt az egy Barca meccset láttam idén, de röhej. Tavaly az Inter -1 emberrel gond nélkül levédekezte a Barcát. Ehhez nem kell nagy futballtudás, csak szervezettség és fegyelmezettség. Mondjuk a latin emberkéknek általában nem ezek a tulajdonságok az erősségük.

Socceroo lealázta 4-0ra Indiát. Igen jók vagyunk. GOOOO!!!tüsi91
Ezt azért nem nevezném reprezentatív felmérésnek... Egy 8-0-ás meccs alapján megítélni egy komplett ligát...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
A spanyol bajnokság egy vicc. Amit ott védekezés címszó alatt művelnek a csapatok azon csak röhögni tudok (Barca, Real kivétel). Még hogy a legerősebb bajnokság. Van 2 erős csapat és csá.Sebii
sztem az a vicc hogy a Barca-Real kettős bármelyik bajnokság első 2 helyét foglalná el. Nem a Spanyol bajnokság szar, hanem ez a 2 csapat egyszerűen túl jó. De ne csak spanyol viszonylatban, hanem világviszonylatban.
ja és CR mutatója (27/30) már jobb mint Messié (26/28) 😀eaglesmcnabb
Néztem még az Almeria elleni Barca 8-0 meccset. Messi megkapja. Átveszi. Megfordul. Rávezeti a védőre, aki áll egy helyben. Lendületből megveri. Lófasz rásegítés. Középpályáról semmi visszazárás. Csak ezt az egy Barca meccset láttam idén, de röhej. Tavaly az Inter -1 emberrel gond nélkül levédekezte a Barcát. Ehhez nem kell nagy futballtudás, csak szervezettség és fegyelmezettség. Mondjuk a latin emberkéknek általában nem ezek a tulajdonságok az erősségük.

Socceroo lealázta 4-0ra Indiát. Igen jók vagyunk. GOOOO!!!
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 465
Nézzünk meg a spanyol bajnokság csapatait. Ott van a világ 2 legjobb csapata. Ez tény. Utána van egy Sevilla, Valencia, Atletico, Villarreal 4-es, akik nem rosszak, de Angliában erős középcsapatok lennének, akik EL-helyért küzdenének. És utána a nagy semmi.
Ezzel szemben az angol liga lehet válságban van, de van jelenleg 5 nagyon erős csapat + a Liverpool sem lesz ilyen gyenge mindig. És akkor még nem is beszéltünk a Boltonról vagy mondjuk Evertonról, akik BL-helyért küzdenének a La Ligában.
+ Nézzetek meg két spanyol középcsapat meccsét. 0. Lassú a játék, szépen passzolgatnak meg minden, jók a cselek, de én is tudok passzolni ha nem védekezik az ellen.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
értem. ilyen erővel akkor hiába a szófosás, a spanyol bajnokság k.vagyenge, sose volt még ilyen gyenge...fetomy
Tehát mondjuk ki: szar minden 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát azért oké, hogy a RM és a B ott lenne a top 2-3-ban bármely bajnokságban, de az is biztos, hogy nem ilyen simán. Csak nézd meg:

Atlético Madrid: Kiesett az EL-ből, az Aris és a Leverkusen ellenében. Csak a rosenborgot tudták megverni.
Getafe: Kiesett az EL-ből, a Stuttgart és a Young Boys ellenében.
Villareal: Ők mondjuk továbbmentek, de nem egy durva csoportból
Sevilla: Ők is továbbmentek, de épphogy, és a 3 győzelmükből 2 a Lviv ellen volt, és alapból kiestek a BL-selejtezőben, oda-vissza vereséggel a Bragatól
Valencia: Még kiderül, azért a Bursasport és a Rangerst nem volt annyira nagy cucc megverni, de ők még tartják magukat.

Lényeg, hogy azért most nagyon nem az a spanyol-uralom a jellemző. A B és RM viszik a La Ligát, a többi max európai középcsapat szintjén vannak.fetomy
hiába a szófosás ez a két csapat bármelyik bajnokságban egyeduralkodó lenne. angol bajnokság krízisben, chelsea, mu és a liverpool sem volt már évek óta ilyen gyenge, arsenal alapjáraton harmat gyenge, olaszokról és a németekről már nem is beszélve....Mad
értem. ilyen erővel akkor hiába a szófosás, a spanyol bajnokság k.vagyenge, sose volt még ilyen gyenge...