TV, rádió

19 feliratkozó

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
szerencsére annyi az összes közöm ezekhez a szarokhoz, hogy újpalotán a munkahelyem szomszédjában volt Oki telefonboltja így ott többször megfordultak ezek az emblematikus senkik. Pl Segal.haromt
Segalt lesittelték valami drogügy miatt, rumor szerint Buci dílere volt 😀 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
nem sok mondatra emlékszem a II-ből, de ez beleégett a memóriámba annyiszor játszották vissza:

"Béka, undorító szar ember vagy"Höri
anyám látta Békát egyszer Pesten, lelkesen mesélte utána itthon 😂

én megindoklok bármit, sok éve olvasom Soldi hozzászólásait 😀 😀 tét is lehet felőlem (győztes beköltözik 😂 )konqueror
nagy cucc, én meg Béka szülőfalvának soccer csapata ellen hagytam ki 11-est 😀 😀Höri
nem is tudom melyik nagyobb achievment 😀

OFF: idei szezonban EFOTT július 12 Szolnok
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szerencsére annyi az összes közöm ezekhez a szarokhoz, hogy újpalotán a munkahelyem szomszédjában volt Oki telefonboltja így ott többször megfordultak ezek az emblematikus senkik. Pl Segal.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 098 — 28-14
nem sok mondatra emlékszem a II-ből, de ez beleégett a memóriámba annyiszor játszották vissza:

"Béka, undorító szar ember vagy"Höri
anyám látta Békát egyszer Pesten, lelkesen mesélte utána itthon 😂

én megindoklok bármit, sok éve olvasom Soldi hozzászólásait 😀 😀 tét is lehet felőlem (győztes beköltözik 😂 )konqueror
nagy cucc, én meg Béka szülőfalvának soccer csapata ellen hagytam ki 11-est 😀 😀Höri
pont írni is akartam egyébként Békát 😀
de a BB1 mondjuk tényleg nem volt olyan rossz, de a 2-ből egy nevet nem tudnék mondani 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem sok mondatra emlékszem a II-ből, de ez beleégett a memóriámba annyiszor játszották vissza:

"Béka, undorító szar ember vagy"Höri
anyám látta Békát egyszer Pesten, lelkesen mesélte utána itthon 😂

én megindoklok bármit, sok éve olvasom Soldi hozzászólásait 😀 😀 tét is lehet felőlem (győztes beköltözik 😂 )konqueror
nagy cucc, én meg Béka szülőfalvának soccer csapata ellen hagytam ki 11-est 😀 😀

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
előre láto, hogy mennyire feldobja majd ezen topik látogatottságát a kiszavazás előtti napon berakott "kiválasztás mock" 😀Höri
beszállok. verseny? 😛

uralni fogjuk a topikot, érzem (kétes dicsőség 😀 )konqueror
mehet verseny de akkor indoklással 😂

a VV3 szintjét pedig jól mutatja, hogy egy olyan semmitmondó figura nyer mint Milován. Nem mintha a 2-es Laci jobb lett volna.
nem sok mondatra emlékszem a II-ből, de ez beleégett a memóriámba annyiszor játszották vissza:

"Béka, undorító szar ember vagy"Höri
anyám látta Békát egyszer Pesten, lelkesen mesélte utána itthon 😂

én megindoklok bármit, sok éve olvasom Soldi hozzászólásait 😀 😀 tét is lehet felőlem (győztes beköltözik 😂 )
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
előre láto, hogy mennyire feldobja majd ezen topik látogatottságát a kiszavazás előtti napon berakott "kiválasztás mock" 😀Höri
beszállok. verseny? 😛

uralni fogjuk a topikot, érzem (kétes dicsőség 😀 )konqueror
mehet verseny de akkor indoklással 😂

a VV3 szintjét pedig jól mutatja, hogy egy olyan semmitmondó figura nyer mint Milován. Nem mintha a 2-es Laci jobb lett volna.
nem sok mondatra emlékszem a II-ből, de ez beleégett a memóriámba annyiszor játszották vissza:

"Béka, undorító szar ember vagy"

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
én is néztem régen,de a győztesekre alig emlékszem,aki tisztán megvan az Miló,ő is csak azért,mert cukorbeteg,de olyan jellemtelen volt,ja meg dugta marcsit 😀Newman
van egy csoporttársam egy az egyben úgy néz ki mint az a marcsi.Sokáig nem tudtam hogy kire emlékeztet ez a lány annyira aztán rájöttem.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Marcsi alap szava volt az "amúgy". Miló a 3-at nyerte. 2-t Laci, 1-t Szabolcs, ott volt Majka runner-up
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
épp ezért vágnám ki elsőre azokat akik végigkussolják a napot.Höri
Leonidaszt ki kéne bannolni onnét. de múltkor legalább leoltotta Lárvát 😀 "mit csipogsz itt?"konqueror
előre láto, hogy mennyire feldobja majd ezen topik látogatottságát a kiszavazás előtti napon berakott "kiválasztás mock" 😀Höri
beszállok. verseny? 😛

uralni fogjuk a topikot, érzem (kétes dicsőség 😀 )

Hurka, az első BB kajak jó volt. másodikat viszont csak az operatőrök nézték. viszont Gézu hozott egy bronzot Veszprémnek, és utána levarrta Pikali Gerdát, hero 😂
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
én is néztem régen,de a győztesekre alig emlékszem,aki tisztán megvan az Miló,ő is csak azért,mert cukorbeteg,de olyan jellemtelen volt,ja meg dugta marcsit 😀

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
épp ezért vágnám ki elsőre azokat akik végigkussolják a napot.Höri
Leonidaszt ki kéne bannolni onnét. de múltkor legalább leoltotta Lárvát 😀 "mit csipogsz itt?"konqueror
előre láto, hogy mennyire feldobja majd ezen topik látogatottságát a kiszavazás előtti napon berakott "kiválasztás mock" 😀

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 098 — 28-14
viszont VV>BB 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
épp ezért vágnám ki elsőre azokat akik végigkussolják a napot.Höri
Leonidaszt ki kéne bannolni onnét. de múltkor legalább leoltotta Lárvát 😀 "mit csipogsz itt?"
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
a 4 szar, de az előző 3 király volt, sztem arról kéne sztorizgatni 😀
http://www.youtube.com/watch?v=ShRgo-ZWAbQ
nagyon gáz vagyok, tudomHurka
nagyon gáz vagy.
én végignéztem mindet de csak az első széria szereplőire emlékszem, 2-3. kurva lapos volt.Höri
Hurka nem is élt még akkor 😂 Höri te meg azthittem nagyobb junkie voltál
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 169 — Eagles fan
Épp egyik haverommal találkoztam a napokban estefelé, amikor jött a "mindjárt kezdődik a vv" szöveg nem hittem a fülemnek... Mondom azt hittem VV-t nézni gáz. Válasz: Gáz is, hivatalosan nem nézem 😛 Gondolom Cowboykarcsi, Te is így nem nézed 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a 4 szar, de az előző 3 király volt, sztem arról kéne sztorizgatni 😀
http://www.youtube.com/watch?v=ShRgo-ZWAbQ
nagyon gáz vagyok, tudomHurka
nagyon gáz vagy.
én végignéztem mindet de csak az első széria szereplőire emlékszem, 2-3. kurva lapos volt.Höri
nem érdekel, de ez a 4. évad ez akkor is kurva szar 😛Hurka
ha a családi tüzhely melletti békés hangulatot várod a VV-től akkor megértem, hogy szarnak gondolod 😊
de ebben legalább van történés.
épp ezért vágnám ki elsőre azokat akik végigkussolják a napot.

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
szerencse hogy nem nézi senkise 😛 amugy én se 😀

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
bebaszott Anikó fuck the world

még a tájszólása is előjött 😀Höri
Baja 😊

Habi, nem ösmered? 😀konqueror
Nem tájszólás ez, a kisebbségieket előtérbe helyező ribancok beszélnek ilyen stílusban itt Tatabányán, meg az egész országban is szerintem 😊 Kinézetre nekem ő a kedvencem, de amúgy elég nagy paraszt szvsz. 😊Rataccess
jó bőr valóban
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 098 — 28-14
a 4 szar, de az előző 3 király volt, sztem arról kéne sztorizgatni 😀
http://www.youtube.com/watch?v=ShRgo-ZWAbQ
nagyon gáz vagyok, tudomHurka
nagyon gáz vagy.
én végignéztem mindet de csak az első széria szereplőire emlékszem, 2-3. kurva lapos volt.Höri
nem érdekel, de ez a 4. évad ez akkor is kurva szar 😛
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 169 — Eagles fan
bebaszott Anikó fuck the world

még a tájszólása is előjött 😀Höri
Baja 😊

Habi, nem ösmered? 😀konqueror
Nem tájszólás ez, a kisebbségieket előtérbe helyező ribancok beszélnek ilyen stílusban itt Tatabányán, meg az egész országban is szerintem 😊 Kinézetre nekem ő a kedvencem, de amúgy elég nagy paraszt szvsz. 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a 4 szar, de az előző 3 király volt, sztem arról kéne sztorizgatni 😀
http://www.youtube.com/watch?v=ShRgo-ZWAbQ
nagyon gáz vagyok, tudomHurka
nagyon gáz vagy.
én végignéztem mindet de csak az első széria szereplőire emlékszem, 2-3. kurva lapos volt.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 098 — 28-14
a 4 szar, de az előző 3 király volt, sztem arról kéne sztorizgatni 😀
http://www.youtube.com/watch?v=ShRgo-ZWAbQ
nagyon gáz vagyok, tudom
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
bebaszott Anikó fuck the world

még a tájszólása is előjött 😀Höri
Baja 😊

Habi, nem ösmered? 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
bebaszott Anikó fuck the world

még a tájszólása is előjött 😀