Tenisz
15 feliratkozó
11 hónapja
Hát, Serena egy érdekes eset. Persze hű meg há, de azért ő úgy dominált, mint egy Góliát-Dávid felállás kb. Nyögésben amúgy ő se maradt el, de azért függetlenül attól, hogy tudott jól teniszezni, az ő fegyvere az volt leginkább, hogy erősebb, mint nagyapám, pedig a papi egész nap földeken dolgozott.
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
11 hónapja
Amúgy szerintem ha nem jött volna ez a magánéleti/lelki válság Rybakinánál, simán pariban lenne Szabalenkával. Sajnálom, hogy kisiklott a karrierje, őt nagyon bírtam.
11 hónapja
Seranaról se éppen az jut eszembe, hogy fejben jó lett volna. 😀És attól jobb lesz mint Serena? Közelében sincs. Nem ilyen értelmetlen pontokban nézem ezt. Eszetlen tiktokker a csaj.Ha megnyeri a tornát, vagy a döntőben kikap és nyeri Montrealt, akkor megdönti Serena Williams 13.615 pontos rekordját.Huh.Hihetetlen hogy milyen adottságai vannak és ennek ellenére mennyire zokni fejben ehhez a játékhoz. Nem megy a játék? Nem baj, még erősebben beleverek egyet hátha jó lesz.. olyan szinten kellene dominálnia ezt a mezőnyt mint anno Serena, de hát közelében sincs ennek.
Sabalenka ezt kvázi bemákolta, vagy Siegemund elügyetlenkedte. Ezen a szinten, ilyen kvalitásokkal ennyire szarul játszani még nem láttam elit teniszezőt. Rossz döntések, gyatra megoldàsok, alibi nyesések, azok is furcsá-csúnyán.
kishaszi
sajtospingvin
Jughead
sajtospingvin
És amúgy nem is írtam, hogy jobb, de olyan szinten dominálja a mezőnyt, mint Serena, hiszen a dominanciát miben másban mérhetnénk, mint abban hogy mennyire dominálja a mezőnyt (ennek a mérőszáma meg a világranglista)?
Szerkesztette: Jughead
11 hónapja
A legnagyobb ellenfele a fejében létezik, ne essünk át a ló másik oldalára.És attól jobb lesz mint Serena? Közelében sincs. Nem ilyen értelmetlen pontokban nézem ezt. Eszetlen tiktokker a csaj.Ha megnyeri a tornát, vagy a döntőben kikap és nyeri Montrealt, akkor megdönti Serena Williams 13.615 pontos rekordját.Huh.Hihetetlen hogy milyen adottságai vannak és ennek ellenére mennyire zokni fejben ehhez a játékhoz. Nem megy a játék? Nem baj, még erősebben beleverek egyet hátha jó lesz.. olyan szinten kellene dominálnia ezt a mezőnyt mint anno Serena, de hát közelében sincs ennek.
Sabalenka ezt kvázi bemákolta, vagy Siegemund elügyetlenkedte. Ezen a szinten, ilyen kvalitásokkal ennyire szarul játszani még nem láttam elit teniszezőt. Rossz döntések, gyatra megoldàsok, alibi nyesések, azok is furcsá-csúnyán.
kishaszi
sajtospingvin
Jughead
sajtospingvin
Sokan tiktokoznak, Coca Gauff is például.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
11 hónapja
sajtospingvin
119
És attól jobb lesz mint Serena? Közelében sincs. Nem ilyen értelmetlen pontokban nézem ezt. Eszetlen tiktokker a csaj.Ha megnyeri a tornát, vagy a döntőben kikap és nyeri Montrealt, akkor megdönti Serena Williams 13.615 pontos rekordját.Huh.Hihetetlen hogy milyen adottságai vannak és ennek ellenére mennyire zokni fejben ehhez a játékhoz. Nem megy a játék? Nem baj, még erősebben beleverek egyet hátha jó lesz.. olyan szinten kellene dominálnia ezt a mezőnyt mint anno Serena, de hát közelében sincs ennek.
Sabalenka ezt kvázi bemákolta, vagy Siegemund elügyetlenkedte. Ezen a szinten, ilyen kvalitásokkal ennyire szarul játszani még nem láttam elit teniszezőt. Rossz döntések, gyatra megoldàsok, alibi nyesések, azok is furcsá-csúnyán.
kishaszi
sajtospingvin
Jughead
11 hónapja
Dimitrov nagy kedvencem volt anno, de hogy nem tudja levetkozni ezt az orok vesztes stilt....sajnalom a tagot.
Szerkesztette: Hendrix
I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
11 hónapja
Ha megnyeri a tornát, vagy a döntőben kikap és nyeri Montrealt, akkor megdönti Serena Williams 13.615 pontos rekordját.Huh.Hihetetlen hogy milyen adottságai vannak és ennek ellenére mennyire zokni fejben ehhez a játékhoz. Nem megy a játék? Nem baj, még erősebben beleverek egyet hátha jó lesz.. olyan szinten kellene dominálnia ezt a mezőnyt mint anno Serena, de hát közelében sincs ennek.
Sabalenka ezt kvázi bemákolta, vagy Siegemund elügyetlenkedte. Ezen a szinten, ilyen kvalitásokkal ennyire szarul játszani még nem láttam elit teniszezőt. Rossz döntések, gyatra megoldàsok, alibi nyesések, azok is furcsá-csúnyán.
kishaszi
sajtospingvin
11 hónapja
Részleges szakadás, US Openre rendben lehet (hogy aztán megint megsérüljön szegény).Jobb oldali mellizom sérült.Diagnózisra gondoltam🙃Tudni mi történt Dimitrovval?Megsérült.
sajtospingvin
szaba
sajtospingvin
somoskovig
11 hónapja
Alcaraz megérkezett a tornára, épp jókor, ez a Challenger sorsolás jól jött neki, hogy felvegye a ritmust.
11 hónapja
sajtospingvin
119
Huh.Hihetetlen hogy milyen adottságai vannak és ennek ellenére mennyire zokni fejben ehhez a játékhoz. Nem megy a játék? Nem baj, még erősebben beleverek egyet hátha jó lesz.. olyan szinten kellene dominálnia ezt a mezőnyt mint anno Serena, de hát közelében sincs ennek.
Sabalenka ezt kvázi bemákolta, vagy Siegemund elügyetlenkedte. Ezen a szinten, ilyen kvalitásokkal ennyire szarul játszani még nem láttam elit teniszezőt. Rossz döntések, gyatra megoldàsok, alibi nyesések, azok is furcsá-csúnyán.
kishaszi
11 hónapja
Nőknél amúgy nekem Anisimova tűnik a legjobbnak, kicsit sem lepne meg, ha ő lenne a bajnok.
11 hónapja
Huh. Sabalenka ezt kvázi bemákolta, vagy Siegemund elügyetlenkedte. Ezen a szinten, ilyen kvalitásokkal ennyire szarul játszani még nem láttam elit teniszezőt. Rossz döntések, gyatra megoldàsok, alibi nyesések, azok is furcsá-csúnyán.
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
11 hónapja
Lehet akkor meg kussol.Szomszédok se szeretik gondolomErre utaltam pár napja, szörnyű.Sabalenka bekezdAmúgy az ő üvöltözése miért nem “hindrance”?
Heisman nádor
szaba
somoskovig
Heisman nádor
11 hónapja
Jobb oldali mellizom sérült.Diagnózisra gondoltam🙃Tudni mi történt Dimitrovval?Megsérült.
sajtospingvin
szaba
sajtospingvin
11 hónapja
sajtospingvin
119
Diagnózisra gondoltam🙃Tudni mi történt Dimitrovval?Megsérült.
sajtospingvin
szaba
11 hónapja
Szomszédok se szeretik gondolomErre utaltam pár napja, szörnyű.Sabalenka bekezdAmúgy az ő üvöltözése miért nem “hindrance”?
Heisman nádor
szaba
somoskovig
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
11 hónapja
sajtospingvin
119
Tudni mi történt Dimitrovval?
11 hónapja
Szabi totál ki van borulva 😅Mint mindig, ha nincs nyerő helyzetben. Rettenetesen irritáló.
szaba
11 hónapja
Szabi totál ki van borulva 😅
11 hónapja
Viszont azt jó nézni, ahogyan a német sokszor futtatja Szabit.Erre utaltam pár napja, szörnyű.Sabalenka bekezdAmúgy az ő üvöltözése miért nem “hindrance”?
Heisman nádor
szaba
somoskovig
11 hónapja
Erre utaltam pár napja, szörnyű.Sabalenka bekezdAmúgy az ő üvöltözése miért nem “hindrance”?
Heisman nádor
szaba
11 hónapja
Sabalenka bekezd
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
11 hónapja
Inkább az atlétika iránti rajongás miatt neveztem meg őket. De hát akinek inge, így vagy úgy, vegye magára.Mèg èn is emlékszem, meg mèg egy páran szvsz, akik vagyunk ilyen "öregek"😏Dimitrov sorozatban az 5. GS-en esik ki úgy, hogy feladja a meccsét 😕warr_b meg Sixo biztos emlékszik még Asafa Powellre meg Aziz Zakarira.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
szaba
dande2