Soccer
41 feliratkozó
több mint 15 éve
kurva nagy mákja volt a Vidinek, hogy a 11-est Szűcs nem kifelé ütötte... mondjuk megérdemelten nyertek, ez egyértelműHurka, Höri gyászoltok ma ? nem nagyon esett szó Németh G mai teljesítményéről.gabtsisajna csak 0-3-nál értem haza, így nem tudok érdemben nyilatkozni róla, hogy mi volt a hiba.
1 rossz nap azért bármikor belefér, több úgy se lesz 😊
Hurkáék zakójának persze örülök 😀 lombard sucksHöri
több mint 15 éve
Hurka, Höri gyászoltok ma ? nem nagyon esett szó Németh G mai teljesítményéről.gabtsisajna csak 0-3-nál értem haza, így nem tudok érdemben nyilatkozni róla, hogy mi volt a hiba.
1 rossz nap azért bármikor belefér, több úgy se lesz 😊
Hurkáék zakójának persze örülök 😀 lombard sucks
több mint 15 éve
Hurka, Höri gyászoltok ma ? nem nagyon esett szó Németh G mai teljesítményéről.gabtsiigazából nagyon egyértelmű volt, hogy nyer a Debrecen, az edzőbuktató meccsek után az ilyen csapatok mindig így játszanak
több mint 15 éve
Hurka, Höri gyászoltok ma ? nem nagyon esett szó Németh G mai teljesítményéről.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
ez már meglesz, ráadásul a Nyíregy is csak x-eltmajdnem 😛84' [2 - 0] F. Torres ollé.LakiGondolom a gólvonaltól fél centire belebotlott a labdába. 😊Mikey
http://www.3news.co.nz/VIDEO-Torres-first-Chelsea-goal-and-all-goals-Vs-West-Ham-Stamford-Bridge/tabid/317/articleID/208279/Default.aspx
érdemes megnézni am a csapat reakcióját fernando gólja után 😊
szerk. ja és Diósgyőr - Makó 5-0, jövünk Monicomp ligakristof
több mint 15 éve
Ennyi pénzért én már rég betaláltam volna. 😊majdnem 😛84' [2 - 0] F. Torres ollé.LakiGondolom a gólvonaltól fél centire belebotlott a labdába. 😊Mikey
http://www.3news.co.nz/VIDEO-Torres-first-Chelsea-goal-and-all-goals-Vs-West-Ham-Stamford-Bridge/tabid/317/articleID/208279/Default.aspx
érdemes megnézni am a csapat reakcióját fernando gólja után 😊
kristof
több mint 15 éve
majdnem 😛84' [2 - 0] F. Torres ollé.LakiGondolom a gólvonaltól fél centire belebotlott a labdába. 😊Mikey
http://www.3news.co.nz/VIDEO-Torres-first-Chelsea-goal-and-all-goals-Vs-West-Ham-Stamford-Bridge/tabid/317/articleID/208279/Default.aspx
érdemes megnézni am a csapat reakcióját fernando gólja után 😊
szerk. ja és Diósgyőr - Makó 5-0, jövünk Monicomp liga
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
nem, az eheti részt pont nem néztem, de a külföldi soccernél már amúgy is el szoktam kapcsolnicsak nem mindegy,hogy milyen stílusban.ugy birom amikor egy volt magyar szov. kap. arrol magyaraz pl h mourinho mit csinal rosszul a realnal : DDD szanalomtenger az egesz.Fakeaz a dolga, hogy magyarázzon, ezért hívják be a stúdióba.
ha téged fizetnének azért, hogy beszélj az NFL-ről, akkor nyilván nem az espn-ről lefordított elemzéseket mondogatnád magyarul.Höri
bár gondolom te is láttad a műsort,nem tűnt fel a dolog?
az általa említett Mourinho-féle antifutball meg annyira taccsra vágja a sportot,hogy ma félidőben 4 rúgottnál járt a csapat a Valencia ellen..(vége 3-6lett amúgy)maximilien
több mint 15 éve
Várhidi-ről van szó?ismét le lehet írni, akkor ennyi alapon meg lehetne szüntetni az összes NFL-es topikot, merthogy pont mi szidjuk őket 😊
Az a baj, hogy egy nem ért el semmit, sőt, süllyed szépen lefelé a szöv.kap posztról. Enbékettőő...LOL
Ő magyaráz Mou-ról, akinek BL címe van 😀 LOOOLJC6
több mint 15 éve
84' [2 - 0] F. Torres ollé.LakiGondolom a gólvonaltól fél centire belebotlott a labdába. 😊
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Várhidi-ről van szó?Az a baj, hogy egy nem ért el semmit, sőt, süllyed szépen lefelé a szöv.kap posztról. Enbékettőő...LOL
Ő magyaráz Mou-ról, akinek BL címe van 😀 LOOOL
több mint 15 éve
Csak akkor jáccat antisoccert Muri, ha szükségesnek véli. Most nem volt az.csak nem mindegy,hogy milyen stílusban.ugy birom amikor egy volt magyar szov. kap. arrol magyaraz pl h mourinho mit csinal rosszul a realnal : DDD szanalomtenger az egesz.Fakeaz a dolga, hogy magyarázzon, ezért hívják be a stúdióba.
ha téged fizetnének azért, hogy beszélj az NFL-ről, akkor nyilván nem az espn-ről lefordított elemzéseket mondogatnád magyarul.Höri
bár gondolom te is láttad a műsort,nem tűnt fel a dolog?
az általa említett Mourinho-féle antifutball meg annyira taccsra vágja a sportot,hogy ma félidőben 4 rúgottnál járt a csapat a Valencia ellen..(vége 3-6lett amúgy)maximilien
több mint 15 éve
csak nem mindegy,hogy milyen stílusban.ugy birom amikor egy volt magyar szov. kap. arrol magyaraz pl h mourinho mit csinal rosszul a realnal : DDD szanalomtenger az egesz.Fakeaz a dolga, hogy magyarázzon, ezért hívják be a stúdióba.
ha téged fizetnének azért, hogy beszélj az NFL-ről, akkor nyilván nem az espn-ről lefordított elemzéseket mondogatnád magyarul.Höri
bár gondolom te is láttad a műsort,nem tűnt fel a dolog?
az általa említett Mourinho-féle antifutball meg annyira taccsra vágja a sportot,hogy ma félidőben 4 rúgottnál járt a csapat a Valencia ellen..(vége 3-6lett amúgy)
több mint 15 éve
84' [2 - 0] F. Torres ollé.LakiIdeje volt már, ha már ez álmai csapata 😛
több mint 15 éve
84' [2 - 0] F. Torres ollé.

"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Koránt sem lefutott a spanyol bajnokság...a francba..
több mint 15 éve
Maxi hat-trick. 😊MikeyNem nagyon hittem a szememnek mikor hazaértem 😊
több mint 15 éve
De akkor ki kritizálhatja magyarhonban Mourinho-t? Jöjjön ide van Gaal vagy del Bosque?nyilvan csak mindezt vszinu nem ugy adnam elo mintha en talaltam vna fel a sportagatugy birom amikor egy volt magyar szov. kap. arrol magyaraz pl h mourinho mit csinal rosszul a realnal : DDD szanalomtenger az egesz.Fakeaz a dolga, hogy magyarázzon, ezért hívják be a stúdióba.
ha téged fizetnének azért, hogy beszélj az NFL-ről, akkor nyilván nem az espn-ről lefordított elemzéseket mondogatnád magyarul.Höri
ugy plane nem h kozben gyakorlo edzo vagyok es az "eredmenyeim" alapjan
a kanyarban nem vagyok a kritikam targyaval szembenFake
Egy tévéműsorban annak kell kritizálnia akit ezért fizetnek, jelen esetben az erre a célra behívott "nímandoknak".
A te logikáddal nem is lehetne fociműsort készíteni Magyarországon, csak a BLASZ-ról.
több mint 15 éve
A Valencia rendesen beleszaladt a késbe...
I swung a saber and I was a young Hussar
"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 15 éve
Maxi hat-trick. 😊
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
Van erő ebben az Interben, emberhátrányban megfordították a meccset - vagy csak a Lazio-játékosok is "tippmixelnek". Palermo tartja magát, az a lényeg.
több mint 15 éve
Ha nehezen is, de kiszenvedtük a győzelmet, háromból egy kipipálva. 😉 A Milan számára pedig adott esetben anélkül válhat gyakorlatilag biztossá a scudetto, hogy lejátszotta volna aktuális meccsét: félidőben a Napoli vesztésre áll Palermóban; az Inter-Lazio pedig 1-1-es döntetlen, de Julio César kiállítása miatt emberhátrányban a városi rivális.
több mint 15 éve
Mikey ha ezt olvasod, akkor tudnál mondani arról valamit, hogy Villas Boas tényleg előszerződést írt alá a Poolhoz? mert titeket és minket hallom csak Boasnál mint leendőbeli új csapat...HabiKizártnak tartom, mert Dalglish a minap beszélt Henryékkel a hosszabbításról...
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May