Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Hát azért oké, hogy a RM és a B ott lenne a top 2-3-ban bármely bajnokságban, de az is biztos, hogy nem ilyen simán. Csak nézd meg:

Atlético Madrid: Kiesett az EL-ből, az Aris és a Leverkusen ellenében. Csak a rosenborgot tudták megverni.
Getafe: Kiesett az EL-ből, a Stuttgart és a Young Boys ellenében.
Villareal: Ők mondjuk továbbmentek, de nem egy durva csoportból
Sevilla: Ők is továbbmentek, de épphogy, és a 3 győzelmükből 2 a Lviv ellen volt, és alapból kiestek a BL-selejtezőben, oda-vissza vereséggel a Bragatól
Valencia: Még kiderül, azért a Bursasport és a Rangerst nem volt annyira nagy cucc megverni, de ők még tartják magukat.

Lényeg, hogy azért most nagyon nem az a spanyol-uralom a jellemző. A B és RM viszik a La Ligát, a többi max európai középcsapat szintjén vannak.fetomy
hiába a szófosás ez a két csapat bármelyik bajnokságban egyeduralkodó lenne. angol bajnokság krízisben, chelsea, mu és a liverpool sem volt már évek óta ilyen gyenge, arsenal alapjáraton harmat gyenge, olaszokról és a németekről már nem is beszélve....

@KJuraszik
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 578
Liverpool FC announced today that Steve Clarke has joined the club as first-team coach.
Úgy olvastam, a Chelsea-nél sokáig volt assistant manager, és mióta eljött, nem is a régiek a londoniak.Mikey
Nem kevered véletlenül Wilkinssel? Egyébként nem örülök, hogy hozzátok került, nagy Chelsea legenda ő játékosként.F.Schleck
Én nem, de akitől olvastam, az igen. Most hogy írtad, utánanéztem. Kösz a kijavítást.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Liverpool FC announced today that Steve Clarke has joined the club as first-team coach.
Úgy olvastam, a Chelsea-nél sokáig volt assistant manager, és mióta eljött, nem is a régiek a londoniak.

Jó lesz ez a Dalglish, Clarke, Lee hármas.Mikey
Nem kevered véletlenül Wilkinssel? Egyébként nem örülök, hogy hozzátok került, nagy Chelsea legenda ő játékosként.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 578
Liverpool FC announced today that Steve Clarke has joined the club as first-team coach.
Úgy olvastam, a Chelsea-nél sokáig volt assistant manager, és mióta eljött, nem is a régiek a londoniak.

Jó lesz ez a Dalglish, Clarke, Lee hármas.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Ez a viccbajnokság. Mit vártál.Sebii
Nem tudom hova tenni ezt a hsz-t... Mindenesetre alap, hogy VFC győzelmet.
De a Barca így is behozza...esélytelen ez a Madrid, ilyen kp-val... és a védelem se tuti.. de ez nekünk FCB-fanoknak csak jót jelent 😊JC6
A spanyol bajnokság egy vicc. Amit ott védekezés címszó alatt művelnek a csapatok azon csak röhögni tudok (Barca, Real kivétel). Még hogy a legerősebb bajnokság. Van 2 erős csapat és csá.Sebii
Azért nyert az Atletico is EL-t mert egy szar, ugye 😛

Amúgy nagyon jót tenne a spanyol bajnokságnak ha végre nem a Real-Barca kettős közül kerülne ki a győztes, egy Villareal vagy Valencia sikernek jelenleg talán a Realénál is jobban örülnék.
Amúgy is mindegy csak ne a Barca (meg ne az Atletico (meg ne a Sevilla (meg...)))

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 578
"New Liverpool manager Kenny Dalglish called Webb's penalty decision a "joke" and also disputed Gerrard's dismissal, but his son Paul, the former Newcastle striker, went even further via his own Twitter account.

He said: "Fergie has his puppet Howard Webb on a piece of string." He also made fun of Webb being given an MBE at the start of the year, adding: "Howard Webb MBE. Manc of the Busby Empire."
Hehe. 😂
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát azért oké, hogy a RM és a B ott lenne a top 2-3-ban bármely bajnokságban, de az is biztos, hogy nem ilyen simán. Csak nézd meg:

Atlético Madrid: Kiesett az EL-ből, az Aris és a Leverkusen ellenében. Csak a rosenborgot tudták megverni.
Getafe: Kiesett az EL-ből, a Stuttgart és a Young Boys ellenében.
Villareal: Ők mondjuk továbbmentek, de nem egy durva csoportból
Sevilla: Ők is továbbmentek, de épphogy, és a 3 győzelmükből 2 a Lviv ellen volt, és alapból kiestek a BL-selejtezőben, oda-vissza vereséggel a Bragatól
Valencia: Még kiderül, azért a Bursasport és a Rangerst nem volt annyira nagy cucc megverni, de ők még tartják magukat.

Lényeg, hogy azért most nagyon nem az a spanyol-uralom a jellemző. A B és RM viszik a La Ligát, a többi max európai középcsapat szintjén vannak.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 394 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
A spanyol bajnokság egy vicc. Amit ott védekezés címszó alatt művelnek a csapatok azon csak röhögni tudok (Barca, Real kivétel). Még hogy a legerősebb bajnokság. Van 2 erős csapat és csá.Sebii
sztem az a vicc hogy a Barca-Real kettős bármelyik bajnokság első 2 helyét foglalná el. Nem a Spanyol bajnokság szar, hanem ez a 2 csapat egyszerűen túl jó. De ne csak spanyol viszonylatban, hanem világviszonylatban.
ja és CR mutatója (27/30) már jobb mint Messié (26/28) 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jó ez a Juve ...
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 465
beszarok ezen a Villareal-on. 30 perc alatt kitömhetnék a realt, erre szívnak, simán.... viccJC6
Ez a viccbajnokság. Mit vártál.Sebii
Nem tudom hova tenni ezt a hsz-t... Mindenesetre alap, hogy VFC győzelmet.
De a Barca így is behozza...esélytelen ez a Madrid, ilyen kp-val... és a védelem se tuti.. de ez nekünk FCB-fanoknak csak jót jelent 😊JC6
A spanyol bajnokság egy vicc. Amit ott védekezés címszó alatt művelnek a csapatok azon csak röhögni tudok (Barca, Real kivétel). Még hogy a legerősebb bajnokság. Van 2 erős csapat és csá.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
beszarok ezen a Villareal-on. 30 perc alatt kitömhetnék a realt, erre szívnak, simán.... viccJC6
Ez a viccbajnokság. Mit vártál.Sebii
Nem tudom hova tenni ezt a hsz-t... Mindenesetre alap, hogy VFC győzelmet.
De a Barca így is behozza...esélytelen ez a Madrid, ilyen kp-val... és a védelem se tuti.. de ez nekünk FCB-fanoknak csak jót jelent 😊
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 465
beszarok ezen a Villareal-on. 30 perc alatt kitömhetnék a realt, erre szívnak, simán.... viccJC6
Ez a viccbajnokság. Mit vártál.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
beszarok ezen a Villareal-on. 30 perc alatt kitömhetnék a realt, erre szívnak, simán.... vicc
több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Na igen. Elvégre részrehajló volt Webb a manure javára. Hogy szándékosan vagy véletlen, az most mindegy, de befolyásolta a meccset nem kicsit.

Szerintem Babel jól tette. Én játékosként tuti, hogy teljesen véletlenül nyújtottlábbal, á la Rafael, rácsúsztam volna Webbre meccs közben. 😛Mikey
😀 😀 😀 😀 😀 De jókat derülök. De teljesen igazatok van. Borzasztó ami volt, és piszok nagy forma Ryan gyerek 😀 Eddig is szerettem, és ez nem is fog változni 😀
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 578
Na igen. Elvégre részrehajló volt Webb a manure javára. Hogy szándékosan vagy véletlen, az most mindegy, de befolyásolta a meccset nem kicsit.

Szerintem Babel jól tette. Én játékosként tuti, hogy teljesen véletlenül nyújtottlábbal, á la Rafael, rácsúsztam volna Webbre meccs közben. 😛
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/fa-kupa-babel-kitett-egy-webbet-mu-mezben-abrazolo-kepet-twitterre-2059292/

babel teljesen megőrült... 😊a.kacsa
örülhet, hogy ott nem Orbánék intézkednek, mert akkor garantált lenne a börtön 😛

Az ilyet amúgy nem értettem sosem. Ha egy bíró látványosan egyik csapatnak fúj egy meccsen, akkor ne csodálkozzon már, ha utána ilyeneket kap. Az meg végképp nevetséges, hogy Jacob Gips kirakhatja, de Babel nem.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/fa-kupa-babel-kitett-egy-webbet-mu-mezben-abrazolo-kepet-twitterre-2059292/

babel teljesen megőrült... 😊
több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
Mourinho ismét bebizonyította,hogy milyen jó edző. kritikán aluli első félidő után elképesztő,hogy mennyit változott hozzáállásban a Real. második félidőben felőrölték a Villarrealt,Kaká is betalált 😊
nagy meccs

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
irány Debrecen 😊
és a Chelsea is 7-0ra győzött, szép nap a mai
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
sokkal jobb a Gyirmót ezen a meccsen is
homonyik Zidane-csele se volt kicsi 😀
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
a Gyirmót az első csapat, amelyik sokszor tudatosan próbálja használni a palánkotHurka
de még hogy...

"szervusztok" 😊Divat
én a nyíregyiek helyében benyomnék egy boldog születésnapot rigmust 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 230 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
a Gyirmót az első csapat, amelyik sokszor tudatosan próbálja használni a palánkotHurka
Egész konkrétan hülyére verik a nyíregyet vele.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
a Gyirmót az első csapat, amelyik sokszor tudatosan próbálja használni a palánkotHurka
de még hogy...

"szervusztok" 😊

|
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
a Gyirmót az első csapat, amelyik sokszor tudatosan próbálja használni a palánkot
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
mostanában volt sport tv-n a "José Mourinho - a világ legjobb edzője" című másfél órás összeállítás, ott is benne volt ez, hogy 8és fél éve nem kapott ki csapatával otthon...amúgy érdemes megnézni, nekem bejött.Habi
Hát igen, én is ezen kaptam fel a fejem, de az még durvább szerintem, hogy 11 éves edzői karrierje során egyszer kapott ki otthon, akkor is kettős emberhátrányban.. Na mindegy, lényeg, hogy tényleg abszolút top edző.