Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
jónagy geciség ilyen meccsekre elmenni, van egy város 100 éve erre vár, és te elveszed egy helyi elől a jegyet, aztán tapsolsz a chelsea gólnál, hogy milyen szép volt. akkor ok ha vendégszektorba van jegyed. szokás szerint várom az anyázástgameover
dehogy is nem akarok ekkora paraszt lenni, meg egyébként is chelsea szurkerekkel mennénk természetesen a vendégszektorba. csak kérdés mennyit kapunk Mo-ra a klubtól.kristof
Hivatalos szurkolói klub tagok vagytok vagy van fancardotok/membership kártyátok?
Ha egyikse, akkor ne nagyon reménykedjetek.Mikey
szerencsére van kártya de jó lenne ha legalább 50 jegyet kapnánk.(mmint a chelsea fan klub)
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ha tudnád, mi folyik az Inter és a Milan szurkolók között, tudnád, hogy igenis létezik. 😀 Ott a legnagyobb a gyűlölet, de a Roma és főleg a Juve iránt is megvan ez a Milan lelkekben. 😀
Ha játékosok szempontjából kérdezed, arra meg valóban egy válasz van, a pénz..Stez
Játékosok szempontjából kérdezem, de érdekes, mert én csak ebben a ligában tapasztalom ezt a rivális csapatok közötti "vándorlást"Little Jarry
hát pedig spanyoloknál/angoloknál is voltak és lesznek is még 😊Divat
a spanyol és az angol élcsapatoknál van pénz bármilyen játékos igazolására... az olaszoknál nincs, tehát ha van egy jobbacska játékos viszonylag alacsony áron, akkor nem vetik meg azt sem hogy esetlegesen riválistól igazoljanak...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Ha tudnád, mi folyik az Inter és a Milan szurkolók között, tudnád, hogy igenis létezik. 😀 Ott a legnagyobb a gyűlölet, de a Roma és főleg a Juve iránt is megvan ez a Milan lelkekben. 😀
Ha játékosok szempontjából kérdezed, arra meg valóban egy válasz van, a pénz..Stez
Játékosok szempontjából kérdezem, de érdekes, mert én csak ebben a ligában tapasztalom ezt a rivális csapatok közötti "vándorlást"Little Jarry
hát pedig spanyoloknál/angoloknál is voltak és lesznek is még 😊Divat
De ott nem lehet évente tapasztalni és hogy pl. MU -ból Pool -ba onnan Arsenal és végül Chelsea -be / Spurs -be igazolnak 😉
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Most már nem tudom tovább tartani magam, hogy ne kérdezzem meg.

Olaszországban létezik az a fogalom, hogy RIVÁLIS?

szerk.
ez a műsorvezető csaj se fospermet 😛Little Jarry
Ha tudnád, mi folyik az Inter és a Milan szurkolók között, tudnád, hogy igenis létezik. 😀 Ott a legnagyobb a gyűlölet, de a Roma és főleg a Juve iránt is megvan ez a Milan lelkekben. 😀
Ha játékosok szempontjából kérdezed, arra meg valóban egy válasz van, a pénz..Stez
Játékosok szempontjából kérdezem, de érdekes, mert én csak ebben a ligában tapasztalom ezt a rivális csapatok közötti "vándorlást"Little Jarry
hát pedig spanyoloknál/angoloknál is voltak és lesznek is még 😊

|
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Most már nem tudom tovább tartani magam, hogy ne kérdezzem meg.

Olaszországban létezik az a fogalom, hogy RIVÁLIS?

szerk.
ez a műsorvezető csaj se fospermet 😛Little Jarry
Ha tudnád, mi folyik az Inter és a Milan szurkolók között, tudnád, hogy igenis létezik. 😀 Ott a legnagyobb a gyűlölet, de a Roma és főleg a Juve iránt is megvan ez a Milan lelkekben. 😀
Ha játékosok szempontjából kérdezed, arra meg valóban egy válasz van, a pénz..Stez
Játékosok szempontjából kérdezem, de érdekes, mert én csak ebben a ligában tapasztalom ezt a rivális csapatok közötti "vándorlást"
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Most már nem tudom tovább tartani magam, hogy ne kérdezzem meg.

Olaszországban létezik az a fogalom, hogy RIVÁLIS?

szerk.
ez a műsorvezető csaj se fospermet 😛Little Jarry
Ha tudnád, mi folyik az Inter és a Milan szurkolók között, tudnád, hogy igenis létezik. 😀 Ott a legnagyobb a gyűlölet, de a Roma és főleg a Juve iránt is megvan ez a Milan lelkekben. 😀
Ha játékosok szempontjából kérdezed, arra meg valóban egy válasz van, a pénz..

több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 570
Végre hívtak egy jó vendéget. Ronnie Whelan. :cool:Mikey
de csak azért mert a pool is EL -ben indul 😛Little Jarry
Bár nem sokon múlt a kiesés sem... 😛

A csigazabálót meg valaki ébressze fel...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Végre hívtak egy jó vendéget. Ronnie Whelan. :cool:Mikey
de csak azért mert a pool is EL -ben indul 😛
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 570
Végre hívtak egy jó vendéget. Ronnie Whelan. :cool:
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Most már nem tudom tovább tartani magam, hogy ne kérdezzem meg.

Olaszországban létezik az a fogalom, hogy RIVÁLIS?Little Jarry
pedig létezik...csak tudod van az a pénz 😊

szerk: (L)

|
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Most már nem tudom tovább tartani magam, hogy ne kérdezzem meg.

Olaszországban létezik az a fogalom, hogy RIVÁLIS?

szerk.
ez a műsorvezető csaj se fospermet 😛
több mint 14 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
EL-sorsolás Eurosporton! Lássuk.

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Ennyit a Diego marad történetről is, elment a Wolfsburgba 4 évre.
Akárki akármit mond, ezt is sejteni lehetett, nem hiába hozott két, Diego posztján játszó játékost is a Juve az utóbbi hetekben.Stez
és Maicon+Milito történet? vagy még várjuk ki? 😊Divat
Azt máig nem tudom, hogy a Real miért nem volt velük kitartó, amikor Pérez már az elején megmondta, hogy ezért a duóért hatalmas összeget hajlandó fizetni.. Lehet Morattin hasalt el a dolog, aki rájött, hogy hiába kap hatalmas pénzt, de enélkül a két játékos nélkül az Inter nem nyerné meg a bajnokságot sem, még ha rajtuk kívül sem gyenge a keret. Vagy lehet befuccsolt Pérez egyik pénzmosó irodája és ez pont annyi plusztól fosztotta meg őt, hogy kiperkáljon egy brutális összeget a két játékosért.
Viszont legalább a Juve gyengült, reméljük Krasic sem találja meg a formáját, illetve a Juvénak nem sikerül megszereznie Dzekot. A Roma viszont nagyott fogott Santa Cruzzal, hiába sérülékeny, de mindig benne van a gól, Pippo 2.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Azt se feledd, hogy Huntelaar egyelőre egy rohadt nagy semmi, ezt viszont köszönd a Realnak, ahol elkallódott, ez van. Stez
úgy,mint Robben meg Sneijder?...ne szórakozzunk mármaximilien
ezzel egyetértek, Huntelaar szvsz nem kallódott el, inkább úgy mondanám "lazán veszi a dolgokat" az Ajax után 😕
több mint 14 éve
maximilien 214 — #5
Azt se feledd, hogy Huntelaar egyelőre egy rohadt nagy semmi, ezt viszont köszönd a Realnak, ahol elkallódott, ez van. Stez
úgy,mint Robben meg Sneijder?...ne szórakozzunk már

http://twitter.com/bencsics05
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ennyit a Diego marad történetről is, elment a Wolfsburgba 4 évre.
Akárki akármit mond, ezt is sejteni lehetett, nem hiába hozott két, Diego posztján játszó játékost is a Juve az utóbbi hetekben.Stez
és Maicon+Milito történet? vagy még várjuk ki? 😊

|
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Olyat teszek ma, amit 3 éve nem. Kimegyek a jóféle Vasas-Siófok szenvedésre 😊
Ha jól láttam az Újpest elleni meccsen, külön Benounes-fan club van már. Höri erről mit tudsz? 😀
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 570
vkinek van tapasztalata bl meccsekről vendégszektorból? zsolna-chelsea szeptember 15.-én lesz nagyon remélem h ki tudunk menni 😊😀kristof
jónagy geciség ilyen meccsekre elmenni, van egy város 100 éve erre vár, és te elveszed egy helyi elől a jegyet, aztán tapsolsz a chelsea gólnál, hogy milyen szép volt. akkor ok ha vendégszektorba van jegyed. szokás szerint várom az anyázástgameover
dehogy is nem akarok ekkora paraszt lenni, meg egyébként is chelsea szurkerekkel mennénk természetesen a vendégszektorba. csak kérdés mennyit kapunk Mo-ra a klubtól.kristof
Hivatalos szurkolói klub tagok vagytok vagy van fancardotok/membership kártyátok?
Ha egyikse, akkor ne nagyon reménykedjetek.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
vkinek van tapasztalata bl meccsekről vendégszektorból? zsolna-chelsea szeptember 15.-én lesz nagyon remélem h ki tudunk menni 😊😀kristof
jónagy geciség ilyen meccsekre elmenni, van egy város 100 éve erre vár, és te elveszed egy helyi elől a jegyet, aztán tapsolsz a chelsea gólnál, hogy milyen szép volt. akkor ok ha vendégszektorba van jegyed. szokás szerint várom az anyázástgameover
dehogy is nem akarok ekkora paraszt lenni, meg egyébként is chelsea szurkerekkel mennénk természetesen a vendégszektorba. csak kérdés mennyit kapunk Mo-ra a klubtól.
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Ennyit a Diego marad történetről is, elment a Wolfsburgba 4 évre.
Akárki akármit mond, ezt is sejteni lehetett, nem hiába hozott két, Diego posztján játszó játékost is a Juve az utóbbi hetekben.

több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
vkinek van tapasztalata bl meccsekről vendégszektorból? zsolna-chelsea szeptember 15.-én lesz nagyon remélem h ki tudunk menni 😊😀kristof
jónagy geciség ilyen meccsekre elmenni, van egy város 100 éve erre vár, és te elveszed egy helyi elől a jegyet, aztán tapsolsz a chelsea gólnál, hogy milyen szép volt. akkor ok ha vendégszektorba van jegyed. szokás szerint várom az anyázástgameover
kivételesen egyetértek veled. 😉
egyébként elég olcsón lehet már Angliába is utazni meccset nézni.
több mint 14 éve
gameover 20
vkinek van tapasztalata bl meccsekről vendégszektorból? zsolna-chelsea szeptember 15.-én lesz nagyon remélem h ki tudunk menni 😊😀kristof
jónagy geciség ilyen meccsekre elmenni, van egy város 100 éve erre vár, és te elveszed egy helyi elől a jegyet, aztán tapsolsz a chelsea gólnál, hogy milyen szép volt. akkor ok ha vendégszektorba van jegyed. szokás szerint várom az anyázást

bocs ha megbántottalak, tényleg nem direkt csinálom.
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 570
vkinek van tapasztalata bl meccsekről vendégszektorból? zsolna-chelsea szeptember 15.-én lesz nagyon remélem h ki tudunk menni 😊😀kristof
Én voltam tavaly Debrecen-Liverpool meccsen.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
vkinek van tapasztalata bl meccsekről vendégszektorból? zsolna-chelsea szeptember 15.-én lesz nagyon remélem h ki tudunk menni 😊😀
több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Nem tudom mi lenne jó a Lokinak, ha midnen kalapból olyanok jönnének akik nagy nevek és semmi esélye a Lokinak, vagy olyanok akik ellen van valamicske a realitások talaján maradva, de nem azok a ki mondott sztárcsapatok. A legrosszabb a köztes lenne az biztos.