Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Elkészítettem az összefoglalót az MLS playoff első köréről, benne a Rapids nagyszerű győzelméről:

http://denversports.blog.hu/2010/11/03/mls_playoff_elonybe_kerultunk

Visszavágó: szombat este 9-től, kihagyhatatlan program. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 582 — Invisible man
És holnap 3 oldalas cikk fog megjelenni róla a Sportban mert megint gólt rúgott.Matthew99
Hát a mai teljesítményünk fél sorban elférne, mintha nem is akartunk volna játszani. Na a két kedvencemből pont az elvileg gyengébb játszott ma jobban. Remélem a Spurs tovább viszi ezt a lendületet a Barca meg jobb ha elfelejti ezt a mai mecset. a dánok úgy örülnek mintha megnyerték volna. Megérdemelték.dande
Nem vagyok benne biztos hogy az 1 pontot is megérdemeltül. Valdes utólag 2 meccs eltiltás minimum vsz.Blevi
Eddig se vettem sok Sportot de most egy ideig tuti nem fogom. Tegnap két oldalon elemezték, hogy Messi már 99 gólt rúgott a Pep érában. Ma szintén a főoldalon, hogy megvan a 100. Én elhiszem, hogy jó játékos csak nekem kicsit sok a hype körülötte. Még kisírják neki az Aranylabdát is...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
néger gyerektől ne várj mást 😊
csak ne lenne üvegbőlStez
bale mióta néger?😀Bay Area
átlagember nem láthat a dolgok mögé 😛
ő a néger Donkey KongStez
😂

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ezért a frenetikus hangulatért szerettem meg a Spurst 22 éve!!!

Nagyon nagy gratula a csapatnak, de ezzel a hozzáállással kéne nekiállni a bajnokiknak is!!! :cool:
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
BALE, úgy fut, mint a meccs elején, hihetetlen a srác...Vrijbloed
néger gyerektől ne várj mást 😊
csak ne lenne üvegbőlStez
bale mióta néger?😀Bay Area
átlagember nem láthat a dolgok mögé 😛
ő a néger Donkey Kong

több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
BALE, úgy fut, mint a meccs elején, hihetetlen a srác...Vrijbloed
néger gyerektől ne várj mást 😊
csak ne lenne üvegbőlStez
bale mióta néger?😀

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
BALE, úgy fut, mint a meccs elején, hihetetlen a srác...Vrijbloed
néger gyerektől ne várj mást 😊
csak ne lenne üvegből

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Jupíííííííí!!! TOTTENHAM!!!!! EZ AZ! Szép volt gyerekek!

Bale játékára nincs szó, 3 éve figyelem, szinte hétről - hétre újat mutat!

Nagyon nagy és szép győzelem volt, jó lenne ezt a formát általánosítani a PL-ben is, persze tudom, hogy nem egyszerű. De ma 2 fokozattal gyorsabb volt a csapat a címvédőnél 😊JC6
azért amellett ne menjünk el szó nélkül, h fontos játékosok sérültek...de ettől függetlenül jó volt a Spurs.

|
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 031 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja és túl vagyok az 1000. hsz-n :cool:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jupíííííííí!!! TOTTENHAM!!!!! EZ AZ! Szép volt gyerekek!

Bale játékára nincs szó, 3 éve figyelem, szinte hétről - hétre újat mutat!

Nagyon nagy és szép győzelem volt, jó lenne ezt a formát általánosítani a PL-ben is, persze tudom, hogy nem egyszerű. De ma 2 fokozattal gyorsabb volt a csapat a címvédőnél 😊
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 031 — Így remélem megfelelek nektek.....
És holnap 3 oldalas cikk fog megjelenni róla a Sportban mert megint gólt rúgott.Matthew99
Hát a mai teljesítményünk fél sorban elférne, mintha nem is akartunk volna játszani. Na a két kedvencemből pont az elvileg gyengébb játszott ma jobban. Remélem a Spurs tovább viszi ezt a lendületet a Barca meg jobb ha elfelejti ezt a mai mecset. a dánok úgy örülnek mintha megnyerték volna. Megérdemelték.dande
Nem vagyok benne biztos hogy az 1 pontot is megérdemeltül. Valdes utólag 2 meccs eltiltás minimum vsz.Blevi
Némá egy Cowboys meg egy Eagles fan kb egy véleményen van, hová süllyed ez a világ 😀
több mint 13 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
hát ja... az a vicc, hogyha Messit bokán merik rúgni, akkor egyből hogy tiltsuk el a tettest tizenX meccsre stb, óriási közfelháborodás, hogy hogyan mernek ilyet tenni, de itt meg semmi, még lap sincs... Szánalom a köbön...eaglesmcnabb
És holnap 3 oldalas cikk fog megjelenni róla a Sportban mert megint gólt rúgott.Matthew99
Hát a mai teljesítményünk fél sorban elférne, mintha nem is akartunk volna játszani. Na a két kedvencemből pont az elvileg gyengébb játszott ma jobban. Remélem a Spurs tovább viszi ezt a lendületet a Barca meg jobb ha elfelejti ezt a mai mecset. a dánok úgy örülnek mintha megnyerték volna. Megérdemelték.dande
Nem vagyok benne biztos hogy az 1 pontot is megérdemeltül. Valdes utólag 2 meccs eltiltás minimum vsz.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 388 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
BALE, úgy fut, mint a meccs elején, hihetetlen a srác...Vrijbloed
tuti doppingol... 😊Divat
szerintem iszik is 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 031 — Így remélem megfelelek nektek.....
hát ja... az a vicc, hogyha Messit bokán merik rúgni, akkor egyből hogy tiltsuk el a tettest tizenX meccsre stb, óriási közfelháborodás, hogy hogyan mernek ilyet tenni, de itt meg semmi, még lap sincs... Szánalom a köbön...eaglesmcnabb
És holnap 3 oldalas cikk fog megjelenni róla a Sportban mert megint gólt rúgott.Matthew99
Hát a mai teljesítményünk fél sorban elférne, mintha nem is akartunk volna játszani. Na a két kedvencemből pont az elvileg gyengébb játszott ma jobban. Remélem a Spurs tovább viszi ezt a lendületet a Barca meg jobb ha elfelejti ezt a mai mecset. a dánok úgy örülnek mintha megnyerték volna. Megérdemelték.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
BALE, úgy fut, mint a meccs elején, hihetetlen a srác...Vrijbloed
tuti doppingol... 😊

|
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
BALE, úgy fut, mint a meccs elején, hihetetlen a srác...
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 031 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Pl-be miért nem tudjuk így nyomni már megnyertük volna remélem tartósítjuk a formát
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 582 — Invisible man
hát ja... az a vicc, hogyha Messit bokán merik rúgni, akkor egyből hogy tiltsuk el a tettest tizenX meccsre stb, óriási közfelháborodás, hogy hogyan mernek ilyet tenni, de itt meg semmi, még lap sincs... Szánalom a köbön...eaglesmcnabb
És holnap 3 oldalas cikk fog megjelenni róla a Sportban mert megint gólt rúgott.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Bale = fiatal Giggs.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Áh, ezt már nem hiszem el. Ha a jelenlegi forma alapján kéne adni az aranylabdát, akkor az azt hiszem egyértelmű lenne.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem hiszem el Bale aztakurva :o
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 031 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 257 — Tyrone Creek
Bale...zseniális
több mint 13 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Azt hiszem Victor Valdes megmozdulása még de Jong karate rúgását is felülmúlta. Ő sem kapott érte semmit.
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/video-victor-valdes-brutalis-megmozdulasa-ndoye-tulelte-2051216tüsi91
Azért egy laza pirosat megérdemelt volna.Matthew99
hát ja... az a vicc, hogyha Messit bokán merik rúgni, akkor egyből hogy tiltsuk el a tettest tizenX meccsre stb, óriási közfelháborodás, hogy hogyan mernek ilyet tenni, de itt meg semmi, még lap sincs... Szánalom a köbön...eaglesmcnabb
Szegény Szent Krisztinát meg mindneki büntetlenül bántja hüpp-hüpp 😉
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
óóóóó ha Eto'o passzol Sneijdernek... 😕

|