NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
3 nyuszi 😀

|
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 384 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
raktam egy 5öst izibe hogy beveri a tizit 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én alattomosnak egyébként inkább a Zidane, Ballack féléket tartom, aki nem ilyen fejberúgom háromszor, ha még él, akkor még kétszer típusú játékosok, hanem becsúsznak, aztán ahogy felkelnek még megtapossák a tökeit a másiknak pl. vagy lefejelik, stb...fetomy
Scholest se felejtsük el azért, ha már ilyen típusú játékosokról van szó.F.Schleck
ezt hol olvastad ?

pl patrick vieira az akkori muból egyértelműen v nistelrooyt emelte ki mint a legnagyobb sunyi, keane-t vagy scholest korrekt harcosnak tartotta, kőkemények de nem alattomosak.gabtsi
Lehet, hogy csak én látom akkor ilyennek, de valamiért mikor MU meccset nézek, akkor igen sok könyökkel felugrásos/hátulról lábra csúszós jelenetet látok tőle.

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
caaaapppiiitaaanooo

|
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Én alattomosnak egyébként inkább a Zidane, Ballack féléket tartom, aki nem ilyen fejberúgom háromszor, ha még él, akkor még kétszer típusú játékosok, hanem becsúsznak, aztán ahogy felkelnek még megtapossák a tökeit a másiknak pl. vagy lefejelik, stb...fetomy
Scholest se felejtsük el azért, ha már ilyen típusú játékosokról van szó.F.Schleck
ezt hol olvastad ?

pl patrick vieira az akkori muból egyértelműen v nistelrooyt emelte ki mint a legnagyobb sunyi, keane-t vagy scholest korrekt harcosnak tartotta, kőkemények de nem alattomosak.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én alattomosnak egyébként inkább a Zidane, Ballack féléket tartom, aki nem ilyen fejberúgom háromszor, ha még él, akkor még kétszer típusú játékosok, hanem becsúsznak, aztán ahogy felkelnek még megtapossák a tökeit a másiknak pl. vagy lefejelik, stb...fetomy
Scholest se felejtsük el azért, ha már ilyen típusú játékosokról van szó.

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 824 — 258. §
Alattomos az nálam De Jong, van Bommel, Felipe Melo, Materazzi, hogy csak néhány nevet említsek.
Stez
alattomos dolog két méterről repülve mellberúgni valakit? 😊valtine
ők az őszinték 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én alattomosnak egyébként inkább a Zidane, Ballack féléket tartom, aki nem ilyen fejberúgom háromszor, ha még él, akkor még kétszer típusú játékosok, hanem becsúsznak, aztán ahogy felkelnek még megtapossák a tökeit a másiknak pl. vagy lefejelik, stb...
több mint 13 éve
valtine Indianapolis Colts 13
Alattomos az nálam De Jong, van Bommel, Felipe Melo, Materazzi, hogy csak néhány nevet említsek.
Stez
alattomos dolog két méterről repülve mellberúgni valakit? 😊
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Stez: Az alattomosat mindenki magának máshogy definiálja, nálam ibra alattomos, és ezt legutóbb ellenünk is alátámasztotta.
De rajta kívül is rengeteg cr-nél alattomosabb játékost tudnék mondani. Pl. rögtön akiket te is írtál + Dani Alves /*nem, nem azért mert barcás, sevillásként utáltom meg, de nagyon*/. De nálam pl Luis Fabiano is az az Espagnol elleni uefa kupa döntőben látottak miatt

jc6: Hát nem, nekem mindenesetre nem az alattomosság jut eszembe cronaldoról, hacsak úgy nem mint ahogy stez írta, végül is valahol az is alattomosság... Szvsz sok játékosról lehetne hosszabb youtube mixet csinálni, de az is igaz, h fairplay díjra se nevezném...

De azzal nincs is bajom, h utáljátok őt /*főleg, h én is*/, csak szeretnék rávilágítani, h másokat is lehet mellette /*csupa szeretet a világ 😀*/, van aki jobban rászolgált az utálatra, és mégse kap belőle semmit. Én is utálom őt, de akad bőven, akit jobban, sőt akad olyan is, akit ok nélkül...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 384 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
"nem olyan alattomos féreg CR, mint Ibra...". Na, én ezzel vitatkoznék még
JC6
http://www.youtube.com/watch?v=CpUjUMNpF-c 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Rengeteg játékos van alatta.Ő legalább nem ront meg kiskorúakt mint benzema vagy ribery,
Black_Adder
Azért Ribery védelmére kelnék, hiszen ezt a kiskorú hölgyet "rontotta meg". Senki nem mondja meg róla, hogy kiskorú
http://www.google.hu/imgres?imgurl=http://thebiglead.fantasysportsven.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2010/04/zahia_dehar_is-a-high-end-call-girl.jpg&imgrefurl=http://thebiglead.com/index.php/category/hookers/&usg=__RF31Ag1PQRE2T35zo2ZjjpEC00s=&h=599&w=450&sz=66&hl=hu&start=0&sig2=lAKBg0_oWh6beysB-t8iUg&zoom=1&tbnid=fMQf1exh-lp0KM:&tbnh=152&tbnw=115&ei=Fw-_TIDFLs2j4QbnocmMBA&prev=/images%3Fq%3Dribery%2Bprostitute%2Bgirl%26um%3D1%26hl%3Dhu%26sa%3DN%26biw%3D1024%26bih%3D585%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=545&oei=Fw-_TIDFLs2j4QbnocmMBA&esq=1&page=1&ndsp=14&ved=1t:429,r:10,s:0&tx=54&ty=94Sebii
rosszul emléxem, h riberynek volt mellette egy terhes felesége? Vagy az nem is számít a megítélésénél? 😛 //lehet h tényleg rosszul emlékszem, annyi ilyen van más, lehet keverem...Black_Adder
Az Rooney volt.

Amúgy meg, még egy utolsó gondolat: azt írtad, kedves földim, haverom, hogy "nem olyan alattomos féreg CR, mint Ibra...". Na, én ezzel vitatkoznék még, aztán abbahagyom.
CR rengeteg alattomosságot követett el az utóbbi években, párszor kiállították ez miatt, párszor nem. De néha olyan alattomos volt, hogy az nem emberi. Lehet azt mondani, hogy elviszi a hév, igen. De rengeteg esetben ott sem volt a labda... az a sok direkt rátartás, könyöklés, lehetne belőle csinálni egy youtube-os mixet. A játéktudása viszont elismerésre méltó. Megemelem előtte a kalapom.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Életemben először és szerintem utoljára is, de Ibra védelmére kelnék annyiban, hogy: Mi az, hogy alattomos? Nálam az alattomos az a bunkó paraszt focista, aki sunyi módon rugdossa az ellenfelet és vágja a fát a pályán, ahogy az csak tőle kitelik. Na most Ibra egy bunkó paraszt, de alattomosnak sose mondanám. Az alattomos és a bunkó paraszt nem ugyanaz a kategória szerintem.
Alattomos az nálam De Jong, van Bommel, Felipe Melo, Materazzi, hogy csak néhány nevet említsek.
A játékvezetés meg pontosan azért idegelt fel ennyire, amikor egy totálisan korrekt játékvezetéssel is rommá verte volna a Madrid ezt a tegnapi Milant, abba meg fölösleges belemenni, hogy Silvával mi lett volna. Kétlem, hogy ugyanígy alakult volna a meccs, de ezt már sose fogjuk megtudni sajnos.

szerk.: pontosítok, az alattomos kategóriába tartozik még nálam az is, hogy valakinek rendre az legyen a célja, hogy átverje a játékvezetőt és minden sunyiságot be is vet ennek érdekében, tehát ilyen szempontból Krisztina is alattomos sunyi játékos mondjuk

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Rengeteg játékos van alatta.Ő legalább nem ront meg kiskorúakt mint benzema vagy ribery,
Black_Adder
Azért Ribery védelmére kelnék, hiszen ezt a kiskorú hölgyet "rontotta meg". Senki nem mondja meg róla, hogy kiskorú
http://www.google.hu/imgres?imgurl=http://thebiglead.fantasysportsven.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2010/04/zahia_dehar_is-a-high-end-call-girl.jpg&imgrefurl=http://thebiglead.com/index.php/category/hookers/&usg=__RF31Ag1PQRE2T35zo2ZjjpEC00s=&h=599&w=450&sz=66&hl=hu&start=0&sig2=lAKBg0_oWh6beysB-t8iUg&zoom=1&tbnid=fMQf1exh-lp0KM:&tbnh=152&tbnw=115&ei=Fw-_TIDFLs2j4QbnocmMBA&prev=/images%3Fq%3Dribery%2Bprostitute%2Bgirl%26um%3D1%26hl%3Dhu%26sa%3DN%26biw%3D1024%26bih%3D585%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=545&oei=Fw-_TIDFLs2j4QbnocmMBA&esq=1&page=1&ndsp=14&ved=1t:429,r:10,s:0&tx=54&ty=94Sebii
rosszul emléxem, h riberynek volt mellette egy terhes felesége? Vagy az nem is számít a megítélésénél? 😛 //lehet h tényleg rosszul emlékszem, annyi ilyen van más, lehet keverem...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 459
Rengeteg játékos van alatta.Ő legalább nem ront meg kiskorúakt mint benzema vagy ribery,
Black_Adder
Azért Ribery védelmére kelnék, hiszen ezt a kiskorú hölgyet "rontotta meg". Senki nem mondja meg róla, hogy kiskorú
http://www.google.hu/imgres?imgurl=http://thebiglead.fantasysportsven.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2010/04/zahia_dehar_is-a-high-end-call-girl.jpg&imgrefurl=http://thebiglead.com/index.php/category/hookers/&usg=__RF31Ag1PQRE2T35zo2ZjjpEC00s=&h=599&w=450&sz=66&hl=hu&start=0&sig2=lAKBg0_oWh6beysB-t8iUg&zoom=1&tbnid=fMQf1exh-lp0KM:&tbnh=152&tbnw=115&ei=Fw-_TIDFLs2j4QbnocmMBA&prev=/images%3Fq%3Dribery%2Bprostitute%2Bgirl%26um%3D1%26hl%3Dhu%26sa%3DN%26biw%3D1024%26bih%3D585%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=545&oei=Fw-_TIDFLs2j4QbnocmMBA&esq=1&page=1&ndsp=14&ved=1t:429,r:10,s:0&tx=54&ty=94
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
A rinyaroniban hány év munkája van? Még legalább ugyanennyit fektess bele... 😛
cronaldoról. Utálom, mégjobban utálom h a realban játszik, de rengeteg játékos van alatta. Tudom nagyon divatos őt utálni, mert az kisiskolások mind őt utálják most, ezért kell is, meg mást általában nem is ismernek ezek, de:
Rengeteg játékos van alatta.Ő legalább nem ront meg kiskorúakt mint benzema vagy ribery, ha nyer valamit, nem mond olyanokat mint pl etoo "real te buzi tisztelegj a bajnoknak", nem olyan alattomos féreg mint Ibra, stb... Számomra érthetetlen h lehet utálatosabb, mint benzema, ribery, etoo, ibra vagy rooney... Saját esetemben, nem szeretem, h cronaldo játszik, inkább más lője a gólokat, de nézem, viszont ahogy beáll benzema átveszem, és inkább kapjon 100gólt a real, mintsem h p rúgjon egyet. A többi példaegyed eleve olyan csapatban játszik amit utálok szóval ott ilyennel nincs gond...

Ja és minden portugál dobálja magát, ez a portugál foci, van h lefújják pedig csak feldobta magát és van h tényleg felrúgják, de nem fújják le, mert már nem hisznek neki. Sok Real meccset láttam, ezek általában kiegyenlítik egymást, sok előnye a saját csapatának nincs belőle.

ronaldo-ról meg, ő se mindig fenomeno volt, sőt gyakrabban volt 'Dagi', mint fenomeno, és cronaldo se csak fürdőskurva néven lesz emlegetve karrierje végén, ami remélhetőleg nem a realban éri majd őt...

A bíráskodásról meg annyit, h szar volt, a milan védelméből nem a bíró csinált hülyét, nem a bíró tiltotta meg, h náluk legyen a labda támadásokat vezessenek, stb. A milan tegnap annyira béna volt, h arra szavak sincsenek, és nem a bíró miatt. Az egyetlen elfogadható teljesítmény a kapusé, és egyedül ezért nem lett kiütés belőle. Az h a Real így is csak két kifejezetten gyík gólt lőtt az az ő kritikájuk, egy közepesen játszó csapat ellen pártatlan bíráskodással bajban lettek volna. Szerencsére ez a milan übergagyi volt, és silvával is az lenne, de ez csak az én véleményem
Ha milan fan lennék inkább a mutatott teljesítmény idegesítene, mintsem a bíró tevékenysége, ahhoz nem volt elég szoros, és pont ezért engem valahol nagyon mélyen talán még mindig real fant jobban zavar a bíró szerencsétlenkedése, mert enélkül is, kristálytisztán is meg lett volna ez a meccs.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak azért nem teszi Krisztina neve elé senki sem a "buzi" jelzőt, mert azt a szemét Raiders fanok biztos levédették már. 😀

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
A játékvezetés tényleg átlagon aluli volt. Croni pedig ilyen, a legapróbb érintéstől is képes eldobni magát, ezt jó lenne ha fel tudnák dolgozni az emberek, már két oldal óta ezen megy a sírás.
Iszonyatosan nagy zseni de sosem fogok rá úgy nézni mint egy a futballt alázattal játszó játékosra.

A Real szurkolók részéről nem érdemes ezt a győzelmet túlértékelni. Néhol már megye 2. osztályt idézte a Milan labdajáratása, röhej, hogy egy Ronaldinho, Seedorf nem tud lekezelni egy egyszerű passzt vagy, hogy nem képes a szabad csapattársának passzolni 5 méterre. Milan támadójáték nulla. Ilyen nulla középpályával tényleg játszhattak volna 6 csatárral is. Az volt az érzésem, hogyha ez a Milan 15 emberrel játszott volna az is inkább a hátrányukra vált volna mert a kombinációs variációk még inkább összezavarták volna a minden kreativitást nélkülöző játékosokat. Persze kellett ehhez a Real jónak mondható csapatvédekezése. Szembetűnő volt az is, hogy gyorsaságban mennyire átlagon aluli ez a milán. Egy gyors ütemváltás, 3 passz és már a védelem mögött voltak a Real támadói.

Összességében nem volt ez rossz meccs. Mint semleges néző, sajnálom az első két szerencsés Real gólt, lehetett volna ez még jobb is.

@KJuraszik
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Lehet hogy CR köcsög, önző, nagyképű, és dobálja magát, de attól függetlenül be kéne már látni, hogy tud a gyerek... eaglesmcnabb
még hányszor mondjuk el, h a játéktudását elismerjük, csak az undorító sírásait, meg fetrengéseit nem...hihetetlen, h képtelenek vagytok megérteni 😊Divat
megértem, csak kicsit kezd unalmas lenni, hogy nem tudjátok leírni Ronaldo nevét, hogy ne raknátok elé a szenny ill.egyéb szinonímái jelzőt...eaglesmcnabb
pedig nem úgy tűnik...számomra Ronaldo=Fenomeno...CR pedig rinyaroni 😛 ha ennyire zavar akkor ne nézd, én speciel jókat nevetek a különböző ilyenek "gúnyneveken". 😊

|
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 384 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Lehet hogy CR köcsög, önző, nagyképű, és dobálja magát, de attól függetlenül be kéne már látni, hogy tud a gyerek... eaglesmcnabb
még hányszor mondjuk el, h a játéktudását elismerjük, csak az undorító sírásait, meg fetrengéseit nem...hihetetlen, h képtelenek vagytok megérteni 😊Divat
megértem, csak kicsit kezd unalmas lenni, hogy nem tudjátok leírni Ronaldo nevét, hogy ne raknátok elé a szenny ill.egyéb szinonímái jelzőt...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 572
Állítólag a NESV vezetői ma tárgyalnak Hodgson helyzetét illetően.

Bárcsak...
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 835 — Amerikai sportok rajongója
Silva hiánya meg valóban nem jelent semmit, végül is a világ egyik legjobb védője.Stez
enyhe túlzás, nem gondolod? 😂eaglesmcnabb
Igen ez eleg elfogult resze volt az ertekelesnek. 😛
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Lehet hogy CR köcsög, önző, nagyképű, és dobálja magát, de attól függetlenül be kéne már látni, hogy tud a gyerek... eaglesmcnabb
még hányszor mondjuk el, h a játéktudását elismerjük, csak az undorító sírásait, meg fetrengéseit nem...hihetetlen, h képtelenek vagytok megérteni 😊

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én elismerem, hogy jó játékos CR, de hogy tegnap mennyit rinyált, fetrengett, sírt - rítt, meg dobálta magát... azt hittem a színházban vagyok.

Amúgy jó ez a Real, nagyon várom az El Classico-t.

FORCA BARCA
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Silva hiánya meg valóban nem jelent semmit, végül is a világ egyik legjobb védője.Stez
enyhe túlzás, nem gondolod? 😂eaglesmcnabb
Nem
De gondolom te hétről-hétre őt figyeled, mit művel az elmúlt 2 évben