Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
micsoda előrelépés 😀 (köszönet Burkina Fasonak..)
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/fifa-vilagranglista-magyarorszag-tovabb-javitott-es-mar-41-2059639

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én máshogy látom: Messivel nem voltak képesek még csak a BL-t se megnyerni, nélküle rögtön VB-t nyertek 😛Black_Adder
Remélem ezt nem komolyan írtad 😊

Egyébként nekem az a sok, hogy három barcás van a top3ban. A tavalyi év alapján ezt soknak érzem, mégha egyénileg nincsenek is messze ezektől a helyektől. Sztem a Sneijder-Xavi-Casillas trió érdemelte volna meg leginkább, de hát ez ilyen. Ahogy a cikkben volt, el lett kúrva ez a játékosos cucc. Főleg, hogy pl. holland nem szavazhat hollandra, ami alapból hülyeség, Mert oké, hogy szavaztak volna sokan sajátra, de azért ha újságírók, és max edzők szavaznak, lehet bízni abban, hogy nem annyira lesznek elfogultak. (mellesleg ennyi erővel csapattársa se kéne, hogy szavazhasson az ember... /CR-Iker/ )
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Továbbra is nagy hülyeségnek tartom azt, hogy az egyéni címeket eredményekhez "kötik" a csapatsportokban. Mellesleg azért a BL címtől is lényegében csak Mourinho ütötte el őket, a VB-n meg fos csapatban volt Messi. Mindezek ellenére top3ba is max 3. helyre tenném, mint azt már elmondtam, és szvsz Xavi az, aki leginkább megérdemelte volna. Viszont nem a VB cím miatt, hanem mert sokkal stabilabban játszott jól, és Messi gigateljesítményéhez ő is nagyon kellett. De ezt tudjuk, hogy ebben a világban a pénz és a piac dönt.fetomy
azért egy reális fokmérője volt a M-X-I hármas ténykedésének, az pedig, hogy M hiányzott a spanyol keretből - a szépszámú barcás benn volt mégis kinkeserves 1-0-ás eredmények jöttek. Tehát ki a nyerő faktor? Zwei, ha Maradona nem akkora márha, hogy nem visz épkézláb középpályást, akkor?? Drei, nem az pénz és piac újságirók döntöttek felé, ha jól tudom a szakma.

ha tényleg és tényleg egyéni eredményeket néznének akkor nagyon régóta lógnak Sámuel Etónak egy aranybogyóvalsutianap
javaslom olvasd el: http://www.origo.hu/sport/focivilag/20110111-sneijder-csalodott-lehet-az-aranylabda-atadasa-utan.htmlempty taxi
elolvastam, elég undoritó - szóval "felháboritó?!" hogy nem a dróton rángatott eladásból és tulajdonosból élő mindentől teljesen "független" újságiró szakmának meg kellet osztania a szavazást azokkal a tulkokkal akik a sportág képviselői elismert nemzeti szakvezetők és csapatkapitányok, és a szavazatuk Vanuatun ugyanannyit ér mint a hűdenagyapofám merénszartam a világot Figaró sportrovatfaszának- aki a cikkei nagyrészét kopizza és valószinű nem tudná megrúgni a bőrt hogy húsz métert repüljön. - mer ő aztán kibaszott független -piha! és a saját seggén át szarta ki, hogy mekkora szakiró. Pfuj!

egy érdemes van benne - a brazil szavazatok!

azé ne egyetek be mindent, gondolkozzatok


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ki nem sz*rja le?
Meddig lesz itt még téma??
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Továbbra is nagy hülyeségnek tartom azt, hogy az egyéni címeket eredményekhez "kötik" a csapatsportokban. Mellesleg azért a BL címtől is lényegében csak Mourinho ütötte el őket, a VB-n meg fos csapatban volt Messi. Mindezek ellenére top3ba is max 3. helyre tenném, mint azt már elmondtam, és szvsz Xavi az, aki leginkább megérdemelte volna. Viszont nem a VB cím miatt, hanem mert sokkal stabilabban játszott jól, és Messi gigateljesítményéhez ő is nagyon kellett. De ezt tudjuk, hogy ebben a világban a pénz és a piac dönt.fetomy
azért egy reális fokmérője volt a M-X-I hármas ténykedésének, az pedig, hogy M hiányzott a spanyol keretből - a szépszámú barcás benn volt mégis kinkeserves 1-0-ás eredmények jöttek. Tehát ki a nyerő faktor? Zwei, ha Maradona nem akkora márha, hogy nem visz épkézláb középpályást, akkor?? Drei, nem az pénz és piac újságirók döntöttek felé, ha jól tudom a szakma.

ha tényleg és tényleg egyéni eredményeket néznének akkor nagyon régóta lógnak Sámuel Etónak egy aranybogyóvalsutianap
LOL, Azért ne kapja Xavi mert megnyerték a VB-t? Legalja.
Én máshogy látom: Messivel nem voltak képesek még csak a BL-t se megnyerni, nélküle rögtön VB-t nyertek 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Továbbra is nagy hülyeségnek tartom azt, hogy az egyéni címeket eredményekhez "kötik" a csapatsportokban. Mellesleg azért a BL címtől is lényegében csak Mourinho ütötte el őket, a VB-n meg fos csapatban volt Messi. Mindezek ellenére top3ba is max 3. helyre tenném, mint azt már elmondtam, és szvsz Xavi az, aki leginkább megérdemelte volna. Viszont nem a VB cím miatt, hanem mert sokkal stabilabban játszott jól, és Messi gigateljesítményéhez ő is nagyon kellett. De ezt tudjuk, hogy ebben a világban a pénz és a piac dönt.fetomy
azért egy reális fokmérője volt a M-X-I hármas ténykedésének, az pedig, hogy M hiányzott a spanyol keretből - a szépszámú barcás benn volt mégis kinkeserves 1-0-ás eredmények jöttek. Tehát ki a nyerő faktor? Zwei, ha Maradona nem akkora márha, hogy nem visz épkézláb középpályást, akkor?? Drei, nem az pénz és piac újságirók döntöttek felé, ha jól tudom a szakma.

ha tényleg és tényleg egyéni eredményeket néznének akkor nagyon régóta lógnak Sámuel Etónak egy aranybogyóvalsutianap
javaslom olvasd el: http://www.origo.hu/sport/focivilag/20110111-sneijder-csalodott-lehet-az-aranylabda-atadasa-utan.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Továbbra is nagy hülyeségnek tartom azt, hogy az egyéni címeket eredményekhez "kötik" a csapatsportokban. Mellesleg azért a BL címtől is lényegében csak Mourinho ütötte el őket, a VB-n meg fos csapatban volt Messi. Mindezek ellenére top3ba is max 3. helyre tenném, mint azt már elmondtam, és szvsz Xavi az, aki leginkább megérdemelte volna. Viszont nem a VB cím miatt, hanem mert sokkal stabilabban játszott jól, és Messi gigateljesítményéhez ő is nagyon kellett. De ezt tudjuk, hogy ebben a világban a pénz és a piac dönt.fetomy
azért egy reális fokmérője volt a M-X-I hármas ténykedésének, az pedig, hogy M hiányzott a spanyol keretből - a szépszámú barcás benn volt mégis kinkeserves 1-0-ás eredmények jöttek. Tehát ki a nyerő faktor? Zwei, ha Maradona nem akkora márha, hogy nem visz épkézláb középpályást, akkor?? Drei, nem az pénz és piac újságirók döntöttek felé, ha jól tudom a szakma.

ha tényleg és tényleg egyéni eredményeket néznének akkor nagyon régóta lógnak Sámuel Etónak egy aranybogyóval


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 465
Pedig szerintem szakmailag teljesen korrekt, kész tényekre és hónapok alatt összegyűjtött és kielemezett statisztikákra valamint független szakértők véleményére alapozott dolgaik vannak. *sarcasm off*Hanni
Persze, Wengerből is valahogy így lett az "évtized edzője" - de őszintén, van olyan ember, aki szerint ez megfelel a valóságnak?...vassadi27
Valamint a fanatikus Arsenal szurkolóknak, mint én. 😀
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 230 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Pedig szerintem szakmailag teljesen korrekt, kész tényekre és hónapok alatt összegyűjtött és kielemezett statisztikákra valamint független szakértők véleményére alapozott dolgaik vannak. *sarcasm off*Hanni
Persze, Wengerből is valahogy így lett az "évtized edzője" - de őszintén, van olyan ember, aki szerint ez megfelel a valóságnak?...vassadi27
Nem hinném. Vagyis van. Aki az NSOt tartja az elsődleges hírforrásnak.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Pedig szerintem szakmailag teljesen korrekt, kész tényekre és hónapok alatt összegyűjtött és kielemezett statisztikákra valamint független szakértők véleményére alapozott dolgaik vannak. *sarcasm off*Hanni
Persze, Wengerből is valahogy így lett az "évtized edzője" - de őszintén, van olyan ember, aki szerint ez megfelel a valóságnak?...
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 230 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Mééért mondod az új rangsor szerint a Brazil bajnokság a 4. legjobb :rolleyes:

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/iffhs-az-irani-a-szaudi-es-a-szudani-bajnoksag-is-erosebb-a-magyarnal-2059489Hanni
Megint az IFFHS... 😂 "Wenger az évtized edzője" után már csak nevetni tudok az ilyen statisztikáikon.vassadi27
Pedig szerintem szakmailag teljesen korrekt, kész tényekre és hónapok alatt összegyűjtött és kielemezett statisztikákra valamint független szakértők véleményére alapozott dolgaik vannak. *sarcasm off*
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Mééért mondod az új rangsor szerint a Brazil bajnokság a 4. legjobb :rolleyes:

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/iffhs-az-irani-a-szaudi-es-a-szudani-bajnoksag-is-erosebb-a-magyarnal-2059489Hanni
Megint az IFFHS... 😂 "Wenger az évtized edzője" után már csak nevetni tudok az ilyen statisztikáikon.
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 230 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ronaldinho mellesleg a Flamengóban kötött ki. Azt hiszem tőle is elbúcsúzhatunk.vassadi27
Mééért mondod az új rangsor szerint a Brazil bajnokság a 4. legjobb :rolleyes:

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/iffhs-az-irani-a-szaudi-es-a-szudani-bajnoksag-is-erosebb-a-magyarnal-2059489
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ronaldinho mellesleg a Flamengóban kötött ki. Azt hiszem tőle is elbúcsúzhatunk.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Sztem félreértelmeztétek a hsz-m. Cannavaro VB-t nyert abban az évben, (egyébként Zidane volt a VB legjobbja) de azonkívül semmi.A VB-n kétségkívül nagy teljesítményt nyújtott, de ezen a VB-n is volt 1-2 klasszis játék. Forlan és Sneijder pl. mind2 fontos porondon megállta a helyét, és még 3-ban sincsenek. Én csak azt mondom hogy ha abban az évben Canna megkaphatta az aranylabdát, akkor Messi érthetetlen. De nem fogok ezen hőbörögni, nem lesz olcsóbb a kenyér ha más kapja, csak végre már eldönthetnék a fejesek hogy mi alapján hozzák meg az aranylabda sorsát.eaglesmcnabb
jó, na mondjuk az szerintem alap volt, hogy egy lefejelés után nem fogják Zidane nyakába sózni az aranylabdát..
de az fix, hogy Messi idei győzelme is egy vicc.. nálam is egyébként Forlán kapta volna meg, de ha a dobogóból kell választani, akkor gondolkodás nélkül Xavi.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 394 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Sztem félreértelmeztétek a hsz-m. Cannavaro VB-t nyert abban az évben, (egyébként Zidane volt a VB legjobbja) de azonkívül semmi.A VB-n kétségkívül nagy teljesítményt nyújtott, de ezen a VB-n is volt 1-2 klasszis játék. Forlan és Sneijder pl. mind2 fontos porondon megállta a helyét, és még 3-ban sincsenek. Én csak azt mondom hogy ha abban az évben Canna megkaphatta az aranylabdát, akkor Messi érthetetlen. De nem fogok ezen hőbörögni, nem lesz olcsóbb a kenyér ha más kapja, csak végre már eldönthetnék a fejesek hogy mi alapján hozzák meg az aranylabda sorsát.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Amikor Cannavaro nyerte, voltak nagyobb egyéni teljesítmények, mint idén Messié, mégis Canna' kapta, mert VB-t nyert. Pedig tényleg nem csinált világklasszis dolgokat.eaglesmcnabb
javaslom, hogy nézd vissza az Olaszok meccseit 😀 Cannavaro világklasszis teljesítményt nyújtott a vb-n, nagyon sok olyan megmozdulása volt, ami hihetetlen fontos volt. Németek ellen 1-0 hosszabbítás, 2szer blokkolt, megszerezte a labdát nem olyan gyermeki helyzetben, támadást indított és ebből lett a 2. gól. Nagyon jól játszott, és abban a szezonban bajnok lett a Juvéval, Calcioppoli így vagy úgy.
ha már mindenféleképpen a 3 Barcás között kell kiosztani, akkor Xavi-Messi-Iniesta nálam a sorrend.
ha meg magamtól, akkor Sneijder-Xavi-és Piqué v Lúció = nem vagyok amúgy sem Barca sem Inter párti, sőőőt 😀Habi
Konkrétan Cannavaro nyerte a VB-t nem az olaszok. Kimagaslóan jó volt, egy kevésbé feltűnő poszton.

Anti barcás vagyok, de számomra mégis egyértelmű, h Xavinak kellett volna kapnia. Esetleg Sneijder jöhet még képbe. Bárki más nyeri azt mondom, h igazságtalan. A 3 barcás döntősről is meg van a véleményem, de h pont Messi nyer közülük...

igazából már idén is jóval kevesebb soccert nézek mint tavaly. Az NFL és NCAA meg már rég háttérbe szorította amúgy is. De most egy jó pár hónapig biztos bele se nézek. Úgy is tönkre lettek téve azok a csapatok amiket szerettem.

Az egész úgy el van baszva, h nem igaz. A Real egy közepes ország költségvetésénél többet költ igazolásokra. A nagy csapatok által ki osztott fizetésekből 1millió éhezőnek jutna mit enni. Ezekkel, hogy vegye fel a versenyt egy normális csapat? Egyéni szinten meg mindent csak valami barcás nyerhet. Máshol esélyed se lehet.

A pályán pedig már nem is focisták vannak, hanem kurvák. Nem mondom, h színészek, mert a bírón kívül senkit nem győznek meg produkciójukkal. Ez a soccer.

Szóval dögöljön meg a FIFA, az UEFA, Platini, minden és mindenki, a egész buzi világ. Ez egy nagy szar. Fuck you!Black_Adder
Azért ne öld meg magad.
Így is kevés a Broncos fan.

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Ennyi erővel mondjuk megye 2-ből is kaphatná valaki 😉 😛Asbee
Amikor Cannavaro nyerte, voltak nagyobb egyéni teljesítmények, mint idén Messié, mégis Canna' kapta, mert VB-t nyert. Pedig tényleg nem csinált világklasszis dolgokat.eaglesmcnabb
javaslom, hogy nézd vissza az Olaszok meccseit 😀 Cannavaro világklasszis teljesítményt nyújtott a vb-n, nagyon sok olyan megmozdulása volt, ami hihetetlen fontos volt. Németek ellen 1-0 hosszabbítás, 2szer blokkolt, megszerezte a labdát nem olyan gyermeki helyzetben, támadást indított és ebből lett a 2. gól. Nagyon jól játszott, és abban a szezonban bajnok lett a Juvéval, Calcioppoli így vagy úgy.
ha már mindenféleképpen a 3 Barcás között kell kiosztani, akkor Xavi-Messi-Iniesta nálam a sorrend.
ha meg magamtól, akkor Sneijder-Xavi-és Piqué v Lúció = nem vagyok amúgy sem Barca sem Inter párti, sőőőt 😀Habi
Konkrétan Cannavaro nyerte a VB-t nem az olaszok. Kimagaslóan jó volt, egy kevésbé feltűnő poszton.

Anti barcás vagyok, de számomra mégis egyértelmű, h Xavinak kellett volna kapnia. Esetleg Sneijder jöhet még képbe. Bárki más nyeri azt mondom, h igazságtalan. A 3 barcás döntősről is meg van a véleményem, de h pont Messi nyer közülük...

igazából már idén is jóval kevesebb soccert nézek mint tavaly. Az NFL és NCAA meg már rég háttérbe szorította amúgy is. De most egy jó pár hónapig biztos bele se nézek. Úgy is tönkre lettek téve azok a csapatok amiket szerettem.

Az egész úgy el van baszva, h nem igaz. A Real egy közepes ország költségvetésénél többet költ igazolásokra. A nagy csapatok által ki osztott fizetésekből 1millió éhezőnek jutna mit enni. Ezekkel, hogy vegye fel a versenyt egy normális csapat? Egyéni szinten meg mindent csak valami barcás nyerhet. Máshol esélyed se lehet.

A pályán pedig már nem is focisták vannak, hanem kurvák. Nem mondom, h színészek, mert a bírón kívül senkit nem győznek meg produkciójukkal. Ez a soccer.

Szóval dögöljön meg a FIFA, az UEFA, Platini, minden és mindenki, a egész buzi világ. Ez egy nagy szar. Fuck you!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 320 — No 1 Zhang Yufei fan
engem 99 óta nem érdekel ez az aranylabda cirkusz, de azért amikor meghallottam h Messi, félrenyeltem.

nyilván BL meg a VB nem nagyon számít, így teljesen jogosan kapta meg a spanyol gólkirály.

azon infok amelyek kikerültek a szavazásról, csak a komolyságát bizonyítják a dolognak.gabtsi
A személyes kedvencem: "Törölték továbbá a dominikai csapatkapitány harmadik, a Costa Rica-i szövetségi kapitány második, a ghánai szövetségi kapitány szintén második, illetve máltai kollégájuk harmadik helyezettjét. Valószínűleg sajátjukat tették a világ három legjobbja közé." 😀F.Schleck
Gondolom nem akartak valakire szavazni, es igy oldottak meg.. 😊
De ehhez mar az NCAA-ben hozza lehetett szokni a coaches pollnal. 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
engem 99 óta nem érdekel ez az aranylabda cirkusz, de azért amikor meghallottam h Messi, félrenyeltem.

nyilván BL meg a VB nem nagyon számít, így teljesen jogosan kapta meg a spanyol gólkirály.

azon infok amelyek kikerültek a szavazásról, csak a komolyságát bizonyítják a dolognak.gabtsi
A személyes kedvencem: "Törölték továbbá a dominikai csapatkapitány harmadik, a Costa Rica-i szövetségi kapitány második, a ghánai szövetségi kapitány szintén második, illetve máltai kollégájuk harmadik helyezettjét. Valószínűleg sajátjukat tették a világ három legjobbja közé." 😀

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
engem 99 óta nem érdekel ez az aranylabda cirkusz, de azért amikor meghallottam h Messi, félrenyeltem.

nyilván BL meg a VB nem nagyon számít, így teljesen jogosan kapta meg a spanyol gólkirály.

azon infok amelyek kikerültek a szavazásról, csak a komolyságát bizonyítják a dolognak.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
akkor már CR... szarabb csapatban lő több gólt 😉 😛eaglesmcnabb
Ennyi erővel mondjuk megye 2-ből is kaphatná valaki 😉 😛Asbee
Amikor Cannavaro nyerte, voltak nagyobb egyéni teljesítmények, mint idén Messié, mégis Canna' kapta, mert VB-t nyert. Pedig tényleg nem csinált világklasszis dolgokat.eaglesmcnabb
javaslom, hogy nézd vissza az Olaszok meccseit 😀 Cannavaro világklasszis teljesítményt nyújtott a vb-n, nagyon sok olyan megmozdulása volt, ami hihetetlen fontos volt. Németek ellen 1-0 hosszabbítás, 2szer blokkolt, megszerezte a labdát nem olyan gyermeki helyzetben, támadást indított és ebből lett a 2. gól. Nagyon jól játszott, és abban a szezonban bajnok lett a Juvéval, Calcioppoli így vagy úgy.
ha már mindenféleképpen a 3 Barcás között kell kiosztani, akkor Xavi-Messi-Iniesta nálam a sorrend.
ha meg magamtól, akkor Sneijder-Xavi-és Piqué v Lúció = nem vagyok amúgy sem Barca sem Inter párti, sőőőt 😀


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 578
Ahogy olvasgatom Kenny nyilatkozatait, egyre jobban örülök, hogy ő a menedzser.
Szinte minden egyes mondata azért kiált, hogy betegyem aláírásnak. 😊

Tegnap kérdezték Torresről:

Once again journalists were interested in Dalglish's view of Fernando Torres this season.

"For the games I've been in charge he's been brilliant!" joked The King. "Playing up front on his own he worked tirelessly. Someone asked me yesterday if I had a magic wand but I don't need one - he's got one.

"He's still a top goalscorer and he's still someone everybody fears when his boots go across the line onto the pitch.

"This football club has never been about one individual. It's about a collection and a team - and we are a team. There is no I in team. It's up to us to help Fernando as much as we can but also help each other."

Hodgson ilyet mikor mondott volna? Ha pisztolyt tartanak a homlokához, akkor se.
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Xavi érdemelte volna 😕

@KJuraszik
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Aranylabda szavazás..vicc !
Máig nem értem, hogy 99-ben hogy nyerhetett Rivaldo Beckham előtt.... :rolleyes:Keano
A legnagyobb csalás az a Sevcsenkó over Henry volt. Henry akkor toronymagasan a legjobb volt. Rivaldo meg sztem underrated, Becks viszont over. Ennyi.szaba
Sőt, Rivaldot mindig basztatta a média, ezért is nagy szó, hogy megkapta akkor. Nem is értem hogy lehet egyáltalán Beckhamet hasonlítani hozzá...barney
Hát szerinte abban az évben jobban megérdemelte volna Beckham - Treble a MU-val -, míg Rivaldo csak egy spanyol bajnoki címet hozott össze Barca-val....

A két játékost pedig felesleges és nem is lehet összehasonlítani... csak anno ők végeztek a szavazás első két helyén....

De nézzétek el a részrehajlásomat..már akkor is MU fan voltam... 😀