Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 578
Gerrard megkapta a 3 meccses eltiltást, ami piroslap után 'hivatalból' jár.

@Blackpool, Everton, @Wolves.

Búúúzi FA. :mad:

Plusz ami érdekes, hogy egyáltalánnemtisztelt Webb ellen nem indít vizsgálatot az FA. A megfigyelő vajh mifaszt írt a jelentésbe?
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Messi? Ennyit az egész "értékéről"...Vrijbloed
Azért ha az egyéni teljesítményt nézzük, nem lehet belekötni. Tényleg ő jelenleg a legjobb labdarúgó a világon.szaba
Tavaly nem ő volt.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
A legnagyobb csalás az a Sevcsenkó over Henry volt. Henry akkor toronymagasan a legjobb volt. Rivaldo meg sztem underrated, Becks viszont over. Ennyi.szaba
Sőt, Rivaldot mindig basztatta a média, ezért is nagy szó, hogy megkapta akkor. Nem is értem hogy lehet egyáltalán Beckhamet hasonlítani hozzá...barney
Mindkettő volt levezetgetni a Milannal is, nem elég? 😀deny79
Boooo 😀 Ott inkább a sérülésekkel szívott Rivaldo. Levezetni Üzbegisztánban volt, most meg Brazíliában.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Aranylabda szavazás..vicc !
Máig nem értem, hogy 99-ben hogy nyerhetett Rivaldo Beckham előtt.... :rolleyes:Keano
A legnagyobb csalás az a Sevcsenkó over Henry volt. Henry akkor toronymagasan a legjobb volt. Rivaldo meg sztem underrated, Becks viszont over. Ennyi.szaba
Sőt, Rivaldot mindig basztatta a média, ezért is nagy szó, hogy megkapta akkor. Nem is értem hogy lehet egyáltalán Beckhamet hasonlítani hozzá...barney
Mindkettő volt levezetgetni a Milannal is, nem elég? 😀
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Aranylabda szavazás..vicc !
Máig nem értem, hogy 99-ben hogy nyerhetett Rivaldo Beckham előtt.... :rolleyes:Keano
A legnagyobb csalás az a Sevcsenkó over Henry volt. Henry akkor toronymagasan a legjobb volt. Rivaldo meg sztem underrated, Becks viszont over. Ennyi.szaba
Sőt, Rivaldot mindig basztatta a média, ezért is nagy szó, hogy megkapta akkor. Nem is értem hogy lehet egyáltalán Beckhamet hasonlítani hozzá...

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
Aranylabda szavazás..vicc !
Máig nem értem, hogy 99-ben hogy nyerhetett Rivaldo Beckham előtt.... :rolleyes:Keano
A legnagyobb csalás az a Sevcsenkó over Henry volt. Henry akkor toronymagasan a legjobb volt. Rivaldo meg sztem underrated, Becks viszont over. Ennyi.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Amikor Cannavaro nyerte, voltak nagyobb egyéni teljesítmények, mint idén Messié, mégis Canna' kapta, mert VB-t nyert. Pedig tényleg nem csinált világklasszis dolgokat.eaglesmcnabb
Éppen ezért gondolom, hogy jobb, ha saját teljesítménye alapján kapja valaki. Ennyi erővel vegyük a VB győztest, aztán random nyerje valaki.
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 230 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
ja-ja Csak CR a spanyol bajnokságban, kupában, és BL-ben lőtt több gólt, mint ahány meccset játszott 😀eaglesmcnabb
Ezt nem írtad 😀 De biztosan sok a homofób azért nem CR kapta 😀 😀Asbee
http://www.youtube.com/user/VersusTvigle#p/u/19/FV7c5QZn6OU
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Aranylabda szavazás..vicc !
Máig nem értem, hogy 99-ben hogy nyerhetett Rivaldo Beckham előtt.... :rolleyes:


több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
ja-ja Csak CR a spanyol bajnokságban, kupában, és BL-ben lőtt több gólt, mint ahány meccset játszott 😀eaglesmcnabb
Ezt nem írtad 😀 De biztosan sok a homofób azért nem CR kapta 😀 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 394 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Azért ha az egyéni teljesítményt nézzük, nem lehet belekötni. Tényleg ő jelenleg a legjobb labdarúgó a világon.szaba
akkor már CR... szarabb csapatban lő több gólt 😉 😛eaglesmcnabb
Ennyi erővel mondjuk megye 2-ből is kaphatná valaki 😉 😛Asbee
ja-ja Csak CR a spanyol bajnokságban, kupában, és BL-ben lőtt több gólt, mint ahány meccset játszott 😀

ha konzervatívan nézzük akkor a Xavi-Sneijder-Forlan trió valamelyike kéne nyerje. 1 értelmű.
Amikor Cannavaro nyerte, voltak nagyobb egyéni teljesítmények, mint idén Messié, mégis Canna' kapta, mert VB-t nyert. Pedig tényleg nem csinált világklasszis dolgokat.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
ebből a háromból Xavinak drukkoltam, Iniestára számítottam, de Messi kapta

pedig Forlannak járt volna 😛
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Messi? Ennyit az egész "értékéről"...Vrijbloed
Azért ha az egyéni teljesítményt nézzük, nem lehet belekötni. Tényleg ő jelenleg a legjobb labdarúgó a világon.szaba
akkor már CR... szarabb csapatban lő több gólt 😉 😛eaglesmcnabb
Ennyi erővel mondjuk megye 2-ből is kaphatná valaki 😉 😛


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 394 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Messi? Ennyit az egész "értékéről"...Vrijbloed
Azért ha az egyéni teljesítményt nézzük, nem lehet belekötni. Tényleg ő jelenleg a legjobb labdarúgó a világon.szaba
akkor már CR... szarabb csapatban lő több gólt 😉 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
úristen, az hagyján h se Sneijder se Forlán nincs benne a top3, dehogy Messi kapta megint az egy kiba nagy vicc...szerencsétlen Xavi csinálhat bármit úgy látszik akkor se fogja megkapni😊

|
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
Messi? Ennyit az egész "értékéről"...Vrijbloed
Azért ha az egyéni teljesítményt nézzük, nem lehet belekötni. Tényleg ő jelenleg a legjobb labdarúgó a világon.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Messi? Ennyit az egész "értékéről"...
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Xavi így már nem hinném, h kapni fog 😕szaba
Szerintem sem. Pedig ezt most nagyon neki kellett volna.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
Xavi így már nem hinném, h kapni fog 😕
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Továbbra is nagy hülyeségnek tartom azt, hogy az egyéni címeket eredményekhez "kötik" a csapatsportokban. Mellesleg azért a BL címtől is lényegében csak Mourinho ütötte el őket, a VB-n meg fos csapatban volt Messi. Mindezek ellenére top3ba is max 3. helyre tenném, mint azt már elmondtam, és szvsz Xavi az, aki leginkább megérdemelte volna. Viszont nem a VB cím miatt, hanem mert sokkal stabilabban játszott jól, és Messi gigateljesítményéhez ő is nagyon kellett. De ezt tudjuk, hogy ebben a világban a pénz és a piac dönt.

JC6: úgy értettem, hogy élvezhetőség szempontjából nyilván más a helyzet, hiszen nem lehet kiemelni egy bajnokságot sem, mert vannak, akik a "délies" focit tartják élvezhetőbbnek, valakik meg az "angolos", darálósabbat.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
így könnyű azt mondani hogy gyenge a spanyol foci.
A VB-n játszó spanyol válogatott tagjai a Spanyol, az angol válogatott tagjai az angol bajnokságban játszanak nem? De...
Innentől lehet mondani hogy jobb az angol foci, futhatnak-össze vissza, lehetnek keményebbek, attól nem jelenteném ki feltétlenül hogy a spanyol-bajnokság akár egy fokkal is szarabb lenne.
Egyébként látta valaki a Barca-Levante meccset? Méltó ellenfele volt a Barcának a kiscsapat.eaglesmcnabb
Olvass vissza és az általam írt hszekből idézd azokat a sorokat ahol írtam, hogy gyenge a spanyol foci. Köszitüsi91
ja bocs. Azt írtad hogy "röhej". Az más...
eaglesmcnabb
Arra a meccsre írtam nem a komplett bajnokságra. Amúgy elnézést a bunkónak tűnő válaszomért. Igazából én annyira leszarom a spanyol bajnokságot, hogy nem is értem miért vitatkozok rajta. GO SOCCEROOS!!!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 394 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
... Nem nézek spanyol focit ...tüsi91
így könnyű azt mondani hogy gyenge a spanyol foci.
A VB-n játszó spanyol válogatott tagjai a Spanyol, az angol válogatott tagjai az angol bajnokságban játszanak nem? De...
Innentől lehet mondani hogy jobb az angol foci, futhatnak-össze vissza, lehetnek keményebbek, attól nem jelenteném ki feltétlenül hogy a spanyol-bajnokság akár egy fokkal is szarabb lenne.
Egyébként látta valaki a Barca-Levante meccset? Méltó ellenfele volt a Barcának a kiscsapat.eaglesmcnabb
Olvass vissza és az általam írt hszekből idézd azokat a sorokat ahol írtam, hogy gyenge a spanyol foci. Köszitüsi91
ja bocs. Azt írtad hogy "röhej". Az más...

Messi meg aranylabda? 😀 WTF? 😀 se BL, Se Vb 😀 végülis nem az számít.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Xavinak kellett volna adni...Messinek már van vazze...
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
... Nem nézek spanyol focit ...tüsi91
így könnyű azt mondani hogy gyenge a spanyol foci.
A VB-n játszó spanyol válogatott tagjai a Spanyol, az angol válogatott tagjai az angol bajnokságban játszanak nem? De...
Innentől lehet mondani hogy jobb az angol foci, futhatnak-össze vissza, lehetnek keményebbek, attól nem jelenteném ki feltétlenül hogy a spanyol-bajnokság akár egy fokkal is szarabb lenne.
Egyébként látta valaki a Barca-Levante meccset? Méltó ellenfele volt a Barcának a kiscsapat.eaglesmcnabb
Olvass vissza és az általam írt hszekből idézd azokat a sorokat ahol írtam, hogy gyenge a spanyol foci. Köszi
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Ebben az évben nyert kemény egy spanyol bajnokságot! Ergo megérdemelte 😂empty taxi
Valami oka azért van annak, hogy ezeket egyéni elismerésnek nevezik.

De basszus, nehogy már én védjem Messit... 😀vassadi27
Egyéni elismerés, de nem árt ha vki győztes csapatban brillírozik...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...