NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
 444.hu/2020/11/07/mar-csak-egyetlen-miniszterelnok-nem-gratulalt-joe-bidennek-a-v4-orszagai-kozul?utm_source=hirkereso&utm_medium=cpc&utm_campaign=mar-csak-egyetlen-miniszterelnok-nem-gratulalt-joe-bidennek-a-v4-orszagai-kozul
nagylaza
Megvárja míg amerikai ikerbarma perel és erőszakkal magánál tartja majd a hatalmat...ahogy ő is tenné...
ThundersNFL
Szarik Trump a hatalomra.
Egész életében "hatalmas" volt, annak született.
Nála ez a győzelemről szól.
Ha ping-pongoznál vele vagy lábtengóznál, akkor se nyugodna, ha nem ő nyerne, pedig kétszer annyi idős.
És az ő világában ELCSALTÁK a győzelmét.
Ezt csak nem hagyhatja annyiban. Mert ha még tisztességes körülmények között kap ki... akkor se. De így meg pláne.

több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 547 — !SuPeR6BoWL!
Azért ezt tisztázzuk. Annyira vagy liberális, amennyire Jax-drukker?
nagylaza
Mindig szót emelek a hátrányos megkülönböztetés ellen, amikor valakit olyan dolog miatt basztatnak, amiről nem tehet, a cigányozás, zsidózás, buzizás ellen, én már akkor itt vitáztam a fél fórummal, haromttal, Dubbal, fetomyval, Bazzanival, akik a 2000-es évek végén bőszen cigányoztak, amikor még tizedennyien voltunk csak, a JC6 féle agyatlan kirekesztő homofóbokkal a mai napig, stb.
Tőlem mindenki azt csinál, amit akar, ha ez nem ártalmas számomra, tőlem bárki elküldhet bárkit, engem is a a kurva anyámba, ha ez a véleménye, bárki bármit szólhat, ha vállalja érte a felelősséget, bármiben hihet, csak persze állja, hogy emiatt más a véleményével megtalálhatja, bárkiről elfogulatlanul tudok gondolkodni a tettei és nem a származása, kinézete, státusza alapján. Mindenkivel folytatok diskurzust, akkoris, ha szerintem orbitális tévedés is amit hisz, mi ez ha nem a színtiszta liberalizmus.
Viszont csípem Orbánt, és Fidesz-szavazó vagyok. Ezen kívül (ami ezek szerint számodra megkérdőjelezi a saját magamról tett állításomat) milyen aspektusommal találkoztál valaha, ami ne lenne liberális?
Sobri Jóska
Lelked rajta....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 547 — !SuPeR6BoWL!
 444.hu/2020/11/07/mar-csak-egyetlen-miniszterelnok-nem-gratulalt-joe-bidennek-a-v4-orszagai-kozul?utm_source=hirkereso&utm_medium=cpc&utm_campaign=mar-csak-egyetlen-miniszterelnok-nem-gratulalt-joe-bidennek-a-v4-orszagai-kozul
nagylaza
Megvárja míg amerikai ikerbarma perel és erőszakkal magánál tartja majd a hatalmat...ahogy ő is tenné...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Hollik a maga módján gratulált:
"Reméljük, hogy Joe Biden adminisztrációja ideológiai megfontolásból nem fogja lezülleszteni az eddigi közös eredményeket."
 www.szeretlekmagyarorszag.hu/hollik-istvan-ko%CC%88szo%CC%88nju%CC%88k-trump-elno%CC%88k-urnak-az-elmult-negy-evet/
nagylaza
Mindenki magabol indul ki ugyebar..
Igor
Nem mindenki.
Ezt csak azok gondolják így, akik magukból indulnak ki.

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Azért ezt tisztázzuk. Annyira vagy liberális, amennyire Jax-drukker?
nagylaza
Mindig szót emelek a hátrányos megkülönböztetés ellen, amikor valakit olyan dolog miatt basztatnak, amiről nem tehet, a cigányozás, zsidózás, buzizás ellen, én már akkor itt vitáztam a fél fórummal, haromttal, Dubbal, fetomyval, Bazzanival, akik a 2000-es évek végén bőszen cigányoztak, amikor még tizedennyien voltunk csak, a JC6 féle agyatlan kirekesztő homofóbokkal a mai napig, stb.
Tőlem mindenki azt csinál, amit akar, ha ez nem ártalmas számomra, tőlem bárki elküldhet bárkit, engem is a a kurva anyámba, ha ez a véleménye, bárki bármit szólhat, ha vállalja érte a felelősséget, bármiben hihet, csak persze állja, hogy emiatt más a véleményével megtalálhatja, bárkiről elfogulatlanul tudok gondolkodni a tettei és nem a származása, kinézete, státusza alapján. Mindenkivel folytatok diskurzust, akkoris, ha szerintem orbitális tévedés is amit hisz, mi ez ha nem a színtiszta liberalizmus.
Viszont csípem Orbánt, és Fidesz-szavazó vagyok. Ezen kívül (ami ezek szerint számodra megkérdőjelezi a saját magamról tett állításomat) milyen aspektusommal találkoztál valaha, ami ne lenne liberális?

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 966 — beers & Packers
A Trump elnökség olyan volt, mint a Trump Brand legtöbb terméke - totális kudarc
iktriad
Túlzás. Mondjuk a nem annyira közelmúltból kindulva még Carter elnökségére sem lehetne a totális kudarc jelzőt alkalmazni, pedig nála nyomasztóbb körülmények között kevesen szálltak ki.
Kampman
Esetleg: Nixon?
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ivanka Trump 2024
Heisman
Don Jr 2024 😀
Negritis
Dale Jr 2024 😉
Heisman
Na végre egy értelmes komment!
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 966 — beers & Packers
 444.hu/2020/11/07/mar-csak-egyetlen-miniszterelnok-nem-gratulalt-joe-bidennek-a-v4-orszagai-kozul?utm_source=hirkereso&utm_medium=cpc&utm_campaign=mar-csak-egyetlen-miniszterelnok-nem-gratulalt-joe-bidennek-a-v4-orszagai-kozul
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Paging Sobri:

Dr. Mérő László

Sokan hivatkoznak az alább linkelt cikkre (vagy az angol eredetire), mint matematikai bizonyíték arra, hogy az USA választáson durva csalás történt. Nos, reagálok matematikusszemmel.

Ebben az esetben nem egy eloszlásról van szó, hanem kettőről, mivel Trump személyes szavazásra biztatta híveit, Biden pedig levélszavazásra. Ha a személyes és a levélszavazatok együtt (gondosan összekeverve) lettek volna feldolgozva, akkor érvényes lehetne rájuk a Benford-törvény, így azonban csak külön-külön lehet rájuk érvényes. És pont a cikk által mutatott ábrák azt mutatják, hogy mindkettőre érvényes - sőt, az ábrákról az is leolvasható, hogy hol mikor kezdték el feldolgozni a levélszavazatokat. Úgyhogy számomra a cikk (amúgy valószínűleg korrekt) ábrái épphogy azt mutatják, hogy nincs okom gyanakodni a választás tisztaságát illetően.

 www.alternativhirek.com/.../megbuktak-joe-biden...

Szóval: szerintem nyugodtan abbahagyhatjuk a gyanakvást - Amerika választott, és nagyon szoros versenyben az egyik jelölt nyert. 4 év múlva választanak újra. Mi meg másfél év múlva.
Maka
szerintem nem érted Sobri-t 😀
ő sem vitatja el sztem hogy tiszta volt-e a szavazás és nem is lényeges

Trump & MAGA narratívája az hogy ezt a választást elcsalták a komenisták és .
az hogy mi a valóság senkit nem érdekel csak a narratíva
Negritis
Pontosan, bingó.
A 21.századi kommunikációs demokráciákban csak narratívák, hitek, hitrendszerek vannak. Értelmetlen az "egy és igaz valóságot" keresni, mert olyan, mint a Szent Grál, felfedezhetetlen.
Van aki elhiszi, hogy egy halott fel tud támadni, én nem hiszem el.
Valaki azt hiszi, hogy a jógi tud levitálni, ha nagyon akar, én nem hiszem.
Van, aki azt hiszi, hogy lehetne jobb miniszterelnöke Magyarországnak a jelenlegi felhozatalból, én nem hiszem.
Sőt, mondjuk te azt hiszed, hogy 2+2 az 4, én azt, hogy 10.
Mindketten leszarjuk, hogy te a 10-es, én a 4-es számrendszerben hiszem, az a lényeg, hogy a saját közegünkben igazunk legyen, és tudjunk valamit kezdeni az így keletkezett valósággal.
Mindkét világban Biden az elnök, de az egyikben azt hiszik, hogy ELCSALTÁK a választást Trump ellenében, és az az ok, és abból jönnek az okozatok, a másikban azt hiszik, hogy nem csalták el, és abból következnek az okozatok, és mindenki jól el van a sajátjában, és ott tud koherens és következetes maradni, semmi értelme ütköztetni a valóságokat attól eltekintve, hogy szórakoztató.

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 966 — beers & Packers
...simán nyert Trump, most meg valahogy az utolsó pillanatban fordult meg több állam is.
Gondolj csak bele, ez nem egy sportesemény, ahol az egyik versenyző ténylegesen beleerősít a végén, belehúz, kiadja a tartalékait, és a cél előtt 3 méterrel átveszi a vezetést, majd nyer.
Ilyenfajta fordítós kimenetel nem életszerű, hogy egy kvázi fej-fej melletti szavazásnál az egyik jelölt esetén 5-6-szor annyi van, mint a másik oldalon.
Sobri Jóska
Jags szimpatizánsként ez valóban életidegen érzés lehet. #seahawkslikesthis 😉
tomz
Sobri annyira Jags fan, mint én Trumpé(valójában még mindig Brady és Pats fan - ezért is szerette volna annyira, ha elmarad a szezon, mert így látnia kell Jaime Lannistert egy másik ház címerében játszani.). 😉 Ő Coughlin fan volt max, de az öreg már nem rontja nálunk a levegőt.
iktriad
Ezt kikérem magamnak ismét csak.
Még egy csomó Jax merchandising cuccot is vettem pár éve.
Hihetetlen, hogy én vagyok az egyetlen Jax fan, akinek még a Jax-fanságát is megkérdőjelezik.



Paging Sobri:

Dr. Mérő László
...
Maka
Mérőt sokra tartom, nagyon okos embernek, és maximálisan tiszteletben tartom és elfogadom, hogy ő ezt így hiszi.
Ahogy mindenki mástól is el tudom fogadni, hogyha azt hiszi, hogy nem csalták el azt, amit ELCSALTAK. Ezt jelenti elfogadónak és toleránsnak lenni, amire liberálisként, fideszszavazóként egyaránt büszke is vagyok.
Sobri Jóska
Azért ezt tisztázzuk. Annyira vagy liberális, amennyire Jax-drukker?

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
...simán nyert Trump, most meg valahogy az utolsó pillanatban fordult meg több állam is.
Gondolj csak bele, ez nem egy sportesemény, ahol az egyik versenyző ténylegesen beleerősít a végén, belehúz, kiadja a tartalékait, és a cél előtt 3 méterrel átveszi a vezetést, majd nyer.
Ilyenfajta fordítós kimenetel nem életszerű, hogy egy kvázi fej-fej melletti szavazásnál az egyik jelölt esetén 5-6-szor annyi van, mint a másik oldalon.
Sobri Jóska
Jags szimpatizánsként ez valóban életidegen érzés lehet. #seahawkslikesthis 😉
tomz
Sobri annyira Jags fan, mint én Trumpé(valójában még mindig Brady és Pats fan - ezért is szerette volna annyira, ha elmarad a szezon, mert így látnia kell Jaime Lannistert egy másik ház címerében játszani.). 😉 Ő Coughlin fan volt max, de az öreg már nem rontja nálunk a levegőt.
iktriad
Ezt kikérem magamnak ismét csak.
Még egy csomó Jax merchandising cuccot is vettem pár éve.
Hihetetlen, hogy én vagyok az egyetlen Jax fan, akinek még a Jax-fanságát is megkérdőjelezik.



Paging Sobri:

Dr. Mérő László
...
Maka
Mérőt sokra tartom, nagyon okos embernek, és maximálisan tiszteletben tartom és elfogadom, hogy ő ezt így hiszi.
Ahogy mindenki mástól is el tudom fogadni, hogyha azt hiszi, hogy nem csalták el azt, amit ELCSALTAK. Ezt jelenti elfogadónak és toleránsnak lenni, amire liberálisként, fideszszavazóként egyaránt büszke is vagyok.

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 946
A Trump elnökség olyan volt, mint a Trump Brand legtöbb terméke - totális kudarc
iktriad
Túlzás. Mondjuk a nem annyira közelmúltból kindulva még Carter elnökségére sem lehetne a totális kudarc jelzőt alkalmazni, pedig nála nyomasztóbb körülmények között kevesen szálltak ki.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hollik a maga módján gratulált:
"Reméljük, hogy Joe Biden adminisztrációja ideológiai megfontolásból nem fogja lezülleszteni az eddigi közös eredményeket."
 www.szeretlekmagyarorszag.hu/hollik-istvan-ko%CC%88szo%CC%88nju%CC%88k-trump-elno%CC%88k-urnak-az-elmult-negy-evet/
nagylaza
Mindenki magabol indul ki ugyebar..
Igor
Nem fejezte be a mondatot:
"Reméljük, hogy Joe Biden adminisztrációja ideológiai megfontolásból nem fogja lezülleszteni az eddigi közös eredményeket. .... akkor sem, ha mi azért keményen dolgozunk máris rajta."


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Hollik a maga módján gratulált:
"Reméljük, hogy Joe Biden adminisztrációja ideológiai megfontolásból nem fogja lezülleszteni az eddigi közös eredményeket."
 www.szeretlekmagyarorszag.hu/hollik-istvan-ko%CC%88szo%CC%88nju%CC%88k-trump-elno%CC%88k-urnak-az-elmult-negy-evet/
nagylaza
Mindenki magabol indul ki ugyebar..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Paging Sobri:

Dr. Mérő László

Sokan hivatkoznak az alább linkelt cikkre (vagy az angol eredetire), mint matematikai bizonyíték arra, hogy az USA választáson durva csalás történt. Nos, reagálok matematikusszemmel.

Ebben az esetben nem egy eloszlásról van szó, hanem kettőről, mivel Trump személyes szavazásra biztatta híveit, Biden pedig levélszavazásra. Ha a személyes és a levélszavazatok együtt (gondosan összekeverve) lettek volna feldolgozva, akkor érvényes lehetne rájuk a Benford-törvény, így azonban csak külön-külön lehet rájuk érvényes. És pont a cikk által mutatott ábrák azt mutatják, hogy mindkettőre érvényes - sőt, az ábrákról az is leolvasható, hogy hol mikor kezdték el feldolgozni a levélszavazatokat. Úgyhogy számomra a cikk (amúgy valószínűleg korrekt) ábrái épphogy azt mutatják, hogy nincs okom gyanakodni a választás tisztaságát illetően.

 www.alternativhirek.com/.../megbuktak-joe-biden...

Szóval: szerintem nyugodtan abbahagyhatjuk a gyanakvást - Amerika választott, és nagyon szoros versenyben az egyik jelölt nyert. 4 év múlva választanak újra. Mi meg másfél év múlva.
Maka
Ezt írtam le korábban én is, de jó, hogy egy matematikus is megerősíti.
Solymi
Nagy kopnya az öreg, de szerintem ebben nincs igaza. 😊 (Igaz, hogy két nagy szavazat tömeg volt, de az eloszlásnak nincs időbeliségi feltétele, nem kéne több négyes jegynek lennie azért, mert bizonyos szavazatokat nem kedden, hanem mondjuk pénteken számlálták meg. Még akkor sem, ha trendszerűen eltért a szavazatcsomagok mérete az aznapi és a levélszavazatoknál. Akkor tényleg két eloszlás van, de két logaritmikus eloszlás együttese is logaritmikus eloszlás, ha az x tengelyen ugyanott van. Márpedig ugyanott van.) De olyan mindegy, úgysem egy átlag matekkal megérthető probléma. A rakéta fellövés fizikáját se kezdjük el elemezgetni azért, mert valahol feltűnik egy vélemény, hogy rossz pályára került a cucc. Ha rossz pályára került, akkor perceken belül nem egy, hanem tízezer rakétafizikus fogja tweetelni a dolgot. Amíg 1-2 teszi, addig a rakéta rendben van. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 966 — beers & Packers
Hollik a maga módján gratulált:
"Reméljük, hogy Joe Biden adminisztrációja ideológiai megfontolásból nem fogja lezülleszteni az eddigi közös eredményeket."
 www.szeretlekmagyarorszag.hu/hollik-istvan-ko%CC%88szo%CC%88nju%CC%88k-trump-elno%CC%88k-urnak-az-elmult-negy-evet/
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
Ivanka Trump 2024
Heisman
Don Jr 2024 😀
Negritis
Dale Jr 2024 😉
Heisman
amúgy vicces lenne egy Ivanka vs AOC 2028ban mondjuk 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ivanka Trump 2024
Heisman
Don Jr 2024 😀
Negritis
Dale Jr 2024 😉

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Trump elnökség olyan volt, mint a Trump Brand legtöbb terméke - totális kudarc

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
Ivanka Trump 2024
Heisman
Don Jr 2024 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ivanka Trump 2024

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Paging Sobri:

Dr. Mérő László

Sokan hivatkoznak az alább linkelt cikkre (vagy az angol eredetire), mint matematikai bizonyíték arra, hogy az USA választáson durva csalás történt. Nos, reagálok matematikusszemmel.

Ebben az esetben nem egy eloszlásról van szó, hanem kettőről, mivel Trump személyes szavazásra biztatta híveit, Biden pedig levélszavazásra. Ha a személyes és a levélszavazatok együtt (gondosan összekeverve) lettek volna feldolgozva, akkor érvényes lehetne rájuk a Benford-törvény, így azonban csak külön-külön lehet rájuk érvényes. És pont a cikk által mutatott ábrák azt mutatják, hogy mindkettőre érvényes - sőt, az ábrákról az is leolvasható, hogy hol mikor kezdték el feldolgozni a levélszavazatokat. Úgyhogy számomra a cikk (amúgy valószínűleg korrekt) ábrái épphogy azt mutatják, hogy nincs okom gyanakodni a választás tisztaságát illetően.

 www.alternativhirek.com/.../megbuktak-joe-biden...

Szóval: szerintem nyugodtan abbahagyhatjuk a gyanakvást - Amerika választott, és nagyon szoros versenyben az egyik jelölt nyert. 4 év múlva választanak újra. Mi meg másfél év múlva.
Maka
Ezt írtam le korábban én is, de jó, hogy egy matematikus is megerősíti.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
Paging Sobri:

Dr. Mérő László

Sokan hivatkoznak az alább linkelt cikkre (vagy az angol eredetire), mint matematikai bizonyíték arra, hogy az USA választáson durva csalás történt. Nos, reagálok matematikusszemmel.

Ebben az esetben nem egy eloszlásról van szó, hanem kettőről, mivel Trump személyes szavazásra biztatta híveit, Biden pedig levélszavazásra. Ha a személyes és a levélszavazatok együtt (gondosan összekeverve) lettek volna feldolgozva, akkor érvényes lehetne rájuk a Benford-törvény, így azonban csak külön-külön lehet rájuk érvényes. És pont a cikk által mutatott ábrák azt mutatják, hogy mindkettőre érvényes - sőt, az ábrákról az is leolvasható, hogy hol mikor kezdték el feldolgozni a levélszavazatokat. Úgyhogy számomra a cikk (amúgy valószínűleg korrekt) ábrái épphogy azt mutatják, hogy nincs okom gyanakodni a választás tisztaságát illetően.

 www.alternativhirek.com/.../megbuktak-joe-biden...

Szóval: szerintem nyugodtan abbahagyhatjuk a gyanakvást - Amerika választott, és nagyon szoros versenyben az egyik jelölt nyert. 4 év múlva választanak újra. Mi meg másfél év múlva.
Maka
szerintem nem érted Sobri-t 😀
ő sem vitatja el sztem hogy tiszta volt-e a szavazás és nem is lényeges

Trump & MAGA narratívája az hogy ezt a választást elcsalták a komenisták és .
az hogy mi a valóság senkit nem érdekel csak a narratíva

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
Negritis
Ezen jot rohogtem, raadasul "adult bookshop" van a szomszedban.. lehet megse hibas foglalas volt? 😂
Igor
jah 😀 aminél külön vicces h a books-ból a K úgy van lekopva hogy simán boobs-nak olvastam elsőre 😀


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Paging Sobri:

Dr. Mérő László

Sokan hivatkoznak az alább linkelt cikkre (vagy az angol eredetire), mint matematikai bizonyíték arra, hogy az USA választáson durva csalás történt. Nos, reagálok matematikusszemmel.

Ebben az esetben nem egy eloszlásról van szó, hanem kettőről, mivel Trump személyes szavazásra biztatta híveit, Biden pedig levélszavazásra. Ha a személyes és a levélszavazatok együtt (gondosan összekeverve) lettek volna feldolgozva, akkor érvényes lehetne rájuk a Benford-törvény, így azonban csak külön-külön lehet rájuk érvényes. És pont a cikk által mutatott ábrák azt mutatják, hogy mindkettőre érvényes - sőt, az ábrákról az is leolvasható, hogy hol mikor kezdték el feldolgozni a levélszavazatokat. Úgyhogy számomra a cikk (amúgy valószínűleg korrekt) ábrái épphogy azt mutatják, hogy nincs okom gyanakodni a választás tisztaságát illetően.

 www.alternativhirek.com/.../megbuktak-joe-biden...

Szóval: szerintem nyugodtan abbahagyhatjuk a gyanakvást - Amerika választott, és nagyon szoros versenyben az egyik jelölt nyert. 4 év múlva választanak újra. Mi meg másfél év múlva.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom