Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
 m4sport.hu/labdarugas/kulfoldi-foci/cikk/2026/05/13/az-rtl-magyarorszag-kozvetiti-2027-tol-a-bajnokok-ligaja-osszes-merkozeset?fbclid=IwdGRjcARxJGBjbGNrBHEkXmV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHujBXnx-c6DfC4KpUufJvKNqrA7zdiN1v5kBPLjaEKvp0ga_iEWAFkESEWe3_aem_MdlsjsQq3to2dGqhZck4mw

Poloska vagyok.
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
 www.espn.co.uk/football/story/_/id/48748439/hearts-fans-contemplating-possibility-disaster-scottish-premiership-season-ages-celtic
Ma és vasárnap a skót végjáték lesz a legizgalmasabb.
Dzsokijuing
ahogy néztem a Hearts-Rangers meccset, a csillagok tényleg a Hearts mellett sorakoztak fel, akkora mázlijuk volt a góloknál, hogy azt csak megírni lehet. meccsben sem voltak, erre 0:1-nél a srác rátekeri hosszúra, a kapufáról meg pont a balszélső lábára pattant a labda, aki reflexból bebelsőzte az üres baloldalba. A másodiknál a beadás az alapvonalról a védő combjának a hátulján pont úgy pattant meg, hogy a visszafutó védők mögé kanyarodott, Shankland meg, aki a beadást várta, pont vissza tudott lépni és ráfordulni. mondjuk a gól attól még kurva szép volt.

szóval azért a Hearts idén mázlis.

de ezt ki kell élvezniük, sőt, ez vissza nem térő alkalom, mert jövőre haccíntér lesz nekik, legrosszabb esetben Répaliga, szóval simán előfordulhat, hogy a kettős terhelés miatt a végére megint csak az alsóházban végeznek, mint tavaly (akkor hetedikek lettek).
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Neuer es a Bayern elvileg megegyezett. alacsonyabb fizetessel, de marad meg egy evet.

en oszinten nem orulok ennek. A Real-PSG 8 felidojebol, osszesen volt 2 jo, tobbi meg kuka. Erre nem lehet epiteni ahogy olyat sem lattam tole, hogy a Real ellen eladott labda utan, meg sem probalta kijatszani a labdat hanem mindig vagdosta elore. Jobban orultem volna, hogy ha jon Urbig.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 069 — Saturday Night Lights
 www.espn.co.uk/football/story/_/id/48748439/hearts-fans-contemplating-possibility-disaster-scottish-premiership-season-ages-celtic
Ma és vasárnap a skót végjáték lesz a legizgalmasabb.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
1 hónapja
YoungZeeZee 9 838
mi volt ez a perez nyilatkozat🤣
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
Milyen gól 😄
warr_b
Röff röff röff

"Pont úgy akartam"

Szerkesztette: slowmotion
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Milyen gól 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
Madley nem akarta eldönteni, megmentette a Boro védő valagát, hogy nem adta meg a sima tizit a végén.
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Milyen brutálisan szoros a spanyol középmezőny, 8 ponton belül van 13 csapat, a 7.-19.

1 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 580

zacknorb
azert nekem necc h liverpool u21 bol hivnak be valakit.
ertem h tehetseg meg minden
YoungZeeZee
Amikor Tóth Alex játszott 2x5 percet Fradi felnőttben akkor mindenki vonyított legyen válogatott a Fradisták közül. Ahhoz képest ottani u21 a Fradihoz képest top szint
1 hónapja
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
az a pletyka, hogy a Fradi tobb legiost megtartana de nem tud, mert nem jut a fizetesukre😃
Cisse ezert megy el pl.

jo a klub modell Gabor😃
Kenny
Mar irtam nehany napja. 😊
Konkretan en Keane-t is hallottam, hogy nem tudjak megtartani emiatt.
Stez
mondjuk az inkább áldás, nem? 😀
Negritis, a vajda
Nem tudom. En nem vagyok jo velemennyel rola, mint edzo, de sokak szerint meg jo munkat vegez, ugyhogy izlesek es pofonok.
Stez
ja, lemaradtam róla, azt tudjuk, hogy Keane megy, de pár játékoson azért meglepődtem.
Kenny
Mert kik mennek meg? En Abu Fani eladasarol tudok (fura, hogy eladjak sietve 1-1.5 milla korul, amikor a duplajat eri).
Stez
Abu 16 milliót keres havonta, nem fog beleférni jövőre ezek szerint.
Abu,Cissé,Yusuf,Levi.
Kenny
Dehat a Fradi koltsegvetese fuggetlen a kormanytol. Elnokur ezt mondja mindig
1 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 580
la ligaban pár csapat izgulhat még kiesik e vagy sem
remontada
Nálam a Levante még 2 órája is fix kieső volt, erre...

Közben Atleti meccsen ez az Alphonso Davies hiba.
Ha már hátrateszed a kezed, tartsd is ott.
zacknorb
Óriási kapushibát láttad volna amivel CRék nem bajnokok még..🤣
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
Csampó playoff.

Ross Stewart most kicsit visszakapott a sorstól a góljával, amekkora pechvogel volt az elmúlt pár évben.
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
la ligaban pár csapat izgulhat még kiesik e vagy sem
remontada
Nálam a Levante még 2 órája is fix kieső volt, erre...

Közben Atleti meccsen ez az Alphonso Davies hiba.
Ha már hátrateszed a kezed, tartsd is ott.

Poloska vagyok.
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
Csampó playoff.

Ayling még mindig egy favágó, Madley még mindig egy hülye.
1 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 580
la ligaban pár csapat izgulhat még kiesik e vagy sem
1 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 580
Fuu ez a Perez bácsi napról napra egyre idiótább. Már eléri a Vitya szintet
1 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
az a pletyka, hogy a Fradi tobb legiost megtartana de nem tud, mert nem jut a fizetesukre😃
Cisse ezert megy el pl.

jo a klub modell Gabor😃
Kenny
Mar irtam nehany napja. 😊
Konkretan en Keane-t is hallottam, hogy nem tudjak megtartani emiatt.
Stez
mondjuk az inkább áldás, nem? 😀
Negritis, a vajda
Nem tudom. En nem vagyok jo velemennyel rola, mint edzo, de sokak szerint meg jo munkat vegez, ugyhogy izlesek es pofonok.
Stez
ja, lemaradtam róla, azt tudjuk, hogy Keane megy, de pár játékoson azért meglepődtem.
Kenny
Mert kik mennek meg? En Abu Fani eladasarol tudok (fura, hogy eladjak sietve 1-1.5 milla korul, amikor a duplajat eri).
Stez
Abu 16 milliót keres havonta, nem fog beleférni jövőre ezek szerint.
Abu,Cissé,Yusuf,Levi.

1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
az a pletyka, hogy a Fradi tobb legiost megtartana de nem tud, mert nem jut a fizetesukre😃
Cisse ezert megy el pl.

jo a klub modell Gabor😃
Kenny
Mar irtam nehany napja. 😊
Konkretan en Keane-t is hallottam, hogy nem tudjak megtartani emiatt.
Stez
mondjuk az inkább áldás, nem? 😀
Negritis, a vajda
Nem tudom. En nem vagyok jo velemennyel rola, mint edzo, de sokak szerint meg jo munkat vegez, ugyhogy izlesek es pofonok.
Stez
ja, lemaradtam róla, azt tudjuk, hogy Keane megy, de pár játékoson azért meglepődtem.
Kenny
Mert kik mennek meg? En Abu Fani eladasarol tudok (fura, hogy eladjak sietve 1-1.5 milla korul, amikor a duplajat eri).

1 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 4 665 — I like the Texans, I like who we are

zacknorb
azert nekem necc h liverpool u21 bol hivnak be valakit.
ertem h tehetseg meg minden
YoungZeeZee
4. Kapusnak nem mind1
Negritis, a vajda
vhol igen, de vhol a komolysagat veszi el, hogy nem mind1?
hegyi is johetett volna akar aki a west hamban vagy hol van?
YoungZeeZee
Hegyi? Az MTKval esik ki éppen.

Egyébként miért lenne komolytalan Pécsi? Kapusoknál belefér.

Btw FM24ben Lokival toltam, és az u19ből vitt el Rossi a 26os vbre kezdő középhátvédnek egy jatekosomat. Én meg hagyni akartam az ifiben még két évig mert 17 volt.
1 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
az a pletyka, hogy a Fradi tobb legiost megtartana de nem tud, mert nem jut a fizetesukre😃
Cisse ezert megy el pl.

jo a klub modell Gabor😃
Kenny
Mar irtam nehany napja. 😊
Konkretan en Keane-t is hallottam, hogy nem tudjak megtartani emiatt.
Stez
mondjuk az inkább áldás, nem? 😀
Negritis, a vajda
Nem tudom. En nem vagyok jo velemennyel rola, mint edzo, de sokak szerint meg jo munkat vegez, ugyhogy izlesek es pofonok.
Stez
ja, lemaradtam róla, azt tudjuk, hogy Keane megy, de pár játékoson azért meglepődtem.

1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
az a pletyka, hogy a Fradi tobb legiost megtartana de nem tud, mert nem jut a fizetesukre😃
Cisse ezert megy el pl.

jo a klub modell Gabor😃
Kenny
Mar irtam nehany napja. 😊
Konkretan en Keane-t is hallottam, hogy nem tudjak megtartani emiatt.
Stez
mondjuk az inkább áldás, nem? 😀
Negritis, a vajda
Nem tudom. En nem vagyok jo velemennyel rola, mint edzo, de sokak szerint meg jo munkat vegez, ugyhogy izlesek es pofonok.

1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
az a pletyka, hogy a Fradi tobb legiost megtartana de nem tud, mert nem jut a fizetesukre😃
Cisse ezert megy el pl.

jo a klub modell Gabor😃
Kenny
Mar irtam nehany napja. 😊
Konkretan en Keane-t is hallottam, hogy nem tudjak megtartani emiatt.
Stez
mondjuk az inkább áldás, nem? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
az a pletyka, hogy a Fradi tobb legiost megtartana de nem tud, mert nem jut a fizetesukre😃
Cisse ezert megy el pl.

jo a klub modell Gabor😃
Kenny
Mar irtam nehany napja. 😊
Konkretan en Keane-t is hallottam, hogy nem tudjak megtartani emiatt.

1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 320 — #NoStress
az a pletyka, hogy a Fradi tobb legiost megtartana de nem tud, mert nem jut a fizetesukre😃
Cisse ezert megy el pl.

jo a klub modell Gabor😃
Kenny
Mondjuk azért ezt így lehetett sejteni, sok újdonság nincs abban, hogy ha lekerülnek az állami csecsről, akkor beköszön a valóság.