Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
juve-m.city az is szép zakó lesz...

a lokis féle botrány meg no comment... hihetetlenbraxa88
Quagliarella---> Juve...egész jó vétel 😛

|
több mint 14 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
juve-m.city az is szép zakó lesz...

a lokis féle botrány meg no comment... hihetetlen
több mint 14 éve
maximilien 214 — #5
A Roma viszont nagyott fogott Santa Cruzzal, hiába sérülékeny, de mindig benne van a gól, Pippo 2.Stez
itt melyik santa cruzról van szó?miilann
valamit tudhat 😀 Stez egy igazi insider. Schefter hozzá képest egy lelkes amatőr

http://twitter.com/bencsics05
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
értem én, hogy nagy presztízsű hely ez a monaco, de fájóan nem érdekelt sokakat a lelátón a meccs. emlékszem olyanra h meg sem telt, és most is székek ezrei voltak üresen még a rendes játékidő vége előtt. ez azért nem bl v el döntő, nyugodtan elvihetné az uefa sorsolással együtt egy-egy olyan helyszínre ahol érdekli az embereket a foci, de ilyen minőségű csapatokat ritkán látnak.

az mondjuk még szomorúbb, hogy a régiós központnak képzelt budapesten egy ilyen is elképzelhetetlen.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hát ez nagyszerű soccer nap volt számomra...nagyon remélem ez csak szezon eleji forma 😕

hab a tortán egy esetleges győri győzelem lenne még...

|
több mint 14 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
Ennyit a Diego marad történetről is, elment a Wolfsburgba 4 évre.
Akárki akármit mond, ezt is sejteni lehetett, nem hiába hozott két, Diego posztján játszó játékost is a Juve az utóbbi hetekben.Stez
és Maicon+Milito történet? vagy még várjuk ki? 😊Divat
A Roma viszont nagyott fogott Santa Cruzzal, hiába sérülékeny, de mindig benne van a gól, Pippo 2.Stez
itt melyik santa cruzról van szó?

child please!
több mint 14 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/dvsc-a-klub-szerint-az-uefa-nem-valtoztatja-meg-liteksz-meccs-eredmenyet-2042671

nagyon remélem hogy ez nem csak a kötelező optimizmus...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
erősen go Agüerooooooo 😀

több mint 14 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
szuperkupadöntőt nem néz senki?

a VB legjobbja újra a pályán oktatkonqueror
Én nézem. Hajrá Rafa, hajrá Inter! 😊Mikey
Én is lesem. Bár erősen pártatlan vagyok 😊
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
sneijder lőjön 2t és nyerjen az atletico 😊
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 571
szuperkupadöntőt nem néz senki?

a VB legjobbja újra a pályán oktatkonqueror
Én nézem. Hajrá Rafa, hajrá Inter! 😊
több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
szuperkupadöntőt nem néz senki?

a VB legjobbja újra a pályán oktat
több mint 14 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
bayern lol 😂

child please!
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kicsi karim csodásan lőtte mellé 4,5ről, a megállított labdát. Majd hasonló távolságról egy felsőkapufa. Borzasztóan tehetségtelen. Ja és persze brutális iramú Soproni Ligában, már a 60. percben a seggénveszi a levegőt. A 75.ben meg le kell hozni Csak gyors. Hrepka elmondhatatlanul rossz.

Németh Norbi miatt meg ismét sokat találkozhatunk a Fáyban a smink nélkül bűnranda Konta barbival.haromt
Hrepka adott 2 gólpasszt.
Karim meg tavasszal házi gólkirály volt. Szerinted a padon nála sokkal nagyobb királyok ülnek jogtalanul ?
eleve ha 3 éve nem voltál kint, akkor nem tudod, hogy ki mit csinált korábban.Höri
Hol adott 2 gólpasszt? Az első gól Lázok passza volt, a második Bakos szöglete. A harmadikat nem láttam ki adta mert a másik oldalról jött.

Nem voltam kinn, de azért néha néztem TV-ben. És én most nézem nem régebben. Jelenleg rossz. Persze vannak nála rosszabbak, de érdemtelen a hype amit nyomsz 😛haromt
átbaszott akkor az NSO, ott Hrepkának adták Lázok asszisztját.
meg a 3. goal előtt is ő csavarodott rá a labdára mielőtt Katonához került.

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
annyira hülye vagy a soccerhez, hogy az fáj 😛

Benunesz a legnagyobb király. németh meg egy léhűtő, ki is ábrándulok a rosterből, ha kitúrja Hrepkát vagy Karimot.Höri
Kicsi karim csodásan lőtte mellé 4,5ről, a megállított labdát. Majd hasonló távolságról egy felsőkapufa. Borzasztóan tehetségtelen. Ja és persze brutális iramú Soproni Ligában, már a 60. percben a seggénveszi a levegőt. A 75.ben meg le kell hozni Csak gyors. Hrepka elmondhatatlanul rossz.

Németh Norbi miatt meg ismét sokat találkozhatunk a Fáyban a smink nélkül bűnranda Konta barbival.haromt
az újpest meccset is lazán megnyerhette volna ha kb képes üres kapuba gólt rúgni 😀Ork
jó azt elbaszta, de előtte a gólpassza az tanítani való volt, és nem 5 méterről adta be, hanem az oldalvonal mellől.

több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Magyarországon semmiféle idiótaság és dilettantizmus nem meglepő.... Én is reménykedek a megrovásban, bár ha a Bolgárok óvnak, ez is ugrik. Úgy tudom (lehet, rosszul) akkor hivatalból 3-0. 22.00-kor jár le az óvásra biztosított idő, és még nincs róla hír, hogy mit léptek...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
annyira hülye vagy a soccerhez, hogy az fáj 😛

Benunesz a legnagyobb király. németh meg egy léhűtő, ki is ábrándulok a rosterből, ha kitúrja Hrepkát vagy Karimot.Höri
Kicsi karim csodásan lőtte mellé 4,5ről, a megállított labdát. Majd hasonló távolságról egy felsőkapufa. Borzasztóan tehetségtelen. Ja és persze brutális iramú Soproni Ligában, már a 60. percben a seggénveszi a levegőt. A 75.ben meg le kell hozni Csak gyors. Hrepka elmondhatatlanul rossz.

Németh Norbi miatt meg ismét sokat találkozhatunk a Fáyban a smink nélkül bűnranda Konta barbival.haromt
Hrepka adott 2 gólpasszt.
Karim meg tavasszal házi gólkirály volt. Szerinted a padon nála sokkal nagyobb királyok ülnek jogtalanul ?
eleve ha 3 éve nem voltál kint, akkor nem tudod, hogy ki mit csinált korábban.Höri
Hol adott 2 gólpasszt? Az első gól Lázok passza volt, a második Bakos szöglete. A harmadikat nem láttam ki adta mert a másik oldalról jött.

Nem voltam kinn, de azért néha néztem TV-ben. És én most nézem nem régebben. Jelenleg rossz. Persze vannak nála rosszabbak, de érdemtelen a hype amit nyomsz 😛
több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Letudtam 3 év óta az első Vasas meccset.
Iszonyatos. Benounes valami rettenetesen béna, egy szerencséje van, hogy Hrepka még rajta is túltesz...
És valóban van Benounes fanclub 😀
Visszaigazoltuk Németh Norbit, vezetjük a bajnokságot, ha nem lenne biztos, hogy a Vidi kétharmaddal nyeri az idei kiírást akkor még reménykednék isharomt
annyira hülye vagy a soccerhez, hogy az fáj 😛

Benunesz a legnagyobb király. németh meg egy léhűtő, ki is ábrándulok a rosterből, ha kitúrja Hrepkát vagy Karimot.Höri
Kicsi karim csodásan lőtte mellé 4,5ről, a megállított labdát. Majd hasonló távolságról egy felsőkapufa. Borzasztóan tehetségtelen. Ja és persze brutális iramú Soproni Ligában, már a 60. percben a seggénveszi a levegőt. A 75.ben meg le kell hozni Csak gyors. Hrepka elmondhatatlanul rossz.

Németh Norbi miatt meg ismét sokat találkozhatunk a Fáyban a smink nélkül bűnranda Konta barbival.haromt
az újpest meccset is lazán megnyerhette volna ha kb képes üres kapuba gólt rúgni 😀
több mint 14 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
K*rva nagyot csalódtam a Loki vezetőségében,ilyen undormány nem történhet meg véletlenül,pláne nem kerülheti el mindenki figyelmét egy ekkora baklövés.

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Letudtam 3 év óta az első Vasas meccset.
Iszonyatos. Benounes valami rettenetesen béna, egy szerencséje van, hogy Hrepka még rajta is túltesz...
És valóban van Benounes fanclub 😀
Visszaigazoltuk Németh Norbit, vezetjük a bajnokságot, ha nem lenne biztos, hogy a Vidi kétharmaddal nyeri az idei kiírást akkor még reménykednék isharomt
annyira hülye vagy a soccerhez, hogy az fáj 😛

Benunesz a legnagyobb király. németh meg egy léhűtő, ki is ábrándulok a rosterből, ha kitúrja Hrepkát vagy Karimot.Höri
Kicsi karim csodásan lőtte mellé 4,5ről, a megállított labdát. Majd hasonló távolságról egy felsőkapufa. Borzasztóan tehetségtelen. Ja és persze brutális iramú Soproni Ligában, már a 60. percben a seggénveszi a levegőt. A 75.ben meg le kell hozni Csak gyors. Hrepka elmondhatatlanul rossz.

Németh Norbi miatt meg ismét sokat találkozhatunk a Fáyban a smink nélkül bűnranda Konta barbival.haromt
Hrepka adott 2 gólpasszt.
Karim meg tavasszal házi gólkirály volt. Szerinted a padon nála sokkal nagyobb királyok ülnek jogtalanul ?
eleve ha 3 éve nem voltál kint, akkor nem tudod, hogy ki mit csinált korábban.

több mint 14 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
De ekkora gyökerek hogy lehetnek?
Minden idők legnagyobb idiótaságai közt igen előkelő helyen szerepel majd ez az eset.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szülinapomon lenne a Debrecen Samp meccs, ha kizárják a Lokit nagyon durci leszekgabokocka
A Lokin csak a pénzbünti, vagy a megrovás segítene... A két legvalószínűbb büntetés a kizárás, vagy 3-0 a Bolgároknak. Egyik sem jó..... Reménykedjünk a teljes körű vizsgálatban, és a Loki szerencséjében.apeszos
Kizárás az biztos nem lenne. A kazahokat súlyosabb vétségért sem zárták ki, más kérdés, hogy a 3-0-lal is mi esnénk ki. Mondjuk az is érdekes kérdés, hogy mi lenne, ha az első meccs meg 3-0 lett volna ide. Tizenegyespárbaj? 😀

Egyébként szerintem pénzbüntetés lesz a vége, bár lehet hogy az elfogultságom mondatja ezt.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Letudtam 3 év óta az első Vasas meccset.
Iszonyatos. Benounes valami rettenetesen béna, egy szerencséje van, hogy Hrepka még rajta is túltesz...
És valóban van Benounes fanclub 😀
Visszaigazoltuk Németh Norbit, vezetjük a bajnokságot, ha nem lenne biztos, hogy a Vidi kétharmaddal nyeri az idei kiírást akkor még reménykednék isharomt
annyira hülye vagy a soccerhez, hogy az fáj 😛

Benunesz a legnagyobb király. németh meg egy léhűtő, ki is ábrándulok a rosterből, ha kitúrja Hrepkát vagy Karimot.Höri
Kicsi karim csodásan lőtte mellé 4,5ről, a megállított labdát. Majd hasonló távolságról egy felsőkapufa. Borzasztóan tehetségtelen. Ja és persze brutális iramú Soproni Ligában, már a 60. percben a seggénveszi a levegőt. A 75.ben meg le kell hozni Csak gyors. Hrepka elmondhatatlanul rossz.

Németh Norbi miatt meg ismét sokat találkozhatunk a Fáyban a smink nélkül bűnranda Konta barbival.
több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
abban lehet bízni hogy az uefa nem akarja az egész csoportkör újrasorsolni inkább maradjon a debrecen 😀
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szülinapomon lenne a Debrecen Samp meccs, ha kizárják a Lokit nagyon durci leszekgabokocka
A Lokin csak a pénzbünti, vagy a megrovás segítene... A két legvalószínűbb büntetés a kizárás, vagy 3-0 a Bolgároknak. Egyik sem jó..... Reménykedjünk a teljes körű vizsgálatban, és a Loki szerencséjében.