NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
Biden’s lead grows slightly in Arizona
With new numbers in from Apache and Coconino counties, Biden’s lead has widened slightly in Arizona.

Biden's vote lead has jumped back up to 21,188 votes. He still leads 49.5% to Trump's 48.9%.

The Arizona Secretary of State's office has not provided specific guidance on timing of the estimated 120,000 outstanding votes.

It has, however, updated its website showing a more detailed look at which votes are outstanding.

There are an estimated 12,199 early ballots waiting for signature verification, an estimated 45,507 provisional ballots left to process and an estimated 61,472 ballots waiting for tabulation, the office said.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Láttam már néhány állami vezetőt, elnököt, diktátort élőben, vagy film feldolgozásban, aki elveszítette a valósággal a kapcsolatot, de élő egyenesben Trump az első akinél ezt tapasztalom. Minden megnyilvánulása azt erősíti meg, hogy nem eljátssza, hogy egy virtuális valóságban él, hanem tényleg beleszorult a saját twitterezős, órákig fox newst néző valóság burkába. Számára egyszerűen az a valóság, amit a tweetjei is tükröznek.

Szerintem megérne a sztorija egy hollywoodi feldolgozást. Fascinating, hogy az az ember, akinek a világon talán leginkább megvan a lehetősége, hogy a buborékmentes valóságot ismerje, ő is így tud járni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Hát Mitt helyében gyorsan megláncolnám a bohócot, mielőtt bebukják Grúziában a szenátust is.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
Valakinek végképp elgurult a gyógyszer (és beragadt a Caps Lock).


Bezzeg 4 éve máshogy vélekedett a vereségről... (Mindig van egy tweet...)

iktriad
hát de ő nem vesztett 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valakinek végképp elgurult a gyógyszer (és beragadt a Caps Lock).


Bezzeg 4 éve máshogy vélekedett a vereségről... (Mindig van egy tweet...)


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trump tovább gyártja az arcpálmákat

Ráadásuk 2012-ben volt egy tweetje, hogy senki se emlékszik a szoros versenyben másodikakara. Mindig van egy tweet...)

Elégge szürreálisra sikerült az elmúlt négy év, sosem fogom megérteni hogy lehetett elnök egy Trump-féle bohóc. Örülök hogy ennyi volt számára.
Mikey
Iktriad rakott be még a választás éjjelén egy Sam Harris podcastet (?)
Nem mondom, hogy tökéletesen rámutatott, hogy mi volt Trump appeal-je, mert nyilván nagyon heterogén a szavazótábora, de röviden Trump az a negatív tulajdonságokkal eleresztett irritáló figura, akiben viszont egy jó dolog van: nem várja el tőled, hogy jobb legyél. Csak éld az életed, ahogy tetszik.

Ezzel szemben a demokratáknak van egy már-már vallásos hevülete, hogy "megjavítsák" Amerikát, ez ugye a társadalommérnöki attitűd. Rossz vagy ha fehér/hetero/keresztény vagy, nézz szembe a múltaddal, bűnhődj, stb.. Szavak szintjén hihető, hogy a jószándék vezérli őket, de ugyanaz a taszító benne, mint a mindennapi vallásokban: elég nyomasztó és depresszív, ha az ember tényleg komolyan veszi.
Kampman
Podcast részlet volt, itt van, aki nem hallgatta volna meg, de most meg akarja


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 946
Hát, idáig is eljutottunk:
"Jobbik, a Magyar Néppárt üdvözli Joe Biden győzelmét
Donald Trump vereségével a napi politikai gyakorlattá emelt populista hazugsággyártás, félrevezetés és a tényeket figyelmen kívül hagyó tömegmanipuláció szenvedett vereséget. A normalitás és az emberek józansága kerekedett felül. Intő jel ez Trump lelkes politikai elvbarátainak a világ más pontjain, és erőt adhat a szabadságukért küzdő fehéroroszoknak, lengyeleknek és nem utolsó sorban nekünk, magyaroknak."
nagylaza
Szegény Jobbik, mennyivel szimpatikusabbak voltak még 2009 körül. Nyilván sötétek voltak, mint az éjszaka, de ezt a közleményt konkrétan az SZDSZ is megírhatta volna.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Elégge szürreálisra sikerült az elmúlt négy év, sosem fogom megérteni hogy lehetett elnök egy Trump-féle bohóc. Örülök hogy ennyi volt számára.
Mikey
Az pedig különösen ijesztő, hogy még most is milyen sokan szavaztak rá.
nagylaza
Igen, ijesztő hogy az emberek nagy része mennyire egyszerű, buta és megvezethető, valamint hogy mennyire lételemük az hogy utáljanak valakit, és hogy mindig másban keressék a hibát.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
Eléggé szürreálisra sikerült az elmúlt négy év, sosem fogom megérteni hogy lehetett elnök egy Trump-féle bohóc. Örülök hogy ennyi volt számára.
Mikey
sajnos nem nehéz megérteni, simán lehet h 4 év múlva hasonló "bohóc" lesz az elnök
a neocon/lib elit túlságosan jhól érzi magát és nem képes megszólítani a tömegeket rendesen
míg a populisták simán

ahogy Peterk is felhozta nem policyk hanem identitás kérdés alapján politizálnak

 www.washingtonpost.com/politics/2020/11/06/what-andrew-yang-misunderstands-about-working-class-voters-democratic-party/#comments-wrapper
ez tökéletesen mutatja a problémát
Yang felhozza hogy nem tudják a "working class" megszólítani aki az utóbbi évtizedekben a legtöbbet bukott és mi a válasz?
de hát nyertünk, és vajon mi volt azoknak a bőrszíne

megérdemelték volna a vereséget bőven

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 946
Elégge szürreálisra sikerült az elmúlt négy év, sosem fogom megérteni hogy lehetett elnök egy Trump-féle bohóc. Örülök hogy ennyi volt számára.
Mikey
Iktriad rakott be még a választás éjjelén egy Sam Harris podcastet (?)
Nem mondom, hogy tökéletesen rámutatott, hogy mi volt Trump appeal-je, mert nyilván nagyon heterogén a szavazótábora, de röviden Trump az a negatív tulajdonságokkal eleresztett irritáló figura, akiben viszont egy jó dolog van: nem várja el tőled, hogy jobb legyél. Csak éld az életed, ahogy tetszik.

Ezzel szemben a demokratáknak van egy már-már vallásos hevülete, hogy "megjavítsák" Amerikát, ez ugye a társadalommérnöki attitűd. Rossz vagy ha fehér/hetero/keresztény vagy, nézz szembe a múltaddal, bűnhődj, stb.. Szavak szintjén hihető, hogy a jószándék vezérli őket, de ugyanaz a taszító benne, mint a mindennapi vallásokban: elég nyomasztó és depresszív, ha az ember tényleg komolyan veszi.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Elégge szürreálisra sikerült az elmúlt négy év, sosem fogom megérteni hogy lehetett elnök egy Trump-féle bohóc. Örülök hogy ennyi volt számára.
Mikey
Az pedig különösen ijesztő, hogy még most is milyen sokan szavaztak rá.
nagylaza
És ha nem CSALJÁK EL a választásokat, akkor újabb 4 évre ő lenne az elnök.

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 966 — beers & Packers
Elégge szürreálisra sikerült az elmúlt négy év, sosem fogom megérteni hogy lehetett elnök egy Trump-féle bohóc. Örülök hogy ennyi volt számára.
Mikey
Az pedig különösen ijesztő, hogy még most is milyen sokan szavaztak rá.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Eléggé szürreálisra sikerült az elmúlt négy év, sosem fogom megérteni hogy lehetett elnök egy Trump-féle bohóc. Örülök hogy ennyi volt számára.

Szerkesztette: Mikey
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 966 — beers & Packers
Hát, idáig is eljutottunk:
"Jobbik, a Magyar Néppárt üdvözli Joe Biden győzelmét
Donald Trump vereségével a napi politikai gyakorlattá emelt populista hazugsággyártás, félrevezetés és a tényeket figyelmen kívül hagyó tömegmanipuláció szenvedett vereséget. A normalitás és az emberek józansága kerekedett felül. Intő jel ez Trump lelkes politikai elvbarátainak a világ más pontjain, és erőt adhat a szabadságukért küzdő fehéroroszoknak, lengyeleknek és nem utolsó sorban nekünk, magyaroknak."
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
 www.youtube.com/watch?v=ZIty027Jy-4

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician



The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
Na, vége az eredménykövetőnek?
nagylaza
Viccelsz, lesz még recount, pereskedés, tüntetések.
Én a beiktatás napjáig nyitva hagynám a topikot.
Kampman
2020. november 07. 22:53
Donald Trump január 20-ig még elnök marad
Ez az időszak még sok izgalmat rejt magában. Azt már bejelentette, hogy a korábbi hagyományokkal szakítva nem hívja meg Joe Bident a Fehér Házba, de nem kizárt, hogy a következő két és fél hónap az Egyesült Államokban a politikai káosz időszaka lesz. Érdemes figyelni a következő napokban Trump reakcióját.

Az már most látszik, hogy a republikánus párt megosztott: egyik felük beállt Trump és az elnök állításai mögé, követelve a szavazatok újraszámlálását, valamint hangsúlyozva a választás furcsaságát. Másik - nem elhanyagolható - szárnyuk elhatárolódik, vagy élesen beleáll az elnökbe, elismerve a választási vereséget.

Az, hogy Trump nem ismeri el a választások tisztaságát, és látszólag minden valós ok nélkül csalást kiált, példa nélküli az Egyesült Államok modern kori történetében.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 946
Na, vége az eredménykövetőnek?
nagylaza
Viccelsz, lesz még recount, pereskedés, tüntetések.
Én a beiktatás napjáig nyitva hagynám a topikot.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 946
Drámai váltás lesz ennyi fehér krapek után. 😊
iktriad
Tulsinak jobban örültem volna, mi tagadás.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 946
A Trump elnökség olyan volt, mint a Trump Brand legtöbb terméke - totális kudarc
iktriad
Túlzás. Mondjuk a nem annyira közelmúltból kindulva még Carter elnökségére sem lehetne a totális kudarc jelzőt alkalmazni, pedig nála nyomasztóbb körülmények között kevesen szálltak ki.
Kampman
Esetleg: Nixon?
nagylaza
Ja igen, az ő távozása volt a legszégyenletesebb.
De ő sem egy egyértelműen kudarcos elnök a szememben.
Mondjuk Herbert Hoover volt ilyen a 1929-es válság után.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 966 — beers & Packers
Na, vége az eredménykövetőnek?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Drámai váltás lesz ennyi fehér krapek után. 😊


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Te liberálisnak tartod magad, oké. Tudomásul vettem, hogy az önképed szerint az vagy. Továbbá OV-szavazó. Ezt is tudomásul vettem. Neked se lehet könnyű.
nagylaza
Nehéznek se mondanám azért. 😊

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 966 — beers & Packers
Azért ezt tisztázzuk. Annyira vagy liberális, amennyire Jax-drukker?
nagylaza
Mindig szót emelek a hátrányos megkülönböztetés ellen, amikor valakit olyan dolog miatt basztatnak, amiről nem tehet, a cigányozás, zsidózás, buzizás ellen, én már akkor itt vitáztam a fél fórummal, haromttal, Dubbal, fetomyval, Bazzanival, akik a 2000-es évek végén bőszen cigányoztak, amikor még tizedennyien voltunk csak, a JC6 féle agyatlan kirekesztő homofóbokkal a mai napig, stb.
Tőlem mindenki azt csinál, amit akar, ha ez nem ártalmas számomra, tőlem bárki elküldhet bárkit, engem is a a kurva anyámba, ha ez a véleménye, bárki bármit szólhat, ha vállalja érte a felelősséget, bármiben hihet, csak persze állja, hogy emiatt más a véleményével megtalálhatja, bárkiről elfogulatlanul tudok gondolkodni a tettei és nem a származása, kinézete, státusza alapján. Mindenkivel folytatok diskurzust, akkoris, ha szerintem orbitális tévedés is amit hisz, mi ez ha nem a színtiszta liberalizmus.
Viszont csípem Orbánt, és Fidesz-szavazó vagyok. Ezen kívül (ami ezek szerint számodra megkérdőjelezi a saját magamról tett állításomat) milyen aspektusommal találkoztál valaha, ami ne lenne liberális?
Sobri Jóska
Miért gondolod, hogy bármit is megkérdőjelezek? Kérdeztem valamit. Te liberálisnak tartod magad, oké. Tudomásul vettem, hogy az önképed szerint az vagy. Továbbá OV-szavazó. Ezt is tudomásul vettem. Neked se lehet könnyű.
Jövő héten amúgy is ütközünk. Mármint az NFL-ben.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Azért ezt tisztázzuk. Annyira vagy liberális, amennyire Jax-drukker?
nagylaza
Mindig szót emelek a hátrányos megkülönböztetés ellen, amikor valakit olyan dolog miatt basztatnak, amiről nem tehet, a cigányozás, zsidózás, buzizás ellen, én már akkor itt vitáztam a fél fórummal, haromttal, Dubbal, fetomyval, Bazzanival, akik a 2000-es évek végén bőszen cigányoztak, amikor még tizedennyien voltunk csak, a JC6 féle agyatlan kirekesztő homofóbokkal a mai napig, stb.
Tőlem mindenki azt csinál, amit akar, ha ez nem ártalmas számomra, tőlem bárki elküldhet bárkit, engem is a a kurva anyámba, ha ez a véleménye, bárki bármit szólhat, ha vállalja érte a felelősséget, bármiben hihet, csak persze állja, hogy emiatt más a véleményével megtalálhatja, bárkiről elfogulatlanul tudok gondolkodni a tettei és nem a származása, kinézete, státusza alapján. Mindenkivel folytatok diskurzust, akkoris, ha szerintem orbitális tévedés is amit hisz, mi ez ha nem a színtiszta liberalizmus.
Viszont csípem Orbánt, és Fidesz-szavazó vagyok. Ezen kívül (ami ezek szerint számodra megkérdőjelezi a saját magamról tett állításomat) milyen aspektusommal találkoztál valaha, ami ne lenne liberális?
Sobri Jóska
Lelked rajta....
ThundersNFL
Nincs lélek.
Öntudat van meg fiziológia, biológiai működés.
Én így hiszem.
De persze te hihetsz benne, hogy van, neked tényleg lelked rajta.
Engem liberálisként nem zavar, ha számomra ostobaságban hiszel, gondolom téged se, ha én.